EL Game 8, FC Bayern Munich vs Olympiacos Piraeus

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1996
Δημοσιεύσεις: 4639
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:33 pm

Εχω την εντυπωση οτι ο μπαρτζω ρισκαρει πολυ για να ακολουθησει το πλανο του..Παντα ετσι κανει αλλα στο τελος της σεζον η ομαδα ειναι σε φοβερη κατασταση ,καποια ματς θα τα χασει οπως με βαλενθια καποια θα τα κερδισει στο οριο ενω θα επρεπε να εχει ληξει το ματς στο ημιχρονο.. Και περσι τα ιδια λεγαμε..η ομαδα δειχνει οτι βελτιωνεται και ας χανει μεγαλες διαφορες με τους παγκιτες.ο κανααν επισης ισως τελικα βελτιωθει,εδειξε σημαδια σημερα.

Εκεινος ο τρινκιερι πολυ γκρινια,απορω με τον μπαρτζωκα που τον ακουγε στο τελος να λεει τα δικα του..

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Zoys

Moderator
Reactions: 388
Δημοσιεύσεις: 5305
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 09, 2010 3:31 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:33 pm

Dedalos έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:27 pm
lefpan έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:24 pm
Περιμένω τον φίλο που έλεγε πως το ροκάνισμα της διαφοράς έχει ονοματεπώνυμο Γιώργος Μπαρτζώκας, να βγει τώρα να μας πει τι ονοματεπώνυμο έχει νίκη.
Λογικά και αυτή θα έχει το ίδιο: Γιώργος Μπαρτζώκας, αλλά θέλω να το πει ο ίδιος φίλος.
Εκτός αν κάνει την πάπια...
Φίλε μου τα κόλπα αυτά με την Μπάγερν περνάνε και τη γλυτώνεις. Με καλύτερες ομάδες όχι(Μονακό,Βαλένθια)
Άσε και που σήμερα ,αφού τους ξαναβάλαμε στο παιχνίδι, το παλέψανε μέχρι τελουε
Η απάντηση για το ότι "περνάνε τα κόλπα" παρά τη φτωχή second unit είναι Γιώργος Μπαρτζώκας. Με καλύτερες ομάδες όπως εκτός με Real, Barcelona πέρασαν επίσης...

4
4 Εικόνα
assistant77

 nba
Reactions: 1289
Δημοσιεύσεις: 2105
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:33 pm

Παρα πολυ καλη εμφανιση κι εμφατικη νικη απεναντι σε εναν πολυ καλο αντιπαλο που δεν τον αφησαμε να κανει τιποτα αποψε.......δεν ειναι Μπαγερν αυτη που ειδαμε σημερα....την ειχαμε διαβασει αψογα.........

Αν παιξουμε ετσι θα κανουμε διπλο και στο Ισραηλ.....δεν ειναι καλυτερη ομαδα η Μακαμπι απ τη Μπαγερν.........

Αν πρεπει ντε και καλα να βρω ενα ψεγαδι αυτο ειναι παλι το ΄΄κοντο΄΄ ροτεισον.......στο 2ο ημιχρονο Βεζε,Σλου,Ουοκαπ και Φαλ βγηκαν ελαχιστα ή καθολου.......δε βγαινει χρονια ετσι.....ο Κααναν ηταν καλος,ο Πητερς και οι Μπολο-Μπλακ δεν ηταν αρνητικοι.....πρεπει να τους εμπιστευθουμε περισσοτερο (μαζι φυσικα με Σακ) για να βγει η χρονια χωρις καποιος να λυποθυμησει..........

1
1 Εικόνα
BillyPao

allstar
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 3525
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:36 pm

assistant77 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:33 pm
Παρα πολυ καλη εμφανιση κι εμφατικη νικη απεναντι σε εναν πολυ καλο αντιπαλο που δεν τον αφησαμε να κανει τιποτα αποψε.......δεν ειναι Μπαγερν αυτη που ειδαμε σημερα....την ειχαμε διαβασει αψογα.........

Αν παιξουμε ετσι θα κανουμε διπλο και στο Ισραηλ.....δεν ειναι καλυτερη ομαδα η Μακαμπι απ τη Μπαγερν.........

