Εθνική Παίδων (U16)

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 12:35 pm

polykos έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 12:19 pm
GK_23 έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 9:03 am

O Γκέρσον έχει ρόλο συμβούλου στις εθνικές ομάδες του Ισραήλ. Ήταν στον πάγκο και της U20 στο Ευρωμπάσκετ του Μαυροβουνίου, στο ματς της πρεμιέρας ήταν όλο αγκαλίτσες και φιλάκια με τον Ελληνιάδη. Οι χασαποταβέρνες της Podgorica μάλλον γνώρισαν μεγάλες δόξες :D Επίσης, πριν λίγες ημέρες ήταν και στον πάγκο της εθνικής ανδρών στο φιλικό με το κολέγιο του Auburn.
Στο ματς με του Γάλλους ο πιτσιρικάς κοουτς με επιμονή κατάφερε να οδηγήσει την ομάδα σε παράταση , μέσα σε ένα θρίλερ 1, 5 λεπτού, άλλο αν παράδωσαν πνευμα τελικά
Στο τελευταίο ταιμ αουτ, για τη νικη, πριν την παράταση σχεδιάζει επιθεση 3 δεύτερα. Οι βοηθοί μπουρου μπουρου με το Γκέρσον, αυτός δυσανασχετεί, κατι λεει δυνατά (που να καταλάβω) και πάει στη γωνία να ονειρευτεί σπαλομπριζόλες
Του έλεγε ο βοηθός δεν μας βγάζεις κάνα σπέσιαλ και του απάντησε ο Γκερσονας " δεν με Χέζεται, εγώ για την μάσα ήρθα" :roofl:

1
1 Εικόνα
polykos

 euroleague
Reactions: 485
Δημοσιεύσεις: 1694
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 9:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 2:25 pm

Επαγγελματική νίκη, ξεκούραση για λίγο, να δωσουν τα παιδιά και καμμιά συνέντευξη στον απεσταλμένο του φόρουμ :twisted: :twisted:
Ελπίζω όλα καλά με Αμποσι ....

2
2 Εικόνα
Manager FREE Zone
Old-school For Ever
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7016
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 2:34 pm

:shock: :shock: :shock: :shock:

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Spectator

 a1greece
Reactions: 349
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 01, 2018 5:58 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Γκάλης -Pau
Αγαπημένη ομάδα: Εθνική Ελλάδας -Sheffield Hatters
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 3:04 pm

SteveNashidis έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 2:34 pm
:shock: :shock: :shock: :shock:
Κανε και το σωστο tag #FIBAU16Europe :mrgreen:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7016
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 3:05 pm

Spectator έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 3:04 pm
SteveNashidis έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 2:34 pm
:shock: :shock: :shock: :shock:
Κανε και το σωστο tag #FIBAU16Europe :mrgreen:
Δεν μπορω να κανω edit. @ElonMusk ακουει;
Τι κανει το παλικάρι;; Φοβερός.

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Spectator

 a1greece
Reactions: 349
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 01, 2018 5:58 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Γκάλης -Pau
Αγαπημένη ομάδα: Εθνική Ελλάδας -Sheffield Hatters
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 3:08 pm

ασε σε προλαβε αυτος που αναφερθηκε στο αλλο thread o Harpidis :roofl: :twisted:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 3:11 pm

SteveNashidis έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 3:05 pm
Spectator έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 3:04 pm


Κανε και το σωστο tag #FIBAU16Europe :mrgreen:
Δεν μπορω να κανω edit. @ElonMusk ακουει;
Τι κανει το παλικάρι;; Φοβερός.
Για την πάσα του Κομιανίδη προφανώς λες, γιατί το κάρφωμα μάλλον ευκολάκι ήταν :P

3
1 Εικόνα 2 Εικόνα
BB_Addicted

 
Reactions: 43
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 11, 2022 8:52 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Μάικ Μπατίστ
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 8:01 am

Gkos έγραψε:
Σάβ Αύγ 13, 2022 11:01 pm
Μαντέψτε ποιος σε μερικές ώρες ταξιδεύει για Σκοπια και από το ξενέρωμα δεν μπορεί να κοιμηθει....🤬
Αυτά τα λένε πιο νωρίς ότι είναι κανονισμένα. Θα είχα αυτο-προταθεί να έρθω μαζί χαχα.

