Καλό ταξίδι Flash

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2333
Δημοσιεύσεις: 6942
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 3:37 pm

Το basketforum αποχαιρετά τον Flash. Ένας άνθρωπος υπόδειγμα ήθους και παράδειγμα θέλησης. Οι σκέψεις του θα μείνουν πάντα αποτυπωμένες στο φόρουμ για να αποτελούν φόρο τιμής της αγάπης του για το μπάσκετ. Καλό ταξίδι Γιάννη



Θα ακολουθήσει ένα "αφιέρωμα" από τα post με τις αναλύσεις και τα αφιερώματα του.

8
5 Εικόνα 2 Εικόνα 1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 764
Δημοσιεύσεις: 4023
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 3:52 pm

Απίστευτο. Δε μπορώ να το πιστέψω. Είδα χθες στο Facebook ένα ποστ του Αρτέμη ή Χαρούμενου Λουκουμά και πρόσεξα αρκετά άτομα από το φόρουμ να αντιδρούν οπότε με έβαλε σε υποψίες αν ήταν κάποιος από εδώ. Πραγματικό σοκ για τον Flash, ένα εξαιρετικό μέλος με πολλή παρουσία και αφιερώματα εδώ μέσα. Ακόμα μου φαίνεται ψέμα. Αντίο Γιάννη, ας είναι ελαφρύ το χώμα.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
rchos

Honorary
Reactions: 6
Δημοσιεύσεις: 8095
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 07, 2006 8:20 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 4:22 pm

ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΠΩ
Ήταν 15 Μαρτίου 2018. Σ’ ένα μικρό νοσοκομειακό γραφείο άκουσα τις λέξεις που απευχόμουν περισσότερο από όλες. Μεσοθηλίωμα του υπεζωκότα. Καρκίνος. Ανίατος. Πρόγνωση: Ένας χρόνος ζωής.
Αργότερα στο πάρκιγκ να παίρνουμε τηλέφωνα λίγους συγγενείς και καρδιακούς φίλους. Απόγνωση. Η πιο δύσκολη μέρα της ζωής μας. Μα η ανθρώπινη ψυχή κρυβεί δυνάμεις μυστικές που απελευθερώνει όταν της χρειαστεί ο μαχόμενος άνθρωπος. Κι έτσι, από την επόμενη μέρα, αγώνας. Βρες ειδικούς, ζήτησε γνώμες, ψάξε για επιζώντες, ερεύνησε πιθανές θεραπείες, ζύγιασε κινδύνους και δυνατότητες και μην απελπίζεσαι. Ναι, κοιτάς την άβυσσο και σε κοιτάει κι αυτή πίσω. Αλλά δεν ενδίδεις. Ειδικά όταν έχεις τόσους ανθρώπους που σε αγαπάνε.
Μέσα σε ένα χρόνο, πολύ αίμα, πολλά δάκρυα, πολύς ιδρώτας. Μεγάλη εγχείρηση, 5 ισχυρές ακτινοθεραπείες, 6 κύκλοι διπλών χημειοθεραπείων, συμμετοχή σε κλινικές δοκιμές νέου φαρμάκου. Μείον ένας πνεύμονας και κανά δυο παϊδια, μείον το περικάρδιο και το μισο διάφραγμα, μείον 18 κιλά. Εβδομήντα και βάλε ράμματα μαζί με εσωτερικά, από τιτάνιο. Παράπλευρα προβλήματα στην καρδιά, στα νεφρά, υγρό στον άλλο πνεύμονα. Πόνοι μετεγχειρουργικοί επί μήνες, νεκρώσεις νεύρων και αγκυλώσεις. Μέρες και νύχτες απόλυτης αϋπνίας, μέρες και νύχτες τέτοιας ναυτίας που μόνο νερό και τσάι πάνε κάτω. Πλήρης αδυναμία, σε βαθμό που το βούρτσισμα των δοντιών συνιστά επικό κατόρθωμα.
Κι η ψυχή; Πως μάχεσαι καθημερινά με το φάντασμα του άμεσου αφανισμού σου; Πως μετατρέπεσαι από αυτόνομο πλάσμα που προσπαθούσε να προσφέρει σε άλλους σε κάποιον απόλυτα εξαρτώμενο στην καλοσύνη αγαπημένων κι αγνώστων; Πως δέχεσαι τη μετατροπή σου από μετανάστη που προσφέρει στο σύστημα σε βρυκόλακα κάθε είδους πηγής βοήθειας;
Είναι 15 Μαρτίου 2019. Είμαι ακόμη εδώ. Η ασθένεια είναι στάσιμη αλλά ο αγώνας συνεχίζεται. Και θα συνεχίσει σε όλη μου τη ζωή. Γιατί απόφασισα να τα γράψω τώρα όλα αυτά; Όχι για να σας προκαλέσω θλίψη, ούτε για να ζητιανέψω ουσιώδη ή διαδικτυακό οίκτο. Το κάνω γιατί όλη αυτή η περιπέτεια μου προσέφερε τη δυνατότητα να αποκτήσω και να ακονίσω πνευματικά και ψυχικά εργαλεία που διαφορετικά δε θα είχα. Τον επόμενο καιρό λοιπόν θα γράψω κάποια κείμενα με σχετικούς στοχασμούς που νομίζω ότι μπορούν να φανούν χρήσιμα σε κάθε άνθρωπο που αντιμετωπίζει δυσκολίες. Τα κείμενα αυτά θα γραφούν στα ελληνικά και αγγλικά και θα παραμείνουν «ανοικτά» σε όλους, όχι μόνο τους φίλους μου. Το μόνο που σας ζητώ είναι, αν νομίζετε ότι μπορούν να βοηθήσουν κάποιον, να τα μοιραστείτε μαζί του. Ολόκληρα ή αποσπασματικά, προφορικά ή γραπτά. Δε με ενδιαφέρει να με αναφέρετε ως πηγή. Γραφιάς ήμουν πάντα, καιρός να γράψω και κάποια πράγματα με μεγαλύτερη χρησιμότητα.
Να’στε καλά και να αγαπάτε.

