Euroleague 2021-2022 4η αγωνιστική

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1906
Δημοσιεύσεις: 5206
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 5:50 am

Πέμπτη 14/10/2021
20:00 ZENIT ST PETERSBURG vs BAYERN MUNICH
20:45 FENERBAHCE ISTANBUL vs UNICS KAZAN
21:00 ALBA BERLIN vs BASKONIA VITORIA
21:00 ASVEL VILLEURBANNE vs MACCABI TEL AVIV

Παρασκευή
20:00 CSKA MOSCOW vs CRVENA ZVEZDA BELGRADE
20:00 AS MONACO vs FC BARCELONA
21:00 OLYMPIACOS PIRAEUS vs ZALGIRIS KAUNAS
21:30 AX ARMANI MILAN vs ANADOLU EFES ISTANBUL
22:00 REAL MADRID vs PANATHINAIKOS ATHENS

H Ευρωλίγκα συνεχίζεται με ενδιαφέρον, ελληνικό και μη.
Ξεχωρίζει νομίζω το παιχνίδι της Αρμάνι με την Εφές που ψάχνει ακόμα τον δρόμο της.
Οι Ολυμπιακοί περιμένουμε με ανυπομονησία την Ζαλγκίρις που είναι ο κακός μας δαίμονας.
Ο Παναθηναϊκός θέλει να δείξει απέναντι στην Ρεάλ ότι δεν είναι τόσο κακή ομάδα όσο νομίζουμε.
Πολλά τρίποντα, θέαμα και γρήγορο παιχνίδι περιμένουμε λογικά στο Άλμπα-Μπασκόνια

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1462
Δημοσιεύσεις: 6443
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:41 am

Αν χάσουν Σάλε και Σφαιρόπουλος απόψε βλέπω να ξεκινάνε οι πρώτες μουρμούρες για τους δυο τους. Και καλά, ο Σφαιρόπουλος μετά έχει 3 σερί εντός έδρας ματς οπότε μπορεί να ρεφάρει, ειδικά αν ανέβουν και οι μεταγραφές.
Η Φενέρ όμως έχει κατά σειρά Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, Ολυμπιακό, ΤΣΣΚΑ, Αρμάνι, Μπάγερν και Ζαλγκίρις. Εφτά ματς δηλαδή εκ των οποίων μόνο με Μπαρτσελόνα και Αρμάνι είναι εντός. Πολύ δύσκολο πρόγραμμα, οπότε αν χάσει κι απόψε ο Τζόρτζεβιτς θα είναι ήδη με την πλάτη στον τοίχο και θα πρέπει να γυρίσει τον διακόπτη σύντομα.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:58 am

kojito έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 8:41 am
Αν χάσουν Σάλε και Σφαιρόπουλος απόψε βλέπω να ξεκινάνε οι πρώτες μουρμούρες για τους δυο τους. Και καλά, ο Σφαιρόπουλος μετά έχει 3 σερί εντός έδρας ματς οπότε μπορεί να ρεφάρει, ειδικά αν ανέβουν και οι μεταγραφές.
Η Φενέρ όμως έχει κατά σειρά Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, Ολυμπιακό, ΤΣΣΚΑ, Αρμάνι, Μπάγερν και Ζαλγκίρις. Εφτά ματς δηλαδή εκ των οποίων μόνο με Μπαρτσελόνα και Αρμάνι είναι εντός. Πολύ δύσκολο πρόγραμμα, οπότε αν χάσει κι απόψε ο Τζόρτζεβιτς θα είναι ήδη με την πλάτη στον τοίχο και θα πρέπει να γυρίσει τον διακόπτη σύντομα.
Βέβαια παίζει κι ένα ερώτημα για τον Σάλε (γιατί για Σφαιρόπουλο δεν νομίζω ότι παίζει καν θέμα).
Και να τον διώξουν (που αν και δεν είμαι καθόλου μα καθόλου υπέρ τέτοιων κινήσεων μετά 3-4 αγωνιστικές, θα το θεωρήσω αρκετά λογικό) ποιον να πάρουν;
Δεν θυμάμαι να παίζουν και πολλοί διαθέσιμοι. Το καλοκαίρι είναι άλλη κουβέντα. Μπορούν να κάνουν τις κινήσεις τους από τώρα (π.χ Τρινκέρι) και να είναι έτοιμοι μέχρι τότε.
Τους άφησε στα κρύα του λουτρού ο Κοκόσκοφ.
Μόνο και μόνο το φευγιό του Κοκόσκωφ κάπου- τέλη Ιουλίου αν θυμάμαι καλά- θα δικαιολογούσε το τόπικ που είχα ανοίξει " Η ευρωλίγκα ως η νέα αναπτυξιακή του ΝΒΑ". Χοντρό. Όχι τόσο όσο εκείνο των Καμπάσο, ΝΤεκ, Βιλντόσα, αλλά χοντρό γιατί μιλάμε για προπονητή.

