Euroleague Round 23, Real Madrid vs Olympiacos BC

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Sokos

 euroleague
Reactions: 264
Δημοσιεύσεις: 1206
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 2:24 am
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:05 am

SleeperMonk έγραψε:
Πέμ Ιαν 25, 2024 10:36 pm
Στηβ Κερ έγραψε:
Πέμ Ιαν 25, 2024 10:24 pm


10κατι περσυ ,πάνω απο 13 φέτος πλησιάζει τα 14…..
Επίσης δεδομένα προσπάθησε να χτυπήσει
-Μιρο
-Τζειμς
-Ναν
Αφού κατέθεσε αρχηγική πρόταση στον Βεζε

Εγώ να πω ότι εμένα ο Λονγκ μου άρεσε και δεν βλέπω τι κοινό έχει με τον Λουνζτη.

Ο Λονγκ κατέβασε με αξιοπιστία την μπάλα, πήρε πρωτοβουλίες στην επίθεση, δημιουργικά και εκτελεστικά, χωρίς να αφήσει την αρχική αστοχία να τον καταβάλει. Έπαιξε και τις άμυνες του...

Ο Λουκ επίσης για παίχτης 10 λεπτού είναι μια χαρά. Να δώσει λίγο ξύλο, να πάρει ριμπάουντ και να δώσει καμία ασίστ.

Όλη η ιστορία είναι να ανέβει ο Παπ και Θωμάς.
Μήπως να διατηρούμε τις επιφυλάξεις μας για τα "δεδομένα" και τα νούμερα που ακούγονται από τους δημοσιογράφους που απλά μεταφέρουν ότι τους ταϊζει η ομάδα? Το δεδομένο έιναι ότι κανείς από τους παραπάνω δεν ήρθε. Δεδομένο είναι επίσης οτι "γλίτωσε" πολλά λεφτά από τα συμβόλαια των 2 καλύτερων παικτών της που έφυγαν και ότι από τον 1 πήρε και buy out. Μόνο και μόνο τα λεφτά που θα έπαιρνε ο Vezenkov θα ταν περισσότερα από Milutinov & Goss μαζί. Και με τα ίδια να ανανέωνε ο Σλούκας, μάλλον περισσότερα θα έπαιρνε από Sikma & Brazdeikis. Όσο για Long & Petrusev, να δεχτώ ότι ήταν κάτι παραπάνω από Bolomboy & Black? Και πάλι όμως δεν μιλάμε για μεγάλες διαφορές.

3
3 Εικόνα
Στηβ Κερ

 a1greece
Reactions: 563
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 12, 2023 4:54 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:24 am

Συμβολαίου
Γιώργος Μπαρτζώκας (προπονητής) 1.000.000€
Νίκολα Μιλουτίνοφ 1.700.000€
Τόμας Ουόκαπ 1.200.000€
Νάιτζελ Ουίλιαμς-Γκος 1.100.000€
Κώστας Παπανικολάου 900.000€
Άλεκ Πίτερς 900.000€
Μουσταφά Φαλ 900.000€
Αϊζάια Κάνααν 850.000€
Ίγκνας Μπραζντέικις 800.000€
Γιαννούλης Λαρεντζάκης 700.000€
Λουκ Σίκμα 700.000€
Φιλίπ Πετρούσεφ 550.000€
Σακίλ ΜακΚίσικ 500.000€
Ναζ Μήτρου-Λονγκ 400.000€
Μιχάλης Λούντζης 300.000€
Τζορτζ Πάπας 200.000€
Γιώργος Τανούλης 150.000€

0
AlexD

 nba
Reactions: 1449
Δημοσιεύσεις: 2569
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:24 am

Μερικά στατιστικά με ενδιαφέρον από το χτεσινό ματς:

1)Παπανικολάου +14
2)Μιτρου Λονγκ +3
3)Σίκμα +1
4) Γουόκαπ 0

4) Μπραζντέικις - 7
3) Πετρούσεφ - 9
2) Κανααν - 10
1) Μακκισικ - 11

Ποσοστό ριμπάουντ προς διεκδίκηση:

Με Πετρούσεφ στο παρκέ: 34,8%
Με Σίκμα: 53,2%

Points assisted:
Ναζ 18
Γουόκαπ 9
Σίκμα 7
Πετρούσεφ 6
Κανααν 4
Λαρε/Μακκισικ 2
Πίτερς/Παπ/Μπραζντέικις 0

Points created:
Παπ 25
Ναζ 24
Σίκμα 17
Γουόκαπ 16

Παπ 91,7%efg και 90,8%TS σε 12 σουτ και 4 βολές :shock:

Τον Πίτερς που δεν τον είδαμε χτες είχε 82%TS και 75%efg 12π 5ρ.
Έτσι να ναι τα κακά του ματς και όλα καλά θα πάνε.

