Euroleague Round 22, Olympiacos Piraeus vs Maccabi Tel Aviv

Συντονιστής: Captains

TakeshyKurosawa1

 euroleague
Reactions: 477
Δημοσιεύσεις: 1698
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 10:13 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Vasilis Spanoulis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 19, 2024 6:08 am

tokalytero3d έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 12:02 am
Ο Μιλουτινοφ πάντως και στην αρχή της χρονιάς που ήταν τραυματίας ο φαλ έπαιξε εξαιρετικά που σημαίνει η ότι χρειάζεται αρκετά λεπτά για να βρει Ρυθμό η είναι ψυχολογικό.
Πάντως λιγότερο προβλέψιμος με μιλου βασικό ο Ολυμπιακός.
Μάλλον χρειάζεται λεπτά συμμετοχής και στήριξη από τον προπονητή στο να παιχτεί το παιχνίδι που τον βολεύει..
Τρομαχτική εμφάνιση χθες που δεν νομίζω να την έχει κάνει άλλος σέντερ στα χρόνια μας! Να δούμε αν θα έχει και συνέχεια στο ντέρμπι.

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1971
Δημοσιεύσεις: 5323
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 6:35 am

Επιτέλους μια νίκη χωρίς άγχος με καλό μπάσκετ, το είχε ανάγκη η ομάδα, το είχαμε κι εμείς.
Για τον Μιλού σε όρους pir δεν ήταν η καλύτερη εμφανίση του, αυτή ήταν την σεζόν 2018-2019 απέναντι στον Παναθηναϊκό όπου σε 30 ακριβώς λεπτά συμμετοχής είχε ένα ιδιότυπο triple-double σε πόντους, ριμπάουν, κερδισμένα φάουλ (18-18-11) και pir 41 έναντι 40 τώρα.
Η ομάδα έτρεξε, πίεσε, έκανε προσαρμογές στην άμυνα, είχε ψυχολογία, άντε να δούμε τι θα γίνει και με την Ρεάλ, μετά την Ρεάλ έχουμε 4 παιχνίδια που μπορούμε να πάρουμε και τα 4 (Άλμπα, Μπάγερν, Βαλένθια, Ζαλγκίρις) εύκολα ή δύσκολα και να πάμε με εξαιρετικό ρεκόρ απέναντι σε Μπολόνια, ΠΑΟ.

1
1 Εικόνα
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 614
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 6:58 am

TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Πέμ Ιαν 18, 2024 9:44 pm
Να ρωτήσω κάτι.. Αλλάξαμε την άμυνα που παίζουμε συνήθως και πήρε τόσα ριμπάουντ ο Μιλουτίνοφ?
εμεινε περισσοτερο στη ρακετα ο μιλου και μπορεσε να μαζεψει περισσοτερα ριμπς αλλα πηρε και καμποσα επιθετικα ,σ εκαποια φαση ηταν σαν να παιζω εγω με τα ανηψακια μου (για την κορη μου δεν λεω πια κοντευει να με φτασει στο μποι ... :))

1
1 Εικόνα
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 614
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 7:03 am

Conan1982 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 6:35 am
Επιτέλους μια νίκη χωρίς άγχος με καλό μπάσκετ, το είχε ανάγκη η ομάδα, το είχαμε κι εμείς.
Για τον Μιλού σε όρους pir δεν ήταν η καλύτερη εμφανίση του, αυτή ήταν την σεζόν 2018-2019 απέναντι στον Παναθηναϊκό όπου σε 30 ακριβώς λεπτά συμμετοχής είχε ένα ιδιότυπο triple-double σε πόντους, ριμπάουν, κερδισμένα φάουλ (18-18-11) και pir 41 έναντι 40 τώρα.
Η ομάδα έτρεξε, πίεσε, έκανε προσαρμογές στην άμυνα, είχε ψυχολογία, άντε να δούμε τι θα γίνει και με την Ρεάλ, μετά την Ρεάλ έχουμε 4 παιχνίδια που μπορούμε να πάρουμε και τα 4 (Άλμπα, Μπάγερν, Βαλένθια, Ζαλγκίρις) εύκολα ή δύσκολα και να πάμε με εξαιρετικό ρεκόρ απέναντι σε Μπολόνια, ΠΑΟ.
ο κανονικος Μιλου στην ευρωλιγκα εχει ενα 15/10 /2 (ποντους ριμπ κοψιματα) σε ενα 20λεπτο σπαστο να παιρνει και καμια ανασα . ο φαλ ειναι για ενα δεκαπενταλεπτο αν θελουμε να ειναι ο κυριαρχικος φαλ που μας εχει δειξει οτι μποριε να ειναι κι ενα πενταλεπτο στο 5 ο πετρουσεφ το εχει στο ψιλο ανετο χωρις να χανει η ομαδα σε μεγεθος και φοβητρο στο ζωγραφιστο. το ζητημα ειναι οτι ολα αυατα ειναι σε θεωρητικο επιπεδο και πρεπει να γινουν πραξη . συνεχιζω να πιστευω οτι η τριπλετα μιλου -πετρουσεφ - πιτερς στο 3 μπορει να κανει πολυ ομορφα πραγματα...

