2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4152
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Μαρ 20, 2023 1:25 am

JohnnyPao έγραψε:
Κυρ Μαρ 19, 2023 9:08 pm
Εγω παντως δεν θα λεγα οχι στο να δίναμε το συμβόλαιο που θα παιρνε περίπου του χρόνου ο Παπαγιάννης (περίπου 1 εκατ) και κάτι παραπάνω για σεντερ ξενο παιχτουρα, τύπου Lessort ή Bidatze ή κάποιον τέτοιον και απο πισω με τα λεφτα του Gudaitis να φέρουμε τον Κώστα Αντετοκουμπο.

Εν τελει, από τη στιγμή που θέλει κι ο ίδιος ο Παπαγιάννης να φυγει, το παραπάνω σενάριο είναι μονόδρομος, αλλά μάλλον αναβάθμιση το λες κι οχι το αντίθετο. Το θεμα ειναι να μην φύγει ο Παπατζον κι ερθει κανας μετριος ξενος για βασικός σεντερ, πχ Τζεκιρι.

Εσεις τι προτιμάτε ?

Like για : Lessort(πχ) + Antetokounmpo
Dislike για : Papagiannis + Rivero(πχ)

Εξηγείστε κι ολας. Άλλες καλές περιπτώσεις ξένων για βασικο σεντερ ειναι ο Poirier, o Milutinov, o Zizic, αντε και ο Nebo.
Το μοναδικο σεναριο που πρεπει να υπαρξει για του χρονου θα ειναι βαρβατος σεντερ του μυριου πλας και ο παπαγιαννης σαν δευτερος το πολυ με 400κ το χρονο
και επειδη θα γραφτουν τα κλασσικα τετοια συμβολαια βρισκει και αν ηταν και καλυτερος θα επαιζε στο nba τα γνωστα δηλαδη ε ας παει να βρει μεγαλυτερο συμβολαιο

ιδεατο σεναριο να γινει το θαυμα και να παει σε οσφπ με 900+ το χρονο αλλα δεν νομιζω να πιαστει τοσο κοροιδο ο μπαρτζωκας

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4152
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Μαρ 20, 2023 1:28 am

Rebedierdos έγραψε:
Κυρ Μαρ 19, 2023 11:26 pm
Παπαγιάννη κουρασες σήκω και φύγε μόνος σου .
καλα κατσε μην τον κρατησει ο ταραντουλας για πρωτο σεντερ και του χρονου και κλαιμε

0
Dedalos

 euroleague
Reactions: 615
Δημοσιεύσεις: 1035
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 20, 2022 6:11 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Μαρ 20, 2023 8:33 am

Παιδιά ησυχαστε. Ο Παπαγιάννης και ο ίδιος δε θέλει να μείνει, μην αγχώνεστε. Φτιάξτε προτάσεις ρόστερ χωρίς αυτον

0
assistant77

 nba
Reactions: 1287
Δημοσιεύσεις: 2101
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Δευ Μαρ 20, 2023 10:11 am

Του Παπαγιαννη φαινεται απο μακρια η ΜΗ εργατικοτητα του.......γι αυτο και ειδικα στον Ολυμπιακο αποκλειεται να πληρωθει ΄΄μπροστα΄΄......πρωτα θα δουλεψει σα σκυλος και μετα θ ανταμειφθει........αποκλειεται να του δωσουμε 800-900κ για να ερθει σα βεντετα.....ας τα βρει αλλου.
Δε γινεται να σε εχει προικισει η φυση με αυτα τα προσοντα και εσυ να μην κανεις τιποτα........και ο Πλαις προτιμαει τα σουτακια αλλα αν του δωσεις τη μπαλα στα 3 μετρα ξερει να τη βαλει μεσα.......δε λεω να φτασεις τις κινησεις του Χακιμ αλλα ενα βασικο παιχνιδι στο ποστ ειναι απαραιτητο.......και δεν ειναι δικαιολογια οτι δεν τον δουλεψαν οι προπονητες του......ενα σκασμο λεφτα παιρνει......δωσε 1000 ευρω το μηνα στον προπονητη του παιδικου σας να σου κανει μια ωρα ατομικη τη μερα........
Τελος με τα γυμναστηρια δεν πρεπει να το πολυεχεις.......τυπου αλλεργια στα βαρη.......φιλε παιζει να σε σπρωχνω κι εγω με το τσογαρο στο να χερι και το τσιπουρο στο αλλο.......δε γινεται αυτο Ευρωλιγκα παιζεις 25 χρονων κι εχεις το κορμακι του Αβδαλα.......φιλικα.......

