EL Game 1- FC Barcelona vs Olympiacos Piraeus

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Crash95

 a1greece
Reactions: 228
Δημοσιεύσεις: 727
Εγγραφή: Παρ Ιουν 03, 2016 1:56 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένος παίκτης: LynnGreer,Printezis,Scola
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Πάνθηρες Καβάλας,Ολυμπιακός,ΣικάγοΜπουλς
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 9:11 pm

tarp7 έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:01 pm
Τι φορμαρισμα λέτε ρε παιδιά. Με 39% εντός παιδιας και 14 λάθη με 17 ασίστ. Είναι κακός ο φαλ βάζεις μπιλομποι , κουράζετε ο μπολομποι βάζει Μπλάκ πόσες ομάδες μπορούν να το κάνουν αυτό
άσε τώρα τι λέει ο καθένας που θέλει να βγάλει κόμπλεξ. Ο Βεζενκοφ πολλά λάθη, ο Σλούκας και ο Φαλ κακοί και λένε φορμάρισμα χαχαχα. Πλην του Λαρεντζάκη κανείς άλλος δεν λες πως έκανε ματσάρα και έβγαλε το καλύτερο του.

2
2 Εικόνα
Εκτός απ'τον Crash Bandicoot που αγαπώ όπως καταλάβατε, λατρεύω και το μπασκετ!!!Αγαπημένες ομάδες ΕΚ Καβάλας, Ολυμπιακός, Σικάγο Μπουλς, Εθνική Ελλάδος και Εθνική Αργεντινής (μεγάλη καψούρα με τους γκαούτσος, Vamo Vamo Argentina, Vamo Vamo a ganar)!!!
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 9:19 pm

Crash95 έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:11 pm
tarp7 έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:01 pm
Τι φορμαρισμα λέτε ρε παιδιά. Με 39% εντός παιδιας και 14 λάθη με 17 ασίστ. Είναι κακός ο φαλ βάζεις μπιλομποι , κουράζετε ο μπολομποι βάζει Μπλάκ πόσες ομάδες μπορούν να το κάνουν αυτό
άσε τώρα τι λέει ο καθένας που θέλει να βγάλει κόμπλεξ. Ο Βεζενκοφ πολλά λάθη, ο Σλούκας και ο Φαλ κακοί και λένε φορμάρισμα χαχαχα. Πλην του Λαρεντζάκη κανείς άλλος δεν λες πως έκανε ματσάρα και έβγαλε το καλύτερο του.
Σωστος αλλα ο σλουκας δεν ηταν κακος αλλα decent enough οπως λενε και στο χωριο μου. :D

0
AO DAFNIS

 a1greece
Reactions: 423
Δημοσιεύσεις: 704
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 01, 2020 3:11 pm
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 9:25 pm

BillyPao έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 7:29 pm
lefpan έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 7:25 pm

Βασίλη, συγγνώμη, αλλά δεν πολυσκαμπάζεις από μπάσκετ.
Δεν βλέπεις ότι ειδικά σήμερα ο Ολυμπιακός παίζει σχεδόν τέλεια την άμυνα με αλλαγές, χωρίς να χάνεται κανένας;
Σήμερα ο Ολυμπιακός παίζει πολύ καλά, ειδικά στην άμυνα, γι' αυτό δείχνει κακή η Μπαρτσελόνα.
Φίλε μου, όσο καλή άμυνα και να παίξεις, αν παίξεις με μια καλή ομάδα, μάλλον θα χάσεις. Δεν αρκεί μόνο η άμυνα για να κερδίσεις, σε κανένα άθλημα. Γενικά η Μπαρτσελόνα δεν παίζει μπάσκετ αντίστοιχης ποιότητας με το ρόστερ που έχει, δεν είναι ότι μόνο με τον Ολυμπιακό παίζει άσχημα, αυτό θέλω να πω. Όσο για το τι καταλαβαίνω από μπάσκετ, αυτό άσε να το ξέρω καλύτερα εγώ.
Αφού συμμετέχεις σε δημόσια συζήτηση και εκφράζεις τις απόψεις σου , το τι καταλαβαίνεις από μπάσκετ μπορεί να το κρίνει ο καθένας (σωστά ή λάθος). Στην άμυνα ο Ολυμπιακός την έπνιξε , ενώ επιθετικά βρήκε λύσεις ιδιαίτερα από το 3π.