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 614
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 7:14 am

TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 6:08 am
tokalytero3d έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 12:02 am
Ο Μιλουτινοφ πάντως και στην αρχή της χρονιάς που ήταν τραυματίας ο φαλ έπαιξε εξαιρετικά που σημαίνει η ότι χρειάζεται αρκετά λεπτά για να βρει Ρυθμό η είναι ψυχολογικό.
Πάντως λιγότερο προβλέψιμος με μιλου βασικό ο Ολυμπιακός.
Μάλλον χρειάζεται λεπτά συμμετοχής και στήριξη από τον προπονητή στο να παιχτεί το παιχνίδι που τον βολεύει..
Τρομαχτική εμφάνιση χθες που δεν νομίζω να την έχει κάνει άλλος σέντερ στα χρόνια μας! Να δούμε αν θα έχει και συνέχεια στο ντέρμπι.
Αν δεν καβαλησουμε καλαμι και παμε σοβαρα και χωρις αγχος (ουτως η αλλως το πλεονεκτημα εδρας εχει χαθει ) εχουμε ελπιδες ,αρκει να μην μας πνιξουν τα media day και οι δημοσιογραφικες συζητησεις .

0
Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1971
Δημοσιεύσεις: 5323
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 8:02 am

TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 6:08 am


Μάλλον χρειάζεται λεπτά συμμετοχής και στήριξη από τον προπονητή στο να παιχτεί το παιχνίδι που τον βολεύει..
Τρομαχτική εμφάνιση χθες που δεν νομίζω να την έχει κάνει άλλος σέντερ στα χρόνια μας! Να δούμε αν θα έχει και συνέχεια στο ντέρμπι.
O πιο πρόσφατος, μετά βέβαια του Μιλού το 2019, που μπορώ να θυμηθώ είναι ο Ντίνο Ράτζα που είχε κάνει μερικές επιβλητικές εμφανίσεις στα 33 του και ταλαιπωρημένος πια, (ο αγαπημένος μου σέντερ εν τω μεταξύ απ' όσους έχουν περάσει από τον Ολυμπιακό και άλλης κλάσης), Σε ένα παιχνίδι απέναντι στην Ολύμπια Λιουμπλιάνας είχε βάλει 31 πόντους, είχε πάρει 13 ριμπάουντ (6 επιθετικά) και κερδίσει 10 φάουλ. Δεν μου έρχεται κάποιος άλλος που να έχει κάνει παρόμοιες εμφανίσεις, ο Πάτρικ θα μπορούσε αλλά δεν πρόλαβε.

1
1 Εικόνα
TakeshyKurosawa1

 euroleague
Reactions: 477
Δημοσιεύσεις: 1698
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 10:13 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Vasilis Spanoulis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 19, 2024 8:15 am

Γενικά αυτή νομίζω είναι η προσέγγιση που πρέπει να έχουμε στην άμυνα! Είμασταν τρομερά καλύτεροι στον έλεγχο των ριμπάουντ!

