• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

65 Pages V  « < 63 64 65  
Reply to this topicStart new topic
NHL, NFL, MLB, συζήτηση για τα 3 αθλήματα
SG3ptshooter
post Jan 21 2019, 10:22
Post #961

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

Group: Super Moderators
From: Enfield Tennis Academy
Member No.: 7,478
Αγαπημένη Ομάδα: Testament
Αγαπημένος Παίχτης: πόση ώρα έχεις να σου λέω;
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

Eυχαριστούμε το Sean Payton που για άλλο ένα παιχνίδι στην postseason η ομάδα δεν κατεβαίνει να παίξει εξήντα λεπτά. Μην αγχώνεσαι καλέ μου φίλε, είσαι όσο τραγίκουλας χρειάζεται για να ασχολείσαι με την εξέδρα και με τη διαιτησία ώστε να ξεχνάς τι νούμερο φοράει ο Michael Thomas. Άντε να το κόψει με το καλό ο Drew να κάνουμε full βασικό τον Taysom...

Και ναι οι διαιτησίες ήταν απρόσμενα κακές και στα δύο ματς χτες, ναι όταν σε μια φάση ο Ram που έχει γλιτώσει ήδη πολλαπλά flags κάνει δύο penalties που αν δώσεις ένα τελειώνει το ματς στέκει να πιστεύεις πως ήταν "άδικο", το πιστεύει κι ο.. Coleman που το κανε, αλλά αν το βλέπεις έτσι αρνείσαι να δεις ότι πέρασε η ομάδα που παρότι δεν μπήκε καλά σε μια αφιλόξενη έδρα και παρότι πρακτικά δεν είχε τον καλύτερό της επιθετικό διαθέσιμο, προσαρμόστηκε καλύτερα στις απαιτήσεις του ματς ενώ εσύ ακόμα έπαιζες με το πλαστικοποιημένο τεκμήριο της ματαιοδοξίας σου. Θα πω κάτι πολύ βαρύ και θα το αφήσω εδώ. Αν δεν ήμουν ανόητα δεμένος με την πόλη, το franchise και το Μεγάλο Drew Brees, θα αντιπαθούσα τους Saints της τελευταίας διετίας. Έχουν φτάσει να έχουν μια αλαζονεία που δεν τους αρμόζει...

Και στο άλλο μας έκαψαν οι ριγέ αλλά κι εκεί δεν θα έπρεπε να αποτελεί δικαιολογία. Η μάχη στη γραμμή χάθηκε μπρος πίσω, δεν προτίθεμαι να κατηγορήσω το Mahomes και δεν πιστεύω καν πως τον κατέβαλε το μέγεθος των στιγμών, έτσι καγκούρικα έπαιζε όλο το χρόνο. Αν προλάβαινε να πασάρει πιο συχνά θα είχαν βάλει τους 40+ που χρειάζονταν. Άλλη φορά ας κατεβάσουν secondary στο γήπεδο.

Ματσάρουν καλά οι Pats με το LA σε κάποια πράγματα φοβάμαι. Ε ο καλύτερος RB που δεν τον έχει πάρει κανείς ποτέ στα σοβαρά, ο CJ Anderson, έχει ήδη πάρει μόνος του ένα SB, έχει πελατιάσει τους NE στο παρελθόν, ας το ξανακάνει, απλαπράματα.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
aegeansheed
post Jan 21 2019, 15:45
Post #962

