ΕΟΚ - Διοικητικά

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2377
Δημοσιεύσεις: 7012
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 3:45 pm

Εγώ παρατηρώ ότι μέχρι στιγμής υπάρχουν δύο στρατόπεδα. Το πρώτο είναι το μαχαίρι στο κόκκαλο και αλλαγή φιλοσοφίας σε ακέραιο βαθμό από πάνω Α1 μέχρι κάτω τοπικά.
Το δεύτερο στρατόπεδο είναι ενάντια σε αυτές τις αλλαγές γιατί ως βασικό επιχείρημα έχουν το" ποιος είναι ο Νυν πρόεδρος της ΕΟΚ που τις ευαγγελίζεται για να τις κάνει έχοντας κάνει τις τάδε παρατυπίες ".

Το πρώτο δεν το αναλύω. Τα γνωρίζετε.

Στο δεύτερο στρατόπεδο απλά γελοιοποιείται η επιχειρηματολογία για να κρυφτεί η κακοδιαχείριση. γιατί επι Βασιλακόπουλου δεν ξεστόμισε ούτε το 1 χιλιοστό από αυτά που ειπώθηκαν στη σημερινή συνέντευξη τύπου. Ανοίγω παρένθεση*Η οποία συνέντευξη τύπου έδειξε τον εκδημοκρατισμό της νέας διοίκησης καθώς επί παλιάς προεδρίας δε θα γινόταν κάτι παρόμοιο με πρόεδρο και δημοσιογράφους και δεύτερον ο άνθρωπος που θα το έκανε τέτοιες ερωτήσεις θα έχανε την δουλειά του. Κλείνω παρένθεση.*

Οι πιεστικές ερωτήσεις για μένα εφόσον τέθηκαν είναι υγεία και αφορούν θέματα σχετικά με τους διαιτητές και τα ηθικά ζητηματα που προκύπτουν με ιδιωτικές εταιρίες. σίγουρα δεν γίνονται όλα τέλεια. Η επιχειρηματολογία όμως τελειώνει σε δύο ηθικά ζητηματα. Αν δημιουργούν τόσα πολλά προβλήματα ας συζητήσουν οι ομάδες να αλλάξουν τους κανονισμούς . Εικάζω όμως ότι ξέρουν ότι θα επηρεάσει και ένα σωρό θέσεις εργασίας από συγγενείς σε ΚΑΕ και ερασιτεχνικά σωματεία.

Συνοψίζω λέγοντας ότι νομικές παρατυπίες στην νέα ΕΟΚ μέχρι στιγμής δεν υπάρχουν. Νομικές παρατυπίες στον ΕΣΑΚΕ υπάρχουν άπειρες και οι δημοσιογράφοι αποφάσισαν να ασχοληθούν με ηθικά ζητηματα και οχι με καταφανεστατα νομικά. Αν θυμηθείτε οι ερωτήσεις κάποιων είχαν ως πρώτο σκέλος διατύπωση αυθαίρετης άποψης από κάποιον τρίτο που δεν κατανομαζονταν.

Η δε απάντηση του Ιωάννου προστατεύοντας τους συναδέλφους του ως συνδικαλιστικο όργανο είναι γελοία. Στην ουσία είπε φερέφωνα τους δημοσιογράφους οι οποίοι παραπληροφορουνται και δε κάνουν ρεπορτάζ.
Εκτός αν οι δημοσιογράφοι έχουν τις ίδιες ικανότητες με απλούς χρήστες φόρουμ που σχολιάζουν/μεταφέρουν/ αντιγράφουν/ επικολλουν non papers.

Και ερωτώ γιατί αυτά που ειπώθηκαν απο λιολιο για δυνατό ΕΣΑΚΕ με δυνατές ομάδες χαλάει ως άποψη την πιάτσα;

2
2 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 3:56 pm

Εμενα με εξοργιζει οτι οι κακοπληρωτριες ομαδες (με πρωτη και καλυτερη την παγκοσμια πρωταθλητρια των BAN, ΑΕΚ) οχι απλα δεν αρνουνται οτι δεν πληρωνουν, αλλα επιτιθονται και στον Λιολιο σε φαση "και ποιος εισαι εσυ που θα τιμωρησεις ολοκληρο μεγεθος με κοσμο σαν κι εμας απλα επειδη δεν πληρωνουμε" ;

Αυτο λεγεται ΘΡΑΣΟΣ.