0
AlexD

 nba
Reactions: 1451
Δημοσιεύσεις: 2572
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 8:26 am

Conan1982 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 8:02 am
TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 6:08 am


Μάλλον χρειάζεται λεπτά συμμετοχής και στήριξη από τον προπονητή στο να παιχτεί το παιχνίδι που τον βολεύει..
Τρομαχτική εμφάνιση χθες που δεν νομίζω να την έχει κάνει άλλος σέντερ στα χρόνια μας! Να δούμε αν θα έχει και συνέχεια στο ντέρμπι.
O πιο πρόσφατος, μετά βέβαια του Μιλού το 2019, που μπορώ να θυμηθώ είναι ο Ντίνο Ράτζα που είχε κάνει μερικές επιβλητικές εμφανίσεις στα 33 του και ταλαιπωρημένος πια, (ο αγαπημένος μου σέντερ εν τω μεταξύ απ' όσους έχουν περάσει από τον Ολυμπιακό και άλλης κλάσης), Σε ένα παιχνίδι απέναντι στην Ολύμπια Λιουμπλιάνας είχε βάλει 31 πόντους, είχε πάρει 13 ριμπάουντ (6 επιθετικά) και κερδίσει 10 φάουλ. Δεν μου έρχεται κάποιος άλλος που να έχει κάνει παρόμοιες εμφανίσεις, ο Πάτρικ θα μπορούσε αλλά δεν πρόλαβε.
Πω πω εκείνος ο Ντίνο Ράτζα ήταν φόβος και τρόμος. Εν τω μεταξύ δεν θυμάμαι γιατί αλλά ήταν στραβωμένος με τους απέναντι και γυάλιζε το μάτι του συνεχώς. Πονούσε όσο έπαιζε και τους κατεδάφιζε...

Όντως δεν νομίζω ότι είχαμε άλλον τέτοιο μετά τον Ράτζα και μέχρι Μιλου. Πολλούς παιχταράδες στο 5 αλλά κανέναν "τέτοιο".

Ο Πάτρικ όντως θυμάμαι να τον βλέπω στα πρώτα ματς και να λέω ωπα εδώ ίσως έχουμε κάτι ακόμα καλύτερο (σε σχέση με Χαντερ/Ντανστον που είχαμε πριν). Μεγάλο κρίμα.

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 568
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 19, 2024 8:34 am

Ο Ολυμπιακός χτες έπαιζε χωρίς Φαλ αν δεν κάνω λάθος σωστά;;;

0
TakeshyKurosawa1

 euroleague
Reactions: 477
Δημοσιεύσεις: 1698
Εγγραφή: Δευ Μάιος 31, 2021 10:13 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Vasilis Spanoulis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 19, 2024 8:37 am

Ο Πάτρικ φαινόταν ότι θα γίνει τρομερός παίχτης! Πάρα πολύ άτυχος! Απίστευτα αθλητικός και δυνατός και έπαιζε πολύ καλά το πικ εν ρολ. Νομίζω ξαναείχε ατύχημα και είναι σε καροτσάκι.. Ελπίζω να επανήλθε.

0
Phys87

 euroleague
Reactions: 568
Δημοσιεύσεις: 1792
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 05, 2022 4:45 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 19, 2024 8:49 am

TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 8:37 am
Ο Πάτρικ φαινόταν ότι θα γίνει τρομερός παίχτης! Πάρα πολύ άτυχος! Απίστευτα αθλητικός και δυνατός και έπαιζε πολύ καλά το πικ εν ρολ. Νομίζω ξαναείχε ατύχημα και είναι σε καροτσάκι.. Ελπίζω να επανήλθε.
Περπατούσε με βοήθεια αποσο θυμάμαι. Τώρα έχει να γραφτεί άρθρο κάνα χρόνο, όποτε εκεί τον εχω αφήσει.
Ήταν 23 χρόνων όταν ήρθε σε εσάς!!! Όσο τον θύμαμαι ήταν παιχτουρα!!! Μέχρι να τραυματιστεί

0
Άβαταρ μέλους
golitog7

 euroleague
Reactions: 893
Δημοσιεύσεις: 1575
Εγγραφή: Τρί Απρ 11, 2017 9:18 am
Τοποθεσία: Munich
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένος παίκτης: Spanoulis, Diamantidis
Αγαπημένη ομάδα: BayernMunich
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 19, 2024 9:16 am

Εγώ πήγα κουβάρα χθες και για την νίκη της Μακάμπι αλλά και για τους 10,5 πόντους του Κόλσον που έβαλε ακριβώς 10. Χαλάλι όμως, αν είναι να κερδίζουμε και μάλιστα εμφατικά ποιος νοιάζεται. Ικανοποιητική η εμφάνιση της ομάδας χθες αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να πάρουνε τα μυαλά μας αέρα διότι δεν κάναμε και τίποτα τρομερό. Η Μακάμπι έπαιξε χωρίς τον Μπράουν και συν τοις άλλοις τούβλαραν ασταμάτητα από ένα σημείο και μετά με πολλά απ αυτά να είναι ελέυθερα. Ναι παλέψαμε δε λέω, τρέξαμε και πολύ στον αιφνιδιασμό (αν και χάσμε κάτι έυκολα lay up), ήμασταν σούπερ στο τρίποντο και στα ριμπάουντ κάναμε θράυση.

