Γιώργος Μπαρτζώκας

Συντονιστής: Captains

tokalytero3d

senior
Reactions: 237
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 17, 2022 8:04 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Απρ 23, 2024 9:49 pm

Που είναι ο φίλος που έλεγε ότι θα φύγει ο Μπαρτζώκας το καλοκαίρι;

https://www.sport24.gr/basket/ataman-an ... 04152.html

Η ίδια η ζωή σε τρολαρει :D

6
3 Εικόνα 3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Soupamantar

senior
Reactions: 310
Δημοσιεύσεις: 334
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 04, 2023 8:19 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Pαnαθηναϊκόc
Προειδοποιήσεις: 4

Σάβ Απρ 27, 2024 8:48 am

Εχθές πάλι έδειξε στο τέλος του αγώνα.. το πραγματικό πρόσωπο του, ένας προπονητής που δε ξέρει να χάνει (bad loser). Στη χειραψία με τον Grimau του έδωσε απαξιωτικά το χέρι και με νεύρα, ο Grimau απόρησε με τη συμπεριφορά του. Πάντα όταν χάνει κάτι του φταίει.. γι αυτό τον λόγο πρέπει να «τιμωρηθεί» για να γίνει καλύτερος άνθρωπος πάνω απ όλα και να σέβεται τους συναδέλφους του.

8
3 Εικόνα 2 Εικόνα 2 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1971
Δημοσιεύσεις: 5322
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 12:12 pm

Soupamantar έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 8:48 am
Εχθές πάλι έδειξε στο τέλος του αγώνα.. το πραγματικό πρόσωπο του, ένας προπονητής που δε ξέρει να χάνει (bad loser). Στη χειραψία με τον Grimau του έδωσε απαξιωτικά το χέρι και με νεύρα, ο Grimau απόρησε με τη συμπεριφορά του. Πάντα όταν χάνει κάτι του φταίει.. γι αυτό τον λόγο πρέπει να «τιμωρηθεί» για να γίνει καλύτερος άνθρωπος πάνω απ όλα και να σέβεται τους συναδέλφους του.
Δεν ξέρω αν είναι θέμα κατανόησης ή αδιαφορία προς τις προτροπές μας να μείνουμε στα μπασκετικά και το λέω
και στους υπόλοιπους που ακολουθησαν. Μια εβδομάδα οφ Soupamantar και ελπίζω όταν επιστρέψεις να ασχοληθείς με μπάσκετ που μια χαρά τα λες όταν θέλεις.

0
80sLover

 junior
Reactions: 143
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 24, 2024 1:31 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ23
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Απρ 27, 2024 12:33 pm

Conan1982 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 12:12 pm
Soupamantar έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 8:48 am
Εχθές πάλι έδειξε στο τέλος του αγώνα.. το πραγματικό πρόσωπο του, ένας προπονητής που δε ξέρει να χάνει (bad loser). Στη χειραψία με τον Grimau του έδωσε απαξιωτικά το χέρι και με νεύρα, ο Grimau απόρησε με τη συμπεριφορά του. Πάντα όταν χάνει κάτι του φταίει.. γι αυτό τον λόγο πρέπει να «τιμωρηθεί» για να γίνει καλύτερος άνθρωπος πάνω απ όλα και να σέβεται τους συναδέλφους του.
Δεν ξέρω αν είναι θέμα κατανόησης ή αδιαφορία προς τις προτροπές μας να μείνουμε στα μπασκετικά και το λέω
και στους υπόλοιπους που ακολουθησαν. Μια εβδομάδα οφ Soupamantar και ελπίζω όταν επιστρέψεις να ασχοληθείς με μπάσκετ που μια χαρά τα λες όταν θέλεις.
Τι εκανε και τον μπαναρες??? Εκανε αναφορα σε διαιτησια?? Εβρισε καποιον??? Γιατι εσυ ο συγκεκριμενος κανεις μπαν συνεχεια φιλους του ΠΑΟ και ποτε Ολυμπιακους???