0
BB_Addicted

 
Reactions: 43
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 11, 2022 8:52 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Μάικ Μπατίστ
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 8:06 am

Νομίζω στο χθεσινό παιχνίδι φάνηκε λίγο και το «σοκ» στους παίκτες για την απώλεια και τον τραυατισμό του Λιοτό. Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήταν καλοί. Βέβαια, βγήκε μπροστά οργανωτικά και δημιουργικά ο Μαραγκουδάκης, που το περίμενα, έχοντας δει τον παίκτη στο Περιστέρι και δεν τα πήγε άσχημα. Απλά δεν έχει το σκοράρισμα όπως ο Λιοτό, ούτε το μέγεθος. Ο Αμπόσι μάθαμε αν είναι οκ; Γενικότερα τα 3 γκαρντ μας θα πρέπει να γίνουν πιο επιθετικά.

0
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 8:39 am

BB_Addicted έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 8:06 am
Νομίζω στο χθεσινό παιχνίδι φάνηκε λίγο και το «σοκ» στους παίκτες για την απώλεια και τον τραυατισμό του Λιοτό. Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήταν καλοί. Βέβαια, βγήκε μπροστά οργανωτικά και δημιουργικά ο Μαραγκουδάκης, που το περίμενα, έχοντας δει τον παίκτη στο Περιστέρι και δεν τα πήγε άσχημα. Απλά δεν έχει το σκοράρισμα όπως ο Λιοτό, ούτε το μέγεθος. Ο Αμπόσι μάθαμε αν είναι οκ; Γενικότερα τα 3 γκαρντ μας θα πρέπει να γίνουν πιο επιθετικά.
Ρε μάν, βλέπω είσαι και εσύ φαν του " θρυλικού " aggressiveness.
Θα διαφωνήσω λέγοντας πως το όπλο αυτής της ομάδας είναι πως δεν προσπαθούν να γίνουν aggressive παίχτες που λόγο μέτριου επιθετικού ταλέντου και μεγέθους δεν μπορούν και προτιμούν να κυκλοφορούν την μπάλλα μέχρι να δημιουργηθεί το κενό στις "παιδικές" άμυνες που αντιμετωπίζουν στα τελευταία δεύτερα της επίθεσης ( μιλάμε για στημένες άμυνες).
Επιθετικοί να είναι στην άμυνα, που είναι, και να ψάχνουν το τρανζίσιον, που το κάνουν, αλλά σε σετ επιθέσεις με τρομάζει η ιδέα να δω να γίνεται επιθετικός οποιοσδήποτε εκτός του Αβδάλα, όταν χρειαστεί, του Λιοτόπουλου ( όταν έπαιζε) ή έστω του Αμπόσι. Οι υπόλοιποι να συνεχίσουν να κυκλοφορούν την μπάλα με υπομονή γιατί αν αρχίσουμε τις μπούκες θα δούμε κάτι μεταξύ U20 και U18. Η διαφορά μεταξύ επιθετικότητας και βιασύνης σ' αυτές τις ηλικίες είναι μικρή και κομβική για το αποτέλεσμα, όχι του σκόρ, αλλά του σωστού παιχνιδιού.
Αν και φαν αυτής της ομάδας από τα πρώτα φιλικά ακόμα, πέρα από Αβδάλα, Λιοτόπουλου και άντε λίγο Αμπόσι ( με την αθλητική και όχι τεχνική έννοια) δεν βλέπω τίποτα τρομερά ταλέντα. Και έχω δεί πολλές εθνικές. Βλέπω σωστό τρόπο παιχνιδιού και καλή νοοτροπία που ξεκινάει από την άμυνα και καταλήγει στο σωστό μοίρασμα του παιχνιδιού επιθετικά. :)
Ειδικά οι ψηλοί είναι αρκετά πίσω τεχνικά και θέλουν πολύ δουλειά, με εξαίρεση τον Πατρίκη, που δυστυχώς με το ύψος που έχει δύσκολα θα συνεχίσει να είναι τόσο κομβικός σαν σέντερ σε μεγαλύτερες ηλικίες. Και δεν το κόβω το σώμα του για να έχει να πάρει πολύ ύψος και λυπάμαι για αυτό.

2
2 Εικόνα
BB_Addicted

 
Reactions: 43
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 11, 2022 8:52 am
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: Μάικ Μπατίστ
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 3:32 pm