Αλλά:
1. όπως είπανε και μερικοί φίλοι πιο πάνω συνέβησαν πολλά πράγματα χθες για να κερδίσουμε, αν είναι κάθε φορά να περιμένουμε να ευθυγραμιστούν οι πλανήτες για να πάρουμε ένα ματς εύκολα ζήτω που καήκαμε. Θα δείξει πως θα πάει
2. Ο Φαλ και ο Μίλου έκαναν αμφότεροι τα καλύτερα τους παιχνίδια όταν έλειπε ο ένας από τους δύο. Κάνει μπαμ ότι χρειάζονται ρυθμό και ότι δεν αλληλοσυμπληρώνονται. Αν δλδ δεν ταιριάζει το ματς σε τέτοιου στυλ ψηλό απενεργοποιούνται και οι δύο. Κακός σχεδιασμός εδώ, να δούμε αν ο Πετρούσεφ μπορεί ως 5αρι να προσφέρει άλλα χαρακτηριστικά
3. Μπραζ άφαντος. Ότι να ναι
4. Μήτρου Λονγκ έδειξε τσαγανό αλλά θέλει και αυτός παιχνίδια και χρόνο, πως θα αποκτήσει ρυθμό αλλιώς.

Στα θετικά ο Πετρούσεφ που φαίνεται όντως μεγάλη παιχτάρα. Αν μάθει το σύστημα που παίζουμε και αποκτήσει αυτοπεποίθηση θα βοηθήσει πολύ.

Επίσης μου άρεσαν αυτά που είπε ο κόουτς. Είμαστε καινούρια ομάδα και τώρα χτίζουμε τον τρόπο παιχνιδιού μας. Ξεχάστε τον περσυνό Οσφπ, αυτός ο τρόπος παιχνιδιού θέλει τριβή και χρόνο.

PS: είπε σε μία φάση για κάποιον παίκτη ότι είναι καπληκτικός στην προπονηση και ότι κάνει με την παρουσία του όλους τους άλλους καλύτερους και ότι ελπίζει αυτό να το βγάλει και στους αγώνες κάποια στιγμή. Άκουσε κανένας για ποιον το είπε?

0
Άβαταρ μέλους
Sokos

 euroleague
Reactions: 270
Δημοσιεύσεις: 1219
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 2:24 am
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 9:19 am

Phys87 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 8:49 am
TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 8:37 am
Ο Πάτρικ φαινόταν ότι θα γίνει τρομερός παίχτης! Πάρα πολύ άτυχος! Απίστευτα αθλητικός και δυνατός και έπαιζε πολύ καλά το πικ εν ρολ. Νομίζω ξαναείχε ατύχημα και είναι σε καροτσάκι.. Ελπίζω να επανήλθε.
Περπατούσε με βοήθεια αποσο θυμάμαι. Τώρα έχει να γραφτεί άρθρο κάνα χρόνο, όποτε εκεί τον εχω αφήσει.
Ήταν 23 χρόνων όταν ήρθε σε εσάς!!! Όσο τον θύμαμαι ήταν παιχτουρα!!! Μέχρι να τραυματιστεί
Είχε ένα τροχαίο ατύχημα και έμεινε σε καροτσάκι. Καταλαβαίνω κάνει τεράστιες προσπάθεις να καταφέρει να περπατήσει πάλι σε κέντρα αποκατάστασης κτλ. Όσο πρόλαβε να παίξει ήταν πραγματικό θηρίο. Ακόμα το θυμάμαι εκείνο το ματς με την Efes στην Κωνσταντινούπολη που σακάτεψε το γόνατο και δεν επανήλθε ποτέ ουσιαστικά.