Moderator NBA Forum
Group Icon

From: c:/my documents/nba
Member No.: 197
Αγαπημένος Παίχτης: ::::::: Τhe Dirty Thirty
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Νομίζω είναι η κατάλληλη στιγμή ψύχραιμα να αφαιρέσω το άβαταρ με τον Cam Jordan και να αποχαρακτηρίσω τον εαυτό μου ως Saints fan όσο βρίσκεται εκεί ο Payton. Δεν το ευχαριστιέμαι, πώς το λένε. Η ομάδα έπαιξε στο 60% της για 3/4 και στο επίπεδό της (στο επίπεδο που έπαιξε στο 75% της σαιζόν) για μία περίοδο μόλις. Θα είμαι για πάντα φίλος με παίκτες που μου αρέσουν, όπως το κάνω επιτυχημένα στο ΝΒΑ χρόνια τώρα-η στάνταρ μέθοδος που δεν πληγώνει ποτέ biggrin.gif.
Θα με εξαντλήσει ψυχικά να κάτσω να γράψω τί μου έφταιξε, τα έχουν γράψει ήδη πολλοί-και σωστά για τον τρόπο που χάρισε χρόνο στον McVay πριν την παράταση μετά το τυχερό catch του Ginn. Προσωπικά με χάλασε ότι είχε στηθεί πάλι ένα πανηγύρι με γλέντι και χαρά στην 1η περίοδο και τα μυαλά είχαν φουσκώσει, τόσο... που δεν είδε κανείς την πιθανότητα να πασάρει ο Hekker... λες και δεν το έχει ξανακάνει ποτέ. Πάντα με πάσα στα δεξιά. Με τον cover guy (δεν ήταν ο Marcus Williams tongue.gif) να αρχίζει να τρέχει έχοντας χάσει τον παίκτη του. Δεν ήταν ότι τον έχασε απλά για να κάνει το tackle, είναι ότι είχε φύγει τόσο μακριά που βρήκε και after catch yards για το 1st. Eμμονή με το running στα χειρότερα σημεία και την αδυναμία να προσαρμόσει κάτι καλό στα όποια plays, εμμονή να μην γίνονται plays για τον Thomas, ο οποίος κατέληξε να διαμαρτύρεται για σημαία, αντί να πιάσει τη μπάλα στη batted πάσα του Drew στην παράταση. "H ομάδα" επέτρεψε να αφήσει στις τάξεις της μια ψυχολογία γκρίνιας και αδικίας για όσο ματς απέμενε, χάρη στο "ηγετικό" crisis management του Payton... Είσαι ό,τι αποφασίζεις να είσαι όμως, σε κάθε περίπτωση.... O Payton ερωτεύτηκε τον ρόλο του αδικημένου λούζερ και το δημοσιογραφικά ωραίο στόρυ πίσω από αυτό και το παντρεύτηκε. Οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά όμως. Εκεί που οι Saints ήταν ανέτοιμοι για δεύτερο σερί ματς και συνολικά λίγοι. Αυτή τη στιγμή είναι μάλλον ο πιο μισητός προπονητής στη Λίγκα με αυτά που κάνει. Αυτό έχει καταφέρει... Μπράβο στους Rams με τα μεγάλα plays τους και την ανεξάντλητη ενέργεια που έβρισκαν στην άμυνα.
Η αντίθεση μεταξύ του body language του McVay που λειτουργεί ως συνετός πατέρας στο παιδί που έκανε το λάθος (int εδώ) και του Payton που κάνει σαν παιδί που του έχουν υποσχεθεί ένα δώρο, αλλά το μαγαζί έκλεισε και δεν ξέρει τί να κάνει για να το ξεπεράσει. Αγόρια vs άντρες. Μεγάλη διαφορά.

Ο Sorensen, ναι... laugh.gif Αυτός ο κρυφοκαβάτζας DB που έκλεβε τα picks από το σκυλίσιο coverage του Peters κάποτε, εμφανιζόμενος από το πουθενά! Το έκανε και χτες, σκέφτηκα κάτι παραπλήσιο όταν τον είδα να αρπάζει το δεύτερο. Για... κάποια δευτερόλεπτα έστω. Μετά θυμάσαι ότι όσο υπάρχει ένα δίλεπτο και ο Brady έχει τη μπάλα θα σκοράρει 99/100 φορές απέναντι σε αυτούς τους Chiefs. Το πρώτο πράγμα που σκέφτηκε το 99% του πληθυσμού των μη-Chiefs fans που έβλεπε το ματς όταν ο McCourty πήρε το coin toss. Ο Mahomes έκανε τα μεγάλα plays στο drive που είχε σημασία και παίρνει τα όποια credits του αναλογούν για την πορεία μέχρι εδώ, μεγάλο ποσοστό σίγουρα. Η άμυνα των Patriots blitzαρε σωστά και απόψε. Δε θα ασχοληθώ με τα calls γιατί κατά τη γνώμη μου ισοφαρίστηκαν στο επόμενο drive των Chiefs, το οποίο κατέληξε σε σκορ. Τo τελευταίο drive με overdose από Edelman & Gronk ήταν το κερασάκι στην τούρτα για μια ομάδα που δεν πεθαίνει όσο εύκολα θα ήθελαν πολλοί.