1
1 Εικόνα
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 4:08 pm

Εγώ πάντως θα το πω, από τα αποσπάσματα που είδα, δε με κάλυψε η απάντηση Λιόλιου για το αν υπάλληλός του είναι διαιτητής. Δε μου άρεσε.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 4:27 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 4:08 pm
Εγώ πάντως θα το πω, από τα αποσπάσματα που είδα, δε με κάλυψε η απάντηση Λιόλιου για το αν υπάλληλός του είναι διαιτητής. Δε μου άρεσε.
Μα δεν απαντησε καν.
Αλλα πραγματικα πιστευεις πως εχει καποια σημασια;
Σε αλλο ποστ γραψαμε πως ο γυιος του Συμεωνιδη ηταν διαιτητης και διεθνης οπως ο Πιτσιλκας στην προηγουμενη κατασταση και δουλευε ή ειχε ενα (φραντσαιζ) στην θεσ/νικη,δεν θυμαμε ακριβως, Κοφι αιλαντ και σφυριζε Προμηθεα.
Ασχοληθηκε κανενας τοτε, εκτος απο καποια Ολυμπιακα σαιτ; Και ποιος ειναι αυτος ο διαιτητης στο φιναλε, τον ηξερες απο χθες. Εγω παντως δεν τον θυμαμε ποιος ειναι και θυμαμε γενικα διαιτητες. :)

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 4:30 pm

Μα δεν απαντησε καν.
Ναι αυτό είναι που δε μου άρεσε.
Ή έπρεπε να πει "λέτε μπούρδες" ή "ναι, συμβαίνει, είναι ο τάδε, αλλά με σφύριξε τότε κι έχασα ή δεν το απαγορεύει ο κανονισμός, εμένα μου φαίνεται ηθικό". Οι αερολογίες δε μου άρεσαν.
Αλλα πραγματικα πιστευεις πως εχει καποια σημασια;
Ναι, φυσικά. Πιο πολύ κι από το γεγονός έχει σημασία ότι δεν απάντησε.
Και ποιος ειναι αυτος ο διαιτητης στο φιναλε, τον ηξερες απο χθες. Εγω παντως δεν τον θυμαμε ποιος ειναι και θυμαμε γενικα διαιτητες. :)
Εγώ θα ήθελα να τα απαντήσει ο Λιόλιος αυτά.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 4:39 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 4:30 pm
Μα δεν απαντησε καν.
Ναι αυτό είναι που δε μου άρεσε.
Ή έπρεπε να πει "λέτε μπούρδες" ή "ναι, συμβαίνει, είναι ο τάδε, αλλά με σφύριξε τότε κι έχασα ή δεν το απαγορεύει ο κανονισμός, εμένα μου φαίνεται ηθικό". Οι αερολογίες δε μου άρεσαν.
Αλλα πραγματικα πιστευεις πως εχει καποια σημασια;
Ναι, φυσικά. Πιο πολύ κι από το γεγονός έχει σημασία ότι δεν απάντησε.
Και ποιος ειναι αυτος ο διαιτητης στο φιναλε, τον ηξερες απο χθες. Εγω παντως δεν τον θυμαμε ποιος ειναι και θυμαμε γενικα διαιτητες. :)
Εγώ θα ήθελα να τα απαντήσει ο Λιόλιος αυτά.
Θεμιτα αυτα που λες, αλλα λιγο επικοινωνιακα.
Τεσπα, θα μπορουσε πραγματικα να απαντησει, αν και δεν ξερω αν ηταν υποχρεωμενος. Δεν ξερω για πιο λογο μπορει να ειναι κολασιμο κατι τετοιο. Το οτι καποιος δουλευει καπου, δεν σημαινει πως ειναι και γιουσουφακι του αφεντικου του.
Ο καθενας κανει το επικοινωνιακο του παιχνιδι. Προσωπικα δεν με ενδιαφερει τι δουλεια κανει ο διαιτητης, ουτε θεωρω τον Λιολιο κανενα αγιο, τα εγραψα και αλλου.
Απλα δεν συμμετεχω σε μια συζητηση που δεν εχει καμια ουσια αυτη την στιγμη, περα απο τα παιχνιδακια του προεδρα (του πρασινου προεδρα εννοω)