0
Στηβ Κερ

 a1greece
Reactions: 563
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 12, 2023 4:54 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:27 am

Αταμάν (Προπονητής) 1.500.000€
Κώστας Σλούκας 3.200.000€
Χουάντσο Ερνανγκόμεθ 2.700.000€
Κέντρικ Ναν 2.000.000€
Ματίας Λεσόρ 1.800.000€
Λούκας Βιλντόζα 1.700.000€
Μάριους Γκριγκόνις 1.200.000€
Ντίνος Μήτογλου 800.000€
Τζέριαν Γκραντ 750.000€
Ιωάννης Παπαπέτρου 700.000€
Αλεξάντερ Μπαλτσερόφσκι 700.000€
Κώστας Αντετοκούνμπο 500.000€
Λευτέρης Μαντζούκας 400.000€
Δημήτρης Μωραΐτης 300.000€

0
AlexD

 nba
Reactions: 1449
Δημοσιεύσεις: 2569
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:36 am

Sokos έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 8:05 am
SleeperMonk έγραψε:
Πέμ Ιαν 25, 2024 10:36 pm


Επίσης δεδομένα προσπάθησε να χτυπήσει
-Μιρο
-Τζειμς
-Ναν
Αφού κατέθεσε αρχηγική πρόταση στον Βεζε

Εγώ να πω ότι εμένα ο Λονγκ μου άρεσε και δεν βλέπω τι κοινό έχει με τον Λουνζτη.

Ο Λονγκ κατέβασε με αξιοπιστία την μπάλα, πήρε πρωτοβουλίες στην επίθεση, δημιουργικά και εκτελεστικά, χωρίς να αφήσει την αρχική αστοχία να τον καταβάλει. Έπαιξε και τις άμυνες του...

Ο Λουκ επίσης για παίχτης 10 λεπτού είναι μια χαρά. Να δώσει λίγο ξύλο, να πάρει ριμπάουντ και να δώσει καμία ασίστ.

Όλη η ιστορία είναι να ανέβει ο Παπ και Θωμάς.
Μήπως να διατηρούμε τις επιφυλάξεις μας για τα "δεδομένα" και τα νούμερα που ακούγονται από τους δημοσιογράφους που απλά μεταφέρουν ότι τους ταϊζει η ομάδα? Το δεδομένο έιναι ότι κανείς από τους παραπάνω δεν ήρθε. Δεδομένο είναι επίσης οτι "γλίτωσε" πολλά λεφτά από τα συμβόλαια των 2 καλύτερων παικτών της που έφυγαν και ότι από τον 1 πήρε και buy out. Μόνο και μόνο τα λεφτά που θα έπαιρνε ο Vezenkov θα ταν περισσότερα από Milutinov & Goss μαζί. Και με τα ίδια να ανανέωνε ο Σλούκας, μάλλον περισσότερα θα έπαιρνε από Sikma & Brazdeikis. Όσο για Long & Petrusev, να δεχτώ ότι ήταν κάτι παραπάνω από Bolomboy & Black? Και πάλι όμως δεν μιλάμε για μεγάλες διαφορές.
Κάποια πράγματα δεν κρύβονται όμως.

Για παράδειγμα: Ο Τζέιμς είναι δεδομένο ότι είχε πρόταση με την οποία ψήθηκε.

Δεν ξέρουμε νούμερο αλλά για να ψήθηκε θα ήταν εντός αυτού του πλαισίου.

Ο Ντέιβις πρόσφατα είπε ότι είχε πρόταση από Ολυμπιακό με πολύ καλά λεφτά και τον έβαλε σε σκέψεις αλλά αποφάσισε να μείνει για το όνειρο.