Δυνατή Κυριακή πάντως. Τώρα Darts.

--------------------

+Quote Post
SG3ptshooter
post Jan 21 2019, 19:29
Post #963

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

From: Enfield Tennis Academy
Member No.: 7,478
Αγαπημένη Ομάδα: Testament
Αγαπημένος Παίχτης: πόση ώρα έχεις να σου λέω;
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

QUOTE(aegeansheed @ Jan 21 2019, 15:45 ) *
Δε θα ασχοληθώ με τα calls γιατί κατά τη γνώμη μου ισοφαρίστηκαν

Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα στον τρόπο απόφασης των διαιτητών που με τις μικροαλλαγές που αφαίρεσαν ακόμα περισσότερο σαφήνεια έκαναν το πρόβλημα ακόμα μεγαλύτερο φέτος. Δε νομίζω ότι μιλάμε για συστηματική εύνοια κάποιας ομάδας, αλλά μιλάμε 500% για παρόμοιες φάσεις που από αγώνα σε αγώνα ή ακόμα και μέσα στο ίδιο ματς, ανάλογα με την κρίση του διαιτητή εκείνη τη στιγμή, ερμηνεύονται τελείως διαφορετικά. Κι αν ήταν μόνο "παρόμοιες" φάσεις, καλά θα ήταν... Το penalty του Coleman είναι χειρότερο από κυριολεκτικά δεκάδες φάσεις που έχουν φάει flag φέτος, αποφάσεις που συχνά έχουν κρίνει και παιχνίδια. Πόσο μάλλον όταν θεωρητικά οι κανόνες στο passing game δεν έχουν να κάνουν με την.. ενίσχυση των επιθέσεων, αλλά με την ασφάλεια των παικτών που βαρέθηκαν να μην μπορούν να μετράνε διασείσεις και στο μεγαλύτερο ματς της χρονιάς χάνεις helmet-to-helmet contact αμυντικού που δεν πάει καν για τη μπάλα, που δεν ξέρει καν που είναι η μπάλα εκείνη τη στιγμή, αλλά ξέρει πως αν δεν τον "κλαδέψει" θα φάει TD. Είναι μια απόφαση που έκρινε αυτό το "μεγαλύτερο ματς της χρονιάς" κι ας μην άξιζαν οι Saints να φτάσουν στο SuperBowl, μη σου πω καλύτερα που δεν πέρασαν δηλαδή γιατί δεν είχαμε καμία ελπίδα όπως κατεβαίνουν στα offs. bball.gif

Και αν τα reviews στο ματς των Patriots είναι μια άλλη ιστορία και μπορούμε να παριστάνουμε να λέμε πως ήταν απίθανα οριακά στον αιώνα τον άπαντα, το roughing the passer που παίρνει ο Brady επειδή είναι ο Brady και που δεν το παίρνουν χτες σε αντίστοιχες φάσεις ο Mahomes και σε πιο facemask εκδοχή ο Goff, δεν έχει να κάνει με το αν θες να "σπρώξεις", ούτε είναι αυτό το κέντρο του προβλήματος φέτος, αν ήταν έτσι θα συνέβαινε χτες, μόνο στο ένα ματς. Έχει να κάνει με το πόσο πασιφανώς η φάση αυτή έχει συμβεί κι έχει αντιμετωπιστεί ως κάτι φυσιολογικό πολλές φορές ακόμα και στη φετινή, παράξενη σε αυτό το κομμάτι του officiating χρονιά και τελευταία περίοδο σε drive που κατέληξε σε TD ένα 3rd and 7 έγινε 1st and 10, γιάρδες πιο μπροστά.

Deflategate

Spygate είναι το πιο εκνευριστικό, είναι και επίκαιρο με το Bielsa peace.gif

--------------------

+Quote Post
Igor
post Jan 21 2019, 19:47
Post #964

All-star (2000~3000)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 520
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos Β.C
Αγαπημένος Παίχτης: Jaka Lakovic

-

Blue Monday: Θεωρειτε απο ψυχολογους ως η πιο "στεναχωρη" μερα του χρονου, και ειναι την τριτη Δευτερα του Ιανουαριου ή την επόμενη του AFC Championship που βρισκει νικητες τους Patriots.