0
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 4:47 pm

shtarkws έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 3:02 pm
Επισης βλεπω μια εντονη διασυνδεση με τον κοσμο των μανατζερ (ας δουμε ποιος ειναι ειδικος συμβουλος της ΕΟΚ πχ) που για μενα ειναι εντελως καταστροφικη. Ηταν απο πριν και τωρα θα γινει χειροτερα.
Βέβαια για πρώτη φορά δημιουργήθηκε νόμος που απαγορεύει τους μανατζερ να έχουν επαφές με ανήλικους με ποινή αφαίρεση άδειας.
Αυτο ειναι τουλαχιστον αστειο. Με τους γονεις εχουν επαφη, οχι με τα παιδια. Πως ελεγχεται αυτο; Δεν ελεγχεται σου λεω εγω και ουτε μπορει να "αστυνομευεται".
Τροποι υπαρχουν.
Θες να λεω ονοματα; Θα αρχισουν να με κυνηγαν και δεν εχω και λεφτα για δικηγορους :)

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 4:51 pm

Δεν ξερω για πιο λογο μπορει να ειναι κολασιμο κατι τετοιο.
Ε προφανώς γιατί έχει οικονομική εξάρτηση. Δηλαδή αν άυριο κάνουμε διαγωνισμό ομορφιάς (όπου θα έσκιζα) κι όνεας από τους τρεις κριτές είναι ένας υπάλληλός μου, θα λέμε δεν υπάρχει θέμα γιατί οι άνθρωποι δεν είναι γιουσουφάκια; Μη λέμε τα αυτονόητα. Οι άνθρωποι σε θώκους πρέπει να προσέχουν να μη δίνουν δικαιώματα πουθενά, πόσο μάλλον σε κάτι ΔΓ που εχουν και θεάρεστα ΜΜΜ που λέει κι ο εβδομηνταδιός.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:00 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 4:51 pm
Δεν ξερω για πιο λογο μπορει να ειναι κολασιμο κατι τετοιο.
Ε προφανώς γιατί έχει οικονομική εξάρτηση. Δηλαδή αν άυριο κάνουμε διαγωνισμό ομορφιάς (όπου θα έσκιζα) κι όνεας από τους τρεις κριτές είναι ένας υπάλληλός μου, θα λέμε δεν υπάρχει θέμα γιατί οι άνθρωποι δεν είναι γιουσουφάκια; Μη λέμε τα αυτονόητα. Οι άνθρωποι σε θώκους πρέπει να προσέχουν να μη δίνουν δικαιώματα πουθενά, πόσο μάλλον σε κάτι ΔΓ που εχουν και θεάρεστα ΜΜΜ που λέει κι ο εβδομηνταδιός.
Μα φυσικα εχει οικονομικη εξαρτηση αν δουλευει γι αυτον. Να τον διωξει απ την δουλεια του προτεινεις;
Δεν ξερω αν ισχυει, ποια ειναι η φυση της επαγγελματικης τους σχεσης.Μηπως και αυτος ειναι σε φραντσαιζ οπως ο Συμεωνιδης;
Ειναι επαγγελματικη η διαιτησια; Εχει ευνοηθει καπου απο αυτη την σχεση αποδεδειγμενα;
Ηταν απο παλια σ αυτη την δουλεια ή απο τοτε που πηγε στην ΕΟΚ ο Λιολιος;
Σου βαζω καποια ερωτηματα που για μενα ολα εχουν την σημασια τους.
Αν πρεπει να απαντησει ο Λιολιος γι αυτο, ισως πρεπει να απαντησουν και οι αλλοι , αλλιως ειναι λασπομαχια που μπορει να την πληρωσει ο διαιτητης χωρις να φταει κιολας.

