• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

627 Pages V  « < 625 626 627  
Reply to this topicStart new topic
ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ, Νεα-Ειδησεις-Σκεψεις-Σχολια
RipCity
post Mar 6 2019, 12:05
Post #9391

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

Group: Players
From: Malta
Member No.: 15,538
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Trail Blazers
Αγαπημένος Παίχτης: Lillard, Πρίντεζης
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE (aegeansheed @ Mar 6 2019, 10:50 ) *
Η κάθε ομάδα που διαπραγματεύεται με έναν παίκτη ο οποίος δεν έχει παίξει 3-4 μήνες σερί π.χ. μπορεί να ισχυριστεί "ναι, αλλά πόσο καλά είναι σε φυσική κατάσταση;", άσχετα αν το πιστεύουν ή όχι, ακριβώς για να αποκτήσει διαπραγματευτικό πλεονέκτημα, ακόμα κι αν κάτι τέτοιο δεν ευσταθεί.
Με το μπαίνει όμως ένας κάθε τέσσερα παιχνίδια ή έστω στο τέλος της σαιζόν στέλνει ένα μήνυμα σε όλους ότι "δείτε με, είμαι εδώ και πάιζω (την όποια) μπάλα που ξέρω και γνωρίζετε ότι κατέχω για Χ χρόνια τώρα και συνεχίζω να είμαι καλός στο Χ και το Y που ενδεχομένως να σας καλύψει κάποια ανάγκη, αλλά θέλω Ψ φράγκα'. Γενικά πάντα βοηθάει τον παίκτη και τον μάνατζέρ του να πουλήσουν καλύτερα τις απαιτήσεις τους όταν κάποιος παίζει, παρά όταν κάποιος δεν παίζει.

* To θέμα στους ψηλούς των Kings το καλοκαίρι είναι ο Cauley-Stein, που είναι μεν restricted, αλλά θα έχει ζήτηση, αφού είναι σε ηλικία και σε potential τέτοιο που θα ζορίσει οικονομικά τους Kings. Τελείωσαν το πείραμα με τον Skal φέρνοντας το λαχείο Swanigan κι ενώ ο Giles παραμένει ανοιχτό project. Αλλά αυτοί είναι άψητοι rookies. Ένας βετ σαν τον Κουφό με την αβεβαιότητα που υπάρχει με τον WCS, είναι ένα καλό safety net για την ομάδα. Σχολιάζω λίγο παραπάνω την κατάσταση στους ψηλούς των Kings, αν και σίγουρα υπάρχουν κι άλλες ομάδες που χρειάζονται έναν αξιόμαχο παίκτη με την εμπειρία, την ικανότητα (φυσική και αθλητική) και το hard working mentallity (που δεν το υπολογίζουμε εδώ, αλλά στις ΗΠΑ το μετράνε πάρα πολύ) του ΚΚ. Αυτά ναι, δε χρειάζεται να τα δείξει, πάνε με το όνομα.

Καταλαβαίνω τι λες αλλά μιλάμε για τον Κουφό. Καμία ομάδα δε θα τον πάρει για παραπάνω από 3rd string Center. Οι δε Kings έχουν και τον χώρο στο καπ αν τους είναι καλός για τα αποδυτήρια. Δε βλέπω λόγο να φοβηθούν οτιδήποτε. Απλά δεν παίζει επειδή πρέπει να παίξει ο Giles.

--------------------
Γιάννης Σφαιρόπουλος, 16 Απριλίου 2018: "Έχω βγάλει σύστημα ακόμη και στον ύπνο μου!"

Νίκος Παπαδογιάννης 1 Οκτωβρίου 2018: "O Βεζένκοφ είναι ο Βεζένκοφ και δεν είναι παρά μόνο ο Βεζένκοφ"

@ioannisdiam
Go to the top of the page

+Quote Post
Conan1982
post Mar 6 2019, 13:49
Post #9392

NBA (1000~2000)
Group Icon

Member No.: 15,083
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Κρις Ουέμπερ, Θοδωρής Παπαλουκάς
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

QUOTE (RipCity @ Mar 6 2019, 12:05 ) *
Καταλαβαίνω τι λες αλλά μιλάμε για τον Κουφό. Καμία ομάδα δε θα τον πάρει για παραπάνω από 3rd string Center. Οι δε Kings έχουν και τον χώρο στο καπ αν τους είναι καλός για τα αποδυτήρια. Δε βλέπω λόγο να φοβηθούν οτιδήποτε. Απλά δεν παίζει επειδή πρέπει να παίξει ο Giles.