Αν πρεπει ντε και καλα να βρω ενα ψεγαδι αυτο ειναι παλι το ΄΄κοντο΄΄ ροτεισον.......στο 2ο ημιχρονο Βεζε,Σλου,Ουοκαπ και Φαλ βγηκαν ελαχιστα ή καθολου.......δε βγαινει χρονια ετσι.....ο Κααναν ηταν καλος,ο Πητερς και οι Μπολο-Μπλακ δεν ηταν αρνητικοι.....πρεπει να τους εμπιστευθουμε περισσοτερο (μαζι φυσικα με Σακ) για να βγει η χρονια χωρις καποιος να λυποθυμησει..........
Και η Μακάμπι είναι ασταθής ομάδα, αλλά μέχρι στιγμής είναι καλύτερη από την Μπάγερν.

1
1 Εικόνα
tarp7

allstar
Reactions: 1355
Δημοσιεύσεις: 3522
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:37 pm

6-2 η ομάδα παραμένουμε δεύτεροι και ήδη έχουμε παίξει με τις μισές ομάδες τις ευρωλίγκας. Η ομάδα για Νοέμβριο μήνα μια χαρά μπάσκετ παίζουμε. O μπολμπόι σήμερα ήταν κακός, ίσως έπρεπε να παίξει περισσότερο ο Μπλάκ σήμερα. Ο καλός φαλ για μένα μαζί με τον Ταβάρες είναι οι καλύτεροι σέντερ στη διοργάνωση και φαίνεται η διαφορά ποιότητας του. Η Μπάγερν το τελευταίο καιρό έχει αρχίσει ν ανεβαίνει , δεν ήταν εύκολο παιχνίδι σήμερα και με 2 παίκτες εκτός προπόνησης και τη δευτέρα έπαιξαν όλο τ δεύτερο ημίχρονο

0
assistant77

 nba
Reactions: 1289
Δημοσιεύσεις: 2105
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:46 pm

BillyPao έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:36 pm
assistant77 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:33 pm
Παρα πολυ καλη εμφανιση κι εμφατικη νικη απεναντι σε εναν πολυ καλο αντιπαλο που δεν τον αφησαμε να κανει τιποτα αποψε.......δεν ειναι Μπαγερν αυτη που ειδαμε σημερα....την ειχαμε διαβασει αψογα.........

Αν παιξουμε ετσι θα κανουμε διπλο και στο Ισραηλ.....δεν ειναι καλυτερη ομαδα η Μακαμπι απ τη Μπαγερν.........

Αν πρεπει ντε και καλα να βρω ενα ψεγαδι αυτο ειναι παλι το ΄΄κοντο΄΄ ροτεισον.......στο 2ο ημιχρονο Βεζε,Σλου,Ουοκαπ και Φαλ βγηκαν ελαχιστα ή καθολου.......δε βγαινει χρονια ετσι.....ο Κααναν ηταν καλος,ο Πητερς και οι Μπολο-Μπλακ δεν ηταν αρνητικοι.....πρεπει να τους εμπιστευθουμε περισσοτερο (μαζι φυσικα με Σακ) για να βγει η χρονια χωρις καποιος να λυποθυμησει..........
Και η Μακάμπι είναι ασταθής ομάδα, αλλά μέχρι στιγμής είναι καλύτερη από την Μπάγερν.
Η Μπαγερν ειναι ομαδα δομημενη σωστα και με πλανο......σημερα την απορρυθμισαμε πληρως......ειναι καλυτερη ομαδα επιμενω απ αυτο που εμφανισε σημερα...

Η Μακαμπι ειναι ομαδα ενστικτου και προσωπικου ταλεντου.....δεν εχει δειξει τι ψαχνει σε αμυνα κι επιθεση......ειδικα αμυντικα πιστευω οτι ΄΄θα χαθει΄΄ απεναντι μας......προβλεπω οτι θα βαλουμε 90-95 ποντους στο Ισραηλ.......

Η διαφορα Τρινκερι-Κατας ειναι χαοτικη στα ματια μου.....ο πρωτος ειναι top-class κι ο δευτερος overestimated..........που λεμε και στο χωριο μου.......

0
Άβαταρ μέλους
pisto-linas

 a1greece
Reactions: 398
Δημοσιεύσεις: 860
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 14, 2020 12:08 pm
Αγαπημένη θέση: PG, SG
Αγαπημένος παίκτης: mj,d-rose.span,law iv
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:47 pm

Δεν είναι σκαρτοι οι παίκτες που φέραμε,είναι ευγνωσμενης αξίας δεν είναι από το πανέρι.Δουλεια του κοουτς είναι να τους βάζει περισσότερο στο συνολο και να τους ανεβάσει (συμπεριλαμβανομένου και του χιλιοειπωμενου κάνααν).

