2022-2023-Καλύτερη μεταγραφή Ολυμπιακού

Συντονιστής: Captains

Καλύτερη φετινή μας μεταγραφή;

Isaiah Canaan
3
20%
Alec Peters
8
53%
Joel Bolomboy
1
7%
Tarik Black
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
George Papas
3
20%
 
Σύνολο ψήφων: 15
Redoctor_33

senior
Reactions: 248
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Τρί Δεκ 31, 2019 2:15 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 9:47 am

Το θέμα με κανααν είναι τι θα κάνει όταν σφίξουν τα γάλατα και οι άμυνες στα πλέι οφ φ4. Είναι αρκετά πιθανό να εξαφανιστεί. Αλλά ειδωμεν.

0
assistant77

 nba
Reactions: 1346
Δημοσιεύσεις: 2178
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Κυρ Αύγ 14, 2022 9:49 am

Redfly έγραψε:
Πέμ Αύγ 11, 2022 2:12 pm
Redoctor_33 έγραψε:
Πέμ Αύγ 11, 2022 2:00 pm
Και γω Αγραβανη στηρίζω
Εντωμεταξυ μας φύγαν 2 Έλληνες κ δεν ήρθε κανενας!

Πιτερς καλή κίνηση
Καναν μας ταβανιαζει χαμηλα
Οι άλλοι αναβάθμιση αλλά όχι κάτι σπέσιαλ
Kαταλαβαίνω πως το λες, θα μπορουσαμε να είχαμε ντορσει να είχαμε έναν ξένο ακόμα οπότε θα είχαμε μεγαλύτερες δυνατότητες σαν ομάδα, παικτικά όμως ο κανααν είναι ανώετερος του ντορσει. Δεν νομίζω ότι χάνουμε κάτι στην el, απλά θα είχαμε δηλώσει Μπλακ στην Α1. (λέτε να μην δηλώσει Μακκισικ? :D )
Συμφωνω κι εγω οτι ο Κααναν ειναι καλυτερος παιχτης του Ντορσει......Μαλιστα περυσι απορουσα και τσαντιζομουν που ο Μπαρτζωκας τον περιμενε τοσο καιρο γιατι στη Μακαμπι ηταν μεγας κωλοτουμπας.......στη μερα του(σπανιο)σε σκοτωνε, στη ΜΗ μερα του(πολυ συχνοτερα) ηταν για ''κλωτσιες''.....Με τον Μπαρτζωκα πραγματι επαιξε για μεγαλο διαστημα σπουδαιο μπασκετ........για να ερθει το καλοκαιρι και να μας το παιζει βαρυ πεπονι,να μπαινουμε σε πληστηριασμους με Φενερ και να φτασουμε να του τα χωνουμε χοντρα(λογω διαβατηριου).....
Εγω ψηφισα τον Κααναν και θα παρω και το ρισκο να πω οτι θα ειναι στην 5αδα των σκορερ της Ευρωλιγκας φετος .....αρχικα γιατι του ταιριαζει γαντι το μπασκετ μας και κατα δευτερον επειδη θα παιζει αρκετα λογω σχετικης λειψανδριας στις θεσεις 2-3....αρκει φυσικα να υπαρχει υγεια......

0
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 4:32 pm

Να προστεθεί και ο Παπας παρακαλώ. Έχουμε παπ, ήρθε και παπα αλλά sf δεν είναι ασχετα τι λένε.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2418
Δημοσιεύσεις: 7060
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 5:06 pm

Προστέθηκε ο George αλλά πρέπει να ξαναψηφίσετε γιατί μηδενίζονται τα αποτελέσματα με 5η επιλογή.

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 5:41 pm

assistant77 έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 9:49 am
Redfly έγραψε:
Πέμ Αύγ 11, 2022 2:12 pm


