• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

56 Pages V  « < 54 55 56  
Reply to this topicStart new topic
Προτάσεις.., Τι στο καλό..όλα τέλεια είναι???
john wick
post Jan 27 2019, 22:18
Post #826

All-star (2000~3000)
Group Icon

Group: Players
From: Καλάβρυτα
Member No.: 16,219
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Αγαπημένος Παίχτης: James Gist
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE (john wick @ Jan 22 2019, 19:19 ) *
Δεν ξερω αν το εχετε ξανασυζητησει , υπαρχει τεχνικα η δυνατοτητα το φορουμ να γινει tapatalk friendly;

Up
smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
aegeansheed
post Jan 27 2019, 22:29
Post #827

Moderator NBA Forum
Group Icon

Group: Super Moderators
From: c:/my documents/nba
Member No.: 197
Αγαπημένος Παίχτης: ::::::: Τhe Dirty Thirty
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

biggrin.gif Νομίζω είναι προτεραιότητα να ξεφορτωθείς το ψαροντούφεκο και στη συνέχεια να γράψεις το παιδί κολύμβηση. Συνήθως οι υδάτινοι δάσκαλοι (κατά το "ουράνιε παράκλητε") δίνουν την επιλογή για δοκιμή στο πόλο όταν έρθει η κατάλληλη ηλικία/ικανότητα στο παιδί. Πιστεύω είναι κάτι που θα έρθει φυσικά.

--------------------

+Quote Post
john wick
post Jan 27 2019, 22:47
Post #828

All-star (2000~3000)
Group Icon

From: Καλάβρυτα
Member No.: 16,219
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Αγαπημένος Παίχτης: James Gist
Αγαπημένη θέση: Power Forward

-

QUOTE (aegeansheed @ Jan 27 2019, 19:29 ) *
biggrin.gif Νομίζω είναι προτεραιότητα να ξεφορτωθείς το ψαροντούφεκο και στη συνέχεια να γράψεις το παιδί κολύμβηση. Συνήθως οι υδάτινοι δάσκαλοι (κατά το "ουράνιε παράκλητε") δίνουν την επιλογή για δοκιμή στο πόλο όταν έρθει η κατάλληλη ηλικία/ικανότητα στο παιδί. Πιστεύω είναι κάτι που θα έρθει φυσικά.

tongue.gif
Ο μικρος (8 ετων) παει 3 χρονια σε ανοικτη πισινα ,ενω σε παραδιπλα διαδρομη κολυμπαει κ ο μπαμπας... smile.gif

+Quote Post
IstorikoArxeioAt...
post Feb 8 2019, 11:52
Post #829

rookie (3~20)
Group Icon

Member No.: 21,902

-

Θα ηθελα να προετεινω την δημιουργια ενος app basketforum για το κινητο..

+Quote Post
Conan1982
post Feb 16 2019, 11:07
Post #830

NBA (1000~2000)
Group Icon

Member No.: 15,083
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Κρις Ουέμπερ, Θοδωρής Παπαλουκάς

-

Θα ήθελα να προτείνω μια αλλαγή στους κανονισμούς, δεν ξέρω πόσοι θα συμφωνήσουν.
Μου είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό να βλέπω δημοσιεύσεις που περιέχουν απλώς ένα λινκ και πρέπει να μπω για να δω τι είναι έτσι χωρίς σχολιασμό.
Προτείνω στο ίδιο ποστ με λινκ που παραθέτει κάποιος να πρέπει να υπάρχει περιγραφή του τι περιέχει και σχολιασμός του περιεχομένου του.

--------------------
moires-sxoliasmoi.blogspot.com

+Quote Post
aegeansheed
post Feb 16 2019, 12:04
Post #831

Moderator NBA Forum
Group Icon

-

QUOTE(Conan1982 @ Feb 16 2019, 11:07 ) *
Θα ήθελα να προτείνω μια αλλαγή στους κανονισμούς, δεν ξέρω πόσοι θα συμφωνήσουν. Μου είναι ιδιαίτερα εκνευριστικό να βλέπω δημοσιεύσεις που περιέχουν απλώς ένα λινκ και πρέπει να μπω για να δω τι είναι έτσι χωρίς σχολιασμό. Προτείνω στο ίδιο ποστ με λινκ που παραθέτει κάποιος να πρέπει να υπάρχει περιγραφή του τι περιέχει και σχολιασμός του περιεχομένου του.

