Εθνική Ομάδα - Επικαιρότητα

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Jimmyrogue84

 euroleague
Reactions: 384
Δημοσιεύσεις: 1511
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2014 11:57 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 11:08 am

PeristeriBCfan έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 10:21 am
Καλή αρχή να έχουμε κι να δούμε εν τέλει ποια 12αδα θα βγάλουμε τελικά.

Ας κάνω μια πρόβλεψη κι απο την πλευρα μου

PG : Σλούκας-Καλαθης
SG: Σπανούλης-Λαρεντζακης-Μουρατος
SF: Παπαπέτρου-Λουντζης-Γιαννοπουλος
PF: Μήτογλου-Πριντεζης-Χρυσικοπουλος
C: Παπαγιάννης

Υπάρχει ενας παράγοντας ρίσκου στην θεση "5", όμως η τριάδα Παπαγιάννη-Μητογλου-Πριντεζη μπορεί να μοιραστεί την θέση. Αλλιώς, βάζεις Κωστα Αντετοκούμπο στη θέση ενος απο Λουντζη/Μουρατου. Κι τα 2 παιδιά όμως έκαναν φοβερές σεζον, δίνουν ενέργεια κι ταχύτητα στα γκαρντ κ θα ήθελα να τους δω στη 12αδα προσωπικά
Αν έβγαζες Χρυσικόπουλο κι έβαζες Κώστα Αντετοκούνμπο θα ταν πιο ορθό, τον έχει καλέσει στη προεπιλογή, ίσως έρθει με την εθνική μαζί....σίγουρα χωράει εφόσον ο Παπαγιάννης είναι ο μοναδικός σέντερ που μπορεί να βοηθήσει, ο Καββαδάς είναι συμπληρωματικός απλώς

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 11:35 am

Jimmyrogue84 έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 11:08 am
PeristeriBCfan έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 10:21 am
Καλή αρχή να έχουμε κι να δούμε εν τέλει ποια 12αδα θα βγάλουμε τελικά.

Ας κάνω μια πρόβλεψη κι απο την πλευρα μου

PG : Σλούκας-Καλαθης
SG: Σπανούλης-Λαρεντζακης-Μουρατος
SF: Παπαπέτρου-Λουντζης-Γιαννοπουλος
PF: Μήτογλου-Πριντεζης-Χρυσικοπουλος
C: Παπαγιάννης

Υπάρχει ενας παράγοντας ρίσκου στην θεση "5", όμως η τριάδα Παπαγιάννη-Μητογλου-Πριντεζη μπορεί να μοιραστεί την θέση. Αλλιώς, βάζεις Κωστα Αντετοκούμπο στη θέση ενος απο Λουντζη/Μουρατου. Κι τα 2 παιδιά όμως έκαναν φοβερές σεζον, δίνουν ενέργεια κι ταχύτητα στα γκαρντ κ θα ήθελα να τους δω στη 12αδα προσωπικά
Αν έβγαζες Χρυσικόπουλο κι έβαζες Κώστα Αντετοκούνμπο θα ταν πιο ορθό, τον έχει καλέσει στη προεπιλογή, ίσως έρθει με την εθνική μαζί....σίγουρα χωράει εφόσον ο Παπαγιάννης είναι ο μοναδικός σέντερ που μπορεί να βοηθήσει, ο Καββαδάς είναι συμπληρωματικός απλώς
Ναι, σίγουρα ο Κ.Αντετοκουνμπο δεν ήρθε για την προετοιμασία μονο, κι σιγουρα θα του έκανε κι του ιδίου καλό η συμμετοχή σε μια μεγάλη διοργάνωση. Απλά θεώρησα πως θα υπήρχε ένα θεμα στο "4", καθώς κανένας απο το "3" δεν μπορεί να ανέβει επαρκώς στο "4", πέρα από Παπαπέτρου ισως.