Πάντως αν εξαιρέσουμε την φετινή χρονιά ο Κουφός τα τελευταία 7 χρόνια έπαιζε από 16,5 έως 22,5 λεπτά ανά παιχνίδι,με τα 3 τελευταία χρόνια να έχει σταθεροποιηθεί στα 20 λεπτά.
Δεν είναι ότι έπαιζε σε νεκρούς χρόνους από λίγο, πιο πολύ σαν δεύτερου σέντερ είναι το στάτους του

--------------------
moires-sxoliasmoi.blogspot.com

+Quote Post
aegeansheed
post Mar 6 2019, 14:33
Post #9393

Moderator NBA Forum
Group Icon

Group: Super Moderators
From: c:/my documents/nba
Member No.: 197
Αγαπημένος Παίχτης: ::::::: Τhe Dirty Thirty

-

QUOTE(Conan1982 @ Mar 6 2019, 13:49 ) *
Πάντως αν εξαιρέσουμε την φετινή χρονιά ο Κουφός τα τελευταία 7 χρόνια έπαιζε από 16,5 έως 22,5 λεπτά ανά παιχνίδι,με τα 3 τελευταία χρόνια να έχει σταθεροποιηθεί στα 20 λεπτά.
Δεν είναι ότι έπαιζε σε νεκρούς χρόνους από λίγο, πιο πολύ σαν δεύτερου σέντερ είναι το στάτους του

Λίγο ξεπερασμένος ο χαρακτηρισμός, ειδικά σήμερα πού δε σημαίνει τίποτα η θέση στην κλίμακα 1 έως 5 και αν κάποιος ξεκινά ή όχι. Ο Κουφός σήμερα είναι ένας χρήσιμος βετεράνος με καλή φυσική κατάσταση, αλλά χωρίς να έχει νόημα για κάποιαν ομάδα να τον χρησιμοποιεί πάνω από 20 λεπτά, επειδή αυτά τα άλλα 20 είναι εύλογο να τα δώσει στον νέο εξελίξιμο παίκτη που δοκιμάζεται και ενδεχομένως να είναι αυτό που δεν έγινε ο Κουφός στην ίδια ηλικία/φάση.
Είναι ένας τύπος backup ψηλού για ομάδα που χρειάζεται παίκτη που τρέχει το παρκέ, σπρώχνεται στα ριμπάουντ, δε θα δημιουργήσει πρόβλημα ζητώντας τη μπάλα συνέχεια, δίνει καλά σκρην και δεν είναι αδιάφορος στην άμυνα.
Δεν είναι ότι ο Κουφός δεν αξίζει να παίζει 15, 20 ή 25 λεπτά-αναλόγως των συνθηκών σε μια ομάδα, αλλά ότι ο ρόλος του πλέον είναι υποστηρικτικός συνολικά και είναι καθαρά θέμα τύχης ο αριθμός των λεπτών που παίζει σε έναν αγώνα ή μια χρονιά, άμεσα συνδεδεμένος με τη στρατηγική της ομάδας που τον έχει υπογράψει.

Μια χαρά τον βλέπω πάντως

--------------------

+Quote Post
jvalin
post Mar 6 2019, 15:25
Post #9394

Euroleague (500~1000)
Group Icon

Member No.: 13,673
Αγαπημένη Ομάδα: Ρέθυμνο, Boston Celtics

-

QUOTE (aegeansheed @ Mar 5 2019, 19:28 ) *
Μιλάμε για τον Κώστα τον Κουφό... Θα υπογράψει ένα συμβόλαιο της τάξης του MLE τον Ιούλιο και μετά θα κατεβεί κύριος για να ενσωματωθεί στην Εθνική.

Για vet min τον βλέπω τον Κουφό. Να κι αν έρθει, να κι αν δεν έρθει λέω εγώ. Δε με ψήνει καθόλου το φιτ δίπλα στον Γιάννη. Χίλιες φορές Μπουρούσης να το παίζει BroLo στην περιφέρεια. Ο Κουφός θα ρίχνει άγκυρα κοντά στη ρακέτα και θα κουτουλάει με τον Γιάννη.