--------------------
11/4/1996 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Μπαρτσελονα 67 - 66
20/4/2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Μακαμπι 73 - 67
5/5/2002 Κιντερ Μπολονια - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 83 - 89
6/5/2007 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ 93 - 91
3/5/2009 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ 73 - 71
8/5/2011 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Μακαμπι 78 - 70

+Quote Post
aegeansheed
post Jan 21 2019, 19:58
Post #965

Moderator NBA Forum
Group Icon

From: c:/my documents/nba
Member No.: 197
Αγαπημένος Παίχτης: ::::::: Τhe Dirty Thirty

-

Πάλι καταλήγουμε στο τί είναι reviewable και τί όχι...
Γιατί αυτό είναι reviewable και το άλλο όχι... (σήμερα το League Office συνέχισε στο χθεσινό απολογητικό τροπάρι με υποσχέσεις για συζήτηση pass interference plays για να γλιτώσει το σενάριο ο Payton να φέρει τον Gregg Williams για DC laugh.gif -που θα το κάνει για σπάσιμο, επειδή είναι ψωνάρα και θα την έβρισκε να έχει τον ρόλο του "θύματος τους NFL" σε θεωρία απροσδιόριστης συνομωσίας)
Μετά είμαι σίγουρος ότι θα είμαστε σε έναν βαθμό ξενερωμένοι επειδή δε βλέπουμε αρκετή ώρα football, αλλά ασχολούμαστε με replays (προσωπικά είχα κακή σχέση με το instant replay της FIFA πρόσφατα)
Σίγουρα θα έρθουν αυτοί που θα υποστηρίξουν ότι είναι αδικία να μην γίνεται review και σε άλλου τύπου plays...
Δε θα σταματήσει ποτέ αυτό... Πιστεύω ότι δε σου απαντώ και πιθανότατα δεν έχω πιάσει την ουσία του ποστ. Αλλά είμαι της άποψης ότι τίποτα δεν είναι perfectly διαιτητευόμενο σε σπορ με μπάλα και επαφή. Έχω δει πολύ χειρότερα roughing the passer rulings φέτος από αυτό, που ήταν κακό, όπως είδα και τα holding του Berry πάνω στον Gronk, που βαρέθηκε να τρέχει και είπε να ανέβει στο λεωφορείο (Gronk) να τον πάει μαζί του, ένα attached πράμα, τρελό love bond. laugh.gif (ή όπως θα έλεγε ο KM Key o Berry είναι της μόδας και θα φορεθεί στα Championship Games tongue.gif ). Αρκετά στραβά που με κουράζει να ξαναφέρω στο μυαλό μου για να αποδείξω ότι υπήρχε παρελθοντικά ένα αντικειμενικό δίκιο, το οποίο δεν αποδώθηκε σωστά σε μία κατάσταση στην οποία ο ρυθμός με τον οποίο εναλλάσονται οι δυνάμεις που του επηρεάζουν την εξέλιξη (ουφφφ... ατελείωτη πρόταση...) είναι καταιγιστικός. Δεν ξέρω αν αξίζει να πούμε τα στραβά, αλλά να δοκιμάσουμε λύσεις εφαρμόζοντάς τις του χρόνου ή όποτε.
Εν κατακλείδει προτιμώ να υπάρχει διαιτησία που δίνει ότι βλέπει με συχνότητα που σου σπάει τα νεύρα το κίτρινο, παρά τίποτα, αυτό είναι το χειρότερο. Υποτίθεται ότι φτιάχνουμε τους κανόνες στο παιχνίδι έτσι ώστε να προστατεύσουμε τους παίκτες και να γίνει πιο θεαματικό με έμφαση στην επίθεση. Η διαφορά είναι ότι υπάρχει το personal judgement και ποτέ δε μπορεί να υπάρξει απόλυτα κοινή αντιμετώπιση.