Το σουτ του Αμπρίνες από το κέντρο λες να ήταν τυχερό;;;

0
assistant77

 nba
Reactions: 1343
Δημοσιεύσεις: 2169
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Παρ Οκτ 07, 2022 9:32 pm

Πολύ σοβαροί,πολύ στιβαροί,πολύ δυσκολοκατάβλητοι,πολύ ΄΄ΟΜΑΔΑ΄΄.......Βγάζουμε πολλή ΄΄υγεία΄΄ εντός κι εκτός παρκέ,μακάρι να έχουμε και υγεία όλη τη χρονιά και βήμα-βήμα όλα θα έρθουν......

1
1 Εικόνα
drainlife17

 
Reactions: 3
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί Οκτ 04, 2022 3:39 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: Σαρούνας Γιασικεβίτσιους
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 9:35 pm

Crash95 έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:11 pm
tarp7 έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:01 pm
Τι φορμαρισμα λέτε ρε παιδιά. Με 39% εντός παιδιας και 14 λάθη με 17 ασίστ. Είναι κακός ο φαλ βάζεις μπιλομποι , κουράζετε ο μπολομποι βάζει Μπλάκ πόσες ομάδες μπορούν να το κάνουν αυτό
άσε τώρα τι λέει ο καθένας που θέλει να βγάλει κόμπλεξ. Ο Βεζενκοφ πολλά λάθη, ο Σλούκας και ο Φαλ κακοί και λένε φορμάρισμα χαχαχα. Πλην του Λαρεντζάκη κανείς άλλος δεν λες πως έκανε ματσάρα και έβγαλε το καλύτερο του.
δεν είναι κομπλεξικό όποιος διαφωνεί μαζί σου και οι αντίπαλοι παίζουν μπάσκετ, για να σου χαλάνε το παιχνίδι ακόμη και γουόριορς και κάποιοι κρίνουν αλλιώς .. είπα εξ αρχής ότι είμαι biast από μόνος μου , ο χαρακτηρισμός σου είναι φάουλ

0
BillyPao

allstar
Reactions: 1500
Δημοσιεύσεις: 3693
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Παρ Οκτ 07, 2022 9:36 pm

AO DAFNIS έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:25 pm
BillyPao έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 7:29 pm


Φίλε μου, όσο καλή άμυνα και να παίξεις, αν παίξεις με μια καλή ομάδα, μάλλον θα χάσεις. Δεν αρκεί μόνο η άμυνα για να κερδίσεις, σε κανένα άθλημα. Γενικά η Μπαρτσελόνα δεν παίζει μπάσκετ αντίστοιχης ποιότητας με το ρόστερ που έχει, δεν είναι ότι μόνο με τον Ολυμπιακό παίζει άσχημα, αυτό θέλω να πω. Όσο για το τι καταλαβαίνω από μπάσκετ, αυτό άσε να το ξέρω καλύτερα εγώ.
Αφού συμμετέχεις σε δημόσια συζήτηση και εκφράζεις τις απόψεις σου , το τι καταλαβαίνεις από μπάσκετ μπορεί να το κρίνει ο καθένας (σωστά ή λάθος). Στην άμυνα ο Ολυμπιακός την έπνιξε , ενώ επιθετικά βρήκε λύσεις ιδιαίτερα από το 3π.

Το σουτ του Αμπρίνες από το κέντρο λες να ήταν τυχερό;;;
Εννοείται πως ο καθένας μπορεί να με κρίνει. Απλά λέω ότι ακόμα και έτσι, το τι πιστεύω, το ξέρω καλύτερα εγώ. Για το σουτ του Αμπρίνες, θεωρώ ότι ήταν τυχερό. Είναι σουτέρ ο Αμπρίνες, αλλά και πάλι, ήταν μεγάλη η απόσταση. Καλό σου βράδυ.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
qspock

 nba
Reactions: 118
Δημοσιεύσεις: 2825
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 1:14 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 9:51 pm

Σπουδαια νικη και τονωση ηθικου απο την αρχη!
Σε αντιθεση με τους περισσοτερους, να γκρινιαξω λιγο:

Το σχημα με Βεχενκοφ μαζι με Πιτερς και Μπλακ ηταν ενα σχημα που εστηνε τοιχο στην αμυνα και ταυτοχρονα εκτελουσε στην επιθεση. Ειναι ΑΜΑΡΤΙΑ που δεν χρησιμοποιηθηκε ΚΑΘΟΛΟΥ στο δευτερο μερος, αλλωστε αυτο ηταν που εδωσε διαφορα στο πρωτο!