Υπάρχει ο σχετικός κανονισμός, αλλά δεν εφαρμόζεται από όλους. Ο ενδεδειγμένος τρόπος παρουσίασης είναι η εμφάνιση του κειμένου της πηγής σε εισαγωγικά και μετά/πριν η εμφάνιση του συνδέσμου.
Εννοείται ότι δεν ευνοεί τη φορουμική συζήτηση η εκτόξευση link πέρα του ότι όντως είναι κουραστικό και άλλες φορές σε επίπεδα σπαμ. Υπάρχουν συγκεκριμένοι που κάνουν μόνο αυτό. Οι διαχειριστές έχουν το δικαίωμα να διαγράψουν τέτοιες δημοσιεύσεις και αν κριθεί απαραίτητο να προειδοποιήσουν τους χρήστες. Τώρα που μου το θύμησες υπάρχει μία περίπτωση που ενώ μπαίνει στον κόπο να γράψει κάτι, γράφει ΠΗΓΗ πάντα σε όλα τα links, που είναι ακόμα χειρότερο, αφού ούτε το main website δε μαθαίνεις.

--------------------

+Quote Post
Conan1982
post Feb 16 2019, 12:13
Post #832

NBA (1000~2000)
Group Icon

Member No.: 15,083
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Κρις Ουέμπερ, Θοδωρής Παπαλουκάς

-

QUOTE (aegeansheed @ Feb 16 2019, 12:04 ) *
Τώρα που μου το θύμησες υπάρχει μία περίπτωση που ενώ μπαίνει στον κόπο να γράψει κάτι, γράφει ΠΗΓΗ πάντα σε όλα τα links, που είναι ακόμα χειρότερο, αφού ούτε το main website δε μαθαίνεις.

Όντως ακόμα χειρότερο αυτό.

--------------------
moires-sxoliasmoi.blogspot.com

+Quote Post
yorgos
post Feb 16 2019, 18:18
Post #833

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

From: America Latina
Member No.: 8,205
Αγαπημένη Ομάδα: Γκράτιπα - Φενταγίν - ΑΟ ΤΥΦΩΝ
Αγαπημένος Παίχτης: Αριδάς για αποτρίχωση
Αγαπημένη θέση: Small Forward

-

Υπάρχει ο σχετικός κανονισμός, αλλά δεν εφαρμόζεται από όλους. Ο ενδεδειγμένος τρόπος παρουσίασης είναι η εμφάνιση του κειμένου της πηγής σε εισαγωγικά και μετά/πριν η εμφάνιση του συνδέσμου.

Ε τι δερβέναγες είστε; Να εφαρμόζεται.

Εμένα θα μου άρεσε να έχουμε like ή "συμφωνώ". Δε με νοιάζει να προσμετράται πόσα likes έχει ο καθένας, μην το κάνουμε και γκομενοφόρουμ, αλλά πρώτον θα μας γλίτωνε από τα "+1" και "+άπειρα" και δεύτερον θα είχαμε και μαι ένδειξη για το ποια άποψη είναι δημοφιλής γενικώς για κάποιο θέμα.

Επίσης, με δεδομένο πως δε βλέπω ΟΥΤΕ ΜΙΑ γυναικεία παρουσία στο φόρουμ πλην μιας σκούπας/σφουγγαρίστρας ή κάτι τέτοιο που μου στοίχισε και το 4ο φάουλ, προτείνω να έχουμε ενότητα "αθλήτρια/κορμάρα" του μήνα, να ανοίγει το ματάκι μας κάθε πρωτομηνιά. Κι αν όντως υπάρχουν και κοπέλες χρήστες, κανένα πρόβλημα να υπάρχει και αθλητής/κόμματος του μήνα, δεν είμεθα φαλλοκράτες.