Γιάννης (Flash) 15/3/2019

Κείμενο του Γιάννη στο προφιλ του στο fb. Το έγραψε την ημέρα που έφτασε το προσδόκιμο ζωής που του είχαν δώσει. Αν δεν υπήρχε ο κορνοιός θα το πάλευε ακόμη... Το μεταφέρω εδώ γιατί όπως γράφει και ο ίδιος δεν είχε πρόβλημα να χρησιμοποιηθεί από τον οποιονδήποτε. Ήταν το μικρό κομμάτι ιστορίας του για τον αγώνα που έδινε. Μικρό γιατί στη ζωή του όλη είχε να επιδείξει πολλά και σημαντικά πράγματα για τα οποία μπορούσε και αυτός και η οικογένεια του να είναι περήφανοι.
Πραγματικά άνθρωπος από τους λίγους. Δεν έχει νόημα να αναπτύξω γιατί μπορώ να μιλάω για ώρες. Καταθέτω μόνο ότι είναι ανάμεσα στους 3-4 ανθρώπους που έχει διασταυρωθεί η ζωή μας που θαύμαζα περισσότερο. Το που ξεκίνησε που έφτασε και ο τρόπος που τα κατάφερε είναι οδηγός για την ζωή όλων όσων τον γνωρίζαμε.

Μιας και γνωριστήκαμε εδώ μέσα και γίναμε φίλοι θα πω ότι και συγκεκριμένα σε ότι αφορά τα αθλητικά μακάρι όλοι οι φίλοι οποιασδήποτε ομάδας σε οποιοδήποτε σπορ να είχαν τον τρόπο σκέψης του Flash.

Στα πρώτα χρόνια του φόρουμ ήμασταν λίγοι αλλά αναπτύξαμε μεταξύ μας άλλη σχέση... Και μόνο η γνωριμία μου με τον Γιάννη αρκεί για να λέω ότι το φόρουμ αυτό μου πρόσφερε πάρα πολλά.