Αλλο: Ο Μπολομποι καλο θα ηταν να δοκιμαστει στο 4. Γιατι και εκει ξερει να παιζει και μαλιστα επιθετικα ισως του ταιριαζει και περισσοτερο. Μαζι με Μπλακ που δειχνει ικανος να μαρκαρει εξω με γρηγορες περιστροφες μαλλον ταιριαζει. Ενω θα πρεπει να τρεμουν οι αντιπαλοι μονο στο ακουσμα να παιξει απο κατω μαζι με Φαλ...

Με λιγα λογια τα ψηλοτερα σχηματα που μπορει να βγαλει φετος η ομαδα ειναι αυτα που πιθανως δωσουν το κατι παραπανω...

Π Καναν δειχνει να εχει παραπανω αυτοπεποιθηση και σταθερο χερι, κατι πολυ καλο. Δεν φτανει ωστοσο τον Ντορσει... Ευτυχως υπαρχει το χτυπημα της Κομπρας... λολ
Ειναι ΠΟΛΥ νωρις ακομα να πανηγυριζει οποιοσδηποτε. Ο δρομος ειναι πολυ μακρυς ακομα.

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2089
Δημοσιεύσεις: 4750
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 10:30 pm

qspock έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:51 pm
Σπουδαια νικη και τονωση ηθικου απο την αρχη!
Σε αντιθεση με τους περισσοτερους, να γκρινιαξω λιγο:

Το σχημα με Βεχενκοφ μαζι με Πιτερς και Μπλακ ηταν ενα σχημα που εστηνε τοιχο στην αμυνα και ταυτοχρονα εκτελουσε στην επιθεση. Ειναι ΑΜΑΡΤΙΑ που δεν χρησιμοποιηθηκε ΚΑΘΟΛΟΥ στο δευτερο μερος, αλλωστε αυτο ηταν που εδωσε διαφορα στο πρωτο!

Αλλο: Ο Μπολομποι καλο θα ηταν να δοκιμαστει στο 4. Γιατι και εκει ξερει να παιζει και μαλιστα επιθετικα ισως του ταιριαζει και περισσοτερο. Μαζι με Μπλακ που δειχνει ικανος να μαρκαρει εξω με γρηγορες περιστροφες μαλλον ταιριαζει. Ενω θα πρεπει να τρεμουν οι αντιπαλοι μονο στο ακουσμα να παιξει απο κατω μαζι με Φαλ...

Με λιγα λογια τα ψηλοτερα σχηματα που μπορει να βγαλει φετος η ομαδα ειναι αυτα που πιθανως δωσουν το κατι παραπανω...

Π Καναν δειχνει να εχει παραπανω αυτοπεποιθηση και σταθερο χερι, κατι πολυ καλο. Δεν φτανει ωστοσο τον Ντορσει... Ευτυχως υπαρχει το χτυπημα της Κομπρας... λολ
Ειναι ΠΟΛΥ νωρις ακομα να πανηγυριζει οποιοσδηποτε. Ο δρομος ειναι πολυ μακρυς ακομα.
ειναι πολυ νωρις ακομα αλλα ο κανααν με το πρωτο του παιχνιδι βγηκε οτι δεν φτανει τον ντορσει :D Αμα μιλαμε παντως για τον ντορσει του φ4 ηδη τον ξεπερασε :lol: οσο για της ρεγκιουλαρ εχουμε ακομα να κρινουμε..

ο μπολομποι στο 5 παντως κανει παπαδες ενω και στο 4ρα εχεις αλλους 2 που ειναι τοπ γιατι να τα μπλεξεις? Αν και στα υπολοιπα συμφωνω,με ομαδες οπως η μπαρτσα αυτα τα ψηλα σχηματα αποδιδουν πολυ ωραια.

Φετος ο μπαρτζω εχει εργαλεια να κανει τα παντα..δεν τραβαει ο παπ με τον μακισικ?παρε πιτερς στο 3 ..δεν τραβαει ο φαλ?παρε μπολομποι και μπλακ! ειναι ο καναν εκτος κλιματος ακομα ?εχουμε κομπρα που δαγκωνει.. Μπορουμε να δουμε σχημα με 4ρι το μπολο 5ρι τον μπλακ και να ψαχνουνε ποιος εκλεισε τα φωτα.. μπορουμε να δουμε σχημα με φαλ και 4 κιλλερ σουτερ.. Μπορουμε να δουμε μεσα γουοκαπ μακισικ παπ να κλειδωσουν καθε αντιπαλο..

