• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑ-ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΑΙΚΤΡΙΩΝ
NoExcuses
post May 9 2016, 15:39
Post #31

Amateur (20~100)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 9,841
Αγαπημένος Παίχτης: Ο 50αρης στο ανοιχτό....
Αγαπημένη θέση: Small Forward

-

Ζητούνται κορασιδες(2001) για ομάδα η οποία θα αγωνιστεί του χρόνου στη Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΣΚΑ κορασίδων.
1) Καμία οικονομική υποχρέωση
2) 3(τουλάχιστον) προπονήσεις σε κλειστό.
Πληροφοριες(6989852458)

--------------------
Last night I murder a rock.....
Go to the top of the page

+Quote Post
soulmar
post Jun 2 2016, 09:42
Post #32

Member No.: 16,187
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Ζητούνται παίκτριες για ενίσχυση γυναικείου τμήματος (Α ΕΣΚΑΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ) και τμήματος κορασίδων(Β ΕΣΚΑΝΑ) σε ομάδα νοτίων προαστίων.
Πληροφορίες στο inbox.

+Quote Post
Τάνια96
post Jun 22 2016, 21:19
Post #33

rookie (3~20)
Group Icon

Member No.: 16,236
Αγαπημένος Παίχτης: Διαμαντίδης

-

Καλησπέρα. Είμαι 20 χρονών, παλιά έπαιζα μπάσκετ συμμετείχα σε αγώνες αλλά όχι σε υψηλή κατηγορία, απέχω 4 χρόνια ωστόσο θέλω να ξεκινήσω γιατί το μπάσκετ είναι κάτι που μου αρέσει. Ωστόσο στην αρχή δεν θέλω κάτι επαγγελματικό, μόνο να ξεκινήσω προπονήσεις και εάν είμαι καλή να παίξω και σε αγώνες. Μήπως ξέρετε ομάδες στα νότια προάστια, κυρίως Αργυρούπολη?

+Quote Post
mafk
post Aug 18 2016, 11:54
Post #34

Member No.: 16,328

-

Γεια σας! Ειμαι 18 χρονων και 1.73. Επαιζα μπασκετ 4 χρονια (μεχρι την 2α λυκειου) σε αρκετα καλο επιπεδο . Ωστοσο εχω σταματησει εδω και 1μιση χρονο. Ψαχνω μια ομαδα α ή β εσκα η εσκανα. Μενω Νέο Κόσμο οποτε ακομα και λιγο μακρυα να ειναι αν βολευει με το μετρο.. μια χαρα! Το θεμα μου ειναι επειδη εχουμε ηδη 18 Αυγουστου μη δεν προλαβω... Δεν εχουν κλεισει τα ροστερ ετσι? mellow.gif

This post has been edited by mafk: Aug 18 2016, 11:59

+Quote Post
Anta
post Aug 19 2016, 23:11
Post #35

Member No.: 16,330
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένος Παίχτης: ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

-

QUOTE(nkn @ Aug 5 2012, 15:29 ) *
γεια και απο μενα,
ψαχνω για ομαδα στην αθηνα, κεντρο (αμπελοκηποι, γκυζη, εξαρχεια, κυψέλη κατα προτιμηση). Είμαι 22 και επαιζα μεχρι πριν 5 χρονια αλλα σε αρκετά 'χαμηλό'-επαρχιακό επιπεδο, οποτε ψάχνω μια αντιστοιχη ομάδα κυρίως για τις προπονήσεις. Αν υπάρχει κάποια πρόταση..
ευχαριστώ!