-------------------

Προσωπικά θα υπολόγιζα τον Γιάννη πρωτίστως για το 5 με την προοπτική να κατεβαίνει στο 4 όταν μπαίνει μέσα ο Μπουρούσης. Θα θελα πολύ να δω Βασιλειάδη στη 12άδα. Κάνει σούπερ χρονιά στην ACB (15,5 πόντοι με 42,3% τρίποντο σε 8,2 προσπάθειες ανά αγώνα). Επίσης θα καλούσα Κώστα Αντετοκούνμπο. Για 12άδα είναι νωρίς ακόμα, αλλά για προεπιλογή εύκολα. Όσο νωρίτερα μπει στο κλίμα της εθνικής, τόσο το καλύτερο.

This post has been edited by jvalin: Mar 6 2019, 15:34

+Quote Post
akratacity
post Mar 6 2019, 18:15
Post #9395

Group Icon

Member No.: 13,072
Αγαπημένη Ομάδα: olympiacos
Αγαπημένος Παίχτης: kostas sloukas
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

QUOTE (jvalin @ Mar 6 2019, 15:25 ) *
Για vet min τον βλέπω τον Κουφό. Να κι αν έρθει, να κι αν δεν έρθει λέω εγώ. Δε με ψήνει καθόλου το φιτ δίπλα στον Γιάννη. Χίλιες φορές Μπουρούσης να το παίζει BroLo στην περιφέρεια. Ο Κουφός θα ρίχνει άγκυρα κοντά στη ρακέτα και θα κουτουλάει με τον Γιάννη.

-------------------

Προσωπικά θα υπολόγιζα τον Γιάννη πρωτίστως για το 5 με την προοπτική να κατεβαίνει στο 4 όταν μπαίνει μέσα ο Μπουρούσης. Θα θελα πολύ να δω Βασιλειάδη στη 12άδα. Κάνει σούπερ χρονιά στην ACB (15,5 πόντοι με 42,3% τρίποντο σε 8,2 προσπάθειες ανά αγώνα). Επίσης θα καλούσα Κώστα Αντετοκούνμπο. Για 12άδα είναι νωρίς ακόμα, αλλά για προεπιλογή εύκολα. Όσο νωρίτερα μπει στο κλίμα της εθνικής, τόσο το καλύτερο.

Για τον ίδιο λόγο που δεν θέλεις τον Κουφό δεν θα ήθελα εγώ τον Πρίντεζη. Δεν κολλάει καθόλου με τον Γιάννη λογω ποστ γκειμ και κακου σουτ.

Εμένα προσωπικά άμα είχαμε 1-2 γκαρντ στο επίπεδο του Μάντζαρη προ διετιας θα μου περνούσε από το μυαλό να μείνει και ο Καλαθης εκτός. Βέβαια τώρα θα ήταν αυτοκτονικο κάτι τέτοιο.

+Quote Post
natouralistis
post Mar 16 2019, 14:54
Post #9396

All-star (2000~3000)
Group Icon

Member No.: 12,176
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένος Παίχτης: Draymond Green

-

QUOTE (aegeansheed @ Mar 16 2019, 14:07 ) *
και την ενδιάμεση -πολύ σημαντική στήριξη-που έδωσε σε αυτόν τον ρόλο ο Μπουρούσης σε μια πολύ κρίσιμη καμπή των Προκριματικών. Να δώσω ένα συγχαρίκι στον Karditsan Giant λοιπόν και να συνεχίσω.

Όταν έχεις καταφέρει σαν αθλητής να σε αντιπαθούν και οι Ολυμπιακοί και οι Παναθηναϊκοί και σαν άνθρωπος να είσαι μισητός στους περισσότερους, η μόνη εύκολη λύση είναι το φθηνό οπαδιλίκι, ντυμένο με τον μανδύα του πατριωτισμού. Ο αγαπάω την εθνική ομάδα Γιάννης Μπουρούσης, τόσο πολύ που πάω σαν αφηνιασμένος γκουρού πάνω από το κεφάλι του Σλούκα κάθε φορά που τόλμησε να μη μου δώσει τη μπάλα, εμένα τον ουάου finihser center που δεν βλέπω κανέναν. Και όταν βαριέμαι ρίχνω και 2 καντήλια και 2 μπουκέτα στους Παππά και Λαρεντζάκη.