Τέλος και στα πιο σοβαρά, στο κινητό μου δεν μπορώ να κάνω login από chrome, παρά μόνο από άλλα προγράμματα, δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους.

Ενότητα στοιχήματος γιατί δεν έχουμε; Απαγορεύεται ή δεν υπάρχει ενδιαφέρον; Δε μου αρέσει να μπερδεύεται με τα γενικά ποστ της Ευρωλίγκας πχ.

Να πω και πολλά ευχαριστώ στον ήρωα που διαχώρισε την ενότητα των μεταγραφών από τα ρόστερ μπασκετικών ονειρώξεων και τις Πύλες του Ανεξήγητου, ΑΜΗΝ.

--------------------

+Quote Post
aegeansheed
post Feb 16 2019, 18:46
Post #834

Moderator NBA Forum
Group Icon

-

QUOTE(yorgos @ Feb 16 2019, 18:18 ) *
Ε τι δερβέναγες είστε; Να εφαρμόζεται.

Οι πρόεδροι των κορυφαίων ομάδων μας, μας έχουν κάνει επιλεκτικούς στις προτεραιότητες προειδοποίησης. Έχεις δίκιο, και αυτός ο κανονισμός δηλαδή, που είναι αδικημένος ο φουκαράς, αλλά τί να κάνουμε...

Εμένα θα μου άρεσε να έχουμε like ή "συμφωνώ". Δε με νοιάζει να προσμετράται πόσα likes έχει ο καθένας, μην το κάνουμε και γκομενοφόρουμ, αλλά πρώτον θα μας γλίτωνε από τα "+1" και "+άπειρα" και δεύτερον θα είχαμε και μαι ένδειξη για το ποια άποψη είναι δημοφιλής γενικώς για κάποιο θέμα.

Έχει συζητηθεί ξανά. Το φόρουμ είναι τόσο αρχαίο όσο και η τελευταία σου επίσκεψη στο Peru (να ξαναπάς να δούμε πιο πολλά τοπία), η πλατφόρμα του υποστηρίζει μόνο επέκταση atari, πιτσιποπάκια, μπουγελόφατσες, άντε και τις πρώτες εκδόσεις του Pokemon στο GameBoy.
Πιο εύκολο είναι να πείσουμε τα μέλη του φόρουμ να πάνε ομαδικά σε κάποια εφαρμογή που στηρίζει like/love και εκεί να αγαπούν/μισούν posts του Φορουμ, παρά να γίνει μέσα από αυτήν την πλατφόρμα-παντόφλα.

Επίσης, με δεδομένο πως δε βλέπω ΟΥΤΕ ΜΙΑ γυναικεία παρουσία στο φόρουμ πλην μιας σκούπας/σφουγγαρίστρας ή κάτι τέτοιο που μου στοίχισε και το 4ο φάουλ, προτείνω να έχουμε ενότητα "αθλήτρια/κορμάρα" του μήνα, να ανοίγει το ματάκι μας κάθε πρωτομηνιά. Κι αν όντως υπάρχουν και κοπέλες χρήστες, κανένα πρόβλημα να υπάρχει και αθλητής/κόμματος του μήνα, δεν είμεθα φαλλοκράτες.

Την Παρκετέζα θα λες. Υπήρχε και η Έμμα που μου τα έχωσε επειδή ρίξαμε φάουλ σε σένα για αυτό που λες. Μάλλον δεν ήταν αρκετό και απογοητεύτηκε, έχω καιρό να τη δω, τρου. Με το μέτρημα των φάουλ, πιστεύω... πρέπει να το ξαναδείς!

Πολύ φοβάμαι ότι δύσκολα θα περάσει η πρόταση. Προτείνω πάντως να το ξεκινήσει κάποιος που δεν είναι στα 4 φάουλ.

Τέλος και στα πιο σοβαρά, στο κινητό μου δεν μπορώ να κάνω login από chrome, παρά μόνο από άλλα προγράμματα, δεν ξέρω αν συμβαίνει και σε άλλους.

