Αναζήτηση (παλιών) μελών

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 16, 2020 9:04 pm

Μάλλον σε λάθος θέμα είμαι αλλά οι χρήστες tuareg και frsnchman7 υπάρχουν ακόμη;

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
benchwarmer

Captain
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 8148
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 5:50 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 16, 2020 9:06 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Μαρ 16, 2020 9:04 pm
Μάλλον σε λάθος θέμα είμαι αλλά οι χρήστες tuareg και frsnchman7 υπάρχουν ακόμη;
https://basketforum.gr/memberlist.php?m ... &sk=a&sd=a


* Άνοιξα καινούριο θέμα για την ερώτηση :smile:
Γενικά μας "λείπουν" ίσως κάποιοι, υπάρχει η λίστα μελών που πόσταρα που μπορεί να συμβουλευτεί όποιος θέλει για το αν έχει μπει κάποιος στο νέο φόρουμ και να του στείλει κάποιο pm.
Αν κάποιος ξέρει κάτι για κάποιον και θέλει να βοηθήσει όποιον ίσως ρωτάει, μπορεί να το κάνει με κάποιο pm, δημόσια ας προσέχουμε γενικά τι στοιχεία αποκαλύπτουμε :smile:

0
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 18, 2021 12:23 pm

Τωρα ειδα το ποστ το συντροφου basket72..
Ελπίζω να αλλάξει γνώμη..
Σε παρόμοια κατάσταση απειχα λιγο απ το φόρουμ και όλα καλα...

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 18, 2021 3:49 pm

john wick έγραψε:
Δευ Ιαν 18, 2021 12:23 pm
Τωρα ειδα το ποστ το συντροφου basket72..
Ελπίζω να αλλάξει γνώμη..
Σε παρόμοια κατάσταση απειχα λιγο απ το φόρουμ και όλα καλα...
ΘΑ ξανάρθει ο σύντροφος αϊ ύπογράφ γιου. Πάντως για το Νέντοβιτς έχει ακριβώς την ίδια άποψη με μένα. :sorry:

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 18, 2021 5:09 pm

yorgos έγραψε:
Δευ Ιαν 18, 2021 3:49 pm
john wick έγραψε:
Δευ Ιαν 18, 2021 12:23 pm
Τωρα ειδα το ποστ το συντροφου basket72..
Ελπίζω να αλλάξει γνώμη..
Σε παρόμοια κατάσταση απειχα λιγο απ το φόρουμ και όλα καλα...
ΘΑ ξανάρθει ο σύντροφος αϊ ύπογράφ γιου. Πάντως για το Νέντοβιτς έχει ακριβώς την ίδια άποψη με μένα. :sorry:


:banana:

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
jazz thrilos
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 18, 2021 7:24 pm

Αμάν, κι εγώ τώρα είδα οτι έχει αποχωρήσει ο basket72. Και αναρωτιόμουν τόσο καιρό που ήταν, ελπίζοντας να είναι καλά και να μην ήταν θέμα υγείας η απουσία του. Χαίρομαι που ανακαλύπτω (αργά έστω) οτι δεν είναι θέμα υγείας, με προβληματίζουν όμως οι αιτιάσεις του γιατί ξέρω οτι ποτέ δεν έγραφε κάτι με σκοπό τον εντυπωσιασμό.

Ελπίζω σε επάνοδο του, κι αν τυχόν διαβάζει, του στέλνω τους φιλικούς μου χαιρετισμούς. Όπως και στον φίλο john wick που έχει αραιώσει τις επισκέψεις του. :cool:

Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 18, 2021 10:03 pm

Όποιος πείσει τον rankin και τον T.W.Is.M να επιστρέψουν, θα τον αγαπώ για πάντα. Γενικά η επιστροφή του Μορφή σήμερα μου θύμισε πολλά παλιά μέλη που έχουν εξαφανιστεί για χρόνια. Τον ΝΒΑer (που κάποια στιγμή απλά μπήκε και μας είπε ότι αποχωρεί για πάντα και μετά έμπαινε μια φορά το χρόνο και όλο και κάτι έγραφε, κυρίως ποστ με γρίφους), τον big dirk ή captain charisma, τον lakersdynasty, τον Nuntius (κάπου παίζει να έχω κάνει λάθος), τον NBAholic, τον A Bullet for your Head (και οι δύο τρομεροί γνώστες του αθλήματος και ειδικά της ιστορίας), τον spysta και πόσους ακόμα.