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
Jimmyrogue84

 euroleague
Reactions: 384
Δημοσιεύσεις: 1511
Εγγραφή: Τετ Απρ 30, 2014 11:57 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 12:06 pm

PeristeriBCfan έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 11:35 am
Jimmyrogue84 έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 11:08 am

Αν έβγαζες Χρυσικόπουλο κι έβαζες Κώστα Αντετοκούνμπο θα ταν πιο ορθό, τον έχει καλέσει στη προεπιλογή, ίσως έρθει με την εθνική μαζί....σίγουρα χωράει εφόσον ο Παπαγιάννης είναι ο μοναδικός σέντερ που μπορεί να βοηθήσει, ο Καββαδάς είναι συμπληρωματικός απλώς
Ναι, σίγουρα ο Κ.Αντετοκουνμπο δεν ήρθε για την προετοιμασία μονο, κι σιγουρα θα του έκανε κι του ιδίου καλό η συμμετοχή σε μια μεγάλη διοργάνωση. Απλά θεώρησα πως θα υπήρχε ένα θεμα στο "4", καθώς κανένας απο το "3" δεν μπορεί να ανέβει επαρκώς στο "4", πέρα από Παπαπέτρου ισως.
Σωστά.Με Μήτογλου-Πρίντεζη όμως είσαι εντάξει λογικα ενω στο "5" υπάρχει θεμα καθως δεν υπάρχει βάθος πάγκου.Ο Μητογλου θα μπορούσε να παίξει στο "5" για κάποια λεπτά κι ο Κώστας στο "4" εναλλάξ;δεν τον εχω δει σα στυλ παιχνιδιού καθόλου τον Κ.Αντετοκούνμπο....Είναι άγουρος ακόμα πάντως γιατι δεν έχει και συμμετοχές.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 2:46 pm

Jimmyrogue84 έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 12:06 pm
PeristeriBCfan έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 11:35 am

Ναι, σίγουρα ο Κ.Αντετοκουνμπο δεν ήρθε για την προετοιμασία μονο, κι σιγουρα θα του έκανε κι του ιδίου καλό η συμμετοχή σε μια μεγάλη διοργάνωση. Απλά θεώρησα πως θα υπήρχε ένα θεμα στο "4", καθώς κανένας απο το "3" δεν μπορεί να ανέβει επαρκώς στο "4", πέρα από Παπαπέτρου ισως.
Σωστά.Με Μήτογλου-Πρίντεζη όμως είσαι εντάξει λογικα ενω στο "5" υπάρχει θεμα καθως δεν υπάρχει βάθος πάγκου.Ο Μητογλου θα μπορούσε να παίξει στο "5" για κάποια λεπτά κι ο Κώστας στο "4" εναλλάξ;δεν τον εχω δει σα στυλ παιχνιδιού καθόλου τον Κ.Αντετοκούνμπο....Είναι άγουρος ακόμα πάντως γιατι δεν έχει και συμμετοχές.
Νομίζω καθαρό 5ρι είναι ο Κώστας,δεν έχει σουτ για να μπορεί να σταθεί στο 4. Σίγουρα με Πρίντεζη κ Μήτογλου εισαι υπερπλήρης, απλά το μόνο θεμα είναι το βάθος/ανάσες για Πρίντεζη

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 4:45 pm

PeristeriBCfan έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 10:21 am
Καλή αρχή να έχουμε κι να δούμε εν τέλει ποια 12αδα θα βγάλουμε τελικά.

Ας κάνω μια πρόβλεψη κι απο την πλευρα μου

PG : Σλούκας-Καλαθης
SG: Σπανούλης-Λαρεντζακης-Μουρατος
SF: Παπαπέτρου-Λουντζης-Γιαννοπουλος
PF: Μήτογλου-Πριντεζης-Χρυσικοπουλος
C: Παπαγιάννης

Υπάρχει ενας παράγοντας ρίσκου στην θεση "5", όμως η τριάδα Παπαγιάννη-Μητογλου-Πριντεζη μπορεί να μοιραστεί την θέση. Αλλιώς, βάζεις Κωστα Αντετοκούμπο στη θέση ενος απο Λουντζη/Μουρατου. Κι τα 2 παιδιά όμως έκαναν φοβερές σεζον, δίνουν ενέργεια κι ταχύτητα στα γκαρντ κ θα ήθελα να τους δω στη 12αδα προσωπικά
Θα έψαχνα να βρω τρόπο να χωρέσω Κώστα Αντετοκούνμπο γιατί δεν γίνεται να πας με ένα 5αρι, έστω και αν μπορείς για λίγο να πας και με Μήτογλου εκεί.

