• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

269 Pages V  « < 267 268 269  
Reply to this topicStart new topic
wwe
Coach Periklis
post Feb 22 2019, 14:33
Post #4021

NBA (1000~2000)
Group Icon

Group: Players
From: Νεα Φιλαδέλφεια
Member No.: 15,055
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Chicago Bulls
Αγαπημένος Παίχτης: Kobe Bryant, MJ, Printezis, Spanoulis
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Εγώ που έχω εξιδανικεύσει την περίοδο που εβλεπα Wwe σαν παιδί το 2002-2003-2004 και θυμάμαι elimination Chamber με Goldberg να κάνει spear τον αντίπαλο στα τζάμια, δεν μπορώ να πω ότι αυτό το πράγμα μου άρεσε

Το γυναικείο ήταν σχετικά καλό, οι Usos καλοί κι αυτοί, ο Balor μέχρι εκεί

Α, και μακάρι να βλέπαμε πάντα την Ronda με τέτοιο γαματο outfit

This post has been edited by Coach Periklis: Feb 22 2019, 14:34

--------------------
Γιάννης Σφαιρόπουλος , 07 Ιουνίου 2018 : "Φοβηθήκαμε να κερδίσουμε"

Go to the top of the page

+Quote Post
mixalisgate7
post Feb 22 2019, 15:30
Post #4022

All-star (2000~3000)
Group Icon

Member No.: 14,057
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός,Chicago Bulls
Αγαπημένος Παίχτης: Michael Jordan

-

QUOTE(Coach Periklis @ Feb 22 2019, 14:33 ) *
Εγώ που έχω εξιδανικεύσει την περίοδο που εβλεπα Wwe σαν παιδί το 2002-2003-2004 και θυμάμαι elimination Chamber με Goldberg να κάνει spear τον αντίπαλο στα τζάμια, δεν μπορώ να πω ότι αυτό το πράγμα μου άρεσε

Ελπίζω να εννοείς plexiglass, γιατί ποτέ δεν έβαζαν στο Elimination Chamber κανονικό γυαλί.

--------------------

+Quote Post
Coach Periklis
post Feb 22 2019, 15:40
Post #4023

NBA (1000~2000)
Group Icon

-

QUOTE (mixalisgate7 @ Feb 22 2019, 15:30 ) *
Ελπίζω να εννοείς plexiglass, γιατί ποτέ δεν έβαζαν στο Elimination Chamber κανονικό γυαλί.

Ε καλά ναι, εξυπακούεται tongue.gif

Πάντως θα ορκιζόμουν ( εκτός κι αν φταίει η ηλικία) ότι τότε δεν φαινόταν τόσο έντονα ψεύτικο. Μάλλον λόγω ήχου;;

--------------------

+Quote Post
mixalisgate7
post Mar 11 2019, 18:41
Post #4024

All-star (2000~3000)
Group Icon

-

Ωραίο ήταν το φετινό Fastlane αν και δεν χρειαζότανε ακόμα ένα pay per view πριν την Wrestlemania. Μου άρεσε η ανατροπή με το heel turn του Shane μετά την ήττα τους από τους Usos. Προσωπικά περίμενα ο Miz να γινότανε ξανά κακός, μιας και του ταιριάζει γάντι. Στα θετικά επίσης πως άφηναν να εννοηθεί ότι ο Kofi θα μπει στο WWE Champioship match. Σιγά που θα έκανε το χατίρι του κοινού ο Vince tongue.gif. Κάκιστο το booking του Becky Lynch vs Charlotte Flair, προσωπικά όταν είχα διαβάσει πως στην Mania ότι θα είναι triple threat είχα ενθουσιαστεί με την ιδέα και επιτέλους η γυναικεία κατηγορία θα είχε μια σημαντική στιγμή στο κορυφαίο ppv του pro wrestling. Αλλά έτσι όπως έχει χτιστεί η συγκεκριμένη κόντρα πλέον έχω χάσει το ενδιαφέρον μου, το storyline είναι για κλάματα. Ο συγκεκριμένος αγώνας δεν βλέπω να είναι το main event.

Βαθμολογία: 8.5/10

--------------------

+Quote Post
T.W.Is.M.
post Mar 11 2019, 23:13
Post #4025

BasketForum champion! (3000~)
Group Icon

Group: Honorary Members
From: Αγια Παρασκευη
Member No.: 416
Αγαπημένη Ομάδα: LA Lakers, Ολυμπιακος, Brothers of destruction
Αγαπημένος Παίχτης: Magic Johnson, Εντι Τζονσον, Ροι Ταρπλει, Shaq, Τονι Κουκοτς, Mark Callaway, little Jimmy, Daniel Bryan(Yes Yes Yes)
Αγαπημένη θέση: Small Forward