Για όσους δεν ξέρετε ούτε εμένα ούτε τον Flash απλά να έχετε υπόψιν σας ότι χωρίς αυτόν και άλλους 10-20 χρήστες το φόρουμ δεν θα υπήρχε...

Γιαννάρα you ll never be forgotten.
Με την ΠΑΣΟΚάρα και στον Παράδεισο θα είστε καλύτερα (inside joke)

6
5 Εικόνα 1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
A.CAB II

senior
Reactions: 322
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Παρ Μάιος 22, 2020 5:31 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: 3D
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 4:59 pm

Δεν τον ήξερα προσωπικά παρά μόνο ως nickname. Ήταν εμφανές πως ήταν από τα πιο παλιά και ιδρυτικά μέλη του φόρουμ. Μόνο καλά έχω να θυμάμαι από τα ποστ του. Πάντα ευγενικός και συγκροτημένος με πολλές γνώσεις.

Καλό ταξίδι παιχταρά.

0
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Οκτ 26, 2020 5:42 pm

Να είναι ελαφρύ το χώμα που θα σκεπάσει το παιδί.
Τα συλλυπητήριά μου στην οικογένεια του.

0
reignman

allstar
Reactions: 1086
Δημοσιεύσεις: 3456
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 6:43 pm

Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει. Καλο ταξιδι και καλη αναπαυση να εχει ο Γιαννης. Μαχητης απο οτι καταλαβα, ενας ακομα μαχητης αναμεσα στους χιλιαδες που δινουν μια μαχη που γνωριζουν μονο αυτοι και λιγοι εκλεκτοι που εχουν διαλεξει να εχουν διπλα τους.

Τα συλλυπητηρια μου στην οικογενεια του και τους ευχομαι καλη δυναμη.

0
Άβαταρ μέλους
benchwarmer

Captain
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 8148
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 5:50 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 7:29 pm

Τον Γιάννη δεν τον είχα γνωρίσει από τύχη (ή ατυχία), σε εκείνες τις πρώτες δικές μου παρουσίες σε meeting κάπου το 2009 δεν είχαμε συμπέσει. Μπορώ όμως να ξέρω, τόσο από το ήθος του και τα ποσταρίσματά του στο φόρουμ, όσο και από την σχέση ζωής που ανέπτυξε με τον Σταμάτη, τον Άρη και τα υπόλοιπα παιδιά το τι άτομο ήταν.
Και πράγματι ισχύει ότι ήταν στην ομάδα εκείνη που καθόρισε στο απόλυτο το ύφος και το ήθος του φόρουμ, το οποίο καλούμε να διαχειριστούμε για σήμερα και για πάντα. Για παράδειγμα, οι "οδηγίες για ένα καλό ποστ" που κοσμούν τις υπογραφές των μελών της διαχειριστικής ομάδας είναι δικό του κείμενο, ομολογώ δεν το γνώριζα καν μέχρι χθες και εγώ.

Προσπαθώ να καταπνίξω την οργή και τον θυμό μου και να μην κάνω κάποιο covid-ικό σχόλιο προς διάφορους αποδέκτες, και δεν εννοώ εντός φόρουμ. Αντί για αυτό, θα προσπαθήσω να μαζέψω τις προσεχείς μέρες κάποια ποστ του από το αρχείο (έστω στην δύσκολη μορφή που είναι αυτό για κάτι τέτοιο), θεωρώ πως θα το προτιμούσε :bball:

3
2 Εικόνα 1 Εικόνα
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 7:56 pm