Ο Ναν είπε ότι είχε πρόταση από τον Ολυμπιακό που τον ήθελε πολύ. Δεν είπε ποσό, αλλά φαντάζομαι αν ήταν ποσό "κοροϊδευτικό" ίσα για να πούνε ότι προσπάθησαν θα το είχαμε μάθει από χιλιάδες στόρι του DPG.

Ένα κάρο άνθρωποι έχουν παραδεχτεί ότι κάποια στιγμή υπήρχε συμφωνία μεταξύ Μίροτιτς και Ολυμπιακού.

Ξέρουμε ότι τα χρήματα που θα έδιναν στον Βεζε αν έμενε ήταν πολλά, ο Μιλου επίσης πήρε καλό συμβόλαιο.

Ο Λεντει επίσης είπε ότι είχε ενδιαφέρον.

Μαζεύονται πολλοί πρωταγωνιστές που επιβεβαιώνουν τα ρεπορτάζ των δημοσιογράφων (Ελλήνων και ξένων) για να είναι όλο μια συνωμοσία με σκοπό να μας πείσει ότι θα έδιναν ακόμα περισσότερα χρήματα αλλά δεν τους έκατσαν κάποια πράγματα.

1
1 Εικόνα
SleeperMonk

 sophomore
Reactions: 45
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Δευ Ιαν 22, 2024 8:42 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:53 am

Sokos έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 8:05 am
SleeperMonk έγραψε:
Πέμ Ιαν 25, 2024 10:36 pm


Επίσης δεδομένα προσπάθησε να χτυπήσει
-Μιρο
-Τζειμς
-Ναν
Αφού κατέθεσε αρχηγική πρόταση στον Βεζε

Εγώ να πω ότι εμένα ο Λονγκ μου άρεσε και δεν βλέπω τι κοινό έχει με τον Λουνζτη.

Ο Λονγκ κατέβασε με αξιοπιστία την μπάλα, πήρε πρωτοβουλίες στην επίθεση, δημιουργικά και εκτελεστικά, χωρίς να αφήσει την αρχική αστοχία να τον καταβάλει. Έπαιξε και τις άμυνες του...

Ο Λουκ επίσης για παίχτης 10 λεπτού είναι μια χαρά. Να δώσει λίγο ξύλο, να πάρει ριμπάουντ και να δώσει καμία ασίστ.

Όλη η ιστορία είναι να ανέβει ο Παπ και Θωμάς.
Μήπως να διατηρούμε τις επιφυλάξεις μας για τα "δεδομένα" και τα νούμερα που ακούγονται από τους δημοσιογράφους που απλά μεταφέρουν ότι τους ταϊζει η ομάδα? Το δεδομένο έιναι ότι κανείς από τους παραπάνω δεν ήρθε. Δεδομένο είναι επίσης οτι "γλίτωσε" πολλά λεφτά από τα συμβόλαια των 2 καλύτερων παικτών της που έφυγαν και ότι από τον 1 πήρε και buy out. Μόνο και μόνο τα λεφτά που θα έπαιρνε ο Vezenkov θα ταν περισσότερα από Milutinov & Goss μαζί. Και με τα ίδια να ανανέωνε ο Σλούκας, μάλλον περισσότερα θα έπαιρνε από Sikma & Brazdeikis. Όσο για Long & Petrusev, να δεχτώ ότι ήταν κάτι παραπάνω από Bolomboy & Black? Και πάλι όμως δεν μιλάμε για μεγάλες διαφορές.
Δεν μιλάω για τα νούμερα, απο την στιγμή που τα συμβόλαια (και οι προτάσεις ακόμα περισσότερο) δεν βγαίνουν στην δημοσιότητα μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε. Το point μου όμως δεν είναι τα λεφτά, είναι όντως προσπάθησαν να χτυπήσουν αυτους τους παίχτες (με το status που φέρουν), όπως προκύπτει απο δηλώσεις εμπλεκομένων κτλ..