-

QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 11 2019, 18:41 ) *
Ωραίο ήταν το φετινό Fastlane αν και δεν χρειαζότανε ακόμα ένα pay per view πριν την Wrestlemania. Μου άρεσε η ανατροπή με το heel turn του Shane μετά την ήττα τους από τους Usos. Προσωπικά περίμενα ο Miz να γινότανε ξανά κακός, μιας και του ταιριάζει γάντι. Στα θετικά επίσης πως άφηναν να εννοηθεί ότι ο Kofi θα μπει στο WWE Champioship match. Σιγά που θα έκανε το χατίρι του κοινού ο Vince tongue.gif. Κάκιστο το booking του Becky Lynch vs Charlotte Flair, προσωπικά όταν είχα διαβάσει πως στην Mania ότι θα είναι triple threat είχα ενθουσιαστεί με την ιδέα και επιτέλους η γυναικεία κατηγορία θα είχε μια σημαντική στιγμή στο κορυφαίο ppv του pro wrestling. Αλλά έτσι όπως έχει χτιστεί η συγκεκριμένη κόντρα πλέον έχω χάσει το ενδιαφέρον μου, το storyline είναι για κλάματα. Ο συγκεκριμένος αγώνας δεν βλέπω να είναι το main event.

Λες να δουμε τον Kofi Kingston να κερδιζει τον τιτλο στη Wrestlemania;
Θα μου θυμισει 2 προηγουμενες ιστοριες απο WM, 5 και 15 χρονια πριν...

--------------------
Italian Serie A streaming fails again when it matters the most after a good but short lived run, aka pulling off a Teodosic.

Η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο, ενιοτε ομως και ζεστο μαζι με κεμπαπ...
Teşekkür ederim Kerem

Να ψοφησει η κατσικα του γειτονα!

Δεν ξεχνω...

Οσο ψηλοτερα βρισκεται καποιος, τοσο μικροτερος μοιαζει σε αυτους που τον κοιταζουν απο χαμηλα.

Εμεις, οι ΚΕΛΤΕΣ...

+Quote Post
Coach Periklis
post Mar 11 2019, 23:55
Post #4026

NBA (1000~2000)
Group Icon

-

αναμενόμενα προβλέψιμο και έχανε σε πόντους λόγω αυτού , αλλά το θέμα ήταν πολύ καλό

--------------------

+Quote Post
nikolas12
post Mar 12 2019, 00:32
Post #4027

Group Icon

From: Γέρακας
Member No.: 3,580
Αγαπημένη Ομάδα: Los Angeles Lakers,Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Kobe Bryant, Βασίλης Σπανούλης, Γιώργος Πρίντεζης
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

QUOTE(mixalisgate7 @ Mar 11 2019, 18:41 ) *

Και εγώ έπαθα σοκ με το heel turn του Shane. Περίμενα τον Miz, καθώς το προηγούμενο face run του δεν ήταν επιτυχημένο, ενώ σαν heel έφτασε σημείο να λέμε πολλοί ότι άξιζε να πάει στη main event σκηνή. Χαμένη ευκαιρία ή ανοίγουν νέοι δρόμοι; Δεν ξέρω.
Θα θεωρήσω λάθος το Daniel Bryan vs Kofi Kingston στη WΜ. Ελπίζω αυτή η ιστορία να μην καταστρέψει την επιστροφή του Kevin Owens. Και εμένα δε μου άρεσε το booking για το triple threat. Γενικά θέλαμε Becky-Ronda, δε θέλαμε Charlotte. Λογικά όμως θα είναι στο main event το συγκεκριμένο ματς.

Γενικά πολύ ικανοποιητικό το Fastlane, μου αρέσει να υπάρχει ppv πριν τη WM, γιατί το χτίσιμο ιστοριών για την τελευταία με κουράζει όταν τραβάει κανά δίμηνο. Λειτούργησε σαν μεταβατικό στάδιο για πολλά storylines, το booking ήταν ικανοποιητικό εκτός του ματς που ανέφερα πιο πάνω, αρκετά προβλέψιμα τα αποτελέσματα και λογικό.
Μου άρεσε πολύ το αντίο της Shield. Δύσκολο να πιστέψω ότι κάνανε ντεμπούτο πριν από σχεδόν εξήμισι χρόνια. Μάλιστα η εποχή που πρωτοεμφανίστηκαν ήταν όταν άρχισα να βλέπω ξανά WWE (σε συνδρομητικό κανάλι κάτι βραδιές που είχα τελειώσει το διάβασμα για Πανελλήνιες και απλά άραζα ξέρω 'γω) και όσο και αν τους μίσησα (όπως κάνουν οι σωστοί heels), άλλο τόσο μου άρεσαν μετά ως ομάδα και φυσικά ο Dean Ambrose είναι μέχρι σήμερα ο αγαπημένος μου χαρακτήρας στην εταιρεία. Δυστυχώς φεύγει και μαζί του κλείνει το κεφάλαιο Shield. Το πιο τρομερό ήταν το πόσο πραγματικές ήταν οι αντιδράσεις τους στο τέλος. Ήταν πράγματι ένα End of an Era για 3 τύπους που ξεκίνησαν σαν μεγάλα prospects και έγιναν όλοι grand slam champions με ικανοποιητικά reigns.