Hipster έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 8:39 am
BB_Addicted έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 8:06 am
Νομίζω στο χθεσινό παιχνίδι φάνηκε λίγο και το «σοκ» στους παίκτες για την απώλεια και τον τραυατισμό του Λιοτό. Στο πρώτο ημίχρονο δεν ήταν καλοί. Βέβαια, βγήκε μπροστά οργανωτικά και δημιουργικά ο Μαραγκουδάκης, που το περίμενα, έχοντας δει τον παίκτη στο Περιστέρι και δεν τα πήγε άσχημα. Απλά δεν έχει το σκοράρισμα όπως ο Λιοτό, ούτε το μέγεθος. Ο Αμπόσι μάθαμε αν είναι οκ; Γενικότερα τα 3 γκαρντ μας θα πρέπει να γίνουν πιο επιθετικά.
Ρε μάν, βλέπω είσαι και εσύ φαν του " θρυλικού " aggressiveness.
Θα διαφωνήσω λέγοντας πως το όπλο αυτής της ομάδας είναι πως δεν προσπαθούν να γίνουν aggressive παίχτες που λόγο μέτριου επιθετικού ταλέντου και μεγέθους δεν μπορούν και προτιμούν να κυκλοφορούν την μπάλλα μέχρι να δημιουργηθεί το κενό στις "παιδικές" άμυνες που αντιμετωπίζουν στα τελευταία δεύτερα της επίθεσης ( μιλάμε για στημένες άμυνες).
Επιθετικοί να είναι στην άμυνα, που είναι, και να ψάχνουν το τρανζίσιον, που το κάνουν, αλλά σε σετ επιθέσεις με τρομάζει η ιδέα να δω να γίνεται επιθετικός οποιοσδήποτε εκτός του Αβδάλα, όταν χρειαστεί, του Λιοτόπουλου ( όταν έπαιζε) ή έστω του Αμπόσι. Οι υπόλοιποι να συνεχίσουν να κυκλοφορούν την μπάλα με υπομονή γιατί αν αρχίσουμε τις μπούκες θα δούμε κάτι μεταξύ U20 και U18. Η διαφορά μεταξύ επιθετικότητας και βιασύνης σ' αυτές τις ηλικίες είναι μικρή και κομβική για το αποτέλεσμα, όχι του σκόρ, αλλά του σωστού παιχνιδιού.
Αν και φαν αυτής της ομάδας από τα πρώτα φιλικά ακόμα, πέρα από Αβδάλα, Λιοτόπουλου και άντε λίγο Αμπόσι ( με την αθλητική και όχι τεχνική έννοια) δεν βλέπω τίποτα τρομερά ταλέντα. Και έχω δεί πολλές εθνικές. Βλέπω σωστό τρόπο παιχνιδιού και καλή νοοτροπία που ξεκινάει από την άμυνα και καταλήγει στο σωστό μοίρασμα του παιχνιδιού επιθετικά. :)
Ειδικά οι ψηλοί είναι αρκετά πίσω τεχνικά και θέλουν πολύ δουλειά, με εξαίρεση τον Πατρίκη, που δυστυχώς με το ύψος που έχει δύσκολα θα συνεχίσει να είναι τόσο κομβικός σαν σέντερ σε μεγαλύτερες ηλικίες. Και δεν το κόβω το σώμα του για να έχει να πάρει πολύ ύψος και λυπάμαι για αυτό.
Νομίζω ορίζεις λίγο αυθαίρετα το aggressiveness σε σχέση με την αρχική τοποθέτηση μου και μάλλον λίγο άδικα κιόλας κρίνεις και κατακρίνεις την άποψη μου. Θα μπορούσες κάλιστα να με ρωτήσεις. Το πρόβλημα μου δεν είναι αν παίρνουν 2 ή 15 προσπάθειες και δεν έχει να κάνει αυτό με την επιθετικότητα όπως την ορίζεις. Με ενοχλεί όμως και με προβληματίζει όταν αθλητής παίρνει την μπάλα και ξέρει ο αντίπαλος από την στάση του, την γλώσσα του σώματος, αλλά και με βάση το σκάουτιγκ ότι δεν απειλεί προς το καλάθι και ότι θα πασάρει. Η θέση τριπλής απειλής που μαθαίνουμε από μικρά παιδιά έχει 3 βασικά χαρακτηριστικά, πάσα-σουτ-ντράιβ. Λυπάμαι, αλλά υπάρχουν παιδιά που σε πολλές περιπτώσεις και περιστάσεις, είτε το σουτ δεν αποτελεί καν υποψία απειλής, είτε το ντράιβ. Θα ήμουν τρελός αν ήθελα ξαφνικά όλοι να παίρνουν περισσότερες προσπάθειες αυθαίρετα. Και αυτό που λέω δεν συνδέεται επουδενί με αυτό που περιγράφεις. Αλλά το να είσαι ή να συμπεριφέρεσαι πιο επιθετικά προς το καλάθι δημιουργεί συνθήκες καλύτερες για την συνολική επίθεση της ομάδας. Τώρα για το έχω δει πολλές εθνικές, ουδέν σχόλιο. Δεν μπορείς ποτέ να ξέρεις αν κάποιος έχει δει περισσότερες ή λιγότερες μικρές εθνικές. Θα συμφωνήσω ότι οι ψηλοί είναι αρκετά πίσω και θέλουν πολλή δουλειά. Δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που έχουν κακά και άτσαλα τελειώματα από κοντά.