Το γεγονός οτι δεν κατέληξαν σε εμας, οφείλεται και στις διάφορες συγκυρίες, πχ Μιροτιτς ήθελε να μονάσει (ευτυχώς θα πω εγω), ο τζειμς είχε συμβόλαιο και τον Ναν δεν θελαμε να τον περιμένουμε άλλο και φυσικά πάντα υπάρχει ο ανταγωνισμός, που ειδικά σε ενα καλοκαίρι με περιορισμένο pool γίνεται πιο σκληρός.

Εφόσον αποδέχεσαι οτι έγιναν οι σχετικές προσπάθειες, το λογικό συμπέρασμα είναι οτι οι αγγελόπουλοι έχουν κάθε διάθεση να αυξήσουν το budget (επίσης είναι κάτι που έχει αναφέρει και ο coach). Τώρα, αν δεν αποδέχεσαι οτι έγιναν αυτά και ότι ο coach είπε ψέμματα, το σέβομαι. Προφανώς, βέβαια, θα καταλήξουμε σε διαφορετικό συμπέρασμα.

Ενα τελευταίο σχόλιο, γιατί δεν θέλω να κουράσω άλλο, σε σχέση με το moneyball, trust the process κτλ.

Όπως το βλέπω υπάρχουν δύο προσεγγίσεις
1) Πλερώ και φέρνεις τους φοβερότερους και τους καλυτερότερους
2) Εχεις ενα νορμαλ budget και χτίζεις μέθοδο, κουλτούρα που θα σε οδηγήσει στις επιτυχίες

Εμένα το 2 μου ταιριάζει ενώ το 1 όχι, αλλά ανεξάρτητα απο το τι μου γουστάρει, αυτοί που βάζουν τα λεφτά έχουν διαλέξει το 2 και είναι και ξεκάθαροι σε αυτό, δεν έχουν τάξει κάτι άλλο.

Οπότε ή λέμε αυτό είμαστε με τα καλά του και τα κακά του ή μπορούμε πάντα να ζητάμε να γίνουμε το 1.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sokos

 euroleague
Reactions: 264
Δημοσιεύσεις: 1206
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 2:24 am
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:54 am

Μήπως δεν τους έκατσαν γιατί απλά δεν έδιναν αρκετά? Πιο πολύ ταιριάζει αυτό στη λογική του my way. Αν για κάποιο λόγο προσέγγισαν όλους αυτούς και έφαγαν πόρτα απ΄ όλους μήπως κάτι πήγε στραβά με την προσέγγιση? Ας εξαιρέσουμε τον James που δεν ήταν ελεύθερος.

2
2 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Sokos

 euroleague
Reactions: 264
Δημοσιεύσεις: 1206
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 2:24 am
Αγαπημένος παίκτης: Vince Carter
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 8:59 am

SleeperMonk έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 8:53 am

Δεν μιλάω για τα νούμερα, απο την στιγμή που τα συμβόλαια (και οι προτάσεις ακόμα περισσότερο) δεν βγαίνουν στην δημοσιότητα μόνο εικασίες μπορούμε να κάνουμε. Το point μου όμως δεν είναι τα λεφτά, είναι όντως προσπάθησαν να χτυπήσουν αυτους τους παίχτες (με το status που φέρουν), όπως προκύπτει απο δηλώσεις εμπλεκομένων κτλ..

Το γεγονός οτι δεν κατέληξαν σε εμας, οφείλεται και στις διάφορες συγκυρίες, πχ Μιροτιτς ήθελε να μονάσει (ευτυχώς θα πω εγω), ο τζειμς είχε συμβόλαιο και τον Ναν δεν θελαμε να τον περιμένουμε άλλο και φυσικά πάντα υπάρχει ο ανταγωνισμός, που ειδικά σε ενα καλοκαίρι με περιορισμένο pool γίνεται πιο σκληρός.

Εφόσον αποδέχεσαι οτι έγιναν οι σχετικές προσπάθειες, το λογικό συμπέρασμα είναι οτι οι αγγελόπουλοι έχουν κάθε διάθεση να αυξήσουν το budget (επίσης είναι κάτι που έχει αναφέρει και ο coach). Τώρα, αν δεν αποδέχεσαι οτι έγιναν αυτά και ότι ο coach είπε ψέμματα, το σέβομαι. Προφανώς, βέβαια, θα καταλήξουμε σε διαφορετικό συμπέρασμα.