Νομίζω ότι το καλύτερο είναι να δώσουν πίστωση χρόνου στον Σάλε, να τον στηρίξουν δημόσια, και να παίξουν το μπάσκετ που ξέρει να παίζει ο Σέρβος προπονητής. Είναι αρκετό για να πάει τη Φενέρ εκεί που αξίζει στο ρόστερ/μπάτζετ της ; Με τίποτε, αλλά είναι ικανό να την βελτιώσει αρκετά, και να παλέψει για τους 8.

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 11:30 am

basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 8:58 am
kojito έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 8:41 am
Αν χάσουν Σάλε και Σφαιρόπουλος απόψε βλέπω να ξεκινάνε οι πρώτες μουρμούρες για τους δυο τους. Και καλά, ο Σφαιρόπουλος μετά έχει 3 σερί εντός έδρας ματς οπότε μπορεί να ρεφάρει, ειδικά αν ανέβουν και οι μεταγραφές.
Η Φενέρ όμως έχει κατά σειρά Ρεάλ, Μπαρτσελόνα, Ολυμπιακό, ΤΣΣΚΑ, Αρμάνι, Μπάγερν και Ζαλγκίρις. Εφτά ματς δηλαδή εκ των οποίων μόνο με Μπαρτσελόνα και Αρμάνι είναι εντός. Πολύ δύσκολο πρόγραμμα, οπότε αν χάσει κι απόψε ο Τζόρτζεβιτς θα είναι ήδη με την πλάτη στον τοίχο και θα πρέπει να γυρίσει τον διακόπτη σύντομα.
Βέβαια παίζει κι ένα ερώτημα για τον Σάλε (γιατί για Σφαιρόπουλο δεν νομίζω ότι παίζει καν θέμα).
Και να τον διώξουν (που αν και δεν είμαι καθόλου μα καθόλου υπέρ τέτοιων κινήσεων μετά 3-4 αγωνιστικές, θα το θεωρήσω αρκετά λογικό) ποιον να πάρουν;
Δεν θυμάμαι να παίζουν και πολλοί διαθέσιμοι. Το καλοκαίρι είναι άλλη κουβέντα. Μπορούν να κάνουν τις κινήσεις τους από τώρα (π.χ Τρινκέρι) και να είναι έτοιμοι μέχρι τότε.
Τους άφησε στα κρύα του λουτρού ο Κοκόσκοφ.
Μόνο και μόνο το φευγιό του Κοκόσκωφ κάπου- τέλη Ιουλίου αν θυμάμαι καλά- θα δικαιολογούσε το τόπικ που είχα ανοίξει " Η ευρωλίγκα ως η νέα αναπτυξιακή του ΝΒΑ". Χοντρό. Όχι τόσο όσο εκείνο των Καμπάσο, ΝΤεκ, Βιλντόσα, αλλά χοντρό γιατί μιλάμε για προπονητή.

Νομίζω ότι το καλύτερο είναι να δώσουν πίστωση χρόνου στον Σάλε, να τον στηρίξουν δημόσια, και να παίξουν το μπάσκετ που ξέρει να παίζει ο Σέρβος προπονητής. Είναι αρκετό για να πάει τη Φενέρ εκεί που αξίζει στο ρόστερ/μπάτζετ της ; Με τίποτε, αλλά είναι ικανό να την βελτιώσει αρκετά, και να παλέψει για τους 8.
Να πάρουν τον Πεδουλακη που και διαθέσιμος είναι και συμμαζευει τα συντρίμμια που αφήνει ο Σάλε πίσω. Εναλλακτικά, μπορούν να φέρουν τον... Παβλοβιτς να ενισχυθεί η ομάδα. Ε ρε τι έχουμε ζήσει.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 1:20 pm

yorgos έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 11:30 am


Να πάρουν τον Πεδουλακη που και διαθέσιμος είναι και συμμαζευει τα συντρίμμια που αφήνει ο Σάλε πίσω. Εναλλακτικά, μπορούν να φέρουν τον... Παβλοβιτς να ενισχυθεί η ομάδα. Ε ρε τι έχουμε ζήσει.
Δεν είναι διαθέσιμος πια ο Άρτζι.

