Σάββατο 2 Ιουλίου
Παναθηναϊκός – Παναθλητικός 55-50 (μεγάλος τελικός)
Δεκάλεπτα: 14-19, 24-30, 47-36, 55-50
Διαιτητές: Αναστόπουλος, Μπακετέα
Παναθηναϊκός (Τσεμπέρης): Ζιάκα 6(1), Φελούρη 6, Μπάτσιου 13(2), Κεφαλά, Σπέντζου 4, Φραγκούλη 16(1), Υφαντοπούλου 10.
Παναθλητικός (Λαζάρου): Κοφινά 10(2), Τσινασλανίδου 1, Κωνσταντινίδου, Καμπερίδου 7, Αποστολίδου , Αθανάτου 1, Παντώτη 12(2), Σύρπα 18.
Ανδρογέας – Εσπερίδες Καλλιθέας 41-72 (θέσεις 3-4)
Δεκάλεπτα: 8-24, 18-39, 37-63, 41-72
Διαιτητές: Τσιμπούρης, Νάστος
Ανδρογέας (Σηφομιχελάκης): Καζάκη 5(1), Γαλανάκη 11(1), Γιαπιτζόγλου 3, Ψαρρά 4, Τζανετή 3(1), Χαλεπάκη, Μηλιαρά 13(1), Τσαγκαράκη 2, Βαρδαβά.
Εσπερίδες (Μπούτας): Στολίγκα 19(3), Τζουνοπούλου, Σύψη-Τσατσούλη, Αρσενιάδου 37, Βίγκα 7(1), Μανωλοπούλου 1, Καρδιασμένου, Τσούρντου 2, Σταθάτου 3(1), Κωστοπούλου, Αγραφιώτη 3(1).
Ολυμπιακός Βόλου – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 61-64 (θέσεις 5-6)
Δεκάλεπτα: 16-19, 32-33, 51-49, 61-64
Διαιτητές: Λιόνας, Πλέγας
Ολυμπιακός (Παπαθανασίου): Ράπτη 4, Κωστοπούλου, Σιουμουρέκη 23(3), Λογοδότη 4, Καραστάθη 12, Κοτοπούλη 10, Πολύζου Κ. 8.
Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Ανδρεοπούλου): Κατσούλη Β. 4, Πολυχρονοπούλου 6, Μούκα, Σεγούρα 16, Τσιρογιώργη, Ανδρέου 10, Κατσούλη Δ. 9, Κατσούλη Ε. 3, Καλλιπολίτη, Παπακώστα 12 (2), Δελημήτρου 2, Ζαφείρη 2.
Άμιλλα –Ολυμπιάδα Αλεξ. 56-39 (θέσεις 7-8)
Διαιτητές: Μπαβέλας, Μπαράκου
Δεκάλεπτα: 9-15, 21-22, 32-31, 56-39
Αμιλλα Αρκαδίας (Τσουκαλάς): Μάγκλαρη Κ. 3(1). Κορακή, Βυτογιάννη 2, Πολυχρονοπούλου 2, Μάγκαρη Ι. 16(4), Κοκκώνη, Παναγιωτοπούλου 18, Μίχαλου 9(3), Παπαζαφειροπούλου, Κωνσταντινέα 6.
Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Γιαβρίδης): Χονδρού 17(4), Χιδεκίδου, Τσελιπιώτη 13, Καράμπελα 4, Οζέν, Βραχιόλογλου 2, Καραβούζη, Χρηστίδη 3(1), Πασναγίδου.
Παναθηναϊκός – Παναθλητικός 55-50 (μεγάλος τελικός)
Δεκάλεπτα: 14-19, 24-30, 47-36, 55-50
Διαιτητές: Αναστόπουλος, Μπακετέα
Παναθηναϊκός (Τσεμπέρης): Ζιάκα 6(1), Φελούρη 6, Μπάτσιου 13(2), Κεφαλά, Σπέντζου 4, Φραγκούλη 16(1), Υφαντοπούλου 10.
Παναθλητικός (Λαζάρου): Κοφινά 10(2), Τσινασλανίδου 1, Κωνσταντινίδου, Καμπερίδου 7, Αποστολίδου , Αθανάτου 1, Παντώτη 12(2), Σύρπα 18.
Ανδρογέας – Εσπερίδες Καλλιθέας 41-72 (θέσεις 3-4)
Δεκάλεπτα: 8-24, 18-39, 37-63, 41-72
Διαιτητές: Τσιμπούρης, Νάστος
Ανδρογέας (Σηφομιχελάκης): Καζάκη 5(1), Γαλανάκη 11(1), Γιαπιτζόγλου 3, Ψαρρά 4, Τζανετή 3(1), Χαλεπάκη, Μηλιαρά 13(1), Τσαγκαράκη 2, Βαρδαβά.
Εσπερίδες (Μπούτας): Στολίγκα 19(3), Τζουνοπούλου, Σύψη-Τσατσούλη, Αρσενιάδου 37, Βίγκα 7(1), Μανωλοπούλου 1, Καρδιασμένου, Τσούρντου 2, Σταθάτου 3(1), Κωστοπούλου, Αγραφιώτη 3(1).
Ολυμπιακός Βόλου – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 61-64 (θέσεις 5-6)
Δεκάλεπτα: 16-19, 32-33, 51-49, 61-64
Διαιτητές: Λιόνας, Πλέγας
Ολυμπιακός (Παπαθανασίου): Ράπτη 4, Κωστοπούλου, Σιουμουρέκη 23(3), Λογοδότη 4, Καραστάθη 12, Κοτοπούλη 10, Πολύζου Κ. 8.
Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Ανδρεοπούλου): Κατσούλη Β. 4, Πολυχρονοπούλου 6, Μούκα, Σεγούρα 16, Τσιρογιώργη, Ανδρέου 10, Κατσούλη Δ. 9, Κατσούλη Ε. 3, Καλλιπολίτη, Παπακώστα 12 (2), Δελημήτρου 2, Ζαφείρη 2.
Άμιλλα –Ολυμπιάδα Αλεξ. 56-39 (θέσεις 7-8)
Διαιτητές: Μπαβέλας, Μπαράκου
Δεκάλεπτα: 9-15, 21-22, 32-31, 56-39
Αμιλλα Αρκαδίας (Τσουκαλάς): Μάγκλαρη Κ. 3(1). Κορακή, Βυτογιάννη 2, Πολυχρονοπούλου 2, Μάγκαρη Ι. 16(4), Κοκκώνη, Παναγιωτοπούλου 18, Μίχαλου 9(3), Παπαζαφειροπούλου, Κωνσταντινέα 6.
Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Γιαβρίδης): Χονδρού 17(4), Χιδεκίδου, Τσελιπιώτη 13, Καράμπελα 4, Οζέν, Βραχιόλογλου 2, Καραβούζη, Χρηστίδη 3(1), Πασναγίδου.