Το τηλεφωνο μου σε πμ

[quote name='mafk' date='Aug 18 2016, 04:54 ' post='790118']
Γεια σας! Ειμαι 18 χρονων και 1.73. Επαιζα μπασκετ 4 χρονια (μεχρι την 2α λυκειου) σε αρκετα καλο επιπεδο . Ωστοσο εχω σταματησει εδω και 1μιση χρονο. Ψαχνω μια ομαδα α ή β εσκα η εσκανα. Μενω Νέο Κόσμο οποτε ακομα και λιγο μακρυα να ειναι αν βολευει με το μετρο.. μια χαρα! Το θεμα μου ειναι επειδη εχουμε ηδη 18 Αυγουστου μη δεν προλαβω... Δεν εχουν κλεισει τα ροστερ ετσι? mellow.gif
[/quote

το τηλεφωνο μου σε πμ
Reason for edit: οχι τηλεφωνα στα ποστ

+Quote Post
sacarame
post Aug 20 2016, 02:24
Post #36

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

Group: Administrator
Member No.: 5,125
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos, Chicago Bulls, Lietuva
Αγαπημένος Παίχτης: Kevin Garnett, Michael Jordan
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

Παιδια οχι τηλεφωνα σε ποστ αν γινεται..

Ο,τι θελετε σε πμ

--------------------

+Quote Post
Παναγιώτης
post Aug 22 2016, 18:09
Post #37

Amateur (20~100)
Group Icon

From: Athens
Member No.: 15,189
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

Το γυναικείο μπάσκετ της Νέας Ιωνίας αναζητεί παίκτριες εν όψει της νέας αγωνιστικής σεζόν
Οι εγγραφές ξεκίνησαν!
(απο 6 ετών και άνω)

This post has been edited by Παναγιώτης: Aug 22 2016, 18:16

+Quote Post
Τάνια96
post Jul 1 2017, 23:44
Post #38

rookie (3~20)
Group Icon

-

Καλησπέρα, ανοίγω νέο θέμα γιατί ψάχνω για ομάδα μπάσκετ λογικά γυναικείο( είμαι 20 χρονών) , όχι για Α1, το μόνο που θέλω είναι να κάνω προπονήσεις , ώστε να βελτιωθώ και να παίζω σε κάποιους αγώνες. Η ομάδα ή οι ομάδες θα προτιμούσα να είναι κυρίως στα νότια προάστια, δεν εχω όμως πρόβλημα να μου προτείνετε και κάποιες άλλες ομάδες που να μην είναι σε επαγγελματικό επίπεδο όμως να υπάρχει οργάνωση από πλευρά διοίκησης και να αξίζει.
Παλαιότερα έπαιζα σε ομάδα μπάσκετ με δελτίο, όμως λόγω των σπουδών μου , μείωσα αρκετά τις προπονήσεις( 1 με 2 φορές την εβδομάδα) και από τότε δεν έχω παίξει σε κάποιο αγώνα.
Επειδή θέλω πολύ να ξεκινήσω και να βελτιωθώ, με ομάδα και προπονητή που έχει τη διάθεση παρακαλώ απαντήστε σε αυτό το μήνυμα ή στείλτε μου προσωπικό μήνυμα προτείνοντας μου ομάδες που πραγματικά αξίζουν είτε έχοντας προσωπική εμπειρία, είτε επειδή γνωρίζετε από γνωστούς σας, κυρίως νότια προάστια και κοντινές περιοχές, όχι σε επαγγελματικό επίπεδο που να υπάρχει σωστή οργάνωση, να γίνοντσι οι προπονήσεις και να υπάρχει δυνατότητα εξέλιξης.
Παρακαλώ απαντήστε μου σύντομα, καλό βράδυ.