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 1:22 pm

basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 1:20 pm
yorgos έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 11:30 am


Να πάρουν τον Πεδουλακη που και διαθέσιμος είναι και συμμαζευει τα συντρίμμια που αφήνει ο Σάλε πίσω. Εναλλακτικά, μπορούν να φέρουν τον... Παβλοβιτς να ενισχυθεί η ομάδα. Ε ρε τι έχουμε ζήσει.
Δεν είναι διαθέσιμος πια ο Άρτζι.
Άνοιξε φροντιστήριο Αγγλικών ή έχασα εγώ κάποιο επεισόδιο;

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 2:26 pm

yorgos έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 1:22 pm

Άνοιξε φροντιστήριο Αγγλικών ή έχασα εγώ κάποιο επεισόδιο;
:) Mετά το Περιστέρι νομίζω ότι τέλεψε ως προπονητής. Οι 2 του τελευταίες θητείες στις 2 του ομάδες, δεν ήταν και πολυ επιτυχημένες (να το πω κομψά γιατί ξέρω την αδυναμία που του έχεις- και δεν ξύνω πληγές). Κι αν δεν προπονήσει τη μία από τις 2 ομάδες της καρδιάς του δεν παίζει να προπονήσει καμιά άλλη. Η κοινή λογική αυτό λέει τουλάχιστον.

Πέραν του Άρτζι που οκ καταννοώ :) ας πούμε 2 πράγματα για τον Σάλε. Νομίζω ότι εμπίπτει στην κατηγορία των προπονητών που στην Ελλάδα τρώνε περισσότερο κράξιμο απ΄αυτό που τους αξίζει.
Δεν λέω ότι τον έχω για κάναν καλό προπονητή για Ευρωλίγκα ( ούτε καν) αλλά τόσο χάλια, ανέκδοτο κλπ δεν είναι. Απλώς συνδυάστηκε με μια κακή πορεία του Παναθηναϊκού επί Δ.Γ ( οκ, μπορούμε να του βρούμε και 2-3 ελαφρυντικά γνωρίζοντας στο περίπου πως λειτουργούσε ο συγκεκριμένος πρόεδρος) κι αυτό τον ακολουθεί. Στον Παναθηναϊκό λοιπόν ήταν αποτυχημένος. Συμφωνάμε.

Στην Μπάγερν δεν τα πήγε καθόλου άσχημα. Άσχετα με το πως έφυγε. Ο υιός Πέσιτς δεν είναι ο... Σιντάρτα Γκαουτάμα. Έχει κι αυτός τις ανθρώπινες αδυναμίες του. :wink:
Στη Βίρτους.... μάλλον έσκισε στα εγχώρια, απέναντι στην πανίσχυρη Αρμάνι, ενώ το ίδιο έχει κάνει και με την Εθνική του. Θα μου πει κανείς, άλλο οι Εθνικές (σωστό και συμφωνώ, αλλά κάτι θα έκανε κι αυτός ο δόλιος εκεί :D ) πόσο μάλλον η Σερβία (ναι είδαμε και τον Κοκόσκωφ) οκ η τοτινή Μπάγερν έπαιζε Ευρωκάπ, το ίδιο κι Βίρτους. Θα τα ακούσω κι εν μέρει τα συμμερίζομαι αφού παίζουν ρόλο και σημαντικό (ενώ να ξαναπώ ότι δεν τον έχω και για καμιά προπονητάρα) αλλά αν είναι έτσι τότε τι δουλειά έχουν τα τόσα καλά λόγια όλων μας (και τα δικά μου αλλά και τα δικά σου) για τον Πρίφτη που κι αυτός από Ευρωκάπ ότι έκανε, μιας κι από Ευρωλίγκα δεν κατείχε (ως πρώτος που είναι άλλο πράγμα).