Πολοί έκραξαν χτες την αδικία του συστήματος της παράτασης επίσης. Είναι μια καλή αρχή για να διορθωθεί αυτό, είναι άδικο να εξαρτάται ένας αγώνας αποκλειστικά στην τύχη της όψης ενός νομίσματος. Τουλάχιστον να υπάρχει η δυνατότητα στην άλλη ομάδα να απαντήσει με σκορ και να συνεχιστεί αυτό μέχρι μια ομάδα να μην καταφέρει να σκοράρει ως απάντηση σε προηγούμενο advantage. Κάτι σαν το τέννις δηλαδή- να ορίστε, δεν είμαι τελείως άμπαλος, παρόλο που κάνω ντεμέκ δυσφήμιση όποτε με συμφέρει. laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Zach Doganos
post Yesterday, 12:29
Post #966

Amateur (20~100)
Group Icon

Member No.: 21,796
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C., Golden State Warriors, Green Bay Packers
Αγαπημένος Παίχτης: Steph Curry, Kobe Bryant, George Printezis, Kostas Sloukas, Kyle Hines

-

Τα είπε ωραία ο φίλος Igor για την Blue Monday...δυστυχώς.. τώρα θα είμαστε υποχρεωμένοι να ζήσουμε για δύο βδομάδες με την αγωνία του αν θα υποστούμε ένα νέο κερδισμένο Superbowl από τη μεριά των Patriots. Όμως τους πιστεύω τους Rams από την αρχή της σαιζόν. Έχουν ίσως το μόνο προπονητή που δε θα κατέβει με κόμπλεξ κατωτερότητας απέναντι στον Belichick και ας του λείπει η εμπειρία. Ο νεότερος Sean της τετράδας είναι καρυδάτος- φάνηκε και στο προχτεσινό fake punt που κατά τη γνώμη μου είναι η game changer φάση της βραδιάς. Επίσης έχουν τον καλύτερο RB ο οποίος μάλλον θα παίξει κανονικά(και παίκτη με τέτοια ράστα τον εμπιστεύεσαι το δίχως άλλο και σίγουρα δεν μπορείς να τον ξεγράψεις). Ο Goff προχτές έκανε μερικά πολύ μεγάλα throws, ίσως πρέπει να το πιστέψει και ο ίδιος λίγο παραπάνω,να γίνεί λίγο πιο Badass που λέμε και στο χωριό μου. Εμείς οι φανς του τον πιστεύουμε πάντως. Στεναχωρήθηκα όμως πολύ για τον τεράστιο Brees και τη μαύρη του τη μοίρα να έχει προπονητή τον Payton. Να είσαι τώρα ο Drew Βrees και να είσαι υποχρεωμένος να βλέπεις το Hill να πετάει την μπάλα στο 2nd & goal, μη σου τύχει. Δυστυχώς,όμως, οι Saints με αυτό το mentality υπεροψίας θεωρώ ότι σε μια πιθανή αναμέτρηση με τους Patriοts θα είχαν τρελό θέμα,κακά τα ψέματα. Ένα ακόμα μεγάλο κρίμα για τον Patrick τον Mahomes που έκανε μισό γήπεδο σε 30 δεύτερα και συνολικά πολύ μεγάλη εμφάνιση από το ημίχρονο και μετά-χωρίς να πετάξει και 2 ΙΝΤ tongue.gif . Ήταν όμως άτυχος στο coin toss. To πώς πεταέι την μπάλα on the move μου θύμισε τόσο πολύ Rodgers που οριακά δάκρυσα-έχει μπλέξει και αυτός. Σήμερα το πρωί που είδα τον Shannon να λέει ότι δε θα ξαναπεί ποτέ ξανά ότι ο Rodgers είναι καλύτερος από τον Brady έπαθα και Blue Tuesday.