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1919
Δημοσιεύσεις: 5233
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 20, 2023 11:19 am

HackerBaby έγραψε:
Δευ Μαρ 20, 2023 11:04 am
Conan1982 έγραψε:
Δευ Μαρ 20, 2023 10:17 am

Αυτή είναι η μια ανάγνωση, ή άλλη λέει ότι έχετε τον Γκριγκόνις, τον Τόμας, τον Μπέιον που μαζί με τον Τζέιμς ήταν οι βασικοί πυλώνες στα περυσινά play off και στην ξέφρενη πορεία του 2ου γύρου, τον Παπαγιάννη που είναι από τους κορυφαίους μπλοκέρ και ριμπάουντερ της διοργάνωση, τον Williams που ήταν βασικός τις προηγούμενες χρονιές στην Euroleague και όχι τόσο αδιάφορος στην άμυνα, τον Lee που επίσης ήταν σημαντικός στον ρόλο του στην Monaco, τον Ponitka που ήταν ένας αξιοπρεπέστατος ρολίστας και φέτος έχει νομίζω ανταποκριθεί με το παραπάνω από τους πιο σταθερούς παίκτες σας. Δεν ξέρω πόσο πιο καλούς παίκτες θέλατε, δεν έχετε ένα Μίσιτς ή έναν Μίροτιτς, σίγουρα, αλλά από άποψη παικτών δεν βρίσκεστε ποιοτικά στα 3 χειρότερα της διοργάνωσης με τίποτα.
καλα για τον παπαγιαννη και τα blocks δεν λεει τιποτα απολυτως . Και ο Myles Turner ειναι καλος στα blocks στο nba . Μονο στο Fantasy μετραει αυτο .
πρακτικα λιγο να τον σπρωξεις , του εβαλες καλαθη .
Γενικα δεχομαι οτι έχει γίνει ενα μικρο underachieve στη φετινη χρονια , αλλα και παλι το ροστερ εχει μεγαλες τρυπες , ειδικα στο 1 και στο 5 .
Τρύπες έχει, όμως δεν αναιρεί ότι έχετε και καλούς παίκτες, περισσότερο η εκμετάλλευση τους και η διάθεση τους είναι το πρόβλημα. Το ίδιο ισχύει και για τον Παπαγιάννη, που έχει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, πολύ καλό σουτ για ψηλό, ικανότητα στα ριμπάουντ, μπλοκ, έχει κίνηση, έχει αδυναμίες όμως εγώ νομίζω ότι θα βρει άνετα θέση βασικού στην Ευρωλίγκα αν φύγει από εσάς.
Για μένα ο Παναθηναίκός μπορούσε να τα είχε πάει πολύ καλύτερα και να μην υπήρχε όλη αυτή η απογοήτευση, εντυπωσιακό είναι το γεγονός ότι 9 (!) παιχνίδια τα έχετε χάσει έως 3 πόντους, ένα τρίποντο, και αυτό χωρίς να έχετε παίξει μπάσκετ.

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 20, 2023 2:07 pm

Ο Παπαγιάννης, ο Τόμας και ο Γκριγκόνις αδικούνται πολύ σε αυτό το σαν ομάδα πράγμα που έχουμε.
Ναι, ο Παπαγιάννης έχει τα θέματα του κυρίως ότι τον σπρώχνουν εύκολα και δεν έχει ποστ παιχνίδι.
Δεν γίνεται να ξέχασε το μπάσκετ όμως.
Πέρσι είχε 10 πόντους, 8 ριμπάουντ, 1,7 μπλοκ και ήταν από τους καλύτερους ψηλούς, σίγουρα στους 10-15 καλύτερους της διοργάνωσης.

Δεν έχει ξεχάσει το μπάσκετ.
Ίσα ίσα ατομικά έχει προσθέσει το τρίποντο στο παιχνίδι του φέτος και μάλιστα αρκετά καλά.
12/29 Ευρωλίγκα και 13/23 Ελλάδα, αν σουτάρει λίγο περισσότερο από μακριά με όχι πολύ χειρότερα ποσοστά θα είναι ψηλός που αναγκάζει το αντίπαλο 5αρι να βγει στο τρίποντο.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1656
Δημοσιεύσεις: 4152
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Μαρ 20, 2023 6:27 pm