Νομίζω λοιπόν ότι ο Σάλε εμπίπτει στην κατηγορία που μια φορά κι έναν καιρό ήταν κι οι Αταμάν και Λάσο. Δεν λέω ότι συγκρίνεται μαζί τους (που εγώ τους υπερασπίζομαι από εκείνες κιόλας τις εποχές που το ¨ταβερνιάρης¨τους ακολουθούσε.
Απλώς ακούει περισσότερα από αυτά που του αναλογούν.

Τέλος, ο Σάλε, πήγε Αύγουστο μήνα με ρόστερ διαμορφωμένο, ε, ας του δώσουμε κανά ελαφρυντικό. Επαναλαμβάνω ότι δεν αντιστοιχεί ως προπονητής στο ρόστερ αυτό κι αν υπάρχει κάποιος καλύτερος ευχαρίστως να τον ακούσω.

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 2:36 pm

Δε διαφωνώ σε τίποτε, ούτε εγώ νομίζω ότι είναι μάγειρας (δεν υπάρχουν μάγειρες σε αυτό το επίπεδο) αλλά μάλλον δε δικαιολογεί η πορεία του να έχει τέτοια ομάδα με τέτοιο ρόστερ. Και σίγουρα τα πρώτα αποτελέσματα -και ο τρόπος που τα έφερε- είναι κατώτερα των προσδοκιών του ρόστερ που ευτυχώς δεν το έφτιαξε αυτός. Από κει και πέρα, καλά λες, νωρίς είναι, δε διώχνεις προπονητή τόσο νωρίς, ούτε καν Δεκέμβριο.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1101
Δημοσιεύσεις: 11170
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 5:21 pm

Eπιτελους εμφανιστηκε ο γνωστος Mickey!Εχουμε καθολου πληροφορηση για Lucic-Zipser?

0
tarp7

allstar
Reactions: 1352
Δημοσιεύσεις: 3515
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 6:14 pm

ματσαρα στην αγια πετρουπολη. το γυρισε η μπαγερν

0
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1101
Δημοσιεύσεις: 11170
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 6:20 pm

tarp7 έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 6:14 pm
ματσαρα στην αγια πετρουπολη. το γυρισε η μπαγερν
Toυς σμπαραλιασε ο Χιλιαρντ :shot:

0
Weekendman

 champion
Reactions: 412
Δημοσιεύσεις: 5758
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2008 4:52 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:06 pm

Το πρώτο πραγματικά καλό παιχνίδι της Μακάμπι στην φετινή Ευρωλίγκα μέσα στην έδρα της Βιλερμπάν. Ο Γουίλμπεκιν έκανε μια καταχρησούλα παραπάνω στα τρίποντα με 0 στα 8. Είναι όμως σημαντικό ότι πήραν νίκη χωρίς ο Γουιλμπεκιν να πρέπει να κάνει ματσάρα τροφοδοτώντας σωστά τον Ρέινολντς, και με τους Έβανς και Νάναλι να βγαίνουν μπροστά στην περιφέρεια, ενώ παράλληλα Καλογιάριο και Γουιλιαμς έκαναν καλή αμυντική δουλειά στους forwards με εξαίρεση λίγο το τελευταίο δεκάλεπτο για Γουίλιαμς. Το θέμα βέβαια είναι να κρατήσουν και μόνιμα τον Λεσορ ο οποίος δεν εκμεταλλεύεται τα αθλητικά του προσόντα όσο θα μπορούσε για άμυνα, αλλά μοιάζει Ταβάρες μπροστά στον Ζίζιτς.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:27 pm

Δυστυχώς δεν πρόλαβα πάλι να δω ματς κι ήθελα να δω ή το Βιλερμπάν- Μακάμπι ή την Άλμπα κόντρα στη Μπασκόνια.
Σημαντική μέρα σήμερα πάντως για τη Φενέρ. Αφενός φαίνεται να ξυπνάει, αφετέρου έκανε νταμπλ σκορ( παρά ένα δίποντο). Κόντρα σε ομάδα με επιθετικό ταλέντο (και μέχρις εκεί, βέβαια).

