• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

21 Pages V  « < 19 20 21  
Reply to this topicStart new topic
LIVERPOOL F.C, You'll never walk alone
mixalisgate7
post Aug 11 2018, 17:13
Post #301

All-star (2000~3000)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 14,057
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Chicago Bulls
Αγαπημένος Παίχτης: Michael Jordan
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

QUOTE(giorgos14 @ Aug 11 2018, 14:28 ) *
Το ίδιο λέμε. Ο Κλοπ είπε ότι θέλω αυτόν και τέλος. Αν αυτός δεν μπορεί να έρθει δεν θέλω κάποιον στο ίδιο επίπεδο με αυτούς που ήδη έχω.

Αν διαβάσεις ξανά τι μου απάντησες στο προηγούμενο ποστ μου θα διαπιστώσεις δεν λέμε το ίδιο. Όσον αφορά την επιμονή του η πλάκα είναι πως στις περιπτώσεις των Μανέ και Σαλάχ, δεν την είδαμε. Και αυτό είναι το πιο παράξενο απ'όλα στον Κλοπ.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Dreamerpanos
post Aug 12 2018, 17:22
Post #302

All-star (2000~3000)
Group Icon

Member No.: 13,872
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικός,Εθνικός Πειραιά
Αγαπημένος Παίχτης: Δημήτρης Διαμαντίδης,Ricky Rubio,Sarunas Jaskevicius

-

Εντυπωσιακό πρώτο δείγμα σε συνέχεια των φιλικών. Είχες μάλιστα την εντύπωση ότι η ομάδα δεν είναι ακόμα στο 100%.

Τρία(!) σεντερ μπακ τραυματίες και τελικά έπαιξε ο Γκομεζ. Το θέμα είναι ότι όποιον και να βάλεις δίπλα στον Βαν Ντάικ φαίνεται καλύτερος από αυτό που είναι.

Κειτά λες και παίζει χρόνια στην ομάδα,κουμπώνει ιδανικά.

Πλέον υπάρχει και πάγκος. Έχεις λύσεις που μπορούν να σου κρατάνε το επίπεδο υψηλό αν βγει κάποιος από την 11αδα. Καλή σεζόν να έχουμε!

This post has been edited by Dreamerpanos: Aug 12 2018, 17:22

--------------------

Την αποτυχία μπορώ να την δεχτώ. Όλοι αποτυγχάνουν σε κάτι. Δεν δέχομαι την έλλειψη προσπάθειας.

Το ταλέντο κερδίζει αγώνες, αλλά το ομαδικό πνεύμα και η ευφυία κερδίζουν πρωταθλήματα.

Έχω αστοχήσει σε περισσότερα από 9.000 σουτ στην καριέρα μου. Έχω χάσει σχεδόν 300 αγώνες. Μου έχουν εμπιστευτεί 26 φορές να ρίξω το νικητήριο σουτ του αγώνα και αστόχησα. Έχω αποτύχει τόσες και τόσες και τόσες φορές στη ζωή μου. Κι αυτό είναι που με έκανε να πετύχω!

Michael Jordan

+Quote Post
mixalisgate7
post Aug 12 2018, 18:35
Post #303

All-star (2000~3000)
Group Icon

Member No.: 14,057
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Chicago Bulls
Αγαπημένος Παίχτης: Michael Jordan

-

QUOTE(Dreamerpanos @ Aug 12 2018, 18:22 ) *
Εντυπωσιακό πρώτο δείγμα σε συνέχεια των φιλικών. Είχες μάλιστα την εντύπωση ότι η ομάδα δεν είναι ακόμα στο 100%.

Τρία(!) σεντερ μπακ τραυματίες και τελικά έπαιξε ο Γκομεζ. Το θέμα είναι ότι όποιον και να βάλεις δίπλα στον Βαν Ντάικ φαίνεται καλύτερος από αυτό που είναι.

Κειτά λες και παίζει χρόνια στην ομάδα,κουμπώνει ιδανικά.

Συμφωνώ, φυσικά δεν είναι ακόμη στο 100%, κάποια στιγμή στο δεύτερο ημίχρονο έπεσε η απόδοση κάποιων παικτών χωρίς να μας στοιχίσει. Και ο Γκόμεζ ήταν τραυματίας και αμφίβολος μέχρι την τελευταία στιγμή. Νομίζω για πρώτη φορά έπαιξε στόπερ στο πρωτάθλημα. Το πιο εντυπωσιακό και αυτό που μου άρεσε ήταν το timing στις πάσες του στην επίθεση, ειδικά στο πρώτο γκολ.

--------------------

+Quote Post

21 Pages V  « < 19 20 21
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 17th November 2018 - 20:13