Ο Κλασσικότερος όλων τοξικός συμπαίχτης, ο χειρότερος σε χαρακτήρα μπασκετμπολίστας της σύγχρονης γενιάς, βρήκε το αποκούμπι του στη θύμηση του λαού. Αγαπά το εθνόσημο...

--------------------
Τζόρνταν για Πέτροβιτς: "Ήταν ο μόνος που με κοίταγε στα μάτια χωρίς να φοβάται"

+Quote Post
aegeansheed
post Mar 16 2019, 15:41
Post #9397

Moderator NBA Forum
Group Icon

-

QUOTE(natouralistis @ Mar 16 2019, 14:54 ) *
Όταν έχεις καταφέρει σαν αθλητής να σε αντιπαθούν και οι Ολυμπιακοί και οι Παναθηναϊκοί και σαν άνθρωπος να είσαι μισητός στους περισσότερους, η μόνη εύκολη λύση είναι το φθηνό οπαδιλίκι, ντυμένο με τον μανδύα του πατριωτισμού. Ο αγαπάω την εθνική ομάδα Γιάννης Μπουρούσης, τόσο πολύ που πάω σαν αφηνιασμένος γκουρού πάνω από το κεφάλι του Σλούκα κάθε φορά που τόλμησε να μη μου δώσει τη μπάλα, εμένα τον ουάου finihser center που δεν βλέπω κανέναν. Και όταν βαριέμαι ρίχνω και 2 καντήλια και 2 μπουκέτα στους Παππά και Λαρεντζάκη.

Ο Κλασσικότερος όλων τοξικός συμπαίχτης, ο χειρότερος σε χαρακτήρα μπασκετμπολίστας της σύγχρονης γενιάς, βρήκε το αποκούμπι του στη θύμηση του λαού. Αγαπά το εθνόσημο...

Κάθε προσωπική άποψη είναι σεβαστή. Ο Μπουρούσης έχει δώσει πολλά τουρνουά στην Εθνική, δεν έχει να αποδείξει κάτι σε κανέναν "οπαδό ομάδας", ούτε είναι δίκαιο να κρίνεται για την προσφορά του στην Εθνική αποκλειστικά από ένα-δυο σημεία του χαρακτήρα του, ορισμένες συμπεριφορές του στους συλλόγους του που δεν έχουν σχέση με την Εθνική ή συμπεριφορές του σε μεταφερόμενα από τον τύπο ως επεισόδια, χωρίς να γνωρίζουμε τί ακριβώς ειπώθηκε και έγινε.
Σε κάθε περίπτωση ο προπονητής κάνει τις επιλογές του και για να διαφυλάξει το κλίμα που θα δημιουργήσει τις συνθήκες για να κυνηγήσει τα αποτελέσματα. Αυτός έχει την τελική ευθύνη και η Ομοσπονδία. Αν υπήρχε (σοβαρή) Ομοσπονδία, τότε θα είχαμε και ευθύνες για αυτά που αναφέρεις κι ενδεχομένως θα μαθαίναμε από τα συμφραζόμενα (ανακοινώσεις, ποινές κλπ) ποιός φέρει ευθύνη και ποιο είναι το μερίδιό του. Ποτέ δεν υπάρχει μόνο ένας φταίχτης σε τέτοια σκηνικά.
Ο Μπουρούσης είναι ιδιαίτερος άνθρωπος και έχει προβληματίσει αρκετό κόσμο με τη συμπεριφορά του στα χρόνια που αγωνίζεται. Διευκρινίζω αν δεν ήταν τόσο προφανές όσο ήλπιζα όταν επέλεγα τις λέξεις μου, ότι το σχόλιό μου αφορούσε στη σημασία της συμμετοχή του και της απόδοσής του στα προκριματικά ως πολύπειρος βετεράνος.
Είναι ιδιαίτερη μέρα για την Εθνική η σημερινή, δεν πιστεύω ότι χρειάζεται να φέρνουμε αρνητικά συναισθήματα μαζί μας, θέλουμε να υπάρχει θετική πνεύμα και ενωτική διάθεση και να ελπίσουμε ότι ο Βασιλακόπουλος δε θα πετάξει καμιά μπαρούφα που θα κάνει άνω-κατω το κλίμα, μπας και δούμε μία φορά μετά από χρόνια την Εθνική να παρουσιάζει κάτι δυνατό.

