Euroleague 6th day ,Zenit - Παναθηναϊκός 12/04 20:00

Συντονιστής: Captains

villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 12, 2021 8:12 pm

ενα θα πω μονο...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχα


για πολλα γελια αυτο το εκτρωμα που μονο στο ονομα θυμιζει Παναθηναικο....
ευτυχως δεν ειδα τον αγωνα

0
nikkal

 a1greece
Reactions: 270
Δημοσιεύσεις: 725
Εγγραφή: Παρ Οκτ 23, 2020 8:45 am
Αγαπημένη θέση: C
Αγαπημένος παίκτης: Stojan Vrankovic
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Απρ 12, 2021 10:33 pm

Διώξαμε τον έναν μαθητευόμενο μάγο για να φέρουμε τον άλλον. Κάτας προπονητής δεν υπάρχει στο υψηλό επίπεδο. Καλά κρασιά!

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1616
Δημοσιεύσεις: 4006
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Τρί Απρ 13, 2021 6:32 am

nikkal έγραψε:
Δευ Απρ 12, 2021 10:33 pm
Διώξαμε τον έναν μαθητευόμενο μάγο για να φέρουμε τον άλλον. Κάτας προπονητής δεν υπάρχει στο υψηλό επίπεδο. Καλά κρασιά!
το ξερουμε αυτο ,ο κατας ηρθε για να μην χαθει το πρωταθλημα στην ελλαδα που αν κρατουσαμε βοβορα ηταν πολυ πιθανο,δεν ηρθε για να κανει πορεια στην ευρωλιγκα,εκει η θεση μας ηταν πανω κατω γνωστη απτην αρχη της σεζον,προς το τελος θα ειμασταν

0
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Απρ 13, 2021 6:35 am

5 μέρες ξεκούραση στον SARAS1989 και παράκληση να το ξανασκεφτεί... :mutombo:
επίσης για τον basket72 θα παρακαλέσουμε όποτε θεωρει ,να κάνει χρήση της αναφοράς ώστε να ελέγχεται η συζήτηση και να είναι πιο εύκολο το έργο των συντονιστών.


0
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
Άβαταρ μέλους
golitog7

 euroleague
Reactions: 772
Δημοσιεύσεις: 1479
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2017 9:18 am
Τοποθεσία: Munich
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένος παίκτης: Spanoulis, Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: BayernMunich
Προειδοποιήσεις: 1

Τρί Απρ 13, 2021 6:44 am

Τι φταίει ο Κάτας και ο κάθε Κάτας ρε παιδιά? Με αυτούς τους παίκτες δε γίνεται να πετύχεις κάτι καλύτερο και τον Πόποβιτς να φέρεις. Πρέπει να είμαστε ειλικρινείς. Η Ζενίτ το καλοκαίρι πήρε Πάνγκος, Γκουντάιτις, Μπάρον, Τόμας κτλ και ο Παο πήρε τον White, τον Νέντοβιτς και τον Σάικς (αυτούς δλδ που έδιωξε η ΑΡΜΑΝΙ :O). Οι ελληνικές ομάδες ψωνίζουν από το τρίτο ράφι πλέον, ότι περισσέψει από τους άλλους.
Επίσης το ότι δέχτηκε 30 πόντους δεν είναι και τόσο τραγικό. Ένα ματς χωρίς κίνητρο και με τους άλλους να καίγονται (edit mod , παρακαλώ όχι σχόλια για διαιτησία ), αυτό δεν έχει ιδιαίτερη σημασία) δε θέλει και πολύ να στραβώσει. Τόσες ομάδες έχουν χάσει με 30 πόντους.

0
Άβαταρ μέλους
john wick

allstar
Reactions: 225
Δημοσιεύσεις: 3532
Εγγραφή: Τρί Ιουν 14, 2016 8:26 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Απρ 13, 2021 6:54 am

Nτάξει μεταξύ μας τώρα μια χαρά φταίει ο Κάτας...
Υπήρχε περίπτωση με κόουτς Ζέλικο ξέρω γω ή κόουτς Σάρας να χάνεις και οι Ογκαστ , Ρος να χασκογελάνε στον πάγκο;;; ΟΧΙ....
Υπήρχε περίπτωση να αφηναν την ομάδα να εμφανίζεται έτσι ,χωρίς κίνητρο;;;
η χρησιμοποίηση εχθές του Βουγιούκα πραγματικά με εξέπληξε....παίκτης που εχει να παίξει μπάσκετ περίπου 1 χρόνο και τον έβαλε να βγαίνει στον Pangos... :mrgreen:
Σαφώς και εχει πολλά άλλοθι , το κυριότερο το ότι δεν ειναι δική του η ομάδα , τον covid που χτύπησε μαζικά την ομάδα κλπ , όμως μου δείχνει ότι δεν μπορεί να αλλάξει και πολλά πράγματα στην ροή του ματς...Εάν ένα παιχνίδι του Παναθηναικού στραβώσει δεν ξεστραβώνει με τπτ (παρά ελαχίστων περιπτώσεων) ..