0
BillyPao

allstar
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 3525
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:55 pm

assistant77 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:46 pm
BillyPao έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:36 pm


Και η Μακάμπι είναι ασταθής ομάδα, αλλά μέχρι στιγμής είναι καλύτερη από την Μπάγερν.
Η Μπαγερν ειναι ομαδα δομημενη σωστα και με πλανο......σημερα την απορρυθμισαμε πληρως......ειναι καλυτερη ομαδα επιμενω απ αυτο που εμφανισε σημερα...

Η Μακαμπι ειναι ομαδα ενστικτου και προσωπικου ταλεντου.....δεν εχει δειξει τι ψαχνει σε αμυνα κι επιθεση......ειδικα αμυντικα πιστευω οτι ΄΄θα χαθει΄΄ απεναντι μας......προβλεπω οτι θα βαλουμε 90-95 ποντους στο Ισραηλ.......

Η διαφορα Τρινκερι-Κατας ειναι χαοτικη στα ματια μου.....ο πρωτος ειναι top-class κι ο δευτερος overestimated..........που λεμε και στο χωριο μου.......
Η Μακάμπι έχει επιθετικό ταλέντο, δεν παίζει όμως άμυνα (λόγω Κάτας, το ίδιο συνέβαινε και σε μας). Το ατομικό ταλέντο βέβαια δεν είναι κάτι κακό, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις ως κάτι αρνητικό. Δεν ξέρω αν η βαθμολογία αδικεί την Μπάγερν, αλλά αν είναι έτσι, μπορώ να πω το ίδιο και για την ομάδα μου.

0
assistant77

 nba
Reactions: 1289
Δημοσιεύσεις: 2105
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:09 pm

BillyPao έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:55 pm
assistant77 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:46 pm

Η Μπαγερν ειναι ομαδα δομημενη σωστα και με πλανο......σημερα την απορρυθμισαμε πληρως......ειναι καλυτερη ομαδα επιμενω απ αυτο που εμφανισε σημερα...

Η Μακαμπι ειναι ομαδα ενστικτου και προσωπικου ταλεντου.....δεν εχει δειξει τι ψαχνει σε αμυνα κι επιθεση......ειδικα αμυντικα πιστευω οτι ΄΄θα χαθει΄΄ απεναντι μας......προβλεπω οτι θα βαλουμε 90-95 ποντους στο Ισραηλ.......

Η διαφορα Τρινκερι-Κατας ειναι χαοτικη στα ματια μου.....ο πρωτος ειναι top-class κι ο δευτερος overestimated..........που λεμε και στο χωριο μου.......
Η Μακάμπι έχει επιθετικό ταλέντο, δεν παίζει όμως άμυνα (λόγω Κάτας, το ίδιο συνέβαινε και σε μας). Το ατομικό ταλέντο βέβαια δεν είναι κάτι κακό, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις ως κάτι αρνητικό. Δεν ξέρω αν η βαθμολογία αδικεί την Μπάγερν, αλλά αν είναι έτσι, μπορώ να πω το ίδιο και για την ομάδα μου.
Αυτο που λεω ειναι οτι η Μπαγερν παιζει σωστο μπασκετ δομημενο σε αρχες......η Μακαμπι εχει πολυ ατομικο ταλεντο(κανενα προβλημα μ αυτο) αλλα παιζει αναρχο μπασκετ και δεν εχει καποια συγκεκριμενη ΄΄φιλοσοφια΄΄......η ομαδα σου κατα τη γνωμη μου ψαχνεται ακομα και δεν παιζει ΄΄ελκυστικο΄΄ μπασκετ..........τον Ραντονιτς τον εχω πιο ψηλα απ τον Κατας αλλα ειναι καθαρα προσωπικη αποψη........

0
Άβαταρ μέλους
Quincy

allstar
Reactions: 910
Δημοσιεύσεις: 4709
Εγγραφή: Τετ Μαρ 17, 2010 4:28 pm
Τοποθεσία: Σύρος
Αγαπημένος παίκτης: A. Iverson
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:15 pm

BillyPao έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:55 pm
assistant77 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:46 pm

Η Μπαγερν ειναι ομαδα δομημενη σωστα και με πλανο......σημερα την απορρυθμισαμε πληρως......ειναι καλυτερη ομαδα επιμενω απ αυτο που εμφανισε σημερα...

Η Μακαμπι ειναι ομαδα ενστικτου και προσωπικου ταλεντου.....δεν εχει δειξει τι ψαχνει σε αμυνα κι επιθεση......ειδικα αμυντικα πιστευω οτι ΄΄θα χαθει΄΄ απεναντι μας......προβλεπω οτι θα βαλουμε 90-95 ποντους στο Ισραηλ.......