0
fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 614
Δημοσιεύσεις: 1354
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 9:20 am

Conan1982 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 8:02 am
TakeshyKurosawa1 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 6:08 am


Μάλλον χρειάζεται λεπτά συμμετοχής και στήριξη από τον προπονητή στο να παιχτεί το παιχνίδι που τον βολεύει..
Τρομαχτική εμφάνιση χθες που δεν νομίζω να την έχει κάνει άλλος σέντερ στα χρόνια μας! Να δούμε αν θα έχει και συνέχεια στο ντέρμπι.
O πιο πρόσφατος, μετά βέβαια του Μιλού το 2019, που μπορώ να θυμηθώ είναι ο Ντίνο Ράτζα που είχε κάνει μερικές επιβλητικές εμφανίσεις στα 33 του και ταλαιπωρημένος πια, (ο αγαπημένος μου σέντερ εν τω μεταξύ απ' όσους έχουν περάσει από τον Ολυμπιακό και άλλης κλάσης), Σε ένα παιχνίδι απέναντι στην Ολύμπια Λιουμπλιάνας είχε βάλει 31 πόντους, είχε πάρει 13 ριμπάουντ (6 επιθετικά) και κερδίσει 10 φάουλ. Δεν μου έρχεται κάποιος άλλος που να έχει κάνει παρόμοιες εμφανίσεις, ο Πάτρικ θα μπορούσε αλλά δεν πρόλαβε.
Ροι τερπλευ πιο παλια

1
1 Εικόνα
Στηβ Κερ

 a1greece
Reactions: 563
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 12, 2023 4:54 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 19, 2024 9:34 am

golitog7 έγραψε:
Παρ Ιαν 19, 2024 9:16 am
Εγώ πήγα κουβάρα χθες και για την νίκη της Μακάμπι αλλά και για τους 10,5 πόντους του Κόλσον που έβαλε ακριβώς 10. Χαλάλι όμως, αν είναι να κερδίζουμε και μάλιστα εμφατικά ποιος νοιάζεται. Ικανοποιητική η εμφάνιση της ομάδας χθες αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να πάρουνε τα μυαλά μας αέρα διότι δεν κάναμε και τίποτα τρομερό. Η Μακάμπι έπαιξε χωρίς τον Μπράουν και συν τοις άλλοις τούβλαραν ασταμάτητα από ένα σημείο και μετά με πολλά απ αυτά να είναι ελέυθερα. Ναι παλέψαμε δε λέω, τρέξαμε και πολύ στον αιφνιδιασμό (αν και χάσμε κάτι έυκολα lay up), ήμασταν σούπερ στο τρίποντο και στα ριμπάουντ κάναμε θράυση.

Αλλά:
1. όπως είπανε και μερικοί φίλοι πιο πάνω συνέβησαν πολλά πράγματα χθες για να κερδίσουμε, αν είναι κάθε φορά να περιμένουμε να ευθυγραμιστούν οι πλανήτες για να πάρουμε ένα ματς εύκολα ζήτω που καήκαμε. Θα δείξει πως θα πάει
2. Ο Φαλ και ο Μίλου έκαναν αμφότεροι τα καλύτερα τους παιχνίδια όταν έλειπε ο ένας από τους δύο. Κάνει μπαμ ότι χρειάζονται ρυθμό και ότι δεν αλληλοσυμπληρώνονται. Αν δλδ δεν ταιριάζει το ματς σε τέτοιου στυλ ψηλό απενεργοποιούνται και οι δύο. Κακός σχεδιασμός εδώ, να δούμε αν ο Πετρούσεφ μπορεί ως 5αρι να προσφέρει άλλα χαρακτηριστικά
3. Μπραζ άφαντος. Ότι να ναι
4. Μήτρου Λονγκ έδειξε τσαγανό αλλά θέλει και αυτός παιχνίδια και χρόνο, πως θα αποκτήσει ρυθμό αλλιώς.

Στα θετικά ο Πετρούσεφ που φαίνεται όντως μεγάλη παιχτάρα. Αν μάθει το σύστημα που παίζουμε και αποκτήσει αυτοπεποίθηση θα βοηθήσει πολύ.

Επίσης μου άρεσαν αυτά που είπε ο κόουτς. Είμαστε καινούρια ομάδα και τώρα χτίζουμε τον τρόπο παιχνιδιού μας. Ξεχάστε τον περσυνό Οσφπ, αυτός ο τρόπος παιχνιδιού θέλει τριβή και χρόνο.

PS: είπε σε μία φάση για κάποιον παίκτη ότι είναι καπληκτικός στην προπονηση και ότι κάνει με την παρουσία του όλους τους άλλους καλύτερους και ότι ελπίζει αυτό να το βγάλει και στους αγώνες κάποια στιγμή. Άκουσε κανένας για ποιον το είπε?
Σικμα….

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”