2022-2023-Παναθηναϊκός - Προτάσεις για ροστερ και μεταγραφές

Συντονιστής: Captains

basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιούλ 30, 2021 8:42 pm

irving έγραψε:
Παρ Ιούλ 30, 2021 8:36 pm
τοσο win-win περιπτωση ειχα καιρο να δω.
ο παναθηναικος θα παρει χρηματα για ενα ταλεντο που δεν καταφερε ποτε να αξιοποιησει και ο μικρος θα εχει την ευκαιρια να δουλεψει και να παιξει στην αμερικη.
Αν μιλάς για τον Παναθηναϊκό μάλλον έχεις δίκιο. Γιατί, έχουμε και το παράδειγμα του Ποκουσέφκι που πρέπει να είχε παίξει ακόμα λιγότερο από τον Καλαϊτζάκη στην Ευρωλίγκα και έφερε κάπου 1κ στον Ολυμπιακό.
Πάντως μιλάμε για όντως πολύ καλή εξέλιξη για τον Παναθηναϊκό.
Από την άλλη προϊδεάζει για το την ξηρασία που μέλλει να δούμε στην Ευρώπη και την Ευρωλίγκα. Ότι καλό πάει να ξεμυτήσει θα φεύγει για απέναντι.
Έχουμε να δούμε πολύ πήγαιν-έλα τον Αύγουστο.

Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:19 am

Ο Χεζόνια ανακοινώθηκε επίσημα από την Ούνιξ αρα συνεχίζουμε χωρίς περίεργα σενάρια.

Σχετικά με τον άσσο, αν δώσουμε σε κοντό τα λεφτά που πάμε να δώσουμε στον Χέιζ υπάρχει κάποιος γνωστής αξίας διαθέσιμος;

Διαφορετικά πάμε να αλλάξουμε στοιχήματα...
Γιατί όπως είπε και ο Πρίφτης στην συνέντευξη, και τον Σμιθ να φέρεις ποιος σου λέει ότι θα παίξει καλύτερα από όσους εχεις.

Ακόμα θυμάμαι τα περσινά πανηγύρια εδώ για τον Φόστερ.

Αν μείνει ο Μπρέι δεν είναι το στοίχημα ο Μπρέι.
Σαν μπακαπ 2 θα παίζει μαζί με τον Σαντ Ρος που θα παίρνει και αυτός λεπτά στο 2,θα βγει χωρις θέμα εκεί.

Το στοίχημα θα είναι αν το Πέρι-Μέικον στο 1 μπορεί να μας βγάλει κάπου.

Αυτό που δεν μου αρέσει είναι η επιμονή σε ακριβό 4-3αρι(μάλλον δεύτερο ακριβότερο συμβόλαιο της ομάδας). Οκ φοβόμαστε για τον Παπαπέτρου αλλά και πάλι.
Βέβαια ίσως εδώ πάνε για τον καλύτερο διαθέσιμο αν δεν βρίσκουν αντίστοιχο του Χέιζ σε 4-5αρι.

0
AlexD

 nba
Reactions: 1435
Δημοσιεύσεις: 2557
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:44 am

Για μένα που πίστευα πως:

1) Για να γίνει ομάδα δεν πρέπει να μείνει και ο Χεζόνια και 2) ο Καλαιντζάκης έχει μέλλον

ήταν ένα καλό 2ήμερο.

Η ομάδα έβαλε κάποια χρήματα στο ταμείο από έναν παίχτη που δεν έδειχνε να πιστεύει και ιδιαίτερα ή δεν βρήκαν μαζί τον τρόπο να το εξελίξουν και ο παίχτης έχει μια μοναδική ευκαιρία να με δικαιώσει :P

Εξακολουθώ να πιστεύω πως είναι πιο ορθολογικό να πάρει ψηλό 1σο με σχετικά καλό (σποτ έστω) σουτ και να μείνει ο Ροος κυρίως στο 3, με τα πιο πολλά λεφτά να πηγαίνουν σε έναν 4/5 με σουτ.
Εναλλακτικά επιμένετε με Ροος στο 1, το να καλύπτει ο Μέικον (ή ο Λεμπό...) όταν δεν είναι μέσα ο Πέρυ δεν μου φαίνεται λογικό. Τα σχήματα με Πάπα στο 5 θέλουν κάτι άλλο στο 1 νομίζω. Κυρίως αμυντικά αλλά και επιθετικά.