τα σχολια για τον παπαγιαννη θυμιζουν τα αντιστοιχα για τον καλαθη
φαντασιακα δηλαδη και τι θα γινοταν αν ειχε συμπαιχες τον καρυ και τον γιαννη
ο παιχτης που το εχει φαινεται ακομα και με κακους συμπαιχτες
ο παπαγιαννγς δεν κανει για πρωτος σεντερ σε ομαδα ευρωλιγκας
αυτο δεν ειναι κακο δεν γινεται ολοι οι παιχτες να κανουν για αυτο το επιπεδο
το κακο ειναι οτι λογιζεται και πληρωνεται για πρωτος σεντερ ευρωλιγκας ομως
τα υπολοιπα τι θα γινοταν αν εκανε βαρη αν δουλευε στις προπονησεις αν ειχε για συμπαιχτες το μισο γκολντεν στειτ και το μισο μιλγουοκι ειναι συζητησεις για το φαντασυ

1
1 Εικόνα
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Μαρ 22, 2023 11:29 pm

Γεια σας παιδιά, σε περίπτωση που δεν πάρουμε 4αρι επιπέδου Ojeleye, πως θα σας φαινόταν η περίπτωση του Derek Willis? Θα μπορούσε να γίνει ο δικός μας Daulton Hommes?

Συνολικά σαν παιχτης ειναι μάλλον χειρότερος από τον Williams που έχουμε ήδη αλλα τα στοιχεία που δίνει δένουν καλύτερα σε ένα ροστερ με Grigonis και Bacon στα φτερά. Ο Willis δηλαδή ειναι καλύτερος τρίποντος, ριμπαουντερ και αμυντικός. Τι λέτε?

Αντίστοιχα τι θα λέγατε και για τον Caboclo ως μπακαπ 5αρι? Θα τον σπρώχνουν εύκολα? Ή θα μπορούσε να γίνει ο δικός μας Matt Costello?

Καλύτερος παίκτης ειναι ο Caboclo ή ο Rivero?

0
tarp7

allstar
Reactions: 1354
Δημοσιεύσεις: 3519
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 23, 2023 7:14 am

Ο Ντουέιν Μπέικον εξήγησε μέσω Instagram Live πόσο δύσκολο του είναι να μην είναι κοντά στα παιδιά του. «Μου λείπουν τα παιδιά μου τόσο πολύ. Κάποιες φορές σκέφτομαι να αποσυρθώ, απλώς και μόνο για να είμαι κοντά τους! Είμαι μόνο 27 ετών, αγαπώ το μπάσκετ όμως είναι δύσκολο να μένω μακριά από τις ΗΠΑ. Όταν έχεις παιδιά, σημαίνει πως έχει ευθύνες. Σύμφωνοι, τα λεφτά είναι καλά, βγάζω περισσότερα από κάποιους παίκτες στο ΝΒΑ όμως η οικογένεια είναι πάνω απ' όλα» εξήγησε ο Αμερικανός σκόρερ του Παναθηναϊκού.
Και συνέχισε: «Δεν λέω ότι αποσύρομαι. Μου αρέσει πραγματικά εδώ, απλώς μου είναι δύσκολο να είμαι τόσο μακριά τους. Δεν είναι εύκολο για αυτούς να πάρουν το αεροπλάνο και να έλθουν στην άλλη άκρη του κόσμου αφού δεν είμαι πια με τη μητέρα τους. Δεν κλαίω όμως είμαι συναισθηματικά φορτισμένος. Η άφιξη της μητέρας μου στην Ελλάδα με έκανε να σκεφτώ κάποια πράγματα. Βλέπω για πολλά χρόνια τον εαυτό μου στην Ελλάδα αν συνεχίσω να παίζω. Για εμένα τα παιδιά μου είναι πάνω από τα χρήματα».
https://www.gazzetta.gr/basketball/euro ... -konta-sta
Δεν θα αργήσουν τα σχόλια ότι είναι τεμπέλης αντεπαγγελματίας κλπ , όπως έλεγαν και για το ντόρσευ.

0
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 890
Δημοσιεύσεις: 11170
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 23, 2023 7:53 am

JohnnyPao έγραψε:
Τετ Μαρ 22, 2023 11:29 pm
Γεια σας παιδιά, σε περίπτωση που δεν πάρουμε 4αρι επιπέδου Ojeleye, πως θα σας φαινόταν η περίπτωση του Derek Willis? Θα μπορούσε να γίνει ο δικός μας Daulton Hommes?

Συνολικά σαν παιχτης ειναι μάλλον χειρότερος από τον Williams που έχουμε ήδη αλλα τα στοιχεία που δίνει δένουν καλύτερα σε ένα ροστερ με Grigonis και Bacon στα φτερά. Ο Willis δηλαδή ειναι καλύτερος τρίποντος, ριμπαουντερ και αμυντικός. Τι λέτε?