+Quote Post
Igor
post Today, 00:46
Post #967

All-star (2000~3000)
Group Icon

Member No.: 520
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos Β.C
Αγαπημένος Παίχτης: Jaka Lakovic

-

QUOTE(Zach Doganos @ Jan 22 2019, 12:29 ) *
Τα είπε ωραία ο φίλος Igor για την Blue Monday...δυστυχώς.. τώρα θα είμαστε υποχρεωμένοι να ζήσουμε για δύο βδομάδες με την αγωνία του αν θα υποστούμε ένα νέο κερδισμένο Superbowl από τη μεριά των Patriots. Όμως τους πιστεύω τους Rams από την αρχή της σαιζόν. Έχουν ίσως το μόνο προπονητή που δε θα κατέβει με κόμπλεξ κατωτερότητας απέναντι στον Belichick και ας του λείπει η εμπειρία. Ο νεότερος Sean της τετράδας είναι καρυδάτος- φάνηκε και στο προχτεσινό fake punt που κατά τη γνώμη μου είναι η game changer φάση της βραδιάς. Επίσης έχουν τον καλύτερο RB ο οποίος μάλλον θα παίξει κανονικά(και παίκτη με τέτοια ράστα τον εμπιστεύεσαι το δίχως άλλο και σίγουρα δεν μπορείς να τον ξεγράψεις). Ο Goff προχτές έκανε μερικά πολύ μεγάλα throws, ίσως πρέπει να το πιστέψει και ο ίδιος λίγο παραπάνω,να γίνεί λίγο πιο Badass που λέμε και στο χωριό μου. Εμείς οι φανς του τον πιστεύουμε πάντως. Στεναχωρήθηκα όμως πολύ για τον τεράστιο Brees και τη μαύρη του τη μοίρα να έχει προπονητή τον Payton. Να είσαι τώρα ο Drew Βrees και να είσαι υποχρεωμένος να βλέπεις το Hill να πετάει την μπάλα στο 2nd & goal, μη σου τύχει. Δυστυχώς,όμως, οι Saints με αυτό το mentality υπεροψίας θεωρώ ότι σε μια πιθανή αναμέτρηση με τους Patriοts θα είχαν τρελό θέμα,κακά τα ψέματα. Ένα ακόμα μεγάλο κρίμα για τον Patrick τον Mahomes που έκανε μισό γήπεδο σε 30 δεύτερα και συνολικά πολύ μεγάλη εμφάνιση από το ημίχρονο και μετά-χωρίς να πετάξει και 2 ΙΝΤ tongue.gif . Ήταν όμως άτυχος στο coin toss. To πώς πεταέι την μπάλα on the move μου θύμισε τόσο πολύ Rodgers που οριακά δάκρυσα-έχει μπλέξει και αυτός. Σήμερα το πρωί που είδα τον Shannon να λέει ότι δε θα ξαναπεί ποτέ ξανά ότι ο Rodgers είναι καλύτερος από τον Brady έπαθα και Blue Tuesday.

Καρυδατος ναι, αλλα στο 4th and goal στη 1 γιαρδα προτιμησε να παει για την ισοφάριση με field goal.
Να πω την αληθεια μου εκανε αρνητικη εντυπωση αυτο.

--------------------
11/4/1996 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Μπαρτσελονα 67 - 66
20/4/2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Μακαμπι 73 - 67
5/5/2002 Κιντερ Μπολονια - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 83 - 89
6/5/2007 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ 93 - 91
3/5/2009 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΣΣΚΑ 73 - 71
8/5/2011 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - Μακαμπι 78 - 70

+Quote Post
Zach Doganos
post Today, 11:09
Post #968

Amateur (20~100)
Group Icon

Member No.: 21,796
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C., Golden State Warriors, Green Bay Packers
Αγαπημένος Παίχτης: Steph Curry, Kobe Bryant, George Printezis, Kostas Sloukas, Kyle Hines

-

QUOTE (Igor @ Jan 23 2019, 00:46 ) *
Καρυδατος ναι, αλλα στο 4th and goal στη 1 γιαρδα προτιμησε να παει για την ισοφάριση με field goal.
Να πω την αληθεια μου εκανε αρνητικη εντυπωση αυτο.

Σωστή παρατήρηση, σχεδόν το είχα ξεχάσει με τόση δράση στα τελευταία λεπτά και στα δύο παιχνίδια. Απλά έτσι όπως είχε πάει το ματς για τους Ραμς μέχρι εκείνη τη στιγμή, χωρίς το fake punt παίζει να μην άλλαζε ποτέ το μομέντουμ.

+Quote Post

65 Pages V  « < 63 64 65
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 23rd January 2019 - 16:33