0
titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:56 am

Καλημέρα guys.ο Χεζονια ανακοινώθηκε από ουνικς. Οπότε κλείνει το κεφάλαιο ΠΑΟ προς το παρόν.
Δεν έχουμε ξεκάθαρη βούληση από ΚΑΕ αν τα επιπλέον χρήματα θα πάνε και για γκαρντ η θα ριχτούν όλα για ποιοτικό τεσσαρι

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:59 am

Σχετικά με τον Καλαιτζάκη έγινε μια παρανόηση από τους δημοσιογράφους χτες απ'ότι φαίνεται.
Οι Bucks δεν είπαν από τώρα ότι θέλουν τον παίκτη και δεν πλήρωσαν το nba out του.

Είπαν ότι τον θέλουν στο summer league(8-15/8) για να τον δουν και αν τους πείσει θα τον πάρουν από φέτος αλλιώς θα το ξαναδούν μελλοντικά.
Εμεις με τη σειρά μας ενώ τυπικά το nba out έπρεπε να πληρωθεί ως σήμερα είπαμε ότι τον αφήνουμε όποτε και αν πληρωθεί.

Οπότε τα λεφτά δεν τα έχουμε και δεν είναι και σίγουρο ότι θα τα πάρουμε. Αρα δεν μπορούμε να κάνουμε σχεδιασμό υπολογίζοντας τα...

Από την άλλη, στο ακραίο σενάριο μπορεί να βρεθούμε μετά τον 15αύγουστο με γύρω στο 1,5-1,8 μύριο(συμβόλαιο+nba out Παπαπέτρου, nba out+συμβόλαιο Καλαιτζάκη) χωρίς όμως διαθέσιμους παίκτες να τα χαλάσουμε

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 7:01 am

Μακάρι το παιδί, αλλά δύσκολα να εντυπωσιάσει είτε στο summer είτε στο winter league.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Tracy Mac

allstar
Reactions: 1033
Δημοσιεύσεις: 3218
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 12:28 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 7:04 am

pan24 έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:59 am
Σχετικά με τον Καλαιτζάκη έγινε μια παρανόηση από τους δημοσιογράφους χτες απ'ότι φαίνεται.
Οι Bucks δεν είπαν από τώρα ότι θέλουν τον παίκτη και δεν πλήρωσαν το nba out του.

Είπαν ότι τον θέλουν στο summer league(8-15/8) για να τον δουν και αν τους πείσει θα τον πάρουν από φέτος αλλιώς θα το ξαναδούν μελλοντικά.
Εμεις με τη σειρά μας ενώ τυπικά το nba out έπρεπε να πληρωθεί ως σήμερα είπαμε ότι τον αφήνουμε όποτε και αν πληρωθεί.

Οπότε τα λεφτά δεν τα έχουμε και δεν είναι και σίγουρο ότι θα τα πάρουμε. Αρα δεν μπορούμε να κάνουμε σχεδιασμό υπολογίζοντας τα...

Από την άλλη, στο ακραίο σενάριο μπορεί να βρεθούμε μετά τον 15αύγουστο με γύρω στο 1,5-1,8 μύριο(συμβόλαιο+nba out Παπαπέτρου, nba out+συμβόλαιο Καλαιτζάκη) χωρίς όμως διαθέσιμους παίκτες να τα χαλάσουμε
κακο σεναριο αυτο που λες και μακαρι να πληρώσουν και να παρουν τωρα Καλαϊτζάκη.

Δυσκολο να φυγουν και οι δυο και ας ελπισουμε να φυγει μονο ο μικρος.

Παντα θα υπαρχουν διαθεσιμοι παικτες καλοκαιρι. Πολλοι δεν θα βρουν απέναντι δεν γινεται να βρουν ολοι.