Ενα τελευταίο σχόλιο, γιατί δεν θέλω να κουράσω άλλο, σε σχέση με το moneyball, trust the process κτλ.

Όπως το βλέπω υπάρχουν δύο προσεγγίσεις
1) Πλερώ και φέρνεις τους φοβερότερους και τους καλυτερότερους
2) Εχεις ενα νορμαλ budget και χτίζεις μέθοδο, κουλτούρα που θα σε οδηγήσει στις επιτυχίες

Εμένα το 2 μου ταιριάζει ενώ το 1 όχι, αλλά ανεξάρτητα απο το τι μου γουστάρει, αυτοί που βάζουν τα λεφτά έχουν διαλέξει το 2 και είναι και ξεκάθαροι σε αυτό, δεν έχουν τάξει κάτι άλλο.

Οπότε ή λέμε αυτό είμαστε με τα καλά του και τα κακά του ή μπορούμε πάντα να ζητάμε να γίνουμε το 1.
Υπάρχει και η ενδιάμεση προσέγγιση. Να χτίζεις μέθοδο αλλά να φέρνεις και κάποιους παίκτες που μπορούν να ηγηθούν και να κουβαλήσουν στα ζόρια. Δεν είναι απαραίτητο να πας απο τα 10 εκατομμύρια στα 40 για να κάνεις το έξτρα βήμα. Όσο για το τι διάλεξαν οι Αγγελόπουλοι, καλό θα ταν τα λόγια τους να ανταποκρίνονται σε αυτό που διάλεξαν. Οι δηλώσεις για Βερολίνο, ΣΕΦ και αυτό που ακολούθησε είναι το μεγαλύτερο φάουλ της σεζόν. Τα υπόλοιπα έρχονται δεύτερα.

3
3 Εικόνα
AlexD

 nba
Reactions: 1449
Δημοσιεύσεις: 2569
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 18, 2018 7:46 am
Αγαπημένος παίκτης: Karl Malone
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 9:22 am

Δεν προκύπτει ότι ήταν θέμα χρημάτων από τις περιπτώσεις πάντως, αντίθετα για κάθε περίπτωση ξέρουμε άλλους λόγους που δεν έγινε τελικά.

Τέλος πάντων δεν θα επιμείνω, απλώς νομίζω ότι όταν λένε πάμε για Βερολίνο φαίνεται να το εννοούνε. Αυτό είναι το πλάνο. Ήρθαν αναποδιές στην οφ σιζον, οκ, αλλά εντός αυτού του πλαισίου έκαναν αυτό που θεωρούσαν σωστό και εντός του πλάνου που υπάρχει γενικότερα στην ομάδα.

Από τότε που τελείωσαν τα προβλήματα που είχαν, νομίζω ότι ανεβάζουν το μπάτζετ σταδιακά. Με πλάνο και αργά, αλλά το ανεβάζουν. Εφεραν Σλούκα να ηγηθεί, παίχτες πριν το στεπ απ τους (Γουόκαπ/Φαλ/Βεζενκοφ/Πίτερς) και έχοντας Παπ η απόσυρση των θρύλων έγινε με γλυκό τρόπο (του Πρι γιατί ο Σπαν έπεσε και την πανδημία). Ανανέωσαν τους παίχτες που ανέβασαν την αξία τους με εμάς και αντικατεστησαν τον Σλούκα με Μιλου ως παιχταρά κορμού. Αν τελικά είχε αποφασίσει να μείνει ο Σάσα θα φαινόταν ακόμα περισσότερο, αν είχε κάτσει και ο Τζέιμς ή ο Ναν επίσης.

Δεν θα γίνουν (σύμφωνα με όσα λένε μέχρι σήμερα τουλάχιστον) της λογικής μπάτζετ 20+, αλλά φαίνεται πως θα το πάνε στα 15-17 σε βάθος 2τιας και εντός του πλάνου που υπάρχει.