rchos έγραψε:
Δευ Οκτ 26, 2020 4:22 pm
ΕΧΩ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΝΑ ΠΩ
Ήταν 15 Μαρτίου 2018. Σ’ ένα μικρό νοσοκομειακό γραφείο άκουσα τις λέξεις που απευχόμουν περισσότερο από όλες. Μεσοθηλίωμα του υπεζωκότα. Καρκίνος. Ανίατος. Πρόγνωση: Ένας χρόνος ζωής.
Αργότερα στο πάρκιγκ να παίρνουμε τηλέφωνα λίγους συγγενείς και καρδιακούς φίλους. Απόγνωση. Η πιο δύσκολη μέρα της ζωής μας. Μα η ανθρώπινη ψυχή κρυβεί δυνάμεις μυστικές που απελευθερώνει όταν της χρειαστεί ο μαχόμενος άνθρωπος. Κι έτσι, από την επόμενη μέρα, αγώνας. Βρες ειδικούς, ζήτησε γνώμες, ψάξε για επιζώντες, ερεύνησε πιθανές θεραπείες, ζύγιασε κινδύνους και δυνατότητες και μην απελπίζεσαι. Ναι, κοιτάς την άβυσσο και σε κοιτάει κι αυτή πίσω. Αλλά δεν ενδίδεις. Ειδικά όταν έχεις τόσους ανθρώπους που σε αγαπάνε.
Μέσα σε ένα χρόνο, πολύ αίμα, πολλά δάκρυα, πολύς ιδρώτας. Μεγάλη εγχείρηση, 5 ισχυρές ακτινοθεραπείες, 6 κύκλοι διπλών χημειοθεραπείων, συμμετοχή σε κλινικές δοκιμές νέου φαρμάκου. Μείον ένας πνεύμονας και κανά δυο παϊδια, μείον το περικάρδιο και το μισο διάφραγμα, μείον 18 κιλά. Εβδομήντα και βάλε ράμματα μαζί με εσωτερικά, από τιτάνιο. Παράπλευρα προβλήματα στην καρδιά, στα νεφρά, υγρό στον άλλο πνεύμονα. Πόνοι μετεγχειρουργικοί επί μήνες, νεκρώσεις νεύρων και αγκυλώσεις. Μέρες και νύχτες απόλυτης αϋπνίας, μέρες και νύχτες τέτοιας ναυτίας που μόνο νερό και τσάι πάνε κάτω. Πλήρης αδυναμία, σε βαθμό που το βούρτσισμα των δοντιών συνιστά επικό κατόρθωμα.
Κι η ψυχή; Πως μάχεσαι καθημερινά με το φάντασμα του άμεσου αφανισμού σου; Πως μετατρέπεσαι από αυτόνομο πλάσμα που προσπαθούσε να προσφέρει σε άλλους σε κάποιον απόλυτα εξαρτώμενο στην καλοσύνη αγαπημένων κι αγνώστων; Πως δέχεσαι τη μετατροπή σου από μετανάστη που προσφέρει στο σύστημα σε βρυκόλακα κάθε είδους πηγής βοήθειας;
Είναι 15 Μαρτίου 2019. Είμαι ακόμη εδώ. Η ασθένεια είναι στάσιμη αλλά ο αγώνας συνεχίζεται. Και θα συνεχίσει σε όλη μου τη ζωή. Γιατί απόφασισα να τα γράψω τώρα όλα αυτά; Όχι για να σας προκαλέσω θλίψη, ούτε για να ζητιανέψω ουσιώδη ή διαδικτυακό οίκτο. Το κάνω γιατί όλη αυτή η περιπέτεια μου προσέφερε τη δυνατότητα να αποκτήσω και να ακονίσω πνευματικά και ψυχικά εργαλεία που διαφορετικά δε θα είχα. Τον επόμενο καιρό λοιπόν θα γράψω κάποια κείμενα με σχετικούς στοχασμούς που νομίζω ότι μπορούν να φανούν χρήσιμα σε κάθε άνθρωπο που αντιμετωπίζει δυσκολίες. Τα κείμενα αυτά θα γραφούν στα ελληνικά και αγγλικά και θα παραμείνουν «ανοικτά» σε όλους, όχι μόνο τους φίλους μου. Το μόνο που σας ζητώ είναι, αν νομίζετε ότι μπορούν να βοηθήσουν κάποιον, να τα μοιραστείτε μαζί του. Ολόκληρα ή αποσπασματικά, προφορικά ή γραπτά. Δε με ενδιαφέρει να με αναφέρετε ως πηγή. Γραφιάς ήμουν πάντα, καιρός να γράψω και κάποια πράγματα με μεγαλύτερη χρησιμότητα.
Να’στε καλά και να αγαπάτε.