Μιλάω για κανονικά μέλη, όχι μοδεράτορες που και εκεί μου λείπουν πολλοί που χαθήκαμε. Κάποιοι ξαναέγραψαν μετά από καιρό όταν χάσαμε τον Γιάννη. Με κάποιους είμαστε φίλοι στο Facebook και βλέπω που και που καμία φωτό τους. Άλλους τους βλέπω στο twitter και τους γράφω κάτι. Έναν τον είδα και λυπήθηκα για το πως ένας άνθρωπος με ανοιχτό πνεύμα κατάντησε έτσι μετά από μια δεκαετία. Και εγώ μεγαλωσα εδώ μέσα. Όταν πρωτομπήκα εδώ ήμουν Γυμνάσιο και τώρα έχω πάρει πτυχίο προ τριετίας και εργάζομαι. Όταν έγραψα ότι μπήκα στη σχολή ή στο στρατό υπήρξαν άτομα που μου έστειλαν μηνύματα με συμβουλές εμψυχώνοντας με ενώ μπορεί να μην είχαμε καν γνωριστεί από κοντά. Απλά γιατί τότε ήμουν 5 ή 10 χρόνια μέλος και με συμπαθούσαν. Να 'ναι καλά όλα τα παιδιά εύχομαι και μακάρι κάποια στιγμή να τα ξαναπούμε με αρκετούς εξ αυτών είτε διαδικτυακά είτε από κοντά :D

1
1 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Ιαν 18, 2021 11:04 pm

Παιδιά εγώ για να είμαι ειλικρινής καμιά μορμόνα έψαχνα όταν μπήκα...

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 7:42 am

yorgos έγραψε:
Δευ Ιαν 18, 2021 11:04 pm
Παιδιά εγώ για να είμαι ειλικρινής καμιά μορμόνα έψαχνα όταν μπήκα...


:roofl: :roofl: :roofl:

0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
Kass

 a1greece
Reactions: 11
Δημοσιεύσεις: 929
Εγγραφή: Τρί Οκτ 28, 2008 10:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 8:59 am

A bullet for your head, Air and King, Nuntius (Indiana πάντα) και ο μέγιστος ΛΥΚΟΣ για όσους θυμούνται!!

2
2 Εικόνα
Πρώην BOOM DIZZLE
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1462
Δημοσιεύσεις: 6443
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 9:11 am

Kass έγραψε:
Δευ Φεβ 22, 2021 8:59 am
A bullet for your head, Air and King, Nuntius (Indiana πάντα) και ο μέγιστος ΛΥΚΟΣ για όσους θυμούνται!!
Πω, τι μας θύμησες τώρα με τον Λύκο. Προ 2009-2010 εποχές, με τις ανεπανάληπτες ιστορίες για τις βραδινές "περιπέτειες" του και εκείνο το Basketforum meeting που είχε οργανώσει (εκτός παρκέ) αν θυμάμαι καλά.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 3:03 pm

Kass έγραψε:
Δευ Φεβ 22, 2021 8:59 am
A bullet for your head, Air and King, Nuntius (Indiana πάντα) και ο μέγιστος ΛΥΚΟΣ για όσους θυμούνται!!
Ντάξει ιστορικά μέλη. Bullet και NBAholic ήταν δύο από τους πιο διαβασμένους στο θέμα ΝΒΑ (ευτυχώς γύρισε ο Μορφή που είχε λείψει πολύ από το φόρουμ του ΝΒΑ), Nuntius τρομερός οπαδός Indiana και τώρα για Λύκο ό,τι και να πούμε είναι λίγο. Ειδικά με τον stefan (αν θυμάμαι καλά) που ήταν φίλοι και τσακωνόντουσαν όλη μέρα στο ποδοσφαιρικό τόπικ έχουν γραφτεί επικές συζητήσεις.