Βέβαια ποιον κόβεις είναι το θέμα.
Χρυσικόπουλο δεν θα έκοβα γιατί ο Παπαπέτρου ναι μεν κατεβαίνει 4 αλλά τον θέλουμε για 30+ λεπτά στο 3 οπότε πρακτικά δεν γίνεται.
Είμαι ανάμεσα σε Λούντζη και Μουράτο.
Ο Λούντζης είναι πολύ παρόμοιος σε στυλ παιχνιδιού με τον Λαρεντζάκη και ο Μουράτος μου φαίνεται περιττός.

Από την άλλη όμως χωρίς Μουράτο κινδυνεύεις να μείνεις με έναν άσσο(ή να ζητήσεις από τον Σπανούλη να παίξει 1) αν χτυπήσει κάποιος από τους άλλους.
Για αυτό μάλλον θα έκοβα τον Λούντζη αλλά χωρίς να είμαι και σίγουρος.

Ερώτηση: Ξέρουμε ότι ο Ζήσης δεν θα κατέβει; Γιατί είχα μείνει στο ότι μπορεί και αυτός να έρθει μαζί με Σπανούλη για την τελευταία παράσταση.

3
3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tanasen01

 a1greece
Reactions: 212
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 10, 2013 8:18 pm
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Tim Duncan
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 5:02 pm

pan24 έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 4:45 pm
Ερώτηση: Ξέρουμε ότι ο Ζήσης δεν θα κατέβει; Γιατί είχα μείνει στο ότι μπορεί και αυτός να έρθει μαζί με Σπανούλη για την τελευταία παράσταση.
Ο ίδιος έμμεσα είχε πει σε μια περσινή συνέντευξη ότι δεν θα ξαναγύριζε στην Εθνική. Πρέπει να μίλησε και πριν λίγο καιρό με τον κόουτς για το ενδεχόμενο επιστροφής, αλλά δεν βγήκε κάτι προς τα έξω. Άρα δε νομίζω ότι υπάρχει περίπτωση.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6045
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 5:23 pm

Αν υποθέσουμε πως είχαν δηλωθεί 24 και αύριο θα παρουσιαστούν 12 μένουν άλλες δώδεκα δηλωμένες θέσεις. Ο Μουράτος, οι τρεις του Προμηθέα (Αγραβάνης, Λούντζης, Γιαννόπουλος), οι (Χρυσικόπουλος, Γκίκας) της ΑΕΚ, μένουν οι Μποχωρίδης, Παπαπέτρου, Παπαγιάννης και Μήτογλου από τον Παναθηναϊκό. Εικοσιδύο συν τους Γιάννη και Θανάση αυτή περίπου είναι η εικοσιτετράδα μας.

Το εντυπωσιακό είναι πως από τους 24 οι τρεις μόνο είναι καθαροί ψηλοί (ο ένας από τον Ηρακλή και ο άλλος από τη G-League) με ουσιαστικά τον Παπαγιάννη να έχει παραστάσεις από εθνική. Με δεδομένο λοιπόν πως ο Γιάννης δε θα είναι στον Καναδά (εκτιμώ πως θα έπαιζε 5 με τον Pitino) τότε μου φαίνεται ότι πάμε γυμνοί στα αγκάθια καθώς απέναντι μας θα βρούμε ομάδες με καλούς ψηλούς. Και νομίζω ότι θα έχουμε χοντρό πρόβλημα στο ζωγραφιστό. Ο Παπαγιάννης είναι μόνος του όμως χωρίς να εγγυάται κανείς ότι θα είναι σταθερός στο 5 ή δε θα έχει πρόβλημα με τα φάουλ. Εκτός και αν δούμε κάτι εξαιρετικό από τον Κώστα. :roll:

Ενδεικτικά οι Vesely, Balvin της Τσεχίας, o Batista αν και 38 τη θέση την κατέχει, η Κίνα πάντα κουβαλάει θηριάκια (Zhou Qi, Yi κλπ), ο Καναδάς με Birch, Thompson και Powell ενώ και η Τουρκία θα έχει μάκρος με τους Sanli, Sengun και Yurtseven.