Αντίστοιχα τι θα λέγατε και για τον Caboclo ως μπακαπ 5αρι? Θα τον σπρώχνουν εύκολα? Ή θα μπορούσε να γίνει ο δικός μας Matt Costello?

Καλύτερος παίκτης ειναι ο Caboclo ή ο Rivero?
Ο Παναθηναικος πρεπει να φερει ενα βαρβατο 4αρι για βασικο,και να εχει απο πισω τον Μαντζουκα και τον Αγραβανη. Δεν μας κανει λυσεις τυπου Willis, ο οποιος ειναι καλος παικτης,αλλα δεν ξερω αν μπορει να κανει στο επιπεδο της euroleague οσα κανει στο eurocup.

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 23, 2023 9:08 am

j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μαρ 23, 2023 7:53 am
JohnnyPao έγραψε:
Τετ Μαρ 22, 2023 11:29 pm
Γεια σας παιδιά, σε περίπτωση που δεν πάρουμε 4αρι επιπέδου Ojeleye, πως θα σας φαινόταν η περίπτωση του Derek Willis? Θα μπορούσε να γίνει ο δικός μας Daulton Hommes?

Συνολικά σαν παιχτης ειναι μάλλον χειρότερος από τον Williams που έχουμε ήδη αλλα τα στοιχεία που δίνει δένουν καλύτερα σε ένα ροστερ με Grigonis και Bacon στα φτερά. Ο Willis δηλαδή ειναι καλύτερος τρίποντος, ριμπαουντερ και αμυντικός. Τι λέτε?

Αντίστοιχα τι θα λέγατε και για τον Caboclo ως μπακαπ 5αρι? Θα τον σπρώχνουν εύκολα? Ή θα μπορούσε να γίνει ο δικός μας Matt Costello?

Καλύτερος παίκτης ειναι ο Caboclo ή ο Rivero?
Ο Παναθηναικος πρεπει να φερει ενα βαρβατο 4αρι για βασικο,και να εχει απο πισω τον Μαντζουκα και τον Αγραβανη. Δεν μας κανει λυσεις τυπου Willis, ο οποιος ειναι καλος παικτης,αλλα δεν ξερω αν μπορει να κανει στο επιπεδο της euroleague οσα κανει στο eurocup.
Αν θέλουμε να παίζουμε ως φαβορί για 8αδα πρέπει να έχουμε τουλάχιστον από έναν βαρβάτο σε κάθε θέση και μετά καλούς ρολίστες.
Αν υπάρχουν λεφτά για αυτά δεν ξέρω.

0
JohnnyPao

allstar
Reactions: 1069
Δημοσιεύσεις: 4222
Εγγραφή: Τετ Ιουν 06, 2018 7:06 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 23, 2023 10:03 am

pan24 έγραψε:
Πέμ Μαρ 23, 2023 9:08 am
j-kidd13 έγραψε:
Πέμ Μαρ 23, 2023 7:53 am


Ο Παναθηναικος πρεπει να φερει ενα βαρβατο 4αρι για βασικο,και να εχει απο πισω τον Μαντζουκα και τον Αγραβανη. Δεν μας κανει λυσεις τυπου Willis, ο οποιος ειναι καλος παικτης,αλλα δεν ξερω αν μπορει να κανει στο επιπεδο της euroleague οσα κανει στο eurocup.
Αν θέλουμε να παίζουμε ως φαβορί για 8αδα πρέπει να έχουμε τουλάχιστον από έναν βαρβάτο σε κάθε θέση και μετά καλούς ρολίστες.
Αν υπάρχουν λεφτά για αυτά δεν ξέρω.
Vildoza - Lee
Grigonis(2/3) - Thomas - Moraitis(2/1)
Bacon(3/4) - Rogavopoulos
Willis - Matzoukas - Agravanis(4/5)
Lessort - Antetokounmpo

Δηλαδή αυτο δεν ειναι ροστερ 8αδας? Η Μπασκονια ποσο καλύτερους εχει? Ο ασος τους ο Τομπσον κι αυτος απο Γιουροκαπ ήρθε.