Η διαφορα Τρινκερι-Κατας ειναι χαοτικη στα ματια μου.....ο πρωτος ειναι top-class κι ο δευτερος overestimated..........που λεμε και στο χωριο μου.......
Η Μακάμπι έχει επιθετικό ταλέντο, δεν παίζει όμως άμυνα (λόγω Κάτας, το ίδιο συνέβαινε και σε μας). Το ατομικό ταλέντο βέβαια δεν είναι κάτι κακό, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις ως κάτι αρνητικό. Δεν ξέρω αν η βαθμολογία αδικεί την Μπάγερν, αλλά αν είναι έτσι, μπορώ να πω το ίδιο και για την ομάδα μου.
Η Μπάγερν είχε ίσως το δυσκολότερο πρόγραμμα ως τώρα. Είχε εντός Φενερ, Αρμανι, Μπάρτσα, Εφες, Ολυμπιακό (κερδισε ένα) και εκτός Μπολόνια, Ερυθρο, Άλμπα (κέρδισε άλλο ένα). Σήμερα έκανε την πρώτη της ήττα με διψήφια διαφορά (που δεν ήταν για τόσο αλλά για κάποιο λόγο ζήτησε επίθεση ο Μπαρτζώκας στο τέλος :-? )

Και ο Παναθηναικος περίπου στην ίδια κατάσταση είναι, είχε δύσκολο πρόγραμμα αλλά τα πάλεψε όλα (εκτός της Αλμπα). Και οι δυο θα μπορούσαν να έχουν 1 νίκη περισσότερη

0
BillyPao

allstar
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 3525
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:26 pm

assistant77 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:09 pm
BillyPao έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:55 pm


Η Μακάμπι έχει επιθετικό ταλέντο, δεν παίζει όμως άμυνα (λόγω Κάτας, το ίδιο συνέβαινε και σε μας). Το ατομικό ταλέντο βέβαια δεν είναι κάτι κακό, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις ως κάτι αρνητικό. Δεν ξέρω αν η βαθμολογία αδικεί την Μπάγερν, αλλά αν είναι έτσι, μπορώ να πω το ίδιο και για την ομάδα μου.
Αυτο που λεω ειναι οτι η Μπαγερν παιζει σωστο μπασκετ δομημενο σε αρχες......η Μακαμπι εχει πολυ ατομικο ταλεντο(κανενα προβλημα μ αυτο) αλλα παιζει αναρχο μπασκετ και δεν εχει καποια συγκεκριμενη ΄΄φιλοσοφια΄΄......η ομαδα σου κατα τη γνωμη μου ψαχνεται ακομα και δεν παιζει ΄΄ελκυστικο΄΄ μπασκετ..........τον Ραντονιτς τον εχω πιο ψηλα απ τον Κατας αλλα ειναι καθαρα προσωπικη αποψη........
Κοίτα, όντως η Μακάμπι είναι μια ομάδα ενστίκτου και ατομικού ταλέντου. Από την άλλη όμως, μερικές φορές αυτό το μπάσκετ είναι που φέρνει νίκες έναντι καλύτερα δομημένων ομάδων, αλλά με λιγότερο επιθετικό ταλέντο (όπως είναι η Μπάγερν). Όσον αφορά εμάς, ότι ''ψαχνόμαστε'' ακόμη, το θεωρώ φυσιολογικό και δε με προβληματίζει. Το περίεργο θα ήταν να είχαμε αυτοματισμούς ομάδας με παίκτες που παίζουν ήδη 2-3 χρόνια μαζί.

0
XamenaF4

 
Reactions: 7
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2022 3:02 pm
Τοποθεσία: Greece
Αγαπημένος παίκτης: Acie Law
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:26 pm

Αυτο με τα εξελακι που λετε Ο Μπρατζωκας το σταματαει οσο φτανει προς το τελος της Regular.
Δειτε και περσι σε καποια αγωνιστικη και μετα το σταματησε.
Ειναι εξυπνος προπονητης ξερει τι κανει.
Ο Στοχος του Ολυμπιακου ηταν η 8αδα και ειναι η 8αδα και τις δυο χρονιες. Εννοω οτι θελει να μπει playoffs και μετα ξερει τον δρομο. Λοιπον τον παιρνει να δινει ευκαιριες και να μοιραζει ετσι τον χρονο.