Η ομαδα εχει πολυ μεγαλο ταβανι και απεχουμε ακομα αρκετους μηνες για να το δουμε..οταν θα μειωθουν τα λαθη ,θα πασαρουν με κλειστα ματια,θα σουταρουμε σταθερα με 40% και θα ειναι ολοι οι παικτες με ρυθμο ,τοτε θα πουμε οτι το πιασαμε.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Redfly

 euroleague
Reactions: 404
Δημοσιεύσεις: 1012
Εγγραφή: Τρί Φεβ 04, 2020 9:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: Clyde the Glide
Αγαπημένη ομάδα: Protland-Trail-Blazers
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 10:46 pm

Ο Λάρε ήταν ο X factor. Δεν ξέρω αν θα το παίρναμε το ματς χωρίς αυτόν αλλά σίγουρα θα είχαμε ντέρμπι στα τελευταία λεπτά γιατί σήμερα είχαμε εύκολη 4η περίοδο (σχετικά πάντα).
Θέλω να ρωτήσω όμως κάτι στο φορουμ και σήμερα είναι ευκαιρία διότι το ποστ θα χαθεί μέσα στα πολλά άλλα, θα ξεχάσετε ποιος ρώτησε και όποτε ποστάρω ξανά θα με ξαναπάρετε στα σοβαρά.
Υπάρχει ένα φυσικός-μαθηματικός στο φορουμ να μου εξηγήσει κάτι που θέλω μήνες να ρωτήσω? έστω και σε pm.
Αυτός ο Λάρε πως τα καταφέρνει και όταν παει με χαλαρό τζόκινγκ ακόμα και για να κάτσει στον παγκο, καταφέρνει το βήμα του να φαίνεται λες και περπατάει στη σελήνη? :D Ο τύπος ίπταται. Σηκώνει το δεξί πόδι πετάει για ΄ένα δευτερόλεπτο και μετά πατάει το αριστερό. :banghead: Πως το κάνει αυτό? Έχει σχέση με την αντιβαρύτητα? :roofl: Παρακάλώ μία εξήγηση.
Το μήνυμα θα αυτοκαταστραφεί σε 10 δευτερόπτά.

υγ. πρώτο ποστ μετά την εθνική και την μεγάλη απογοήτευση. θα είμαι πιο σοβαρός στο μέλλον (εύχομαι)

0
Άβαταρ μέλους
Quincy

allstar
Reactions: 935
Δημοσιεύσεις: 4747
Εγγραφή: Τετ Μαρ 17, 2010 4:28 pm
Τοποθεσία: Σύρος
Αγαπημένος παίκτης: A. Iverson
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Οκτ 07, 2022 11:42 pm

Ο Ντορσευ έμπαινε και στην ρακέτα, έδινε πόντους από midrange, floaters κλπ και ήταν φοβερός στους αιφνιδιαμούς. Δημιουργούσε για τον εαυτό του και έβρισκε τα σουτ του (άλλο που κάποιες φορές τα έσπαγε). Ο Κανναν μέχρι τώρα βλέπω να περιμένει την μπάλα στο τρίποντο για να σουτάρει. Δεν ξέρω αν του πάει αυτό το παιχνίδι.

Θα ήθελα να τον δω να παίρνει πρωτοβουλίες χωρίς φυσικά να χρειάζεται μια μπάλα μόνος τους για να το κάνει αυτό.

1
1 Εικόνα
thory

 euroleague
Reactions: 655
Δημοσιεύσεις: 1026
Εγγραφή: Τετ Οκτ 17, 2012 4:33 pm
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Σάβ Οκτ 08, 2022 12:53 am

Γενικά είδαμε κάποιες άμυνες σήμερα από πλευράς Ολυμπιακού πολύ σύγχρονες.
Ο Ολυμπιακός επίσης έχει αυτή την στιγμή 3 5αρια που αμύνονται το ίδιο καλά με διαφορετικό τρόπο.
Αλληλοσυμπληρώνονται.
Πρέπει να είναι η καλύτερη front line που είχαμε τα τελευταία χρόνια.
Για Μπολομποι ήμουν σίγουρος, τον είχα ψηφίσει και στο σχετικό τοπικ ως η καλύτερη φετινή μεταγραφή.