Επειδή λοιπόν διαβάζω πιο πάνω για Μητογλου στο 5, μπορεί ο Ντίνος πραγματικά να σταθεί στην άμυνα με κάποιους από αυτούς για παραπάνω από 5 λεπτά; Το παιδί στην εθνική, επειδή παίζεται διαφορετικό μπασκετ σε σχέση με τους συλλόγους, είναι μόνο 4.

3
3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GK_23

allstar
Reactions: 1730
Δημοσιεύσεις: 3917
Εγγραφή: Δευ Απρ 06, 2009 10:20 pm
Τοποθεσία: Patras, Greece
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Andrew Bogut
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 5:37 pm

pan24 έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 4:45 pm
Θα έψαχνα να βρω τρόπο να χωρέσω Κώστα Αντετοκούνμπο γιατί δεν γίνεται να πας με ένα 5αρι, έστω και αν μπορείς για λίγο να πας και με Μήτογλου εκεί.
Ο Pitino δεν θα προσπεράσει έναν παίκτη με το μάκρος του Κώστα, πιστεύω πως στο πίσω μέρος του μυαλού του ο Κώστας είναι σίγουρα στην τελική 12άδα.

3
3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 5:46 pm

Στο μεταξύ πιο πάνω που λέμε για Μουράτο ξεχάσαμε τον Μποχωρίδη και μου τον θύμισε ο ssouliss.
Αποκλείεται να μην είναι 12αδα, πολύ πιθανό αντί του Μουράτου.

1
1 Εικόνα
TakeshyKurosawa1

 euroleague
Reactions: 422
Δημοσιεύσεις: 1575
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 10:13 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Vasilis Spanoulis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Ιουν 01, 2021 6:01 pm

Έχει παρακολουθήσει κανείς τον Κώστα? Μπορεί να σταθεί σε επίπεδο εθνικών ομάδων?

0
Άβαταρ μέλους
PeristeriBCfan

 a1greece
Reactions: 434
Δημοσιεύσεις: 962
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 10:07 pm
Τοποθεσία: Περιστερι
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant-Kawhi Leonard
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 6:07 pm

pan24 έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 4:45 pm
PeristeriBCfan έγραψε:
Τρί Ιουν 01, 2021 10:21 am
Καλή αρχή να έχουμε κι να δούμε εν τέλει ποια 12αδα θα βγάλουμε τελικά.

Ας κάνω μια πρόβλεψη κι απο την πλευρα μου

PG : Σλούκας-Καλαθης
SG: Σπανούλης-Λαρεντζακης-Μουρατος
SF: Παπαπέτρου-Λουντζης-Γιαννοπουλος
PF: Μήτογλου-Πριντεζης-Χρυσικοπουλος
C: Παπαγιάννης

Υπάρχει ενας παράγοντας ρίσκου στην θεση "5", όμως η τριάδα Παπαγιάννη-Μητογλου-Πριντεζη μπορεί να μοιραστεί την θέση. Αλλιώς, βάζεις Κωστα Αντετοκούμπο στη θέση ενος απο Λουντζη/Μουρατου. Κι τα 2 παιδιά όμως έκαναν φοβερές σεζον, δίνουν ενέργεια κι ταχύτητα στα γκαρντ κ θα ήθελα να τους δω στη 12αδα προσωπικά
Θα έψαχνα να βρω τρόπο να χωρέσω Κώστα Αντετοκούνμπο γιατί δεν γίνεται να πας με ένα 5αρι, έστω και αν μπορείς για λίγο να πας και με Μήτογλου εκεί.

