• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

54 Pages V  « < 52 53 54  
Reply to this topicStart new topic
Προτάσεις.., Τι στο καλό..όλα τέλεια είναι???
aegeansheed
post Feb 8 2018, 01:13
Post #796

Moderator NBA Forum
Group Icon

Group: Super Moderators
From: c:/my documents/nba
Member No.: 197
Αγαπημένος Παίχτης: ::::::: Τhe Dirty Thirty
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

QUOTE(Redoctor @ Feb 8 2018, 00:45 ) *
Για τα 3 παρακατω ποστ

συν αλλο ενα που χωρις να αντιληφθω διαγραφηκε απο τοπικ του ολυμπιακου: "σχετικα με το να κανει και ο οσφπ δημοψηφισμα"

πηρα το 2ο μου φαουλ με βαση το οτι τα παραπανω ποστ θα προκαλουσαν εντονες αντιδράσεις και φανατισμό και οτι τρόλαρα.

Θεωρώ πλήρως λανθασμένη και κυρίως καταχρηστική την απόφαση αυτή καθώς:

1) Δεν ήρθα σε κανενα ποστ απο τα παραπανω σε αντιπαραθεση με τον οποιοδηποτε συμφορουμιτη και ουτε το χω κανει και ποτε στο παρελθον
2) Δεν ειδα σε κανεναν αλλο σχολιαστη την οποιαδηποτε ενοχληση απο τα παραπανω σχολια που ηταν προφανως προσπαθειες χαβαλε-αστεϊσμου. Οι μονοι που φαίνεται οτι ενόχληθηκαν ήταν οι 2 Μοderator
3) Δεν δεχτηκα καμια προειδοποίηση ότι το να αστειεύεσαι με τον παραπανω τρόπο είναι λόγος να δεχτώ φάουλ (οχι οτι πιστευω οτι υπηρχε λογος να υπαρξει προειδοποιηση αλλα εστω)
4) Θεωρω ότι αν αντι για Ολυμπιακός έγραφε Παναθηναικος στην ομάδα μου δεν θα είχα χρεωθεί φάουλ. (όχι επειδη υπαρχει ευνοικη αντιμετωπιση στους Παναθηναικους αλλα γιατί εγραφα σε φόρουμ "αντιπαλης" ομάδας)
5) Αν θεωρήσουμε το forum ενα μπασκετικο καφενείο με την προϋπόθεση να γίνονται σεβαστοί οι θεσπισμένοι κανόνες, μου φαινεται πραγματικα ακραίο να τιμωρούνται με φαουλ τα παραπανω ποστ. Αν σε μια παρεα με παναθηναϊκούς έλεγα τα αντίστοιχα σχόλια δε νομίζω ότι θα προκαλούσα σε κανέναν αντίδραση φανατικού. Και αν καποιος αντιδρουσε φανατισμενα προφανως δεν θα ηταν το προβλημα στην πλευρα μου

Δέχομαι και δεχόμαστε τον προβληματισμό σου και τη συζήτηση που κάνεις πάνω σε πραγματικό θέμα που έχεις να μιλήσεις, αλλά δημόσια δε μπορεί να γίνει κάποια τέτοια συζήτηση. Αν έχεις αντίστοιχα θέματα ή ερωτήσεις σχετικά με το moderating μπορείς να απευθυνθείς σε ένα μέλος της διαχειριστικής ομάδας και θα σου δωθεί ο τρόπος να πάρεις τις απαντήσεις που ψάχνεις. Αλλά, όχι δημόσια smile.gif Είναι κάτι που αναφέρεται και στον κανονισμό εξ' άλλου. Θα προσπαθήσω να ξεκινήσω αυτήν την κουβέντα μαζί σου μιας και προθυμοποιήθηκα για διευκρινίσεις.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post

54 Pages V  « < 52 53 54
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th February 2018 - 04:18