Και πάνω που τα λέγαμε για τον Σάλε. :bball:

Σημαντική νίκη και για την Μπασκόνια που πέρασε ένα 10ήμερο "καταστρόφα¨με 25αρα από τον Ολυμπιακό, που το ακολούθησε καπάκι την επομένη, το θέμα Μπόλντγουιν και κορυφώθηκε την μεθεπομένη από την ήττα από τη Μανρέσα. Μετά είχαμε τη νηνεμία με Μπόλντγουιν, τη νίκη κόντρα στην Όμπραδόιρο, το ντέρμπι εντός με τον Παναθηναϊκό που αν και κακοί ως ομάδα, είδαν κάποια σουτ να μπαίνουν και κυρίως πήραν τη νίκη, ήρθε κι απόψε η ουσιαστική τους επιστροφή σε ψιλόγνώριμα στάνταρτς γι΄αυτούς.
Η Μπασκόνια δεν ήταν αυτό που βλέπαμε μέχρι και προχθές. Δεν πιστεύω ότι θα μπει στους 8, αλλά θα το παλέψει και δεν τη βλέπω κάτω από τη 10η ή 11η θέση.

Το ίδιο ισχύει και για τη Μακάμπι που επίσης ανακάμπτει, έχει υλικό, έχει έδρα, έχει προπονητή, θα το παλέψει. Κι ευτύχησε να δει τον Νάναλι σε εμφάνιση που έχει να κάνει πριν την πανδημία. :roll:

AO DAFNIS

 a1greece
Reactions: 411
Δημοσιεύσεις: 696
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 3:11 pm
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:39 pm

Όποιος άντεξε να δει το Φενέρ-Ούνιξ μάλλον είδε την χειρότερη εμφάνιση ομάδας στην ιστορία της EL. Η κυκλοφορία της Ούνιξ έκανε την περσινή του Ολυμπιακού να μοιάζει με εκείνη των Σπερς του Πόποβιτς. Απορώ τι θα δούμε μόλις μπει και ο Mayo στην εξίσωση.

Την Μπάγερν νομίζω την αδικεί το 0/4. Παλεύει όλα τα παιχνίδια μέχρι τέλους και αν δεν είχε τις απουσίες κυρίως του Λούσιτς κ μετά του Ζίπσερ μπορεί να ήταν και στο 2-2.

0
Weekendman

 champion
Reactions: 412
Δημοσιεύσεις: 5758
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2008 4:52 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Οκτ 14, 2021 8:44 pm

basket72 έγραψε:
Πέμ Οκτ 14, 2021 8:27 pm
Δυστυχώς δεν πρόλαβα πάλι να δω ματς κι ήθελα να δω ή το Βιλερμπάν- Μακάμπι ή την Άλμπα κόντρα στη Μπασκόνια.
Σημαντική μέρα σήμερα πάντως για τη Φενέρ. Αφενός φαίνεται να ξυπνάει, αφετέρου έκανε νταμπλ σκορ( παρά ένα δίποντο). Κόντρα σε ομάδα με επιθετικό ταλέντο (και μέχρις εκεί, βέβαια).

Και πάνω που τα λέγαμε για τον Σάλε. :bball:



Το ίδιο ισχύει και για τη Μακάμπι που επίσης ανακάμπτει, έχει υλικό, έχει έδρα, έχει προπονητή, θα το παλέψει. Κι ευτύχησε να δει τον Νάναλι σε εμφάνιση που έχει να κάνει πριν την πανδημία. :roll:
Η Ουνίξ δυστυχώς για την διοργάνωση και ευτυχώς για όσους θέλουν να τρυπώσουν οκτάδα πέταξε εκτός Ευρωλίγκας την Βίρτους. Πάντως στο Βιλερμπάν-Μακάμπι και οι 2 πρέπει να είναι ευχαριστημένοι. Τόσο η Βιλερμπάν με 3-1 ενώ είχε απουσίες βασικών παικτών. Όσο και η Μακάμπι που με τέτοια ανετοιμότητα στο ξεκίνημα δεν πρέπει να παραπονεθεί που πήρε 2 νίκες στα πρώτα τέσσερα ματς, παρά το σχετικό βατό πρόγραμμα.

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2021-2022”