0
Rice

senior
Reactions: 236
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 18, 2021 10:37 am
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 08, 2022 5:03 am

Για τον Μπολομποι ήμουν σίγουρος ότι θα είναι εξαιρετικό φιτ και πράγματι,φαίνεται από τα πρώτα παιχνίδια η τεραστια διαφορά με τον Μαρτιν.Πολύ αθλητικός σεντερ που μας ανεβάζει επίπεδο.Ο Μπλακ ήταν καψούρα από παλιά ,αλλά μετά την φόλα που φάγαμε πέρσι με τον Acy ήμουν επιφυλακτικός,όμως φαίνεται ότι πετύχαμε διάνα και εκεί.Final4 δεν ξέρω αν θα πάμε,το σίγουρο είναι ότι θα ευχαριστηθούμε μπάσκετ και φέτος.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1956
Δημοσιεύσεις: 5297
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 08, 2022 5:51 am

Crash95 έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 9:11 pm
άσε τώρα τι λέει ο καθένας που θέλει να βγάλει κόμπλεξ. Ο Βεζενκοφ πολλά λάθη, ο Σλούκας και ο Φαλ κακοί και λένε φορμάρισμα χαχαχα. Πλην του Λαρεντζάκη κανείς άλλος δεν λες πως έκανε ματσάρα και έβγαλε το καλύτερο του.
Η επόμενη φορά παιδιά που κάποιος αντί να απαντήσει επί των επιχειρημάτων, γνώμης κάποιου προβεί σε προσωπικούς χαρακτηρισμούς, υποτιμήσει τον συνομιλητή του θα είναι φάουλ και δεν αναφέρομαι μόνο στο συγκεκριμένο ποστ. Είτε συμφωνούμε είτε όχι, είτε θεωρούμε κάποιον υποκειμενικό είτε όχι είναι ελεύθεροι όλοι όσο τηρούν τους κανόνες να γράφουν σε όποιο τόπικ όποιας ενότητας του φόρουμ θέλουν.

Στα του αγώνα δύσκολο να μην έμεινε κάποιος ευχαριστημένος, σωστές άμυνες, για την εποχή τρομερή κυκλοφορία, εντάξει κάναμε λάθη, είμασταν άστοχοι μέχρι ένα σημείο και σίγουρα και οι 2 ομάδες δεν είναι ακόμα έτοιμες, πάντως έχουμε κάθε λόγο να αισιοδοξούμε ότι αυτή η ομάδα μπορεί να πάει ψηλά. Το στυλ του Πίτερς ήδη το λάτρεψα όταν σουτάρει. 26 δίποντα, 29 τρίποντα, για να δούμε αν θα πηγαίνουν όλα έτσι.

Redfly έγραψε:
Παρ Οκτ 07, 2022 10:46 pm
Υπάρχει ένα φυσικός-μαθηματικός στο φορουμ να μου εξηγήσει κάτι που θέλω μήνες να ρωτήσω? έστω και σε pm.
Ρώτα και κάτι θα κάνουμε.. :)

0
tarp7

allstar
Reactions: 1407
Δημοσιεύσεις: 3569
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 08, 2022 6:04 am

Άλλο στιλ ο κανααν άλλο ο Ντόρσεϊ και σαν σκόρερ δεν έχουν διαφορά τουλάχιστον με τον κανααν που έβλεπα πέρυσι στην ουνιξ και φέτος παίζουμε και διαφορετικά έχουμε περισσότερους παίκτες που σκοράρουν. Τη καριέρα που έχει κάνει ο κανααν δεν την βλέπει καν ο Ντόρσεϊ , στη ηλικία ο κανααν ήταν βασικός στο ΝΒΑ σε ομάδα πλευ οφ. Κι ο Ντόρσεϊ πολύ καλός παίκτης αλλά στα πλευ οφ , στο φ4 και με την Εθνική στα νοκ ουτ ήταν κακος.

0
Άβαταρ μέλους
prime7

 a1greece
Reactions: 360
Δημοσιεύσεις: 780
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2021 3:31 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Οκτ 08, 2022 7:08 am

Καλή Σεζόν στο Θρύλο μας!

Πριν το ματς το πίστευα ότι θα κερδίσουμε για 2 λόγους. Η ομάδα μας για 1η φορα στην ιστορία της είναι πλήρης με όλη την σημασία της λέξεως. Και από τις δηλώσεις των παικτών φαινόταν πόσο πιστεύουν στους εαυτούς τους ,μέχρι και οι Αμερικανοί σε δηλώσεις τους σε ερώτηση ποιον παίκτη θα θέλατε στην ομάδα έλεγαν δεν θέλουμε κανένα, έχουμε πολύ καλή ομάδα.

Και δεύτερον ο Σαρας...θεωρώ πως έχει πελαγωσει ο τύπος πλέον.

Ο Κανααν είναι παικταρά, στο 3ο δεκάλεπτο μια χαρά τα χλατσωσε και επίσης φαίνεται πως οι συμπαίκτες του τον αποδέχονται περισσότερο από τον Tyler.

Μπακσεταρα και φέτος!!!

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2022-2023”