Γιάννης (Flash) 15/3/2019

Κείμενο του Γιάννη στο προφιλ του στο fb. Το έγραψε την ημέρα που έφτασε το προσδόκιμο ζωής που του είχαν δώσει. Αν δεν υπήρχε ο κορνοιός θα το πάλευε ακόμη... Το μεταφέρω εδώ γιατί όπως γράφει και ο ίδιος δεν είχε πρόβλημα να χρησιμοποιηθεί από τον οποιονδήποτε. Ήταν το μικρό κομμάτι ιστορίας του για τον αγώνα που έδινε. Μικρό γιατί στη ζωή του όλη είχε να επιδείξει πολλά και σημαντικά πράγματα για τα οποία μπορούσε και αυτός και η οικογένεια του να είναι περήφανοι.
Πραγματικά άνθρωπος από τους λίγους. Δεν έχει νόημα να αναπτύξω γιατί μπορώ να μιλάω για ώρες. Καταθέτω μόνο ότι είναι ανάμεσα στους 3-4 ανθρώπους που έχει διασταυρωθεί η ζωή μας που θαύμαζα περισσότερο. Το που ξεκίνησε που έφτασε και ο τρόπος που τα κατάφερε είναι οδηγός για την ζωή όλων όσων τον γνωρίζαμε.

Μιας και γνωριστήκαμε εδώ μέσα και γίναμε φίλοι θα πω ότι και συγκεκριμένα σε ότι αφορά τα αθλητικά μακάρι όλοι οι φίλοι οποιασδήποτε ομάδας σε οποιοδήποτε σπορ να είχαν τον τρόπο σκέψης του Flash.

Στα πρώτα χρόνια του φόρουμ ήμασταν λίγοι αλλά αναπτύξαμε μεταξύ μας άλλη σχέση... Και μόνο η γνωριμία μου με τον Γιάννη αρκεί για να λέω ότι το φόρουμ αυτό μου πρόσφερε πάρα πολλά.

Για όσους δεν ξέρετε ούτε εμένα ούτε τον Flash απλά να έχετε υπόψιν σας ότι χωρίς αυτόν και άλλους 10-20 χρήστες το φόρουμ δεν θα υπήρχε...

Γιαννάρα you ll never be forgotten.
Με την ΠΑΣΟΚάρα και στον Παράδεισο θα είστε καλύτερα (inside joke)



Συγκλονιστικά δυνατό το κείμενο του Γιάννη/Flash, που παρέθεσες και μπράβο σου για την πρωτοβουλία σου.

Πολύ μεγάλο κρίμα, ιδίως για τέτοιον όμορφο- απ΄ό, τι καταλαβαίνω- άνθρωπο, να περάσει όσα πέρασε και να φύγει τόσο γρήγορα απ΄ τη ζωή.
Κουράγιο στην οικογένειά του και τους δικούς του ανθρώπους.

germany96

 euroleague
Reactions: 99
Δημοσιεύσεις: 1091
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 10, 2007 7:55 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 8:32 pm

Όντως μιλάμε για ένα παιδί που είχε διαμορφώσει τον χαρακτήρα του forum με την ψυχραιμία του και την νηφαλιότητά του, πάντα ευχάριστος και εξαιρετικός συνομιλητής είτε συμφωνούσες είτε διαφωνούσες μαζί του.

Ήταν από τα άτομα που συχνά πυκνά αναρωτιόμουν τι να κάνει καθώς έλειπε η γραφή του εδώ στο forum. Ήθελα να πιστεύω πως ήταν ευχάριστες υποχρεώσεις της ζωής που τον είχαν "στερήσει" από εμάς.