1
1 Εικόνα
Στηβ Κερ

 a1greece
Reactions: 563
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 12, 2023 4:54 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 9:27 am

Καλά έκαναν αν το πίστευαν γιατί όχι ;Πάντα στοχεύεις ψηλά.Δε βγαίνουν να μιλάνε συνέχεια εξάλλου .Το κάνουμε μεγαλύτερο θέμα από ότι ειναι

1
1 Εικόνα
plo koon

 euroleague
Reactions: 268
Δημοσιεύσεις: 1013
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 19, 2011 1:17 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Papaloukas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 9:58 am

Στηβ Κερ έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 8:27 am
Ντίνος Μήτογλου 800.000€
Τζέριαν Γκραντ 750.000€
Αστυνομία εκεί? Θέλω να καταγγείλω μια ληστεία.

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
:hammer: je suis jazz thrillos :hammer:
BillyPao

allstar
Reactions: 1476
Δημοσιεύσεις: 3617
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Παρ Ιαν 26, 2024 10:00 am

plo koon έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 9:58 am
Στηβ Κερ έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 8:27 am
Ντίνος Μήτογλου 800.000€
Τζέριαν Γκραντ 750.000€
Αστυνομία εκεί? Θέλω να καταγγείλω μια ληστεία.
Εντωμεταξύ αυτά τα ποσά είναι "φουσκωμένα", όπως και τα υπόλοιπα που γράφτηκαν πιο πάνω. Ο Γκράντ π.χ. παίρνει 500.000, όχι 750.000.

0
Στηβ Κερ

 a1greece
Reactions: 563
Δημοσιεύσεις: 892
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 12, 2023 4:54 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Ιαν 26, 2024 10:05 am

BillyPao έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 10:00 am
plo koon έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 9:58 am


Αστυνομία εκεί? Θέλω να καταγγείλω μια ληστεία.
Εντωμεταξύ αυτά τα ποσά είναι "φουσκωμένα", όπως και τα υπόλοιπα που γράφτηκαν πιο πάνω. Ο Γκράντ π.χ. παίρνει 500.000, όχι 750.000.
Δεν υπέγραψε πρόσφατα καινούριο με επέκταση ;
500 υπέγραψε το καλοκαίρι

0
Άβαταρ μέλους
karamelitsa

 a1greece
Reactions: 211
Δημοσιεύσεις: 545
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 8:58 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένος παίκτης: Ζιοβάνι
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Ιαν 26, 2024 10:07 am

plo koon έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 9:58 am
Στηβ Κερ έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 8:27 am
Ντίνος Μήτογλου 800.000€
Τζέριαν Γκραντ 750.000€
Αστυνομία εκεί? Θέλω να καταγγείλω μια ληστεία.
Αυτοί οι 2 είναι ληστεία για τα λεφτά που παίρνουν. Το φιάσκο βέβαια στον Παναθηναϊκό είναι καταρχάς ο Χουάντσο, σοβαρά 2,7εκ??? Μιλάμε για την γκάφα της δεκαετίας και κατά δεύτερων ο Βιλντόζα 1,8εκ για αυτά που προσφέρει?? Βέβαια και εμείς Μιλουτίνοφ, Σικμα και Μπραζντέικις παίρνουν μαζί 3,2εκ. που με το πως παίζουν και τα 1,6εκ σαν σύνολο πολλά θα ήταν.

Εμείς δίνουμε 700Κ στον Σικμα και ο Παναθηναικός 800Κ στον Μήτογλου που είναι και Ελληνας...αχ θα τραβήξω τις κοτσίδες μου!!!

0
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος karamelitsa την Παρ Ιαν 26, 2024 10:08 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
BillyPao

allstar
Reactions: 1476
Δημοσιεύσεις: 3617
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2020 5:08 pm
Τοποθεσία: Νέα Σμύρνη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 4

Παρ Ιαν 26, 2024 10:07 am

Στηβ Κερ έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 10:05 am
BillyPao έγραψε:
Παρ Ιαν 26, 2024 10:00 am


Εντωμεταξύ αυτά τα ποσά είναι "φουσκωμένα", όπως και τα υπόλοιπα που γράφτηκαν πιο πάνω. Ο Γκράντ π.χ. παίρνει 500.000, όχι 750.000.
Δεν υπέγραψε πρόσφατα καινούριο με επέκταση ;
500 υπέγραψε το καλοκαίρι
Είχε γραφτεί ότι ήρθε σε συμφωνία με την ομάδα για ανανέωση, αλλά από τότε δεν υπήρξε κάτι νεότερο.

0
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”