1
1 Εικόνα
BillyPao

allstar
Reactions: 1427
Δημοσιεύσεις: 3525
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:34 pm

Quincy έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:15 pm
BillyPao έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:55 pm


Η Μακάμπι έχει επιθετικό ταλέντο, δεν παίζει όμως άμυνα (λόγω Κάτας, το ίδιο συνέβαινε και σε μας). Το ατομικό ταλέντο βέβαια δεν είναι κάτι κακό, οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις ως κάτι αρνητικό. Δεν ξέρω αν η βαθμολογία αδικεί την Μπάγερν, αλλά αν είναι έτσι, μπορώ να πω το ίδιο και για την ομάδα μου.
Η Μπάγερν είχε ίσως το δυσκολότερο πρόγραμμα ως τώρα. Είχε εντός Φενερ, Αρμανι, Μπάρτσα, Εφες, Ολυμπιακό (κερδισε ένα) και εκτός Μπολόνια, Ερυθρο, Άλμπα (κέρδισε άλλο ένα). Σήμερα έκανε την πρώτη της ήττα με διψήφια διαφορά (που δεν ήταν για τόσο αλλά για κάποιο λόγο ζήτησε επίθεση ο Μπαρτζώκας στο τέλος :-? )

Και ο Παναθηναικος περίπου στην ίδια κατάσταση είναι, είχε δύσκολο πρόγραμμα αλλά τα πάλεψε όλα (εκτός της Αλμπα). Και οι δυο θα μπορούσαν να έχουν 1 νίκη περισσότερη
Η αλήθεια είναι πως παίζει ρόλο και το πρόγραμμα. Μπορεί μια ομάδα να έχει καλύτερο ρεκόρ από μια άλλη, αλλά να το έχει πετύχει έχοντας πιο εύκολο πρόγραμμα από την άλλη ομάδα. Βέβαια, συχνά κοιτάζουμε (και εγώ το κάνω) απλά το ρεκόρ, χωρίς να βλέπουμε τους αγώνες που έχει δώσει η κάθε ομάδα, με αποτέλεσμα να βγάζουμε εσφαλμένα συμπεράσματα σχετικά με τη δυναμική της κάθε ομάδας.

0
Άβαταρ μέλους
papp7

 euroleague
Reactions: 665
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: Δευ Φεβ 19, 2018 12:33 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: A.I
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:48 pm

Quincy έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 10:15 pm

Σήμερα έκανε την πρώτη της ήττα με διψήφια διαφορά (που δεν ήταν για τόσο αλλά για κάποιο λόγο ζήτησε επίθεση ο Μπαρτζώκας στο τέλος :-? )


Γιατι καλο ειναι να εχουμε οσο το δυνατο καλυτερο +/- συνολικων ποντων. Μπορει να ακουγεται ακραιο να ισοβαθμισεις με μια ομαδα , να εχετε απο 1 μια νικη στα μεταξυ σας με την ιδια διαφορα ποντων και να κριθει απο το συνολικο +/- , ειναι ωστοσο υπαρκτο ενδεχομενο.Ακραια περιπτωση αλλα μπορει να κριθει ολοκληρη χρονια απο αυτους τους 2 ποντους.Ολα μετρανε σε αυτη τη φαση που ειμαστε και τιποτα δεν χαριζεται.

0
Μέχρι φέτος
Άβαταρ μέλους
qspock

 nba
Reactions: 109
Δημοσιεύσεις: 2801
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 1:14 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Νοέμ 17, 2022 11:06 pm

tarp7 έγραψε:
Πέμ Νοέμ 17, 2022 9:37 pm
O μπολμπόι σήμερα ήταν κακός, ίσως έπρεπε να παίξει περισσότερο ο Μπλάκ σήμερα
Δε γινοταν, το μπλοκακι ελεγε Μπολομποι, οπως παντα δευτερος στο ροτεισον. Εχει καταλαβει αυτος ο κοουτς οτι αυτοι που ειναι σε καλυτερη μερα πρεπει να παιζουν? Ο Μπλακ μια χαρα επαξε αλλα χρησιμοποιηθηκε λες και εκανε ΤΑ λαθη! Απιστευτη εμμονη για αλλη μια φορα στο σχεδιο...
Οι οσες ανατροπες γινοτανε με Μπολομποι στο 5. Πρεπει να βαλει στο μυαλο του ο κοουτς και τη χρησιμοποιηση στο 4 για τον Μπολομποι. Ενω για αλλη μια φορα εγκαταληφθηκε το 3 για τον Πητερς.... Σε αυτες τις 2 θεσεις για τους συγκεκριμενους υπαρχει θεμα!

Απο κει και περα, περιμενω επιστροφη Ντορσει αντι Καναν και τερμα, η ομαδα παει να το σηκωσει!

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2022-2023”