0
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 3:48 pm

BB_Addicted έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 3:32 pm
Hipster έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 8:39 am


Ρε μάν, βλέπω είσαι και εσύ φαν του " θρυλικού " aggressiveness.
Θα διαφωνήσω λέγοντας πως το όπλο αυτής της ομάδας είναι πως δεν προσπαθούν να γίνουν aggressive παίχτες που λόγο μέτριου επιθετικού ταλέντου και μεγέθους δεν μπορούν και προτιμούν να κυκλοφορούν την μπάλλα μέχρι να δημιουργηθεί το κενό στις "παιδικές" άμυνες που αντιμετωπίζουν στα τελευταία δεύτερα της επίθεσης ( μιλάμε για στημένες άμυνες).
Επιθετικοί να είναι στην άμυνα, που είναι, και να ψάχνουν το τρανζίσιον, που το κάνουν, αλλά σε σετ επιθέσεις με τρομάζει η ιδέα να δω να γίνεται επιθετικός οποιοσδήποτε εκτός του Αβδάλα, όταν χρειαστεί, του Λιοτόπουλου ( όταν έπαιζε) ή έστω του Αμπόσι. Οι υπόλοιποι να συνεχίσουν να κυκλοφορούν την μπάλα με υπομονή γιατί αν αρχίσουμε τις μπούκες θα δούμε κάτι μεταξύ U20 και U18. Η διαφορά μεταξύ επιθετικότητας και βιασύνης σ' αυτές τις ηλικίες είναι μικρή και κομβική για το αποτέλεσμα, όχι του σκόρ, αλλά του σωστού παιχνιδιού.
Αν και φαν αυτής της ομάδας από τα πρώτα φιλικά ακόμα, πέρα από Αβδάλα, Λιοτόπουλου και άντε λίγο Αμπόσι ( με την αθλητική και όχι τεχνική έννοια) δεν βλέπω τίποτα τρομερά ταλέντα. Και έχω δεί πολλές εθνικές. Βλέπω σωστό τρόπο παιχνιδιού και καλή νοοτροπία που ξεκινάει από την άμυνα και καταλήγει στο σωστό μοίρασμα του παιχνιδιού επιθετικά. :)
Ειδικά οι ψηλοί είναι αρκετά πίσω τεχνικά και θέλουν πολύ δουλειά, με εξαίρεση τον Πατρίκη, που δυστυχώς με το ύψος που έχει δύσκολα θα συνεχίσει να είναι τόσο κομβικός σαν σέντερ σε μεγαλύτερες ηλικίες. Και δεν το κόβω το σώμα του για να έχει να πάρει πολύ ύψος και λυπάμαι για αυτό.
Νομίζω ορίζεις λίγο αυθαίρετα το aggressiveness σε σχέση με την αρχική τοποθέτηση μου και μάλλον λίγο άδικα κιόλας κρίνεις και κατακρίνεις την άποψη μου. Θα μπορούσες κάλιστα να με ρωτήσεις. Το πρόβλημα μου δεν είναι αν παίρνουν 2 ή 15 προσπάθειες και δεν έχει να κάνει αυτό με την επιθετικότητα όπως την ορίζεις. Με ενοχλεί όμως και με προβληματίζει όταν αθλητής παίρνει την μπάλα και ξέρει ο αντίπαλος από την στάση του, την γλώσσα του σώματος, αλλά και με βάση το σκάουτιγκ ότι δεν απειλεί προς το καλάθι και ότι θα πασάρει. Η θέση τριπλής απειλής που μαθαίνουμε από μικρά παιδιά έχει 3 βασικά χαρακτηριστικά, πάσα-σουτ-ντράιβ. Λυπάμαι, αλλά υπάρχουν παιδιά που σε πολλές περιπτώσεις και περιστάσεις, είτε το σουτ δεν αποτελεί καν υποψία απειλής, είτε το ντράιβ. Θα ήμουν τρελός αν ήθελα ξαφνικά όλοι να παίρνουν περισσότερες προσπάθειες αυθαίρετα. Και αυτό που λέω δεν συνδέεται επουδενί με αυτό που περιγράφεις. Αλλά το να είσαι ή να συμπεριφέρεσαι πιο επιθετικά προς το καλάθι δημιουργεί συνθήκες καλύτερες για την συνολική επίθεση της ομάδας. Τώρα για το έχω δει πολλές εθνικές, ουδέν σχόλιο. Δεν μπορείς ποτέ να ξέρεις αν κάποιος έχει δει περισσότερες ή λιγότερες μικρές εθνικές. Θα συμφωνήσω ότι οι ψηλοί είναι αρκετά πίσω και θέλουν πολλή δουλειά. Δεν είναι λίγες οι περιπτώσεις που έχουν κακά και άτσαλα τελειώματα από κοντά.
Παρεξήγησες το σχόλιο μου σαν επιθετικό, αλλά δεν ήταν, καθόλου μάλιστα. Η triple threat position είναι φυσικά κομμάτι των φανταμένταλς και καλά κάνεις και την υπερασπίζεσαι. Η διαφορά μου, όχι με εσένα αλλά με τον τρόπο που αντιλαμβάνονται το μπάσκετ στην Ελλάδα τα τελευταία χρόνια πως δεν φτάνουν οι παίχτες ποτέ στο 2 ή το 3 ( Πάσα - ντρίπλα) Μάλλον για να το πω καλύτερα δεν ξεκινάν καν από την απειλή, αλλά από την άσκοπη ντρίπλα και σχεδόν δεν φτάνουν νποτε στην πάσα :roofl:
Η διαφωνία μου οπότε δεν είναι με εσένα, δεν σε ξέρω άλλωστε και γιατί να στην πω; Αλλά χρησιμοποίησα το ποστ σου σαν κριτική στο ελληνικό μπάσκετ όπως το μαθαίνουν τα τελευταία χρόνια στην Ελλάδα.
Εν κατακλείδι μαζί σου, αλλά απειλή πρώτα ( αλλά να μπορείς να απειλήσεις, αλλιώς δεν μετράει) , πάσα μετά ( αλλά να γίνει) και μετά ντρίπλα.
Μην νευριάζεις χωρίς λόγο, δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα εδώ στις υποδομές. Αυτά τα κάνουν εκεί που γράφουν για τις ομάδες. :D και :peace:
edit πρίν την έξτρα πάσα δεν υπάρχει τριπλή απειλή, είναι καθυστέρηση. Το λέω εντελώς τεχνικά και δουλεύει κάργα έξτρα πάσα αυτή η ομάδα.