2
2 Εικόνα
Δεν έχεις επιλογές , ζήσε...
villiskabas

 euroleague
Reactions: 272
Δημοσιεύσεις: 1899
Εγγραφή: Τετ Αύγ 05, 2015 6:17 pm
Αγαπημένος παίκτης: Αλβερτης
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Απρ 13, 2021 7:18 am

john wick έγραψε:
Τρί Απρ 13, 2021 6:54 am
Nτάξει μεταξύ μας τώρα μια χαρά φταίει ο Κάτας...
Υπήρχε περίπτωση με κόουτς Ζέλικο ξέρω γω ή κόουτς Σάρας να χάνεις και οι Ογκαστ , Ρος να χασκογελάνε στον πάγκο;;; ΟΧΙ....
Υπήρχε περίπτωση να αφηναν την ομάδα να εμφανίζεται έτσι ,χωρίς κίνητρο;;;
η χρησιμοποίηση εχθές του Βουγιούκα πραγματικά με εξέπληξε....παίκτης που εχει να παίξει μπάσκετ περίπου 1 χρόνο και τον έβαλε να βγαίνει στον Pangos... :mrgreen:
Σαφώς και εχει πολλά άλλοθι , το κυριότερο το ότι δεν ειναι δική του η ομάδα , τον covid που χτύπησε μαζικά την ομάδα κλπ , όμως μου δείχνει ότι δεν μπορεί να αλλάξει και πολλά πράγματα στην ροή του ματς...Εάν ένα παιχνίδι του Παναθηναικού στραβώσει δεν ξεστραβώνει με τπτ (παρά ελαχίστων περιπτώσεων) ..
Πολυ σωστα ! Ακομα και ο Πεδουλακης ηταν πολυ σκληρος σε θεματα πειθαρχιας! το νουμερο ενα που δεν εχει ο Παναθηναικος απο εποχη Πιτινο και μετα ειναι η πειθαρχια! Οταν ειχαμε φερει τον Ιβανοβιτς ο οποιος παλευε με πετρες απεναντι σε τανκς θυμαμαι ο λαλιστατος κυβερνητικος ειχε πει πως φοβοτανε να τον πλησιασει και γενικα ηταν απομακρος ...και πολυ καλα εκανε λεω εγω..τετοιον προπονητη θελει ο Παναθηναικος ..τωρα ειναι παιδικη χαρα ο καθε τυρχαπαστος παικτης νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει και να μην εχει επιπτωσεις

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
j-kidd13

Honorary
Reactions: 882
Δημοσιεύσεις: 11152
Εγγραφή: Παρ Σεπ 07, 2007 11:50 am
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Jordan,Kidd,Kobe,T-mac
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Απρ 13, 2021 8:33 am

Ημουν υπέρ της πρόσληψης Κάτας, αλλά τελικά δεν νομίζω οτι μπορεί να προσφέρει όσα θελουμε.
Εχει ξεκάθαρες ευθύνες για την κακή εικόνα της ομάδας,και οχι μόνο για το χθεσινό ματς που ήταν μια εμφάνιση ντροπή,και ας ήμασταν αδιάφοροι και ας καιγόταν η Ζενίτ. Η ομάδα δείχνει οτι δεν έχει αποκτήσει μια κάποια ταυτότητα και χαρακτήρα,να ξέρουμε πχ οτι η στόχευση του προπονητή είναι η x για το πως θα παίζει η ομάδα σε άμυνα και επίθεση.
Συν οτι αυτή η ήρεμη παρουσία δεν νομίζω οτι πρόκειται ποτέ να επιβληθεί στους παίκτες.
Νομίζω οτι το καλοκαίρι πρέπει να τεθεί σοβαρά το θέμα του Κάτας όσον αφορά την συνέχιση της συνεργασίας.

3
3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2327
Δημοσιεύσεις: 6939
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Απρ 13, 2021 9:06 am

Η εικόνα με Κάτας δεν άλλαξε με αυτή του Βόβορα δραματικά παρά τις νέες προσθήκες παικτών που είχε ο 2ος. Συμπερασματικά ο Βόβορας αδίκως απολύθηκε αλλά από τη στιγμή που έγινε και τελείωσε με αυτήν την εικόνα ο ΠΑΟ, από τη νέα χρονιά θα ξέρει ότι βρίσκεται σε δύσκολη θέση και ο Κατας.
Δε νομίζω βέβαια να χαθεί και ο στόχος του πρωταθλήματος για τον ΠΑΟ για να υπάρξει μια 2η μετακίνηση προπονητή για τη φετινή αγωνιστική χρονιά.

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2020-2021”