• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

260 Pages V  « < 258 259 260  
Reply to this topicStart new topic
wwe
mixalisgate7
post Nov 20 2017, 21:12
Post #3886

NBA (1000~2000)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 14,057
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Chicago Bulls
Αγαπημένος Παίχτης: Michael Jordan
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Αρκετά καλό το φετινό Survivor Series, οι περισσότεροι αγώνες μου άρεσαν. Brock Lesnar vs AJ Styles και New Day vs Shield ήταν τα κορυφαία ματς. Διαφωνώ με το booking στο ανδρικό 5on 5 Elimination Match. Πολύ εύκολα αποκλείστηκαν οι Bobby Roode και Shinsuke Nakamura και θεωρούνται main eventers. Ελπίζω πως αυτό που έγινε μετά το main event να μην είναι set up Triple H vs Braun Strowman για στην Mania

Βαθμολογία: 8/10

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
mixalisgate7
post Dec 18 2017, 14:29
Post #3887

NBA (1000~2000)
Group Icon

-

O Vince McMahon πρέπει να έχει γρίπη γιατί δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς το γεγονός πως έχουμε back to back ωραία pay per view. Όλοι οι αγώνες ήταν υψηλού επιπέδου με εξαίρεση το squash match των The Bludgeon Brothers με τους Breezango. Το αγαπημένο μου ματς ήταν το The Usos, The New Day, Shelton Benjamin & Chad Gable, Rusev & Aiden English. Καιρό είχα να απολαύσω τόσο πολύ έναν tag team αγώνα. Ευχάριστη έκπληξη η νίκη του Dolph Ziggler, δεν το περίμενα. Αναμενόμενο το αποτέλεσμα στο Sami Zayn & Kevin Owens vs Randy Orton & Shinsuke Nakamura, ήμουν σίγουρος ότι θα υπήρχε αμφιλεγόμενη στιγμή. Δεν νομίζω πως ο Brayn θα γίνει heel παρά μόνο αν τον απολύσει ο Shane.

Βαθμολογία: 9/10

--------------------

+Quote Post
nikolas12
post Dec 19 2017, 14:46
Post #3888

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

From: Γέρακας
Member No.: 3,580
Αγαπημένη Ομάδα: Los Angeles Lakers,Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Kobe Bryant, Βασίλης Σπανούλης, Γιώργος Πρίντεζης
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

QUOTE(mixalisgate7 @ Dec 18 2017, 14:29 ) *
O Vince McMahon πρέπει να έχει γρίπη γιατί δεν μπορώ να εξηγήσω αλλιώς το γεγονός πως έχουμε back to back ωραία pay per view. Όλοι οι αγώνες ήταν υψηλού επιπέδου με εξαίρεση το squash match των The Bludgeon Brothers με τους Breezango. Το αγαπημένο μου ματς ήταν το The Usos, The New Day, Shelton Benjamin & Chad Gable, Rusev & Aiden English. Καιρό είχα να απολαύσω τόσο πολύ έναν tag team αγώνα. Ευχάριστη έκπληξη η νίκη του Dolph Ziggler, δεν το περίμενα. Αναμενόμενο το αποτέλεσμα στο Sami Zayn & Kevin Owens vs Randy Orton & Shinsuke Nakamura, ήμουν σίγουρος ότι θα υπήρχε αμφιλεγόμενη στιγμή. Δεν νομίζω πως ο Brayn θα γίνει heel παρά μόνο αν τον απολύσει ο Shane.

Βαθμολογία: 9/10

Αν και δεν πολυτρελάθηκα, θα συμφωνήσω σε όλα. Οι Usos και η New Day έχουν φρεσκάρει πολύ την tag team division του μπλε σόου, η νίκη Ziggler ήταν τεράστια έκπληξη, καθώς περίμενα να το πάρει ο Roode. Ο Bryan πολύ δύσκολα θα γίνει heel, ίσως απλά προετοιμάζουν την έξοδο του από την εταιρεία.

--------------------

Ρώμη 1997
Κωνσταντινούπολη 2012
Λονδίνο 2013
Σας ευχαριστούμε για όλα!

Για συνεντεύξεις underground μουσικών, συγγραφέων, καλλιτεχνών, κριτικές δίσκων, ταινιών, σάτιρα και ραδιόφωνο:

anthem.gr
Facebook

+Quote Post
mixalisgate7
post Jan 29 2018, 12:06
Post #3889

NBA (1000~2000)
Group Icon

-

Μου άρεσε πάρα πολύ το φετινό Royal Rumble. Θεωρώ πως είναι ένα από τα καλύτερα RR της ιστορίας του WWE. Όλοι αγώνες ήταν ματσάρες και το κορυφαίο ήταν το AJ Styles vs Owen & Zayn. Εμείνα ικανοποιημένος από το booking του pay per view και δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει αυτό. Μπράβο στον Vince που πήρε σωστές αποφάσεις. Είμαι ενθουσιασμένος που θα δούμε στην Mania το Styles vs Nakamura. Από αυτό το ματς έχει αρκετά υψηλές απαιτήσεις. Θετικό που το ντεμπούτο της Ronda έγινε μετά το γυναικείο RR. Θεωρώ ότι η Rousey θα έρθει αντιμέτωπη με την Charlotte για την ζώνη. Δεν ξετρελαίνομαι για τα σενάρια που έγραψε ο Dave Meltzer στο MMA Fighting.