--------------------

+Quote Post
yorgos
post Mar 16 2019, 16:19
Post #9398

Group Icon

From: America Latina
Member No.: 8,205
Αγαπημένη Ομάδα: Γκράτιπα - Φενταγίν - ΑΟ ΤΥΦΩΝ
Αγαπημένος Παίχτης: Αριδάς για αποτρίχωση
Αγαπημένη θέση: Small Forward

-

Δεν ξέρω πως μπορεί κάποιος να μη θέλει τον Κουφό. Δεν είναι ότι μας περισσεύουν τα μούσκουλα, τα καλά σκριν, η εμπειρία ΝΒΑ και το μπόι. Αν κατεβάσουν ΝΒΑερ οι άλλοι, εμείς από πλευράς κορμιών πάμε ξεβράκωτοι στα αγγούρια.

--------------------

+Quote Post
tommie1983
post Mar 17 2019, 15:01
Post #9399

Euroleague (500~1000)
Group Icon

Member No.: 13,439

-

QUOTE (yorgos @ Mar 16 2019, 16:19 ) *
Δεν ξέρω πως μπορεί κάποιος να μη θέλει τον Κουφό. Δεν είναι ότι μας περισσεύουν τα μούσκουλα, τα καλά σκριν, η εμπειρία ΝΒΑ και το μπόι. Αν κατεβάσουν ΝΒΑερ οι άλλοι, εμείς από πλευράς κορμιών πάμε ξεβράκωτοι στα αγγούρια.

Συμφωνώ απόλυτα. Μην ξεγελιόμαστε επειδή ο Μπορούσης έκανε πλάκα σε κάτι Τσίρμπες και Κλαρκ στα προκριματικά. Σχεδόν με όλους τους αντιπάλους που θα είναι στους 16 θα έχουμε χοντρό πρόβλημα. Ο Κουφός μπορεί να μην έχει την επιθετική ικανότητα του Μπουρούση αλλά αυτά που κάνει τα κάνει καλά και με σοβαρούς αντιπάλους εδώ και πολλά χρόνια.

+Quote Post
Conan1982
post Mar 18 2019, 11:10
Post #9400

NBA (1000~2000)
Group Icon

Member No.: 15,083
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Κρις Ουέμπερ, Θοδωρής Παπαλουκάς

-

QUOTE (yorgos @ Mar 16 2019, 16:19 ) *

Εννοείται πως πρέπει να κατεβάσουμε τους καλύτερους δυνατούς παίκτες, δεν μπορούμε να περιμένουμε από τον Γιάννη να τα κάνει όλα και να οργανώνει και να ποστάρει και να μαζεύει ριμπάουντ και να μαρκάρει τους αντίπαλους σέντερ. Δεν είναι ότι στους Μπακς παίζουν χωρίς σέντερ, αντίθετα έχουν τον Λόπεζ να κάνει την βρώμικη δουλειά και τα box out για να παίρνει ο Γιάννης τα ριμπάουντ.
Ακόμα θα υπάρξουν διαστήματα που δεν θα είναι μέσα ο Γιάννης.

--------------------
moires-sxoliasmoi.blogspot.com

+Quote Post
aegeansheed
post Mar 18 2019, 13:32
Post #9401

Moderator NBA Forum
Group Icon

-

QUOTE(Conan1982 @ Mar 18 2019, 11:10 ) *
Δεν είναι ότι στους Μπακς παίζουν χωρίς σέντερ, αντίθετα έχουν τον Λόπεζ να κάνει την βρώμικη δουλειά και τα box out για να παίρνει ο Γιάννης τα ριμπάουντ.

