Final 4: Knock out ή σειρά παιχνιδιών;

Συντονιστής: Captains

Final 4: Knock out ή σειρά παιχνιδιών;

Knock out
8
73%
Στις 2 νίκες (έως 3 παιχνίδια)
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στις 3 νίκες (έως 5 παιχνίδια)
2
18%
Στις 4 νίκες (αλλά NBA, έως 7 παιχνίδια)
1
9%
 
Σύνολο ψήφων: 11
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3247
Δημοσιεύσεις: 6067
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 16, 2023 2:59 pm

nikolas_asteri έγραψε:
Τετ Αύγ 16, 2023 2:41 pm
Κοιτάω λίγο δίπλα μου. Δύο σειρές παρακάτω, λίγο πιο δεξιά, είναι τύπος που κάθεται στις θέσεις των χιλιάδων δολλαρίων, μέσα στη βροχή, έχει γείρει ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ. Έχει βάλει κλασσικά σαν μπάρμπας, τα χέρια σταυρωτά, και έχει γείρει το κεφάλι στο πλάι και τον παίρνει λες και είναι ζεστό μεσημέρι σε νησί.
10/10 would do again.
Έπεσα από την καρέκλα από τα γέλια!!! :roofl: :obey: :P

0
tarp7

allstar
Reactions: 1396
Δημοσιεύσεις: 3558
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Αύγ 16, 2023 3:30 pm

yorgos έγραψε:
Τετ Αύγ 16, 2023 9:55 am
Συμφωνώ πως δεν είναι συγκρίσιμο το ΝΒΑ με την Ευρωλίγκα και δεν πρέπει να είναι. Ο Αμερικανός, σε αντίθεση με τον Ευρωπαίο, ΔΕΝ πάει για να δει μπάσκετ στο γήπεδο. Πάει σε ένα εμπορικό κέντρο όπου θα φάει, θα ψωνίσει, θα δει χορευτικά, ζογκλερικά, μουσικά σόου, θα πέφτουν μίνι αερόστατα με δολάρια μέσα (το έζησα κι αυτό! αν θυμάμαι καλά στην Ατλάντα) και συμπτωματικά έχει και κάτι τύπους που παίζουν μπάσκετ. Στα πρώτα ματς που πήγα σοκαρίστηκα από το πόσο λίγοι πραγματικά παρακολουθούν το ματς: κόντευε να τελειώσει η τρίτη περίοδος σε ματσάρα με Στεφ vs Ντουράντ και οι διπλανομπροστινοί μου δεν είχαν έρθει ακόμη από τα εστιατόρια, είχαν πάει να πάρουν (άθλιο και πανάκριβο) ασιατικό. Χεσμένο το έχουν ματς, δεν είναι το κυρίως προϊόν, το κυρίως προϊόν είναι το εμπορικό κέντρο ΚΟΜΜΑΤΙ του οποίου είναι και η αρένα όπου παίζεται το μπάσκετ.

Αυτό το μέλλον θέλουμε για το μπα΄σκετ μας Νίκο Τσιαμτσίκα; Εγώ που είμαι γέρος λέω ΟΧΙ. Ακόμη και στην ακραία επιλογή γήπεδο με ούγκανα vs γήπεδο με σαπιοφάγους που δε βλέπουν καν το ματς προτιμώ τα ούγκανα. Αυτοί ίσως όταν τελειώσει το ματς παίζει και να ξέρουν ποιος νίκησε.
Αυτό με τ αερόστατο καλό είναι να το φέρουμε και στην Ευρώπη όχι όμως στον ελληνικό πρωτάθλημα γιατί εκεί τίποτα μονολεπτά και διλεπτα θα ρίχνουν :roofl:

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γενικά θέματα Eυρωπαϊκού Μπάσκετ”