Eastern Conference Semifinals - Toronto Raptors vs Boston Celtics

Συντονιστής: Captains

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Σεπ 11, 2020 10:05 pm

Νομίζω ότι ο νικητής από τη σειρά αυτή θα έχει αβαντάζ λόγω των 7 παιχνιδιών και της όλης δυσκολίας.
Αν ήταν μια νορμάλ χρονιά, οκ, θα ήταν ντεζαβαντάζ τόση κούραση. Στη συγκεκριμένη περίπτωση και με τόσους μήνες καθισιό, καλό τους κάνει. Λειτουργεί σαν μοντάρισμα.

Εγώ βλέπω Κέλτες και Λέοναρντ (για τρίτη σερί χρονιά) στους τελικούς.

RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Σεπ 12, 2020 6:15 am

basket72 έγραψε:
Παρ Σεπ 11, 2020 10:05 pm
Νομίζω ότι ο νικητής από τη σειρά αυτή θα έχει αβαντάζ λόγω των 7 παιχνιδιών και της όλης δυσκολίας.
Αν ήταν μια νορμάλ χρονιά, οκ, θα ήταν ντεζαβαντάζ τόση κούραση. Στη συγκεκριμένη περίπτωση και με τόσους μήνες καθισιό, καλό τους κάνει. Λειτουργεί σαν μοντάρισμα.

Εγώ βλέπω Κέλτες και Λέοναρντ (για τρίτη σερί χρονιά) στους τελικούς.
Κάποια χρονιά έχεις μπερδέψει με Leonard :mrgreen:

Στην περίπτωση Celtics συμφωνώ, δε τους κούρασαν τα 7 παιχνίδια πιστεύω και περιμένουν και Hayward. Οι Raptors από την άλλη έπαιξαν πολύ βαριά λεπτά.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Σεπ 12, 2020 8:22 am

RipCity έγραψε:
Σάβ Σεπ 12, 2020 6:15 am


Κάποια χρονιά έχεις μπερδέψει με Leonard :mrgreen:
Σωστός! Κάτι η πολλή δουλειά κάτι το προχωρημένο της ώρας (αρχίσαν οι δικαιολογίες :P ) κάτι η τσα- Πατσουλιά του Γεωργιανού που ακόμα να τη χωνέψω. Βρώμικη δουλειά βγαλμένη από ταινία.

Άβαταρ μέλους
ggr

 nba
Reactions: 1122
Δημοσιεύσεις: 2991
Εγγραφή: Τετ Φεβ 23, 2011 1:57 pm
Τοποθεσία: Φθιώτιδα
Αγαπημένη θέση: SF, PF
Αγαπημένος παίκτης: Φ.Χριστοδούλου, Ν. Γκάλης
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Αγαπημένη ομάδα: Πανιώνιος
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Σεπ 12, 2020 12:30 pm

Η καλύτερη σειρά του δευτέρου γύρου, στην οποία νίκησαν σε όλα τα παιχνίδια οι τυπικά φιλοξενούμενοι. Μπράβο στη Βοστόνη για την πρόκριση. Πιο πολύ χαίρομαι για τον Kemba Walker, ο οποίος επιτέλους βρέθηκε σε ένα σοβαρό μπασκετικό περιβάλλον και απολαμβάνει την επιτυχία. Δεν μπορώ όμως να μην παραδεχτώ και τους Raptors, οι οποίοι απέδειξαν πως δεν ήταν τυχαία οι πρωταθλητές την περσινή χρονιά. Μου θύμισαν το Σικάγο του 1994 στη μετά Τζόρνταν εποχή.

Μαϊάμι - Βοστόνη λοιπόν. Την τελευταία φορά που βρέθηκαν αντιμέτωπες οι δύο ομάδες στους τελικούς περιφέρειας το 2012 (με διαφορετικά ρόστερ) μας χάρισαν μια δυνατή σειρά. Ελπίζω το ίδιο και φέτος.

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “2019-2020 Regular Season + Playoffs”