Αν εμείς μένουμε με ένα γερό σφίξιμο στην καρδιά, πραγματικό κουράγιο σε όσους είχαν την χαρά να τον έχουν στην ζωή τους.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Gino_Bill

 a1greece
Reactions: 150
Δημοσιεύσεις: 650
Εγγραφή: Παρ Απρ 01, 2011 5:15 pm
Τοποθεσία: Munich, DE
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Manu G, Saras, 3D, VC
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 8:37 pm

Συγκλονιστική η παράθεση. Τέτοιες στιγμές σκέφτεσαι ξανά τι πραγματικά μετράει. Δεν τον γνώριζα προσωπικά αλλά ήταν απ' τα ονόματα που έβλεπα στο Φόρουμ συχνά παλιότερα. Μαχητής μέχρι τέλους και αυτή είναι η μεγαλύτερη κληρονομιά που αφήνει στους δικούς του και το φόρουμ μας.

0
Άβαταρ μέλους
mixalisgate7

 champion
Reactions: 1214
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: Δευ Δεκ 03, 2012 11:08 pm
Αγαπημένος παίκτης: Michael Jordan
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Οκτ 26, 2020 10:20 pm

Συλλυπητήρια και κουράγιο στην οικογένεια του Flash.

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1428
Δημοσιεύσεις: 6371
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 27, 2020 8:03 am

Τον Γιάννη δεν είχε τύχει δυστυχώς να τον γνωρίσω προσωπικά, παρά μόνο μέσα από τα γραπτά του ως Flash στο basketforum. Παρ'όλα αυτά η εικόνα που σου έδινε ήταν ενός ανθρώπου σοβαρού, μετρημένου που μπορούσε να αποτελεί έναν άριστο συνομιλητή. Για όσους δεν τον έχουν ζήσει στις παλιότερες εποχές του φόρουμ, ήταν ένα από τα πιο ενεργά μέλη και κάθε ποστ ή αφιέρωμα που έκανε ήταν αντικείμενο θαυμασμού.

Η κληρονομιά που αφήνει είναι μεγάλη, και αν τέτοια λόγια τέτοιες ώρες δεν μετράνε και πολύ ίσως, ήταν ένας μαχητής της ζωής που πάλεψε όσο μπορούσε μέχρι τέλους. Μακάρι τα λόγια του και η θέληση του να αποτελούν οδηγός για όλους μας σε κάθε δύσκολη στιγμή της ζωής μας. Καλό παράδεισο και καλή δύναμη στους οικείους του.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 27, 2020 9:08 am

Να αναπαυτεί η ψυχή ενος συμπαθέστατου πραγματικά ανθρώπου,που είχα την χαρα να γνωρίσω σε καποιο παλιό bf meeting.Με το καλημέρα, φαινόταν οτι πρόκειται για μια ξεχωριστή προσωπικότητα.
Πολύ στενάχωρη είδηση για το φόρουμ και ιδιαιτερα για τα παιδιά που τον "ξέραμε" απο παλιά.

0
aegeansheed

 champion
Reactions: 6
Δημοσιεύσεις: 5217
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 22, 2005 4:04 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 27, 2020 9:54 am

Και μόνο που μπήκα σε διαδικασία να ζητήσω πας για να κάνω λογκίν μετά από κι εγώ δεν ξέρω πότε...

Ε, τι να πω. Όταν το μυαλό είναι 1.000 μονάδες δυναμικότητας και το σώμα 10, ε... είναι γαμημένη αδικία.

Χαιρετίσματα σε όλους, όσους συνεχίζουν κι όσους έχουν αποχωρήσει, όπου και να βρίσκεται η ψυχή τους. Χάρηκα που είδα ξανά γνώριμα ονόματα και φίλους από παλιά στο topic του φίλου μας.

4
4 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Pat Riley

 nba
Reactions: 203
Δημοσιεύσεις: 2938
Εγγραφή: Τετ Φεβ 14, 2007 7:40 am
Τοποθεσία: Pefki, Athens
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Wade
Αγαπημένη ομάδα: Miami-Heat
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Οκτ 27, 2020 11:24 am

Μεγάλη στενοχώρια η είδηση. Από τα καλύτερα παιδιά που είχα γνωρίζει εδώ μέσα από συζητήσεις που είχαμε κάνει παλιά. Συλλυπητήρια στην οικογένεια του.

0
NBA Champions 2006, 2012, 2013...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο Χώρος των Μελών”