• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 2018-19, ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΚΑΣΘ, ΚΛΠ
NoExcuses
post Feb 16 2019, 23:45
Post #61

Amateur (20~100)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 9,841
Αγαπημένος Παίχτης: Ο 50αρης στο ανοιχτό....
Αγαπημένη θέση: Small Forward

-

Επειδή πολλα λέγονται παραπάνω και το μόνο που καταφέρνουν ειναι να δημιουργούν λανθασμένες εντυπώσεις.
Οι διαιτητές βγαίνουν Τρίτη , ακριβώς λόγω της σπουδαιότητας του Αγώνα η Ένωση θέλει να βάλει πρωτοκλασάτους διαιτητές.
Επειδή όμως εκτός απο τα αγαπητά τέκνα σας το Σάββατο γίνονται και οι Αγώνες Α2 Ανδρών και Α1 γυναικών αναμένουν τους ορισμούς απο τη ΚΕΔ/ΕΟΚ προκειμένου να δουν ποιοι θα ειναι διαθέσιμοι. Αυτοί οι ορισμοί πραγματοποιούνται Πέμπτη και μπορεί να αλλάξουν λόγω κάποιας έκτακτης ανάγκης Παρασκευή.
ΥΓ: Καλό θα ηταν πριν εκθέσετε να γνωρίζεται, αλλιώς εκτίθεστε.
ΥΓ2: Καλή συνέχεια, με καλύτερη πληροφόρηση.

--------------------
Last night I murder a rock.....
Go to the top of the page

+Quote Post
A.MIX.
post Feb 18 2019, 08:38
Post #62

rookie (3~20)
Group Icon

From: Athens
Member No.: 20,806
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ
Αγαπημένος Παίχτης: ΜΠΑΤΙΣΤ
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE (NoExcuses @ Feb 16 2019, 23:45 ) *
Επειδή πολλα λέγονται παραπάνω και το μόνο που καταφέρνουν ειναι να δημιουργούν λανθασμένες εντυπώσεις.
Οι διαιτητές βγαίνουν Τρίτη , ακριβώς λόγω της σπουδαιότητας του Αγώνα η Ένωση θέλει να βάλει πρωτοκλασάτους διαιτητές.
Επειδή όμως εκτός απο τα αγαπητά τέκνα σας το Σάββατο γίνονται και οι Αγώνες Α2 Ανδρών και Α1 γυναικών αναμένουν τους ορισμούς απο τη ΚΕΔ/ΕΟΚ προκειμένου να δουν ποιοι θα ειναι διαθέσιμοι. Αυτοί οι ορισμοί πραγματοποιούνται Πέμπτη και μπορεί να αλλάξουν λόγω κάποιας έκτακτης ανάγκης Παρασκευή.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Καποιοι όταν χάνουν ψάχνουν για φαντάσματα ενώ όταν νικάνε είναι ομαδάρα.

+Quote Post
ema
post Feb 19 2019, 00:29
Post #63

A1 (200~500)
Group Icon

Member No.: 16,122
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

QUOTE(NoExcuses @ Feb 16 2019, 23:45 ) *

Ακριβώς επειδή ακολουθείται η διαδικασία που περιγράφετε ανήρτησα το σχόλιο μου, αλλά μάλλον δεν το διαβάσατε όλο.
Λέτε οτι στην έκτακτη ανάγκη ορίζονται Παρασκευή. Εγώ έγραψα ότι 7 ώρες πριν (στην ουσία 6 ώρες πριν) δεν είχε οριστεί διαιτητής.
Καλό είναι λοιπόν να περιορίσετε την ειρωνία γιατί μάλλον εσείς εκτίθεστε.

Όσο για τον άλλον συμφορουμίτη, το σχόλιο μου είναι "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται" γιατί πουθενά δεν μίλησα για νίκες/ήττες κλπ Ούτε καν για τη διαιτησία του αγώνα στον οποίο αναφέρεται, η οποία ήταν εξαιρετική

--------------------

+Quote Post
ZORRO
post Feb 19 2019, 01:27
Post #64

Amateur (20~100)
Group Icon

Member No.: 20,618
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Αγαπημένος Παίχτης: Γκάλης
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

QUOTE(ema @ Feb 19 2019, 00:29 ) *
Ακριβώς επειδή ακολουθείται η διαδικασία που περιγράφετε ανήρτησα το σχόλιο μου, αλλά μάλλον δεν το διαβάσατε όλο.
Λέτε οτι στην έκτακτη ανάγκη ορίζονται Παρασκευή. Εγώ έγραψα ότι 7 ώρες πριν (στην ουσία 6 ώρες πριν) δεν είχε οριστεί διαιτητής.
Καλό είναι λοιπόν να περιορίσετε την ειρωνία γιατί μάλλον εσείς εκτίθεστε.

Όσο για τον άλλον συμφορουμίτη, το σχόλιο μου είναι "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται" γιατί πουθενά δεν μίλησα για νίκες/ήττες κλπ Ούτε καν για τη διαιτησία του αγώνα στον οποίο αναφέρεται, η οποία ήταν εξαιρετική

Eπειδή δεν μου αρέσει να παίζουν με τη νοημοσύνη μου υπενθυμίζω τι ανέφερα επακριβώς: <Καλό θα ήταν μια και το πρωτάθλημα των κορασίδων βαδίζει προς το τέλος του με ισοβαθμίες στην κορυφή, να ορίζονται οι διαιτητές όπως συνηθίζεται κανονικά στην αρχή της εβδομάδος και να μην περιμένουμε μερικές ώρες πριν τα ματς τη δημοσιοποίησή τους - όπως έγινε πρόσφατα στο ντέρμπυ κορυφής - ούτε να αντικαθίστανται οι διαιτητές μία μέρα πριν από τα ματς! ΜΟΝΟ με τον τρόπο αυτό ενισχύεται η αξιοπιστία του πρωταθλήματος!>
Θα ήθελα να ρωτήσω τον κύριο συμφορουμίτη πόσες φορές στο παρελθόν έχει ξανασυμβεί να μην έχει ανακοινωθεί ο διαιτητής 6 ώρες πριν από αγώνα ντέρμπυ των κορασίδων και δεύτερον αν είναι σύνηθες φαινόμενο να αλλάζει ο πρώτος διαιτητής παρασκευή - μία ακριβώς μέρα πριν από το ματς που έχει οριστεί! Οι έκτακτες ανάγκες μπορούν να καλυφθούν ΑΡΙΣΤΑ και από άλλους πρωτοκλασσάτους διαιτητές που δόξα το Θεό μας περισσεύουν!

This post has been edited by ZORRO: Feb 19 2019, 01:30

+Quote Post

5 Pages V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st February 2019 - 12:56