0
polykos

 euroleague
Reactions: 485
Δημοσιεύσεις: 1694
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 9:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:02 pm

Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 4:47 pm
shtarkws έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 3:02 pm


Βέβαια για πρώτη φορά δημιουργήθηκε νόμος που απαγορεύει τους μανατζερ να έχουν επαφές με ανήλικους με ποινή αφαίρεση άδειας.
Αυτο ειναι τουλαχιστον αστειο. Με τους γονεις εχουν επαφη, οχι με τα παιδια. Πως ελεγχεται αυτο; Δεν ελεγχεται σου λεω εγω και ουτε μπορει να "αστυνομευεται".
Τροποι υπαρχουν.
Θες να λεω ονοματα; Θα αρχισουν να με κυνηγαν και δεν εχω και λεφτα για δικηγορους :)
Αν φτιάξει η εοκ ελεγκτικό μηχανισμό, πολυ ευχαρίστως θα υποβάλλω υποψηφιότητα, αρκεί να πληρώνομαι οδοιπορικά και να μου διαθέσουν μια φωτογραφική μηχανή :roofl: :roofl: :roofl: :roofl:

2
2 Εικόνα
Manager FREE Zone
Old-school For Ever
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:03 pm

Μα φυσικα εχει οικονομικη εξαρτηση αν δουλευει γι αυτον. Να τον διωξει απ την δουλεια του προτεινεις;
Να μην κρίνει αγώνες του αφεντικού του προτείνω.
Δεν ξερω αν ισχυει, ποια ειναι η φυση της επαγγελματικης τους σχεσης.Μηπως και αυτος ειναι σε φραντσαιζ οπως ο Συμεωνιδης;
Αυτό περιμέναμε να μας απαντήσει ο Λιόλιος.
Ειναι επαγγελματικη η διαιτησια; Εχει ευνοηθει καπου απο αυτη την σχεση αποδεδειγμενα;
Ηταν απο παλια σ αυτη την δουλεια ή απο τοτε που πηγε στην ΕΟΚ ο Λιολιος;
Κι αυτά.
Σου βαζω καποια ερωτηματα που για μενα ολα εχουν την σημασια τους.
Ερωτήθηκε, αλλά δεν απάντησε.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:05 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 5:03 pm
Μα φυσικα εχει οικονομικη εξαρτηση αν δουλευει γι αυτον. Να τον διωξει απ την δουλεια του προτεινεις;
Να μην κρίνει αγώνες του αφεντικού του προτείνω.
Δεν ξερω αν ισχυει, ποια ειναι η φυση της επαγγελματικης τους σχεσης.Μηπως και αυτος ειναι σε φραντσαιζ οπως ο Συμεωνιδης;
Αυτό περιμέναμε να μας απαντήσει ο Λιόλιος.
Ειναι επαγγελματικη η διαιτησια; Εχει ευνοηθει καπου απο αυτη την σχεση αποδεδειγμενα;
Ηταν απο παλια σ αυτη την δουλεια ή απο τοτε που πηγε στην ΕΟΚ ο Λιολιος;
Κι αυτά.
Σου βαζω καποια ερωτηματα που για μενα ολα εχουν την σημασια τους.
Ερωτήθηκε, αλλά δεν απάντησε.
Αν πρεπει να απαντησει ο Λιολιος γι αυτο, ισως πρεπει να απαντησουν και οι αλλοι , αλλιως ειναι λασπομαχια που μπορει να την πληρωσει ο διαιτητης χωρις να φταει κιολας.

Σ αυτο ομως δεν εκανες παραθεση. Ξεχαστηκες;

0
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:06 pm

polykos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 5:02 pm
Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 4:47 pm


Αυτο ειναι τουλαχιστον αστειο. Με τους γονεις εχουν επαφη, οχι με τα παιδια. Πως ελεγχεται αυτο; Δεν ελεγχεται σου λεω εγω και ουτε μπορει να "αστυνομευεται".
Τροποι υπαρχουν.
Θες να λεω ονοματα; Θα αρχισουν να με κυνηγαν και δεν εχω και λεφτα για δικηγορους :)
Αν φτιάξει η εοκ ελεγκτικό μηχανισμό, πολυ ευχαρίστως θα υποβάλλω υποψηφιότητα, αρκεί να πληρώνομαι οδοιπορικά και να μου διαθέσουν μια φωτογραφική μηχανή :roofl: :roofl: :roofl: :roofl:
Ε μα εχω αδικο ρε φιλε; :wink:

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:11 pm

Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 5:05 pm
yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 5:03 pm

Να μην κρίνει αγώνες του αφεντικού του προτείνω.

Αυτό περιμέναμε να μας απαντήσει ο Λιόλιος.

Κι αυτά.