Αν ειναι οπαδικο το Φορουμ, δηλαδη Ολυμπιακο Φορουμ πες μας να το ξερουμε να αποχωρησουν ολοι οι φιλοι του ΠΑΟ.

Γιατι τα μυρια οσα λενε Ολυμπιακοι, Για Σλουκα, DPG, SDNA. ειρωνιες κλπ ακομα και για τους συγχωρεμενους Γιαννακοπουλους και ποτε δεν εχεις μπαναρει Ολυμπιακους.

8
2 Εικόνα 1 Εικόνα 5 Εικόνα
It's not about how hard you hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward.
THAT'S HOW WINNING IS DONE!
plo koon

 euroleague
Reactions: 290
Δημοσιεύσεις: 1040
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 19, 2011 1:17 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Papaloukas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 1:11 pm

80sLover έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 12:33 pm
Conan1982 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 12:12 pm

Δεν ξέρω αν είναι θέμα κατανόησης ή αδιαφορία προς τις προτροπές μας να μείνουμε στα μπασκετικά και το λέω
και στους υπόλοιπους που ακολουθησαν. Μια εβδομάδα οφ Soupamantar και ελπίζω όταν επιστρέψεις να ασχοληθείς με μπάσκετ που μια χαρά τα λες όταν θέλεις.
Τι εκανε και τον μπαναρες??? Εκανε αναφορα σε διαιτησια?? Εβρισε καποιον??? Γιατι εσυ ο συγκεκριμενος κανεις μπαν συνεχεια φιλους του ΠΑΟ και ποτε Ολυμπιακους???

Αν ειναι οπαδικο το Φορουμ, δηλαδη Ολυμπιακο Φορουμ πες μας να το ξερουμε να αποχωρησουν ολοι οι φιλοι του ΠΑΟ.

Γιατι τα μυρια οσα λενε Ολυμπιακοι, Για Σλουκα, DPG, SDNA. ειρωνιες κλπ ακομα και για τους συγχωρεμενους Γιαννακοπουλους και ποτε δεν εχεις μπαναρει Ολυμπιακους.
Οι instigators δεν έχουν θέση στο συγκεκριμένο φόρουμ φίλε 80s. Καλώς ή κακώς αυτοί είναι οι κανόνες. Ο χρήστης που βλέπεις στην υπογραφή μου, έφαγε μπαν για πολύ πιο mild σχόλιο που ερμηνεύθηκε ως instigation (μετά ανακλήθηκε η απόφαση). Στο λέω γιατί είσαι νέος στο φόρουμ και σε βλέπω λίγο να ξεφεύγεις από το πνεύμα του. Υπάρχουν άλλοι χώροι να κάνει κανείς τον πονηρό, τον έξυπνο, να βρίσεις, να προσβάλλεις κλπ κλπ :peace:

3
3 Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος plo koon την Σάβ Απρ 27, 2024 1:19 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
:hammer: je suis jazz thrillos :hammer:
Άβαταρ μέλους
nikolas_asteri

 euroleague
Reactions: 1388
Δημοσιεύσεις: 1984
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 17, 2011 12:15 am
Αγαπημένη ομάδα: New-York-Knicks
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 1:15 pm

Βρε παιδιά, δεν είναι ανάγκη να απαντάτε στο κάθε τι. Χθες μπήκατε στο ιντερνετ πρώτη φορά; :shock: Δεν το λέω μόνο για για τώρα (που αφορά τους «κόκκινους»).

Κάποιοι άνθρωποι αρέσκονται στο να τραβάνε αντιδράσεις από άλλους. Ο σκοπός δεν είναι η συζήτηση και η ανταλλαγή απόψεων αλλά απλά η αντίδραση. Μπορεί να είναι flame posts μπορεί να είναι καλυμμένο ή ξεκάθαρο bait, μπορεί να είναι διαφορα πράγματα. Μην νιώθετε την ανάγκη να απαντήσετε. Αγνοήστε τα, αφήστε τους μοντς να κάνουν τη δουλειά τους κι σιγά σιγά θα εξαφανιστούν. Δεν θα συνεχίσουν αν δεν υπάρχει αυτή η αντίδραση που επιζητούν.

