• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
Final 4 Βελιγράδι - Εισιτήρια
left659
post Apr 15 2018, 13:07
Post #1

Group: Players
Member No.: 20,750
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Σπανούλης
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Καλησπέρα στην ομάδα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα εισιτήρια του Final 4 στο Βελιγράδι. Μπαίνω στο επίσημο σαιτ της ευρωλίγκας για τα εισιτήρια και μου τα βγάζει sold out. Με παραπέμπει όμως στο σαιτ viagogo και στο σαιτ mytigo. Εκεί βρίσκω διαθέσιμα. Να τα κλείσω λοιπόν από εκεί?? Είναι ασφαλές?? Η υπάρχει κίνδυνος να τα πληρώσω και να μην δω εισιτήρια ποτέ στα χέρια μου? Εχει κάποιος εμπειρία από αυτά?? Γιατί έχουμε κανονίσει τις άδειες, έχουμε κλείσει ξενοδοχειο μέσω booking και τώρα είμαστε στην αναζήτηση εισιτηρίων και στην έκδοση διαβατηρίων. Δεκτή κάθε βοήθεια. Περιμένω απάντηση όποιος μπορεί...
Go to the top of the page

+Quote Post
sacarame
post Apr 15 2018, 14:37
Post #2

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

Group: Administrator
Member No.: 5,125
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos, Chicago Bulls, Lietuva
Αγαπημένος Παίχτης: Kevin Garnett, Michael Jordan
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE(left659 @ Apr 15 2018, 14:07 ) *
Καλησπέρα στην ομάδα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω για τα εισιτήρια του Final 4 στο Βελιγράδι. Μπαίνω στο επίσημο σαιτ της ευρωλίγκας για τα εισιτήρια και μου τα βγάζει sold out. Με παραπέμπει όμως στο σαιτ viagogo και στο σαιτ mytigo. Εκεί βρίσκω διαθέσιμα. Να τα κλείσω λοιπόν από εκεί?? Είναι ασφαλές?? Η υπάρχει κίνδυνος να τα πληρώσω και να μην δω εισιτήρια ποτέ στα χέρια μου? Εχει κάποιος εμπειρία από αυτά?? Γιατί έχουμε κανονίσει τις άδειες, έχουμε κλείσει ξενοδοχειο μέσω booking και τώρα είμαστε στην αναζήτηση εισιτηρίων και στην έκδοση διαβατηρίων. Δεκτή κάθε βοήθεια. Περιμένω απάντηση όποιος μπορεί...

Το μόνο που ξέρω είναι ότι κάποιοι φίλοι μου έχουν κλείσει εισιτήριο από το viagogo και ως τώρα δεν είχανε κάποιο πρόβλημα.

Μάλιστα το σάιτ σου δίνει τη δυνατότητα να επαναπωλήσεις τα εισιτήρια αν τελικά δεν πάει η ομάδα σου ή δεν μπορείς να πας...

--------------------

+Quote Post
osfp
post Apr 15 2018, 14:42
Post #3

Amateur (20~100)
Group Icon

From: Athens
Member No.: 2,365
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Αγαπημένος Παίχτης: v-span
Αγαπημένη θέση: 6th player

-

QUOTE(left659 @ Apr 15 2018, 11:07 ) *

Είναι ασφαλές...πάντως διαβατήρια γιατί βγάζεις ? Για 3-5 ημέρες πηγαίνεις κανονικά με ταυτότητα.

This post has been edited by osfp: Apr 15 2018, 14:42

+Quote Post
left659
post Apr 15 2018, 14:54
Post #4

Member No.: 20,750
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Σπανούλης

-

QUOTE(osfp @ Apr 15 2018, 15:42 ) *
Είναι ασφαλές...πάντως διαβατήρια γιατί βγάζεις ? Για 3-5 ημέρες πηγαίνεις κανονικά με ταυτότητα.

Είχα την εντύπωση ότι από Σκόπια δεν περνάς με ταυτότητα και θέλεις διαβατήριο. Θα το ψάξω αυτό.