Ερωτήθηκε, αλλά δεν απάντησε.
Αν πρεπει να απαντησει ο Λιολιος γι αυτο, ισως πρεπει να απαντησουν και οι αλλοι , αλλιως ειναι λασπομαχια που μπορει να την πληρωσει ο διαιτητης χωρις να φταει κιολας.

Σ αυτο ομως δεν εκανες παραθεση. Ξεχαστηκες;
Δεν είμαι τόσο γρήγορο πιστόλι όσο εσύ, είμαι γέροντας, μην κοιτάτε που με βάφανε όταν πήγαινα στα κανάλια και βγαίνω με λατίνικο πιπίνι. Απαντώ κάποια, δημοσιεύω, επιστρέφω και συμπληρώνω. :sorry:

Ο Λιόλιος πρέπει να απαντήσει γιατί αυτός έχει το θώκο κι αυτός ερωτάται και η ερώτηση είναι απολύτως θεμιτή. αν θέλει να απαντήσουν κάτι οι άλλοι, μπορεί να τους ρωτήσει. Ο διαιτητής ήδη είναι σε περίεργη θέση και μόνο λόγω της φύσης του επαγγέλματός του, πάντα υπό διερεύνηση είναι.

Μου θυμίζει η φάση τον Άδωνι που όχι μόνο βάφτισε παιδί προέδρου ανεξάρτητης :drunk: αρχής επί πανδημίας ενώ απαγορεύονταν τα βαφτίσια :shock: , αλλά το έγραφε και στο τουίτερ. Ε ναι, όταν τον ρώτησαν δεν έπρεπε να απαντήσει; Για την ιστορία απάντησε... για το γιατί έκανε βάφτιση εν μέσω λοκντάουν (παρουσίασε ετεροχρονισμένη ειδική άδεια :obey: ) κι όχι αν είναι επιλήψιμο που υπουργός είναι κουμπάρος και νονός του ανθρώπου που πρέπει να τον ελέγχει. :hammer:

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 21, 2022 5:12 pm

yorgos έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 5:11 pm
Hipster έγραψε:
Τρί Ιουν 21, 2022 5:05 pm


Αν πρεπει να απαντησει ο Λιολιος γι αυτο, ισως πρεπει να απαντησουν και οι αλλοι , αλλιως ειναι λασπομαχια που μπορει να την πληρωσει ο διαιτητης χωρις να φταει κιολας.

Σ αυτο ομως δεν εκανες παραθεση. Ξεχαστηκες;
Δεν είμαι τόσο γρήγορο πιστόλι όσο εσύ, είμαι γέροντας, μην κοιτάτε που με βάφανε όταν πήγαινα στα κανάλια και βγαίνω με λατίνικο πιπίνι. Απαντώ κάποια, δημοσιεύω, επιστρέφω και συμπληρώνω. :sorry:

Ο Λιόλιος πρέπει να απαντήσει γιατί αυτός έχει το θώκο κι αυτός ερωτάται και η ερώτηση είναι απολύτως θεμιτή. αν θέλει να απαντήσουν κάτι οι άλλοι, μπορεί να τους ρωτήσει. Ο διαιτητής ήδη είναι σε περίεργη θέση και μόνο λόγω της φύσης του επαγγέλματός του, πάντα υπό διερεύνηση είναι.

Μου θυμίζει η φάση τον Άδωνι που όχι μόνο βάφτισε παιδί προέδρου ανεξάρτητης :drunk: αρχής επί πανδημίας ενώ απαγορεύονταν τα βαφτίσια :shock: , αλλά το έγραφε και στο τουίτερ. Ε ναι, όταν τον ρώτησαν δεν έπρεπε να απαντήσει; Για την ιστορία απάντησε... για το γιατί έκανε βάφτιση εν μέσω λοκντάουν (παρουσίασε ετεροχρονισμένη ειδική άδεια :obey: ) κι όχι αν είναι επιλήψιμο που υπουργός είναι κουμπάρος και νονός του ανθρώπου που πρέπει να τον ελέγχει. :hammer:
Κοιτα, αμα ρωταγε ο Κασιδιαρης τον Αδωνη θα ρωταγα παλι τα ιδια στοιχεια :P
Ενταξει, προφανως δεν ειναι το ιδιο. Παλι επικοινωνια κανεις. :)

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εθνική Ανδρών”