8
8 Εικόνα
Basketforum.gr NBA Fantasy 2024:🏆
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1971
Δημοσιεύσεις: 5322
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 1:35 pm

80sLover έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 12:33 pm
Conan1982 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 12:12 pm

Δεν ξέρω αν είναι θέμα κατανόησης ή αδιαφορία προς τις προτροπές μας να μείνουμε στα μπασκετικά και το λέω
και στους υπόλοιπους που ακολουθησαν. Μια εβδομάδα οφ Soupamantar και ελπίζω όταν επιστρέψεις να ασχοληθείς με μπάσκετ που μια χαρά τα λες όταν θέλεις.
Τι εκανε και τον μπαναρες??? Εκανε αναφορα σε διαιτησια?? Εβρισε καποιον??? Γιατι εσυ ο συγκεκριμενος κανεις μπαν συνεχεια φιλους του ΠΑΟ και ποτε Ολυμπιακους???

Αν ειναι οπαδικο το Φορουμ, δηλαδη Ολυμπιακο Φορουμ πες μας να το ξερουμε να αποχωρησουν ολοι οι φιλοι του ΠΑΟ.

Γιατι τα μυρια οσα λενε Ολυμπιακοι, Για Σλουκα, DPG, SDNA. ειρωνιες κλπ ακομα και για τους συγχωρεμενους Γιαννακοπουλους και ποτε δεν εχεις μπαναρει Ολυμπιακους.
Είναι ένα δικό σου αυθαίρετο συμπέρασμα και το αφήνω καλεί τη πίστη ως σχόλιο.

Έχει γίνει επανηλλειμένως έκκληση να μην ξεφεύγετε και απλώς αγνοείτε τους mod μάλλον στηριζόμενοι ότι δεν μπορούμε να αποκλείσουμε το μισό φόρουμ. Υπάρχει κάποιος που δεν έχει δει επανηλλειμένω τις εκκλήσεις να μην ξεφεύγουμε και να μην απαντάμε; Δεν το τηρεί κανείς, γιατί; Αποκλείστηκε μόνο ο συγκεκριμένος επειδή το ξεκίνησε, από την επόμενη φορά θα είναι όμως και όσοι απαντούν. Με στεναχωρεί πολύ να αναγκάζομαι να καταφεύγω σε τέτοιες πρακτικές λες και είμαστε παιδιά δημοτικού.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2134
Δημοσιεύσεις: 4800
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 1:36 pm

Εγω παντως θεωρω μιας και ειμαι σχετικα παλιος στο φορουμ οτι πρεπει να γινει καποιο ξεκαθαρισμα..Εχουμε φτασει να βλεπουμε ελαχιστα μπασκετικα σχολια(μεσα στα πλει οφ κιολας!!) και συνεχεια συγκεκριμενα ατομα να λενε τα ιδια και τα ιδια τοξικα πραγματα..θα φανε μια βδομαδα οφ μετα θα ρθουν να πουνε τα ιδια..θεωρω οτι αν συνεχισει αυτο και οι λιγοι μπασκετικοι που εχουν μεινει θα σταματησουν να ποσταρουν.. Αυτη ειναι η αποψη μου τουλαχιστον.

3
3 Εικόνα
tokalytero3d

senior
Reactions: 237
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 17, 2022 8:04 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 2:01 pm

shaq7 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 1:36 pm
Εγω παντως θεωρω μιας και ειμαι σχετικα παλιος στο φορουμ οτι πρεπει να γινει καποιο ξεκαθαρισμα..Εχουμε φτασει να βλεπουμε ελαχιστα μπασκετικα σχολια(μεσα στα πλει οφ κιολας!!) και συνεχεια συγκεκριμενα ατομα να λενε τα ιδια και τα ιδια τοξικα πραγματα..θα φανε μια βδομαδα οφ μετα θα ρθουν να πουνε τα ιδια..θεωρω οτι αν συνεχισει αυτο και οι λιγοι μπασκετικοι που εχουν μεινει θα σταματησουν να ποσταρουν.. Αυτη ειναι η αποψη μου τουλαχιστον.
Το basketforum περνάει τον μεσαίωνα του.
Έπαιξε κάποιο ρόλο και το συμβάν πριν κάτι μήνες που αποχώρησαν η σταμάτησαν να γράφουν παιδιά που είχαν ωραίο λόγο.