+Quote Post
Τάνια96
post Jul 2 2017, 20:53
Post #39

rookie (3~20)
Group Icon

-

QUOTE (Τάνια96 @ Jul 2 2017, 00:44 ) *
Καλησπέρα, ανοίγω νέο θέμα γιατί ψάχνω για ομάδα μπάσκετ λογικά γυναικείο( είμαι 20 χρονών) , όχι για Α1, το μόνο που θέλω είναι να κάνω προπονήσεις , ώστε να βελτιωθώ και να παίζω σε κάποιους αγώνες. Η ομάδα ή οι ομάδες θα προτιμούσα να είναι κυρίως στα νότια προάστια, δεν εχω όμως πρόβλημα να μου προτείνετε και κάποιες άλλες ομάδες που να μην είναι σε επαγγελματικό επίπεδο όμως να υπάρχει οργάνωση από πλευρά διοίκησης και να αξίζει.
Παλαιότερα έπαιζα σε ομάδα μπάσκετ με δελτίο, όμως λόγω των σπουδών μου , μείωσα αρκετά τις προπονήσεις( 1 με 2 φορές την εβδομάδα) και από τότε δεν έχω παίξει σε κάποιο αγώνα.
Επειδή θέλω πολύ να ξεκινήσω και να βελτιωθώ, με ομάδα και προπονητή που έχει τη διάθεση παρακαλώ απαντήστε σε αυτό το μήνυμα ή στείλτε μου προσωπικό μήνυμα προτείνοντας μου ομάδες που πραγματικά αξίζουν είτε έχοντας προσωπική εμπειρία, είτε επειδή γνωρίζετε από γνωστούς σας, κυρίως νότια προάστια και κοντινές περιοχές, όχι σε επαγγελματικό επίπεδο που να υπάρχει σωστή οργάνωση, να γίνοντσι οι προπονήσεις και να υπάρχει δυνατότητα εξέλιξης.
Παρακαλώ απαντήστε μου σύντομα, καλό βράδυ.

Κάποιος που να γνωρίζει κάτι με βάση το παραπάνω ερώτημα μου??

+Quote Post
Basketball is Li...
post Jul 11 2017, 17:22
Post #40

rookie (3~20)
Group Icon

From: Chios Greece
Member No.: 14,606
Αγαπημένη Ομάδα: ΒΑΟΛ Χίου
Αγαπημένος Παίχτης: Magic

-

Μετά τη δημοσίευση των βάσεων των βαθμολογιών για την εισαγωγή στα ΑΕΙ και ειδικότερα στα τμήματα: Πανεπιστήμιο Αιγαίου Χίος Σχολή Επιστημών της Διοίκησης Τμήμα Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών,Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων και Τμήμα Μηχανικών Οικονομίας και Διοίκησης, αλλά και στις Σχολές Εμπορικού Ναυτικού (Μηχανικών και Πλοιάρχων)Ο ΒΑΟΛ Χίου ομάδα με παράδοση στα τμήματα υποδομής με 8 Τμήματα Ανδρικά και γυναικεία, καλεί όποιο παιδί αγόρι ή κορίτσι που αγαπάει το μπάσκετ και μετοικήσει ως φοιτητής/φοιτήτρια στη Χίο να συνεχίσει να παίζει Μπάσκετ με τα χρώματά του.Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τους υπεύθυνους του ΒΑΟΛ στέλνοντας μήνυμα στην επίσημη σελίδα του ΒΑΟΛ στο facebook ή Πατήστε εδώ για Email

--------------------

+Quote Post
anne24
post Jul 31 2017, 16:25
Post #41

Member No.: 16,899

-

Ξερετε αν υπαρχει καποια ομαδα στην αθηνα που να "δεχεται" στις προπονησεις αρχαριους?

+Quote Post
Margarita T
post Sep 1 2017, 01:43
Post #42

Member No.: 17,196
Αγαπημένη Ομάδα: ΔΞ/ΔΑ
Αγαπημένος Παίχτης: ΔΞ/ΔΑ

-

Καλησπερα κορίτσια, ψάχνω και εγω για ομάδα! 21 χρόνων, 1,75 ύψος, και περίπου 6 χρόνια αποχή και από το άθλημα, χωρίς να έπαιζα σε ιδιαίτερα υψηλό επίπεδο. Μένω Παλαιο Φάληρο αλλά μπορεί να με βολεύει και κάποια ομάδα στο κέντρο. Αν γνωρίζετε πείτε μου! Ευχαριστώ

+Quote Post
rsar
post Sep 9 2017, 08:36
Post #43

Member No.: 17,236

-

Καλησπέρα. Είμαι 19 χρόνων έπαιζα μπάσκετ παλιότερα σε ομάδα αλλά τα τελευταία χρόνια το έχω παρατηρήσει.Θα ήθελα να βρω κάποια ομάδα στην Θεσσαλονίκη ευχαριστώ

+Quote Post

3 Pages V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 23rd September 2017 - 11:04