Βέβαια ποιον κόβεις είναι το θέμα.
Χρυσικόπουλο δεν θα έκοβα γιατί ο Παπαπέτρου ναι μεν κατεβαίνει 4 αλλά τον θέλουμε για 30+ λεπτά στο 3 οπότε πρακτικά δεν γίνεται.
Είμαι ανάμεσα σε Λούντζη και Μουράτο.
Ο Λούντζης είναι πολύ παρόμοιος σε στυλ παιχνιδιού με τον Λαρεντζάκη και ο Μουράτος μου φαίνεται περιττός.

Από την άλλη όμως χωρίς Μουράτο κινδυνεύεις να μείνεις με έναν άσσο(ή να ζητήσεις από τον Σπανούλη να παίξει 1) αν χτυπήσει κάποιος από τους άλλους.
Για αυτό μάλλον θα έκοβα τον Λούντζη αλλά χωρίς να είμαι και σίγουρος.

Ερώτηση: Ξέρουμε ότι ο Ζήσης δεν θα κατέβει; Γιατί είχα μείνει στο ότι μπορεί και αυτός να έρθει μαζί με Σπανούλη για την τελευταία παράσταση.
Λογικά ενας εκ των Μουρατου/Λουντζη θα είναι στην προεπιλογή, καθώς δύσκολα να πας με 1 ψηλό (κι αυτός με μέτριο 2021).

Προσωπικά δεν θα σκεφτόμουν καν τον Μποχωριδη, δεν έδειξε κάτι στη φετινή σεζόν κ δεν προσφέρει το κάτι διαφορετικό (οπως ο Γιαννόπουλος με το 3ποντο).

0
Favorite players: Kobe Bean Bryant
Άβαταρ μέλους
tanasen01

 a1greece
Reactions: 212
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 10, 2013 8:18 pm
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Tim Duncan
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 6:40 pm

O Πιτίνο υπολογίζει και τον Καββαδά για 2ο ψηλό αφού είναι ο μόνος που μπορεί να προσφέρει δύναμη χαμηλά (θυμίζω 125-130κιλά 2,05). Πάντως ο Ντίνος είναι δυνατότερος του Κώστα χαμηλά. Αναλόγως τι χρειάζεται, αθλητικότητα ή δύναμη θα επιλέξει Καββαδά ή Κώστα.
Εντωμεταξύ κάπου είδα ότι ακόμα δεν είναι καν σίγουρο αν θα του δώσουν άδεια να παίξει οι Lakers, οπότε ας κρατάμε μικρό καλάθι για τον Κώστα.

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2382
Δημοσιεύσεις: 7022
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιουν 01, 2021 6:48 pm



Κανει δουλιτσα ή ερωτευτηκε ελληνίδα ο Ρικ :D :D

3
2 Εικόνα 1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
TakeshyKurosawa1

 euroleague
Reactions: 422
Δημοσιεύσεις: 1575
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 10:13 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Vasilis Spanoulis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Τετ Ιουν 02, 2021 5:12 pm

Τώρα είδα τον όμιλο της Εθνικής και πραγματικά και να καταφέρουμε να περάσουμε τον Καναδά που είναι δύσκολο οι πιθανότητες πρόκρισης με ΗΠΑ και Γαλλία στον ίδιο όμιλο είναι μηδαμινές! Τέλος πάντων θέλω να δω Σπανούλη μαζί με Γιάνναρο και ότι γίνει!

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3226
Δημοσιεύσεις: 6045
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιουν 02, 2021 5:15 pm

TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Τετ Ιουν 02, 2021 5:12 pm
Τώρα είδα τον όμιλο της Εθνικής και πραγματικά και να καταφέρουμε να περάσουμε τον Καναδά που είναι δύσκολο οι πιθανότητες πρόκρισης με ΗΠΑ και Γαλλία στον ίδιο όμιλο είναι μηδαμινές! Τέλος πάντων θέλω να δω Σπανούλη μαζί με Γιάνναρο και ότι γίνει!
Περνάει υπό προύποθέσεις και ο τρίτος από τον όμιλο. Και εγώ θα ήθελα να δω αυτό που λες :) .

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εθνική Ανδρών”