Kαταλαβαίνω πως το λες, θα μπορουσαμε να είχαμε ντορσει να είχαμε έναν ξένο ακόμα οπότε θα είχαμε μεγαλύτερες δυνατότητες σαν ομάδα, παικτικά όμως ο κανααν είναι ανώετερος του ντορσει. Δεν νομίζω ότι χάνουμε κάτι στην el, απλά θα είχαμε δηλώσει Μπλακ στην Α1. (λέτε να μην δηλώσει Μακκισικ? :D )
Συμφωνω κι εγω οτι ο Κααναν ειναι καλυτερος παιχτης του Ντορσει......Μαλιστα περυσι απορουσα και τσαντιζομουν που ο Μπαρτζωκας τον περιμενε τοσο καιρο γιατι στη Μακαμπι ηταν μεγας κωλοτουμπας.......στη μερα του(σπανιο)σε σκοτωνε, στη ΜΗ μερα του(πολυ συχνοτερα) ηταν για ''κλωτσιες''.....Με τον Μπαρτζωκα πραγματι επαιξε για μεγαλο διαστημα σπουδαιο μπασκετ........για να ερθει το καλοκαιρι και να μας το παιζει βαρυ πεπονι,να μπαινουμε σε πληστηριασμους με Φενερ και να φτασουμε να του τα χωνουμε χοντρα(λογω διαβατηριου).....
Εγω ψηφισα τον Κααναν και θα παρω και το ρισκο να πω οτι θα ειναι στην 5αδα των σκορερ της Ευρωλιγκας φετος .....αρχικα γιατι του ταιριαζει γαντι το μπασκετ μας και κατα δευτερον επειδη θα παιζει αρκετα λογω σχετικης λειψανδριας στις θεσεις 2-3....αρκει φυσικα να υπαρχει υγεια......
Με κάλυψες κατά γράμμα, και γω δε το περίμενα να τα πάει τόσο καλά αλλά με τον δεύτερο γύρο που έκανε ήρθε στα ίσια του. Είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα, είναι φευγάτος, όταν μεγαλώσει λίγο ακόμα και βρει το λιμάνι του θα γίνει καλύτερος τώρα προσπαθεί να αποδείξει τι ξέρει και το τελικό αποτέλεσμα δεν είναι πάντα καλό. Και γω Κανααν ψηφίζω, αν και σκεφτόμουν και Πιτερς που θα είναι όμως πίσω απο τον Βεζε και δεν θα λάμψει τόσο. Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλη επιλογή. Ο Μπολο καλός είναι αλλά δεν είναι ο παίκτης που θα βγάλει μάτια ενώ ο Μπλακ δε θα δηλωθεί Ελλάδα και όσο και να το κάνουμε θα έχει αρνητική επίδραση αυτό.

Μόλις είδα 3 ψήφους στον Πάπας. Νομίζω ότι κάποιοι τον μπέρδεψαν με τον Παππά τον Νίκο.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
antonispgs

 a1greece
Reactions: 131
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Κυρ Απρ 15, 2007 2:52 pm
Αγαπημένη θέση: PG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Nick Galis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 7:00 pm

Trelaware στο Delaware

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 7:27 pm

antonispgs έγραψε:
Κυρ Αύγ 14, 2022 7:00 pm
Trelaware στο Delaware
Μη τα πετάς έτσι φίλε. Είμαστε και μιας κάποιας ηλικίας και δεν ξέρουμε απο αυτά, και καθόμαστε να γκουγκλάρουμε για να δούμε τι θέλεις να πεις. Επειδή λοιπόν το έκανα εγώ για σας, φίλοι του bf, ήρθε η ώρα να γνωρίσετε όσοι δεν ξέρετε και δεν ήξερα, ποιος είναι ο μακ πάπας

https://www.sport-fm.gr/article/Fight%2 ... ai/3241621

0
Άβαταρ μέλους
antonispgs

 a1greece
Reactions: 131
Δημοσιεύσεις: 566
Εγγραφή: Κυρ Απρ 15, 2007 2:52 pm
Αγαπημένη θέση: PG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Nick Galis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Αύγ 14, 2022 7:51 pm

Εδώ το δεύτερο hit του Mac pappas

Πρόκειται για τον μέγιστο Μάκη Παπασημακοπουλο, για όποιον αναρωτιέται, γνωστό μεταξύ άλλων και για τη σειρά επαγγελματικός προσανατολισμός του netwix. Από τους καλύτερους κωμικούς ή τέλος πάντων όπως θέλετε πείτε τον

0
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1862
Δημοσιεύσεις: 2299
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Τρί Αύγ 16, 2022 12:13 pm

Και στις δύο φορές ψήφισα Πίτερς.
Όμως, προβληματίστηκα αρκετά με τον Μπολομπόι, που πιστεύω ότι θα κάνει φοβερή σεζόν φέτος στην ομάδα Μπαρτζώκα.
Τόσο φοβερή που σας βλέπω να κάνετε όλοι κωλοτούμπες και να ζητάτε να παίρνει περισσότερο χρόνο από τον Φαλ (που μάλλον θα παίρνει έτσι ή αλλιώς).

0
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”