0
giorgos45

 a1greece
Reactions: 126
Δημοσιεύσεις: 654
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 06, 2021 6:31 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Μαρ 23, 2023 10:17 am

στον ασσο για μενα πρεπει ναρθει καλυτερος απο λι!καμπατσο βιλντοσα δηλ η κατι αλλο ας παρει τον τομπσον απο μπασκονια το διδυμο βιλντοζα τομπσον ειναι πολυ καλο!οπως κ στους ψηλους ο γουιλις δε κανει κ το λεσορτ αντεντο δε μαρεσει κ πολυ!στο 4 ναρθει παιχτης να μπορει να παιξει κ λιγο 5!εγω θα εβαζα συο ροστερ κ το μητρου λονγκ αν επαιρνε διαβατηριο για να αδειασω θεση ξενου!

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1919
Δημοσιεύσεις: 5233
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 23, 2023 10:36 am

Ο Πάνος Παναγιωτόπουλος λέει σε άρθρο ότι ο Παναθηναίκός προσεγγίζει από τώρα τοπ παίκτες και ένας από αυτούς (πιθανόν) να είναι ο Μιλουτίνοφ!
https://basket.apexsports.gr/2023/03/22 ... os-ellada/

Ο Συρίγος λέει ότι είναι επιβεβαιωμένο ότι ο Παναθηναϊκός προσεγγίζει τοπ-παίκτες χωρίς να αναφέρεται σε κάποιους συγκεκριμένους.

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Μαρ 23, 2023 10:38 am

JohnnyPao έγραψε:
Πέμ Μαρ 23, 2023 10:03 am
pan24 έγραψε:
Πέμ Μαρ 23, 2023 9:08 am


Αν θέλουμε να παίζουμε ως φαβορί για 8αδα πρέπει να έχουμε τουλάχιστον από έναν βαρβάτο σε κάθε θέση και μετά καλούς ρολίστες.
Αν υπάρχουν λεφτά για αυτά δεν ξέρω.
Vildoza - Lee
Grigonis(2/3) - Thomas - Moraitis(2/1)
Bacon(3/4) - Rogavopoulos
Willis - Matzoukas - Agravanis(4/5)
Lessort - Antetokounmpo

Δηλαδή αυτο δεν ειναι ροστερ 8αδας? Η Μπασκονια ποσο καλύτερους εχει? Ο ασος τους ο Τομπσον κι αυτος απο Γιουροκαπ ήρθε.
Μπορεί και να πάει 8αδα αλλά φαβορί δεν θα είναι. Κανείς όταν ξεκίναγε η σεζόν δεν υπολόγιζε να μπει η Μπασκόνια. Άλλοι έχουν πάει και final 4 με χειρότερο ρόστερ αλλά δεν είναι ο κανόνας

Ας πούμε το συγκεκριμένο έχει την υπόθεση ότι ο Γουίλις θα αποδώσει σε επίπεδο Ευρωλίγκας, ο Μπέικον με νέο προπονητή θα παίζει ομαδικά στην επίθεση και θα προσπαθεί και στην άμυνα, ότι ο Γκριγκόνις θα θυμίζει τον παλιό Γκριγκόνις και ότι ο προπονητής θα βρει έναν τρόπο μια 5αδα με 3 εκ των Βιλντόζα, Μπέικον, Γκριγκόνις, Τόμας να μην είναι πίσω σουρωτήρι.
Αν γίνουν αυτά,αυτό το ρόστερ μπαίνει 8αδα.

Το οποίο δεν είναι κακό να έχεις μια ομάδα που υπό προυποθέσεις είναι 8αδας, εξαρτάται ποιο είναι το μπάτζετ.
Ο Λεσόρτ πάντως πιστεύω δύσκολα να έρθει. Θεωρώ αν αφήσει την Παρτίζαν και τον Ζοτς θα είναι για μια από τις τοπ που μπορούν να του δώσουν ότι ζητήσει και να είναι φαβορί για κούπα, όχι για μια ομάδα που θα ξεκινάει από χειρότερη αφετηρία σε σχέση με την τωρινή του ομάδα.
Conan1982 έγραψε:
Πέμ Μαρ 23, 2023 10:36 am
Ο Πάνος Παναγιωτόπουλος λέει σε άρθρο ότι ο Παναθηναίκός προσεγγίζει από τώρα τοπ παίκτες και ένας από αυτούς (πιθανόν) να είναι ο Μιλουτίνοφ!
https://basket.apexsports.gr/2023/03/22 ... os-ellada/

Ο Συρίγος λέει ότι είναι επιβεβαιωμένο ότι ο Παναθηναϊκός προσεγγίζει τοπ-παίκτες χωρίς να αναφέρεται σε κάποιους συγκεκριμένους.
Ελπίζω να μην γίνονται αυτά χωρίς να έχει κλείσει προπονητής...

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”