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1793
Δημοσιεύσεις: 12017
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 7:10 am



0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 8:50 am

titsokk έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:56 am
Καλημέρα guys.ο Χεζονια ανακοινώθηκε από ουνικς. Οπότε κλείνει το κεφάλαιο ΠΑΟ προς το παρόν.
Δεν έχουμε ξεκάθαρη βούληση από ΚΑΕ αν τα επιπλέον χρήματα θα πάνε και για γκαρντ η θα ριχτούν όλα για ποιοτικό τεσσαρι
Καλημέρες. Αν κι φαινόταν λογικοφανές όπως το είχες θέσει, η αλήθεια είναι ότι μάλλον ευχαριστήθηκε ο Πρίφτης όταν ο Χεζόνια δεν δέχτηκε την πρόταση που τού έγινε και το θέμα είχε λήξει από τότε. Έχετε και χειμώνα, άλλωστε, περιόδο όπου στην εποχή Δ.Γ είστε εξαιρετικά δραστήριοι- ενίοτε και φανταχτεροί ( Πασκουάλ, Πιτίνο, Μ. Τζέιμς, Χεζόνια, Τσεντίλε).

Επιστρέφοντας στο θέμα Χεζόνια, μου δινόταν συχνά η εντύπωση ότι πολλοί Παναθηναϊκοί αν τους γινόταν το ερώτημα "Χεζόνια και 14οι" ή χωρίς Χεζόνια και 10-12οι, θα σου απαντούσαν: Χεζόνιααααααααααααα ρεεεεε. :P


Εγώ αν ήμουν Πρίφτης θα έριχνα ριξιά σε 4-5ρι καλό σαν τον Γερέμπκο. Και θα πήγαινα με ρίσκο στο 3 στην περίπτωση που ερχόταν πρόταση για τον Παπαπέτρου. Από αυτά που έχω διαβάσει από τον Μάη σε μέσα/φόρα που τα εμπιστεύομαι, δεν έχει πάρει το μάτι μου τον Πάπι στις λίστες των σκάουτερς του ΝΒΑ. Στη θέση του έχουν κυκλώσει τους Σιλντς. Γκεντράιτις κι αν γινόταν πρόταση για κάποιον που ακόμα δεν έχει μπει στις λίστες αυτές, θα ήταν για τον Φοντέκιο να τρελαινόταν στο χρήμα ο Κερεχέτα-ς έχοντας πουλήσει σε λίγους μήνες Βιντόσα, Γκεντράιτις και Φοντέκιο. :wink:

Τέλος, στο τόπικ αυτό, έχουμε ξαναμιλήσει για τον Τίμα, σε περίπτωση που δεν κάτσει του Χέιζ. Πιο 3ρι από το 4ρι Χέιζ, αλλά τo έχει ξαναπαίξει το PF και την ξέρει καλά. Ρίσκο λόγω χαρακτήρα, βέβαια. Εκεί πάω πάσο.

titsokk

 a1greece
Reactions: 175
Δημοσιεύσεις: 744
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 09, 2010 6:01 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Ιούλ 31, 2021 11:40 am

yorgos έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 7:01 am
Μακάρι το παιδί, αλλά δύσκολα να εντυπωσιάσει είτε στο summer είτε στο winter league.
Έτσι λέω κι εγώ Γιώργο από χτες σε φόρουμ κλπ κι έχουν πέσει να με φάνε (πιάσαμε κορόιδα τους Αμερικανούς, ειρωνείες κλπ) . Λες και δε θέλουμε να βγάλουμε άλλον έναν Έλληνα στο nba η να προκόψει το παιδί. Το προφανές λέμε, είναι πάρα μα πάρα πολύ άγουρος και δεν είναι 18, έκλεισε τα 22 και πάει για 23 πλεον

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7016
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 12:31 pm

pan24 έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:59 am
Σχετικά με τον Καλαιτζάκη έγινε μια παρανόηση από τους δημοσιογράφους χτες απ'ότι φαίνεται.
Οι Bucks δεν είπαν από τώρα ότι θέλουν τον παίκτη και δεν πλήρωσαν το nba out του.

Είπαν ότι τον θέλουν στο summer league(8-15/8) για να τον δουν και αν τους πείσει θα τον πάρουν από φέτος αλλιώς θα το ξαναδούν μελλοντικά.
Εμεις με τη σειρά μας ενώ τυπικά το nba out έπρεπε να πληρωθεί ως σήμερα είπαμε ότι τον αφήνουμε όποτε και αν πληρωθεί.

Οπότε τα λεφτά δεν τα έχουμε και δεν είναι και σίγουρο ότι θα τα πάρουμε. Αρα δεν μπορούμε να κάνουμε σχεδιασμό υπολογίζοντας τα...

