• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
ΝΕΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ
nikos64
post Mar 7 2019, 11:21
Post #1

Euroleague (500~1000)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 14,399
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Γνωριζει καποιος αν αλλαζει κατι με τον νεο αθλητικο νομο ? ιδιαιτερα βεβαια στις μεταγραφες .
Go to the top of the page

+Quote Post
ggrilik
post Mar 9 2019, 22:26
Post #2

NBA (1000~2000)
Group Icon

Member No.: 16,305
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE (nikos64 @ Mar 7 2019, 11:21 ) *
Γνωριζει καποιος αν αλλαζει κατι με τον νεο αθλητικο νομο ? ιδιαιτερα βεβαια στις μεταγραφες .

Πολύ θέλω να τον διαβάσω αλλά δεν έχω χρόνο δυστυχώς.

Γενικά για μπάσκετ μ'αρέσουν δύο ιστότοποι, ο μπαλόχοιρος www.theballhog.net κι ο μπασκετικός γκουρού basketballguru.gr Ο δεύτερος έχει ένα αρθράκι για το θεμα :
https://basketballguru.gr/articles/item/104...nomos-kai-i-eok

Κακά μαντάτα για το Βασιλακοπουλέϊκο smile.gif

Κάτω κάτω έχει και λίκνους με τον νόμο.

Δεν έχω βρει ακόμα ευκαιρία να το διαβάσω, αν έχεις χρόνο και δεν βαριέσαι και το διαβάσεις κάνε μας μια περίληψη smile.gif

This post has been edited by ggrilik: Mar 9 2019, 22:29

--------------------
---
«They of course embrace the working class and they are very proud of any faint connection they may have with it. Τhey embrace the working class but with tongs you understand, because there are three things they don't like about working classes, everything they say, everything they do and everything they believe. But apart of that, apart from what they say do and believe they love the working classes.»

ΚΟΥΙΖ: μου βρεί τον άνθρωπο που είπε τα παραπάνω?

+Quote Post
nikos64
post Mar 12 2019, 14:58
Post #3

Euroleague (500~1000)
Group Icon

Member No.: 14,399
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

QUOTE(ggrilik @ Mar 9 2019, 22:26 ) *
Πολύ θέλω να τον διαβάσω αλλά δεν έχω χρόνο δυστυχώς.

Δεν έχω βρει ακόμα ευκαιρία να το διαβάσω, αν έχεις χρόνο και δεν βαριέσαι και το διαβάσεις κάνε μας μια περίληψη smile.gif

καλα δεν παιζεσαι !!!!! 77.gif 77.gif 77.gif βρε αυτο που ζητησα εγω εδω , μου ζητας να το κανω εγω για εδω ??????

+Quote Post
ggrilik
post Mar 12 2019, 21:57
Post #4

NBA (1000~2000)
Group Icon

Member No.: 16,305
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE (nikos64 @ Mar 12 2019, 14:58 ) *
καλα δεν παιζεσαι !!!!! 77.gif 77.gif 77.gif βρε αυτο που ζητησα εγω εδω , μου ζητας να το κανω εγω για εδω ??????

rolleyes.gif laugh.gif

Πάντως στα πεταχτά απ ότι είδα, δεν παρατήρησα κάτι για μεταγραφές. Υπάρχει πρόνοια για τους "μη Έλληνες", να μπορούν να βγάζουν δελτία κανονικά και να μην είναι στο έλεος της Θεάς τύχης (αν θα πέσουν σε καλό ή σε κακό παράγοντα), το οποίο είναι καλό. Αν υπήρχε απο παλιά δεν θα είχαμε χάσει έτσι πικρά την Μελίνκα sad-smiley-009.gif
Κάτι άλλο δεν πρόσεξα. Αν δεις κάτι πές μας smile.gif

--------------------
---
«They of course embrace the working class and they are very proud of any faint connection they may have with it. Τhey embrace the working class but with tongs you understand, because there are three things they don't like about working classes, everything they say, everything they do and everything they believe. But apart of that, apart from what they say do and believe they love the working classes.»

ΚΟΥΙΖ: μου βρεί τον άνθρωπο που είπε τα παραπάνω?

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th March 2019 - 07:46