This post has been edited by nikolas12: Mar 12 2019, 00:32

--------------------

Ρώμη 1997
Κωνσταντινούπολη 2012
Λονδίνο 2013
Σας ευχαριστούμε για όλα!

Για συνεντεύξεις underground μουσικών, συγγραφέων, καλλιτεχνών, κριτικές δίσκων, ταινιών, σάτιρα και ραδιόφωνο:

anthem.gr
Facebook

+Quote Post
Coach Periklis
post Mar 12 2019, 01:13
Post #4028

NBA (1000~2000)
Group Icon

-

να πω και κάπου εδώ ότι έχει ένα ενδιαφέρον να βλέπουμε face Kevin Owens ....

Το Raw & smackdown live στο ΣΚΑΙ είναι αρκούντως cringe για εμάς που το παρακολουθούμε 15+ χρόνια ( έστω με μεγάλα κενά ) αλλά πάντα στηρίζουμε τολμηρές κινήσεις όπως το ότι βάζει Έλληνες σχολιαστές . Θεωρώ μπόνους την μικρή διάρκεια των 95 λεπτών για το RAW και τον υποτιτλισμό ( που είναι πολύ καλός )

Αν ήταν νωρίς στο πρόγραμμα ίσως έπιανε . Ελπίζω να μην κόστισε πολλά γιατί το θάβουν

Εγώ ένα κλικ και ένα view στο ΣΚΑΙ θα το κάνω

This post has been edited by Coach Periklis: Mar 12 2019, 01:14

--------------------

+Quote Post
mixalisgate7
post Mar 12 2019, 01:35
Post #4029

All-star (2000~3000)
Group Icon

-

QUOTE(T.W.Is.M. @ Mar 11 2019, 23:13 ) *
Λες να δουμε τον Kofi Kingston να κερδιζει τον τιτλο στη Wrestlemania;

Στο Twitter πολλοί δημοσιογράφοι υποστήριζαν οτί θα γίνει. Εγώ βλέπω ότι δύσκολα θα γίνει.

--------------------

+Quote Post
nikolas12
post Mar 12 2019, 19:05
Post #4030

Group Icon

From: Γέρακας
Member No.: 3,580
Αγαπημένη Ομάδα: Los Angeles Lakers,Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Kobe Bryant, Βασίλης Σπανούλης, Γιώργος Πρίντεζης
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

Άσχετο, αλλά απίστευτα αστείο σκηνικό που παρατήρησα στο χθεσινό Raw:

0:31, ακούγεται από την τραγουδάρα των Saliva το μακρόσυρτο "I Walk Alone" και εκείνη τη στιγμή σκάνε σωματοφύλακες για τον Batista. Δεν ξέρω, αλλά μου φάνηκε πολύ αστείο. Τρομερή παρατήρηση εκτός αυτού, το γεγονός ότι είναι λογικό ο Batista να έχει theme song από μπάντα που λέγεται Saliva (όποιος είδε το βίντεο, κατάλαβε tongue.gif )Επίσης αύξηση σε όποιον σκέφτηκε την ατάκα "Guardians of the Independent Scene".
Βαριέμαι τα ματς μεταξύ part-timers, όσο θρύλοι κι αν είναι, αλλά για κάποιο λόγο, μου αρέσει πάρα πολύ το συγκεκριμένο ματς. Θα έχει ωραία promo και ως No Holds Barred θα είναι πάρα πολύ καλό. Δε νομίζω να χάσει στην επιστροφή του ο Batista, αλλά ο Triple H έχει να κερδίσει από το 2015 σε WM και έχει ήδη πάρα πολλές ήττες στο event για να κάνει ακόμα μία. Θα ήθελα να τον δω νικητή.
Γενικά ψιλοκαλό Raw το χθεσινό σε σχέση με την κάκιστη ποιότητα παλιότερα, Ambrose κλασικά jobber πλέον, αλλά σε ένα μήνα θα έχει χαιρετήσει λογικά και δεν τον νοιάζει που χάνει. Ωραία τελευταία εμφάνιση για τη Shield.

This post has been edited by nikolas12: Mar 12 2019, 19:10

--------------------

Ρώμη 1997
Κωνσταντινούπολη 2012
Λονδίνο 2013
Σας ευχαριστούμε για όλα!

Για συνεντεύξεις underground μουσικών, συγγραφέων, καλλιτεχνών, κριτικές δίσκων, ταινιών, σάτιρα και ραδιόφωνο:

anthem.gr
Facebook

+Quote Post

269 Pages V  « < 267 268 269
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th March 2019 - 11:55