Ο ΠΑΟ στην φετινή Α1

Συντονιστές: Captains, Super Moderators, Hall of Fame

Απάντηση
tressos

Reactions: 0
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: brandon ingram
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Σεπ 04, 2021 5:03 pm

Ο ΠΑΟ κατά την γνώμη μου βελτίωσε την ομάδα του αλλά μπάλωσε τα κενά του με πολλά ερωτηματικά.
Αρχικά ο άσος είναι μία θέση που έπρεπε να βελτιωθεί μιας που ο Μακ και ο Μπρέι δεν ήταν τίποτα άλλο παρά καλοί shoters .
Ο Πέρι θεωρώ ότι είναι τρομερός οργανωτής αλλά υστερεί πολύ στο σουτ .Για να μην τον αδικούμε όμως είναι εξαιρετικός αμυντικά κι ας είναι βραχύσωμος . Τώρα αυτό που χρειάζεται ο σύλλογος στο γκαρντ είναι ο Vildoza .Αν και ακριβός με 38% στα τρίποντα στην euroleauge και γενικά να κατέχει αρετές και στις 2 πλευρές του παρκέ θεωρώ ότι αξίζει το κάτι παραπάνω οικονομικά .Στο 2 είμαστε πιο συμπαγής μιας που ο Macon είναι πολυτέλεια για πάγκο και προσφέρει σε ότι χρειάζεται ένας πλήρης combo guard κάνοντάς το να φένεται και μέσα στο γήπεδο αλλά και να αποτυπώνεται στα στατιστικά . Τώρα σε ότι αφορά το 4 είμαι απογοητευμένος . Ο Okaro είναι πολύ καλεί μεταγραφή από θέμα ποιότητας και βιογραφικού. Ο Evans είναι μια κακή μεταγραφή για εμένα από την στιγμή που έχει μεγαλώσει και έχει πάρει την κάτω βόλτα. Μάλιστα δεν ξεχνάω ότι θα ερχόταν ο κλάσης ανώτερος Nygel . Τώρα αν βγουν οι 2 center όπου νιώθω ότι είναι πολύ ελπιδοφόροι η 1η θέση στην Α1 είναι σχεδόν σίγουρη

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναικός ΟΠΑΠ”