Θα έρθουν καλύτερες μέρες :)

1
1 Εικόνα
assistant77

 nba
Reactions: 1346
Δημοσιεύσεις: 2179
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Σάβ Απρ 27, 2024 3:53 pm

shaq7 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 1:36 pm
Εγω παντως θεωρω μιας και ειμαι σχετικα παλιος στο φορουμ οτι πρεπει να γινει καποιο ξεκαθαρισμα..Εχουμε φτασει να βλεπουμε ελαχιστα μπασκετικα σχολια(μεσα στα πλει οφ κιολας!!) και συνεχεια συγκεκριμενα ατομα να λενε τα ιδια και τα ιδια τοξικα πραγματα..θα φανε μια βδομαδα οφ μετα θα ρθουν να πουνε τα ιδια..θεωρω οτι αν συνεχισει αυτο και οι λιγοι μπασκετικοι που εχουν μεινει θα σταματησουν να ποσταρουν.. Αυτη ειναι η αποψη μου τουλαχιστον.
Φιλε Σακ επειδη εγω ειμαι απ το 2006 περιπου στο φορουμ(μπορει 5 μπορει 7 δε θυμαμαι καλα)θα σου πω οτι δεν ειναι φαινομενο προσφατο.....απο τοτε ειχαμε θεματα με 4-5 τυπους(πυροβολημενους-ουγκανους-φανατικους τους λεγαμε τοτε--τωρα εχουμε εξελιχθει και τους λεμε απλα τρολ)που εκτροχιαζαν ολες τις συζητησεις και τις εκαναν τοξικες.....ακομα κι αν γινει ξεκαθαρισμα που λες(δεν ξερω με ποιους κανονες και ορους)νομοτελειακα θα ερθουν καινουριοι.....

0
reignman

allstar
Reactions: 1185
Δημοσιεύσεις: 3548
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 4:13 pm

assistant77 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 3:53 pm
shaq7 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 1:36 pm
Εγω παντως θεωρω μιας και ειμαι σχετικα παλιος στο φορουμ οτι πρεπει να γινει καποιο ξεκαθαρισμα..Εχουμε φτασει να βλεπουμε ελαχιστα μπασκετικα σχολια(μεσα στα πλει οφ κιολας!!) και συνεχεια συγκεκριμενα ατομα να λενε τα ιδια και τα ιδια τοξικα πραγματα..θα φανε μια βδομαδα οφ μετα θα ρθουν να πουνε τα ιδια..θεωρω οτι αν συνεχισει αυτο και οι λιγοι μπασκετικοι που εχουν μεινει θα σταματησουν να ποσταρουν.. Αυτη ειναι η αποψη μου τουλαχιστον.
Φιλε Σακ επειδη εγω ειμαι απ το 2006 περιπου στο φορουμ(μπορει 5 μπορει 7 δε θυμαμαι καλα)θα σου πω οτι δεν ειναι φαινομενο προσφατο.....απο τοτε ειχαμε θεματα με 4-5 τυπους(πυροβολημενους-ουγκανους-φανατικους τους λεγαμε τοτε--τωρα εχουμε εξελιχθει και τους λεμε απλα τρολ)που εκτροχιαζαν ολες τις συζητησεις και τις εκαναν τοξικες.....ακομα κι αν γινει ξεκαθαρισμα που λες(δεν ξερω με ποιους κανονες και ορους)νομοτελειακα θα ερθουν καινουριοι.....
Mη το λες... λιγοι ειμαστε αυτοι που ασχολουμαστε και γραφουμε ή διαβαζουμε ακομα forums.

Πλεον η τοξικοτητα η καφριλα και τα γελοια/κοροιδιες ακομα και σε τραυματισμους αθλητων εχουν μεταφερθει στα social media.