0
polykos

 euroleague
Reactions: 485
Δημοσιεύσεις: 1694
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 20, 2009 9:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Αύγ 15, 2022 4:41 pm

Με λύπη μου οφείλω να επισημανω οτι και οι 2 είσαστε οφ.
Τα παιδιά, ιδιαίτερα οι 06, την τριπλ θρετ κάτι που λέτε, την κάνουν τόσο γρήγορα που δεν μπορείτε να την δείτε :obey: :obey:

ΥΓ Ο απεσταλμένος μας έφτασε?? Τι διάολο, με το "Ασημένιο Βέλος" των ιταλών πήγε???

1
1 Εικόνα
Manager FREE Zone
Old-school For Ever
Gkos

 champion
Reactions: 402
Δημοσιεύσεις: 8784
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 1:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 16, 2022 3:06 pm

BB_Addicted έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 8:01 am
Gkos έγραψε:
Σάβ Αύγ 13, 2022 11:01 pm
Μαντέψτε ποιος σε μερικές ώρες ταξιδεύει για Σκοπια και από το ξενέρωμα δεν μπορεί να κοιμηθει....🤬
Αυτά τα λένε πιο νωρίς ότι είναι κανονισμένα. Θα είχα αυτο-προταθεί να έρθω μαζί χαχα.
Θα σε επαιρνα ,έχουμε χώρο οποιος θέλει να ερθει να δει τα παιδιά μας τελικο😇

0
Gkos

 champion
Reactions: 402
Δημοσιεύσεις: 8784
Εγγραφή: Τετ Ιαν 29, 2014 1:27 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Αύγ 16, 2022 3:09 pm

polykos έγραψε:
Δευ Αύγ 15, 2022 4:41 pm

ΥΓ Ο απεσταλμένος μας έφτασε?? Τι διάολο, με το "Ασημένιο Βέλος" των ιταλών πήγε???
ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ !

Ναι με αυτό ακριβώς και ακόμα σιχτιρίζω,μην μου τα θυμίζειιιις!


Που είστε όλοι οι αντιγάλλοι?😂
Τους στραγγαλισαν τους Κροάτες που πρέπει να ναι χαρουμενοι που το ταμπλό δεν εγραψε 100 (δεν το επιδίωξαν κιόλας ) :wave:

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Εθνικές Ομάδες Κλιμακίων ΕΟΚ”