• Σύντομα κοντά σας!

Welcome Guest ( Log In | Register )

Μπαλες για μπασκετ, Συμβουλες αγορας?
The Admiral
post Nov 30 2006, 05:12
Post #1

A1 (200~550)
Group Icon

Group: Players
Member No.: 435
Αγαπημένη Ομάδα: Aρης
Αγαπημένος Παίχτης: Χοσε Πικουλιν Ορτιθ
Αγαπημένη θέση: Point Guard

-

Μετα απο συμβιωση ενος και ετους με μια molten indoor/outdoor που ειχα αγορασει καμια 45αρια ευρω (δε θυμαμαι μοντελο) αποφασισα να...την πεταξω 68.gif !!

Ηταν η δευτερη μπαλα της μολτεν που μου παρουσιασε το ιδιο προβλημα:Δε σκαει καλα η ατιμη!!Την φουσκωνω τιγκα σα μπαλονι και μετα απο δυο γκελ καθεται χαμω σαν τραμπακουλο!!Μετα απο μια βδομαδα εχει χασει τον αερα που της εβαλα και γενικα ειναι προβληματικη.

Μολτεν δεν ξαναπαιρνω μετα απο αυτες τις εμπειριες(ειναι και πανακριβες).

Εχετε να μου προτεινετε καμια καλη?Παιζω σχεδον ολοκληρωτικα σε ανοιχτα γηπεδα (τσιμεντο και ταρταν).

Μαλλον για spalding με κοβω.Που τις πουλανε σε καλες τιμες?Μεχρι 50 ευρω,αντε 55 διαθετω...Εχετε υποψην σας συγκεκριμενα μοντελα?Μου αρεσουν πολυ οι ZiO,αλλα δεν εχω βρει καμια sad.gif ...Μονο κατι infusion εχω δει,πανακριβες,χωρια που εχουν ενσωματωμενη μια μικρη τρομπα,που κανει 10 μερες να φουσκωσει την μπαλα,χωρια την αισθηση στο παιχνιδι που υποθετω θα εχει.Βρηκα καπου κατι neverflat,που μου ειναι ιδιαιτερα ελκυστικες,μετα το παθημα με τις ξεφουσκωτες μολτεν...Ακριβουτσικες,αλλα δε ξεφουσκωνουν ευκολα(λενε...).Εχει κανεις αυτο το μοντελο?Εχει παιξει με αυτην?Και τεσπα,απο καμια αλλη μαρκα?Nike,Rawlings κτλ τι λενε?Και που μπορω να τις βρω σε καλες τιμες?Νεα Σμυρνη?Ιντερσπορτ?

Οποιαδηποτε βοηθεια δεκτη bball.gif !!

--------------------
QUOTE(The Admiral @ Feb 10 2014, 11:05 ) *
Επρεπε καιρο τωρα να παρεμβει ο εισαγγελεας (ο κανονικος,οχι ο αθλητικος) για τις προσπαθειες των Αγγελοπουλων να στησουν το πρωταθλημα,

QUOTE(kseplenhs @ Feb 10 2014, 12:38 ) *
Τους πήρες χαμπάρι ρε μπαγάσα.Είσαι δυναμίτης... :boom:

Go to the top of the page

+Quote Post

Start new topic
Replies
sihainas
post Dec 7 2006, 00:50
Post #2

All-star (2000~3000)
Group Icon

Group: Players
From: Πάτρα
Member No.: 201
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Αγαπημένος Παίχτης: Milos Teodosic
Αγαπημένη θέση: Shooting Guard

-

κι εγώ πριν από κάμποσα χρόνια είχα πάρει μία spalding (Δεν θυμάμαι τώρα μοντέλο αλλά την είχα πάρει περίπου 90€) μέχρι που κανά τετράμηνο αργότερα νευρίασε ένας και τις έδωσε μια κλωτσιά και καρφώθηκε σε ένα δοκάρι κι έσκασε...από τότε και αφού έκλαψα για αρκετούς μήνες τα λεφτάκια μου tongue.gif αποφάσισα ότι θα παίρνω μόνο από το Jumbo bebe tongue.gif μπάλα των 10€... και από τότε το έχω τιρήσει...
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 17th April 2014 - 17:18