4
4 Εικόνα
tarp7

allstar
Reactions: 1419
Δημοσιεύσεις: 3593
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 4:42 pm

Υπάρχουν τόσα σάιτ για να βγάλετε τη καφριλα σας, να βρίσετε και ότι σας κάνει να νιώθετε καλύτερα, ε ας υπάρχει κι ένα φόρουμ να γράφουμε ως άνθρωποι

3
3 Εικόνα
assistant77

 nba
Reactions: 1346
Δημοσιεύσεις: 2179
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Σάβ Απρ 27, 2024 5:06 pm

reignman έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 4:13 pm
assistant77 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 3:53 pm

Φιλε Σακ επειδη εγω ειμαι απ το 2006 περιπου στο φορουμ(μπορει 5 μπορει 7 δε θυμαμαι καλα)θα σου πω οτι δεν ειναι φαινομενο προσφατο.....απο τοτε ειχαμε θεματα με 4-5 τυπους(πυροβολημενους-ουγκανους-φανατικους τους λεγαμε τοτε--τωρα εχουμε εξελιχθει και τους λεμε απλα τρολ)που εκτροχιαζαν ολες τις συζητησεις και τις εκαναν τοξικες.....ακομα κι αν γινει ξεκαθαρισμα που λες(δεν ξερω με ποιους κανονες και ορους)νομοτελειακα θα ερθουν καινουριοι.....
Mη το λες... λιγοι ειμαστε αυτοι που ασχολουμαστε και γραφουμε ή διαβαζουμε ακομα forums.

Πλεον η τοξικοτητα η καφριλα και τα γελοια/κοροιδιες ακομα και σε τραυματισμους αθλητων εχουν μεταφερθει στα social media.
Α,οκ μακαρι.....εγω σοσιαλ δεν εχω οποτε γλυτωνω.

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
golitog7

 euroleague
Reactions: 893
Δημοσιεύσεις: 1574
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2017 9:18 am
Τοποθεσία: Munich
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένος παίκτης: Spanoulis, Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: BayernMunich
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Απρ 27, 2024 7:31 pm

Εγώ έχω σοσιαλ μίντια κ όντως είναι κάπως έτσι. Όμως υπάρχουν κ εκεί αξιόλογοι άνθρωποι που και ως πηγή ενημέρωσης μπορείς ν τους χρησιμοποιήσεις αλλά κ να μάθεις κ πράγματα. Απλώς πρέπει ν προσεχείς γιατί είναι φτιαγμένο το κόλπο που σε «διαβαζει» το μηχάνημα κ από ένα σημείο κ μετά βρίσκεις μπροστά σου μόνο όσα επιβεβαιώνουν την άποψη σου, πράγμα το οποίο την ενισχύει ακόμα περισσότερο και καταλήγεις και εσυ ένας φανατικός ισχυρογνώμονας. Τεσπα, το φόρουμ είναι ακόμα σε καλό επίπεδο. Πράγματι υπάρχουν κάποιοι που πιο πολύ συμμετέχουν για να δύναμητισουν το κλίμα παρά να μας ανοίξουν τα μάτια. Υπάρχουν όμως και πολλοί που όντως ξέρουν μπάσκετ και βοηθάνε τους υπόλοιπους να το κατανοήσουν λίγο παραπάνω. Τα παιδιά (οι μοντς) κανουν πολύ καλή δουλειά, χαρά στο κουράγιο τους κιόλας μερικές φορές.

0
Άβαταρ μέλους
ggr

allstar
Reactions: 1196
Δημοσιεύσεις: 3114
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 27, 2024 8:06 pm

assistant77 έγραψε:
Σάβ Απρ 27, 2024 5:06 pm
σοσιαλ δεν εχω οποτε γλυτωνω.
Παρομοίως και ούτε πρόκειται να αποκτήσω. Αν και χρησιμοποιώ την τεχνολογία αρκετά στη δουλειά μου και μου αρέσει, δεν μπορώ την ανθρωποφαγία των μέσων κοινωνικής δικτύωσης ή την προσωπική προβολή μέσω αυτών. Τις θεωρώ ανούσιες συμπεριφορές.

2
2 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”