Από την άλλη, στο ακραίο σενάριο μπορεί να βρεθούμε μετά τον 15αύγουστο με γύρω στο 1,5-1,8 μύριο(συμβόλαιο+nba out Παπαπέτρου, nba out+συμβόλαιο Καλαιτζάκη) χωρίς όμως διαθέσιμους παίκτες να τα χαλάσουμε
Από τα λίγα που ξέρω για ΝΒΑ μου φαίνεται δύσκολο μια ομάδα στο #60 να πληρώσει 300.000 buyout.

Πρώτον γιατί έχει την επιλογή να τον δοκιμάσει summer league και μετά να τον αφήσει σε draft and stash κατάσταση, στην Ευρώπη από το να τον έχει two way contract σε g league.
Δεύτερον γιατί υπάρχει και άλλος τρόπος να τον πάρεις από το να πληρώσεις. Καθώς είναι στο νούμερο εξήντα, μπορούσε να τον προσπεράσει και να μην πάρει τα δικαιώματα του με την ασφάλεια οτι ουτε κάποια άλλη ομάδα του ΝΒΑ να τον έκλεβε. Θα καλούσε μετά τον παίκτη για προπονήσεις και summer league και θα έβαζε την πίεση "έμμεσα" στον παίκτη να αποδεσμευτει χωρίς πολλά πολλά.
Κακά τα ψέματα οι Μπακς δεν καίγονται στην απόκτηση Καλαιτζακη γιατί είναι πρωταθλητές. Ενώ το παιδί είναι μεγάλο ταλέντο δεν αλλάζει αυτό, στο ΝΒΑ δε λειτουργούν έτσι. Εκεί ανεβάζουν άμεσα αξία οι Ευρωπαίοι όταν παίζουν πολλά παιχνίδια στην Ευρώπη όχι όταν είναι άκρη πάγκου. Γιατί θεωρούν ότι το επίπεδο εκπαιδεύει καλύτερα τους νεαρούς από το NCAA.
Πιο πιθανό είναι για μένα όπως το βλέπω ο παίκτης να προπονηθει καλοκαίρι Αμερική και να παίξει / βρεθεί summer league. Μετά να γυρίσει παναθηναϊκό ώστε μετά από μια χρονιά να πληρωθεί το buyout.

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 737
Δημοσιεύσεις: 3272
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιούλ 31, 2021 1:19 pm

Ενταξει τωρα μπορει και να τρεμει ο Βεσελι..ο Ταβαρες ....ακομη κι ο γερο Σκολα... :cry: ..https://sports3.gr/panathinaikos-ypegra ... Y9hLyhrJ5g

0
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 737
Δημοσιεύσεις: 3272
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιούλ 31, 2021 1:33 pm

basket72 έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 8:50 am
titsokk έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 6:56 am
Καλημέρα guys.ο Χεζονια ανακοινώθηκε από ουνικς. Οπότε κλείνει το κεφάλαιο ΠΑΟ προς το παρόν.
Δεν έχουμε ξεκάθαρη βούληση από ΚΑΕ αν τα επιπλέον χρήματα θα πάνε και για γκαρντ η θα ριχτούν όλα για ποιοτικό τεσσαρι
Καλημέρες. Αν κι φαινόταν λογικοφανές όπως το είχες θέσει, η αλήθεια είναι ότι μάλλον ευχαριστήθηκε ο Πρίφτης όταν ο Χεζόνια δεν δέχτηκε την πρόταση που τού έγινε και το θέμα είχε λήξει από τότε. Έχετε και χειμώνα, άλλωστε, περιόδο όπου στην εποχή Δ.Γ είστε εξαιρετικά δραστήριοι- ενίοτε και φανταχτεροί ( Πασκουάλ, Πιτίνο, Μ. Τζέιμς, Χεζόνια, Τσεντίλε).

Επιστρέφοντας στο θέμα Χεζόνια, μου δινόταν συχνά η εντύπωση ότι πολλοί Παναθηναϊκοί αν τους γινόταν το ερώτημα "Χεζόνια και 14οι" ή χωρίς Χεζόνια και 10-12οι, θα σου απαντούσαν: Χεζόνιααααααααααααα ρεεεεε. :P