QUOTE(sacarame @ Apr 15 2018, 15:37 ) *
Το μόνο που ξέρω είναι ότι κάποιοι φίλοι μου έχουν κλείσει εισιτήριο από το viagogo και ως τώρα δεν είχανε κάποιο πρόβλημα.

Μάλιστα το σάιτ σου δίνει τη δυνατότητα να επαναπωλήσεις τα εισιτήρια αν τελικά δεν πάει η ομάδα σου ή δεν μπορείς να πας...

Στο σαιτ της viagogo διάβασα ότι μου στέλνουν στο mail μου τα εισιτήρια σε pdf τα εκτυπώνω και είμαι έτοιμος. Έτσι έγινε με τους φίλους σου αν ξέρεις??

+Quote Post
Redoctor
post Apr 15 2018, 15:11
Post #5

A1 (200~550)
Group Icon

Member No.: 14,777
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός

-

Ειχα παρει το 12 απο viagogo. Επειδη ηταν μεταπωληση μου χαν στειλει το εισιτηριο σπιτι με κουριερ. Ολα καλα ειχαν παει.

UPDATE οντως στο viagogo τα στελνουν μονο ηλεκτρονικα πλεον αποτι φαινεται

Η θεση μου ηταν με τους φιλαθλους της μπαρτσελονα (ελαχιστοι) αλλα γενικα δεν υπηρχε ελεγχος και αλλαζες ευκολα θεση στο πανω διαζωμα.
Στον τελικο μαλιστα, ενω οι σκαλες για το κατω διαζωμα ηταν κανονικα μπλοκαρισμενες, υπηρχε ενα ανοιγμα (στο ημιχρονο) και κατεληξα αρχικα διπλα στο παρκε (πραγματικα κανενας ελεγχος) για τα πρωτα λεπτα του 2ου ημιχρονου. Εκει βεβαια με διωξαν γιατι δεν ειχα διαπιστευση. Αλλα και παλι πολυ ευκολα εκατσα στο κατω διαζωμα πισω απο τα δημοσιογραφικα! Τα οποια φυσικα υπερπηδησα μετα το καλαθι του Γιωργαρου!

Παντως και στο viagogo και στο mytigo οι τιμες ειναι πολυ τσιμπημενες. Ειδικα στο viagogo η αρχικη τιμη των φτηνοτερων εισιτηριων ηταν 100+ και τα δινουν τωρα 400... Update II με φπα και τελος διεκπεραιωσης παει στα 550. Μαυραγοριτες..

Στο mytigo λιγο καλυτερα τα πραγματα εφοσον βεβαια περασει η ομαδα/ομαδες που επιλεξεις.

Τεσπα, προσωπικα εφοσον περασουμε θα περιμενω μηπως βγουνε πακετα με πιο λογικες τιμες sport-smiley-017.gif

ΥΓ αν κανεις εχει αγορασει εισιτηρια και δεν τα θελει Pm !

This post has been edited by Redoctor: Apr 15 2018, 15:17

--------------------
Ευχες για το 2018:

1. Το μπασκετικό τέλος του Μαμ-Ρα
2. Κεντρικη Διαχείριση των τηλεοπτικών στην α1 και για τους 14!

+Quote Post
osfp
post Apr 15 2018, 18:57
Post #6

Amateur (20~100)
Group Icon

From: Athens
Member No.: 2,365
Αγαπημένη Ομάδα: OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Αγαπημένος Παίχτης: v-span
Αγαπημένη θέση: 6th player

-

Δεν χρειάζεται πλέον ούτε βίζα ούτε και διαβατήριο...

Επίσης κάνε υπομονή για εισιτήρια,τουλάχιστον πέρυσι..βγήκαν εισιτήρια στην επίσημη ιστοσελίδα της Euroleague μετά τα δεύτερα παιχνίδια των Playoffs,αλλιώς πάρε από το Mytigo.

This post has been edited by osfp: Apr 15 2018, 19:02

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2018 - 18:01