Δεν είναι μόνο αυτό (box out), ο Brook έχει τέτοιο όγκο που τον κάνει αμετακίνητο εμπόδιο. Δίνει μια επιπλέον δυσκολία στον επιθετικό της αντίπαλης που αναγκάζεται να κινηθεί αριστερά ή δεξιά του για να βρεθεί σε πλεονεκτική θέση, χάνοτας έτσι αυτά τα κλάσματα δευτερολέπτου, που είναι καίρια για τη διεκδίκηση του ριμπάουντ. Το βουνό δεν κουνιέται.

--------------------

+Quote Post
tommie1983
post Mar 18 2019, 13:57
Post #9402

Euroleague (500~1000)
Group Icon

Member No.: 13,439

-

QUOTE (aegeansheed @ Mar 18 2019, 13:32 ) *
Δεν είναι μόνο αυτό (box out), ο Brook έχει τέτοιο όγκο που τον κάνει αμετακίνητο εμπόδιο. Δίνει μια επιπλέον δυσκολία στον επιθετικό της αντίπαλης που αναγκάζεται να κινηθεί αριστερά ή δεξιά του για να βρεθεί σε πλεονεκτική θέση, χάνοτας έτσι αυτά τα κλάσματα δευτερολέπτου, που είναι καίρια για τη διεκδίκηση του ριμπάουντ. Το βουνό δεν κουνιέται.

Ο Λόπεζ μπορεί να μην στρίβει με τίποτα, μπορεί να είναι απίστευτα αργός, μπορεί να τα ρίχνει πιο εύκολα από τα 9 μέτρα παρά από κάτω, δεν παύει όμως να είναι τεράστιο κορμί και κατά την γνώμη μου εκείνος που έκανε την μεγαλύτερη διαφορά για τους Μπακς σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια.
Γενικά δεν μου φαίνεται καλή η ιδέα να υπολογίζουμε Γιάννη στο 5. Περισσότερο θα τον ακυρώσουμε, ειδικά αν απέναντι του βρεθούν θηρία όπως Γκομπέρ, Γιόκιτς, Ντράμμοντ κλπ

+Quote Post
Andre Miller
post Mar 18 2019, 14:25
Post #9403

Euroleague (500~1000)
Group Icon

Member No.: 16,159
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος Minnesota Timberwolves
Αγαπημένος Παίχτης: Stephen Curry, Manu Ginobilli, Ricky Rubio, Nick Galis, Walter Berry

-

Νομίζω συμφέρει τον Κουφό επαγγελματικά να κατέβει στο τουρνουά, πολυετές συμβόλαιο σαν το προηγούμενο του που λήγει δύσκολα θα ξαναδεί. Οι GM του nba κάνανε αρκετές βλακείες δίνοντας φουσκωμένα συμβόλαια σε μέτριους ψηλούς πριν μερικά χρόνια, αλλά αυτή η ''μόδα'' πέρασε. Μετά από μια χρονιά χωρίς πολλή συμμετοχή στους Κινγκς και έχοντας πια πατήσει τα τριάντα, οι προτάσεις που θα λάβει το καλοκαίρι θα είναι μονοετή συμβόλαια στο veteran minimum. Ενδεχόμενες καλές εμφανίσεις του Κουφού στο πλευρό του Greek Freak ίσως πείσει κάποιες ομάδες να του προσφέρουν περισσότερα.

+Quote Post
aegeansheed
post Mar 18 2019, 14:58
Post #9404

Moderator NBA Forum
Group Icon

-

QUOTE(Andre Miller @ Mar 18 2019, 14:25 ) *
Ενδεχόμενες καλές εμφανίσεις του Κουφού στο πλευρό του Greek Freak ίσως πείσει κάποιες ομάδες να του προσφέρουν περισσότερα.

Το εξαντλήσαμε νομίζω αυτό. Ο Κουφός θα έχει ήδη συμβόλαιο από Ιούλιο ή έστω πριν την προετοιμασία (αν δηλώσει συμμετοχή τελικά). Κανείς από τους NBAers που είχαν συμβόλαιο φέτος (εκτός από τον Teodosic που έχει κάνει check out) δε θα χρειαστεί το Mundobasket ως λύση στο πρόβλημα αναζήτησης συμβολαίου στο ΝΒΑ.

--------------------

+Quote Post

627 Pages V  « < 625 626 627
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th March 2019 - 11:57