Με mozilla δεν έχω θέμα.

Ενότητα στοιχήματος γιατί δεν έχουμε; Απαγορεύεται ή δεν υπάρχει ενδιαφέρον; Δε μου αρέσει να μπερδεύεται με τα γενικά ποστ της Ευρωλίγκας πχ.

Υπάρχει κάπου χαμηλά ένα που λέγεται Ιστορίες από την Κούβα, οπότε θα δέσετε αμέσως, αρκεί όμως να μη δούμε πραγματικές ιστορίες σου από την Κούβα. Ξέρεις εσύ.

Να πω και πολλά ευχαριστώ στον ήρωα που διαχώρισε την ενότητα των μεταγραφών από τα ρόστερ μπασκετικών ονειρώξεων και τις Πύλες του Ανεξήγητου, ΑΜΗΝ.

Εξελίσεται το Φόρουμ... Βρισκόμαστε σε συζητήσεις για το νέο θέμα μη-συζήτησης που θα απαγορεύσουμε, αφού πάει τόσο τέλεια η λογοκρισία περί διαιτησίας icon_drunk.gif

--------------------

+Quote Post
yorgos
post Feb 18 2019, 18:32
Post #835

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

From: America Latina
Member No.: 8,205
Αγαπημένη Ομάδα: Γκράτιπα - Φενταγίν - ΑΟ ΤΥΦΩΝ
Αγαπημένος Παίχτης: Αριδάς για αποτρίχωση
Αγαπημένη θέση: Small Forward

-

Έχει συζητηθεί ξανά. Το φόρουμ είναι τόσο αρχαίο όσο και η τελευταία σου επίσκεψη στο Peru

Πέρσι πήγα! Άντε πρόπερσι, μιας που μπήκε το σωτήριο 2019.
(να ξαναπάς να δούμε πιο πολλά τοπία)

Για όποιον δε βαριέται, φρέσκο πράγμα στο Τουρκμενιστάν, το οποίο ξεκινάει από αυτή τη σελίδα (σας προειδοποιώ είναι καλτ η χώρα, από τη Βόρειο Κορέα είχα να δω τέτοια καλτίλα) :

https://www.travelstories.gr/community/thre...B1.60048/page-9

Πιο εύκολο είναι να πείσουμε τα μέλη του φόρουμ να πάνε ομαδικά σε κάποια εφαρμογή που στηρίζει like/love και εκεί να αγαπούν/μισούν posts του Φορουμ, παρά να γίνει μέσα από αυτήν την πλατφόρμα-παντόφλα.

Tρελή χιλόπιτα.

. Υπήρχε και η Έμμα που μου τα έχωσε επειδή ρίξαμε φάουλ σε σένα για αυτό που λες. Μάλλον δεν ήταν αρκετό και απογοητεύτηκε, έχω καιρό να τη δω, τρου.

Έμμα είμαι ελύθερος, νέος και απαντώ σε πμ.

Πολύ φοβάμαι ότι δύσκολα θα περάσει η πρόταση. Προτείνω πάντως να το ξεκινήσει κάποιος που δεν είναι στα 4 φάουλ.

Ζητείται εθελοντής. Και για να μη γίνει ρόιδο, μπορούμε να βάζουμε μόνο φωτό από αθλητικές εκδηλώσεις, όχι εσώρουχα και άλλα τέτοια του Σατανά.

Υπάρχει κάπου χαμηλά ένα που λέγεται Ιστορίες από την Κούβα, οπότε θα δέσετε αμέσως, αρκεί όμως να μη δούμε πραγματικές ιστορίες σου από την Κούβα. Ξέρεις εσύ.

Ε νόμιζα ότι αυτό είναι μόνο ιστορίες αποτυχίας (που εγώ δεν έχω καμία, μπουχαχα). OK θα το πάρω από εκεί.

--------------------

+Quote Post

56 Pages V  « < 54 55 56
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th March 2019 - 11:54