Εγώ αν ήμουν Πρίφτης θα έριχνα ριξιά σε 4-5ρι καλό σαν τον Γερέμπκο. Και θα πήγαινα με ρίσκο στο 3 στην περίπτωση που ερχόταν πρόταση για τον Παπαπέτρου. Από αυτά που έχω διαβάσει από τον Μάη σε μέσα/φόρα που τα εμπιστεύομαι, δεν έχει πάρει το μάτι μου τον Πάπι στις λίστες των σκάουτερς του ΝΒΑ. Στη θέση του έχουν κυκλώσει τους Σιλντς. Γκεντράιτις κι αν γινόταν πρόταση για κάποιον που ακόμα δεν έχει μπει στις λίστες αυτές, θα ήταν για τον Φοντέκιο να τρελαινόταν στο χρήμα ο Κερεχέτα-ς έχοντας πουλήσει σε λίγους μήνες Βιντόσα, Γκεντράιτις και Φοντέκιο. :wink:

Τέλος, στο τόπικ αυτό, έχουμε ξαναμιλήσει για τον Τίμα, σε περίπτωση που δεν κάτσει του Χέιζ. Πιο 3ρι από το 4ρι Χέιζ, αλλά τo έχει ξαναπαίξει το PF και την ξέρει καλά. Ρίσκο λόγω χαρακτήρα, βέβαια. Εκεί πάω πάσο.
''Εγώ αν ήμουν Πρίφτης θα έριχνα ριξιά σε 4-5ρι καλό σαν τον Γερέμπκο...'' Σε κλιμακα Γερεμπκο ποσο κοντα ειναι ο παικτης Καββαδας??? :drunk: ....Μετα και απ αυτο λοιπον το μπασκετικο ''χτυπημα-τρυπημα'' στο μυαλο στην αποψη μου για τη θεση 5 ΚΑΘΕ ομαδας , η δικη μου θεση πλεον στην 109 του ΟΑΚΑ ,μπορει μετα απο μεγαλο διψηφιο αριθμο ετων, να καταληφθει απο καποιον αλλο που δεν εξαντληθηκαν ακομη οι μπασκετικες αντοχες του......

0
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Ιούλ 31, 2021 2:10 pm

manj13 έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 1:19 pm
Ενταξει τωρα μπορει και να τρεμει ο Βεσελι..ο Ταβαρες ....ακομη κι ο γερο Σκολα... :cry: ..https://sports3.gr/panathinaikos-ypegra ... Y9hLyhrJ5g
Δε νομίζω να τον δεις και πολλά δευτερόλεπτα τον Καββαδά να παίζει στην Ευρωλίγκα πάντως. Σίγουρα λιγότερα από τον Αύγουστο. Πέμπτος ψηλός θα είναι, θα πρέπει να τραυματιστούν τρεις, ο τέταρτος να βγει με πέντε φάουλ και να κάνει απεργία και κάποιος άλλος φόργουορντ για να παίξει ο συμπαθής Καββαδάς.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
manj13

allstar
Reactions: 737
Δημοσιεύσεις: 3272
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 11, 2013 8:59 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: MJ,Bodiroga,Διαμαντιδης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 3

Σάβ Ιούλ 31, 2021 2:20 pm

yorgos έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 2:10 pm
manj13 έγραψε:
Σάβ Ιούλ 31, 2021 1:19 pm
Ενταξει τωρα μπορει και να τρεμει ο Βεσελι..ο Ταβαρες ....ακομη κι ο γερο Σκολα... :cry: ..https://sports3.gr/panathinaikos-ypegra ... Y9hLyhrJ5g
Δε νομίζω να τον δεις και πολλά δευτερόλεπτα τον Καββαδά να παίζει στην Ευρωλίγκα πάντως. Σίγουρα λιγότερα από τον Αύγουστο. Πέμπτος ψηλός θα είναι, θα πρέπει να τραυματιστούν τρεις, ο τέταρτος να βγει με πέντε φάουλ και να κάνει απεργία και κάποιος άλλος φόργουορντ για να παίξει ο συμπαθής Καββαδάς.
ΣΕΝΤΕΡ με την εννοια του ορου ειναι ο Παπαγιαννης...ο Φλοιντ κι ο Καββαδας.....Και τους τρεις στο ποστ μεθυσμενος ο Ραντουλιτσα τους περναει μεσα απο τις τρυπες που χει το διχτακι....Kι οχι τιποτε αλλο ..πονταρα για το μελλον στο γιο του Mike αλλα τον κερδισε το baseball.... :cry:

0
“I own the guy guarding me.”...Μichael Jordan....The G.O.A.T.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Παναθηναϊκός”