Βαθμολογία: 10/10

--------------------

+Quote Post
Coach Periklis
post Jan 31 2018, 20:46
Post #3890

Euroleague (550~1000)
Group Icon

From: Νεα Φιλαδέλφεια
Member No.: 15,055
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Chicago Bulls
Αγαπημένος Παίχτης: Kobe Bryant, MJ, Printezis, Spanoulis

-

QUOTE (mixalisgate7 @ Jan 29 2018, 12:06 ) *
Μου άρεσε πάρα πολύ το φετινό Royal Rumble. Θεωρώ πως είναι ένα από τα καλύτερα RR της ιστορίας του WWE. Όλοι αγώνες ήταν ματσάρες και το κορυφαίο ήταν το AJ Styles vs Owen & Zayn. Εμείνα ικανοποιημένος από το booking του pay per view και δεν θυμάμαι να έχει ξαναγίνει αυτό. Μπράβο στον Vince που πήρε σωστές αποφάσεις. Είμαι ενθουσιασμένος που θα δούμε στην Mania το Styles vs Nakamura. Από αυτό το ματς έχει αρκετά υψηλές απαιτήσεις. Θετικό που το ντεμπούτο της Ronda έγινε μετά το γυναικείο RR. Θεωρώ ότι η Rousey θα έρθει αντιμέτωπη με την Charlotte για την ζώνη. Δεν ξετρελαίνομαι για τα σενάρια που έγραψε ο Dave Meltzer στο MMA Fighting.

Βαθμολογία: 10/10

Για πείτε απόψεις smiley.gif smiley.gif

η γονατιά δεν φάνηκε αληθινή . Νομίζω είναι το κλασσικό κόλπο με τον μηρό . Η γροθιά όμως φαίνεται απ το βίντεο ότι είναι αληθινή. Όχι foul force αλλά σε φάση αντεκδίκησης

http://www.youtube.com/watch?v=KwQ7q9fNpW8

This post has been edited by Coach Periklis: Jan 31 2018, 20:46

--------------------

+Quote Post
mixalisgate7
post Feb 1 2018, 20:27
Post #3891

NBA (1000~2000)
Group Icon

-

QUOTE(Coach Periklis @ Jan 31 2018, 20:46 ) *
Για πείτε απόψεις smiley.gif smiley.gif

η γονατιά δεν φάνηκε αληθινή . Νομίζω είναι το κλασσικό κόλπο με τον μηρό . Η γροθιά όμως φαίνεται απ το βίντεο ότι είναι αληθινή. Όχι foul force αλλά σε φάση αντεκδίκησης

http://www.youtube.com/watch?v=KwQ7q9fNpW8

Μάλλον ήταν αληθινά και εκτός σεναρίου. Μου φαίνεται περίεργο που δεν έχει βγει κάποιο άλλο ρεπορτάζ.

--------------------

+Quote Post
nikolas12
post Feb 3 2018, 06:38
Post #3892

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

From: Γέρακας
Member No.: 3,580
Αγαπημένη Ομάδα: Los Angeles Lakers,Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Kobe Bryant, Βασίλης Σπανούλης, Γιώργος Πρίντεζης
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

Το είδα με καθυστέρηση λίγων ημερών. Για μένα το καλύτερο Rumble που έχω δει και μακράν ένα από τα καλύτερα ppvs που έχω δει. Τρελές ματσάρες, σωστές αποφάσεις, αριστουργηματικό booking, επιτέλους ένα Rumble που σε προετοιμάζει για μια χορταστική WM που μπορεί επιτέλους να είναι καλή. Δεν έχω να προσθέσω πολλά, χθες κέρδισε και το κοινό μεταξύ άλλων αφού επιτέλους είδε ένα καταπληκτικό ppv. Τέλος να πω ότι Lita και Torrie Wilson είναι και αγέραστες-πανέμορφες για την ηλικία τους και εξαιρετικές στο ρινγκ, ειδικά η πρώτη. Γενικά τρομερές επιστροφές στις γυναίκες σε ένα Rumble match-έκπληξη, αφού δεν περίμενα !να είναι σταθερά ποιοτικό καθ' όλη τη διάρκεια του. Γενικά πολλές ματσάρες, είμαι ενθουσιασμένος μετά από πολύ καιρό.

--------------------

Ρώμη 1997
Κωνσταντινούπολη 2012
Λονδίνο 2013
Σας ευχαριστούμε για όλα!

Για συνεντεύξεις underground μουσικών, συγγραφέων, καλλιτεχνών, κριτικές δίσκων, ταινιών, σάτιρα και ραδιόφωνο:

anthem.gr
Facebook

+Quote Post

260 Pages V  « < 258 259 260
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 18th February 2018 - 10:25