Βέβαια αυτές οι ιστορίες κάποιες φορές δεν τελειώνουν καλά, ο Λύκος έφυγε στο σχίσμα που έγινε που κάποια μέλη έφτιαξαν το basketballforum και είχαμε μια επικοινωνία τότε. Πάντως πριν χωρίσουν οι διαδικτυακοί μας δρόμοι ξέρω πως είχε κάνει οικογένεια, μακάρι είτε τσακωνόμαστε είτε όχι, εύχομαι όλοι όσοι είχαμε επαφή εδώ μέσα να είναι πάντα καλά :D

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2584
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 4:57 pm

Η ζωή ενός ανθρώπου δεν ειναι μια ευθεία γραμμή, μερικές φορές ειναι και κύκλος.

Κάποια χρόνια είναι ξένοιαστα, το σημαντικότερο θέμα που σε απασχολεί είναι η ομάδα σου. Μετά μεγαλώνεις, η μεγαλώνουν οι υποχρεώσεις σου, κάνεις οικογένεια, γενικά, το ίδιο θέμα που ήταν το σημαντικότερο για εσένα πλέον δεν σου περνάει καν από το μυαλό. Εως ότου κάποια μέρα συνειδητοποιείς ότι ισως τα σημαντικά πράγματα είναι τα πιο απλά, όπως μια συζήτηση με κάποιον ξένο για το αν είναι καλύτερο το σκεπτόμενο μπάσκετ από το ενστικτωδες.

Το φόρουμ λοιπόν αποτελεί το λιμάνι του κάθε μπασκετοφιλου στην φουρτούνα της καθημερινότητας και η σταθερά για κάποιους αμετανόητους.

Πολλοί φύγαν, κάποιοι θα ξανάρθουν, θα έρθουν και νέοι και όλο αυτό θα κάνει τον κύκλο του. Το σημαντικό είναι να υπάρχει πάντα ένας χώρος που σε περιμένει. Αυτό είναι το basketforum και για αυτό το ξαναφτιαξαμε.

Στηρίζεται στην αγάπη των μελών του και την αντανακλά.

4
3 Εικόνα 1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
Άβαταρ μέλους
shtarkws

Site Admin
Reactions: 2584
Δημοσιεύσεις: 7770
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 12, 2010 9:22 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 4:59 pm

Ps

Ίσως να μην μπορούμε να φέρουμε πίσω τα παλιά μέλη, μπορούμε όμως να φέρουμε καινούργια. Όλοι ξέρετε κόσμο που ασχολείται με το μπάσκετ. Μιλήστε του για το basketforum και προσκαλέστε τον στην δική μας μπασκετικη γωνιά.

1
1 Εικόνα
Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς

Oι κανονισμοί του forum

Οδηγίες για ένα καλό post

https://dragon.mochahosted.com/basketfo ... index.html
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 22, 2021 5:31 pm

shtarkws έγραψε:
Δευ Φεβ 22, 2021 4:59 pm
Ps

Ίσως να μην μπορούμε να φέρουμε πίσω τα παλιά μέλη, μπορούμε όμως να φέρουμε καινούργια. Όλοι ξέρετε κόσμο που ασχολείται με το μπάσκετ. Μιλήστε του για το basketforum και προσκαλέστε τον στην δική μας μπασκετικη γωνιά.
Πηγαίνετε για προώθηση στο hoopfellas που έχει μπόλικα μπασκετικα παιδια.

Από καινούριους παντως κι ο Portokalopita εχει εξαφανιστεί. Μας εγραφε φουλ το καλοκαίρι

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο Χώρος των Μελών”