Euroleague Round 29, Olympiacos Piraeus vs Panathinaikos Athens.

Συντονιστής: Captains

assistant77

 nba
Reactions: 1352
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Δευ Μαρ 18, 2024 6:20 pm

shaq7 έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 6:06 pm
θα φανει αν θα του γινει προταση ανανανεωσης 3εκ στα 37 του? :lol: Το πιθανοτερο ειναι οτι θα σταματησει το μπασκετ παντως..Πηρε τεραστιο ρισκο ο σλουκας να υπογραψει τετοιο συμβολαιο γιατι βαση λογικης ειδικα τον τελευταιο του χρονο στον παο και θα βγαζει τραυματισμους περισσοτερους αλλα και η αποδοση του θα χει πεσει 2-3 επιπεδα..Αν παιρνει 3εκ,δεν εχει παρει τουλαχιστον μια ευρωλιγκα μεχρι τοτε βλεπω να τρωει το κραξιμο της αρκουδας.

ο παπατζον το 1,5 το πηρε απο τουρκους εντωμεταξυ τι μας νοιαζει εμας?Και ο ντορσει επισης 1.8!!! Αν και λογικα επαιξε μιζα ο ιτουδης δεν εξηγειται αλλιως.

καλα οχι οτι η κομπρα αξιζει 800χιλ,θα πεσει το ταβανι να μας πλακωσει :lol:
ελα μωρε Σακ κι εσυ τωρα,με τετοιο συμβολαιο πιστευεις οτι τον νοιαζει το κραξιμο που πιθανον να φαει;;;;;;(αν και ειμαι σιγουρος οτι 3 μηνες μετα κανεις δε θ ασχολειται με το Σλουκα).....ή μηπως πιστευεις οτι με το τελος της καριερας του θα κυκλοφορει στα στενακια στο Περαμα ή στου Γκυζη για ν ακουει γκρινιες;;;;;;;;

0
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 2144
Δημοσιεύσεις: 4820
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 18, 2024 6:31 pm

assistant77 έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 6:20 pm
shaq7 έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 6:06 pm
θα φανει αν θα του γινει προταση ανανανεωσης 3εκ στα 37 του? :lol: Το πιθανοτερο ειναι οτι θα σταματησει το μπασκετ παντως..Πηρε τεραστιο ρισκο ο σλουκας να υπογραψει τετοιο συμβολαιο γιατι βαση λογικης ειδικα τον τελευταιο του χρονο στον παο και θα βγαζει τραυματισμους περισσοτερους αλλα και η αποδοση του θα χει πεσει 2-3 επιπεδα..Αν παιρνει 3εκ,δεν εχει παρει τουλαχιστον μια ευρωλιγκα μεχρι τοτε βλεπω να τρωει το κραξιμο της αρκουδας.

ο παπατζον το 1,5 το πηρε απο τουρκους εντωμεταξυ τι μας νοιαζει εμας?Και ο ντορσει επισης 1.8!!! Αν και λογικα επαιξε μιζα ο ιτουδης δεν εξηγειται αλλιως.

καλα οχι οτι η κομπρα αξιζει 800χιλ,θα πεσει το ταβανι να μας πλακωσει :lol:
ελα μωρε Σακ κι εσυ τωρα,με τετοιο συμβολαιο πιστευεις οτι τον νοιαζει το κραξιμο που πιθανον να φαει;;;;;;(αν και ειμαι σιγουρος οτι 3 μηνες μετα κανεις δε θ ασχολειται με το Σλουκα).....ή μηπως πιστευεις οτι με το τελος της καριερας του θα κυκλοφορει στα στενακια στο Περαμα ή στου Γκυζη για ν ακουει γκρινιες;;;;;;;;
ε πιστευω οτι αθλητες οπως ο σλουκας νοιαζονται για το λεγκασι που αφηνουν..εχει βγαλει τοσα εκατομμυρια τα 2 εξτρα δεν νομιζω να του λενε κατι.

0
Άβαταρ μέλους
τουλουμπα

allstar
Reactions: 1745
Δημοσιεύσεις: 4390
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2020 8:50 am
Προειδοποιήσεις: 3

Δευ Μαρ 18, 2024 7:03 pm

assistant77 έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 5:40 pm




ναι ο Λαρε τα αξιζει τα λεφτα του......
Εικόνα

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
reignman

allstar
Reactions: 1194
Δημοσιεύσεις: 3556
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 18, 2024 8:32 pm

ναι ο Λαρε τα αξιζει τα λεφτα του....
Εικόνα

1
1 Εικόνα
WeRuleThisLand

senior
Reactions: 356
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 1:18 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 4

Δευ Μαρ 18, 2024 8:41 pm

Δεν φταίει ο Σλούκας που πήρε 10.000.000 για 3 χρόνια. Δεν τα ζήτησε ο ίδιος. Η πρόταση του παο η πρώτη ήταν στα 8.000.000 . Ο Σλούκας αρνήθηκε ευγενικά και είχε δώσει τα χέρια με 6.000.000 για 3 χρόνια με την Φενέρ. Οι Τούρκοι μάλιστα του είχαν στείλει τα συμβόλαια και τα περίμεναν υπογεγραμμένα. Εκεί βλέποντας ο Γιαννακόπουλος ότι ο παίχτης χάνεται από ώρα σε ώρα έκανε πρόταση για 3 χρόνια με 10.000.000 . Με τόσο μαρούλι αθέτησε την συμφωνία με Φενέρ ο Σλούκας και πήγε στο παο. 4.000.000 διαφορά στην 3ετια είναι τρελά λεφτά.

0
Άβαταρ μέλους
karamelitsa

 a1greece
Reactions: 243
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 8:58 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένος παίκτης: Ζιοβάνι
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Μαρ 18, 2024 8:42 pm

Στο μεταξύ ο Λαρετζακης υπάρχουν φορές που τον βλέπω και λέω ότι αν αυτός είναι μπασκετμπολίστας εγώ είμαι ο Πάπας….και υπάρχουν και άλλες φορές που λέω μια χαρά και Έλληνας και τα χώνει και τσάμπα τον έχουμε….χοντρικα πάντως αν δεν ήταν Έλληνας δεν βλέπω να είχε θέση στο ρόστερ.

0
assistant77

 nba
Reactions: 1352
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Τρί Ιουν 21, 2022 7:42 am
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Isiah Thomas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 2

Δευ Μαρ 18, 2024 8:47 pm

shaq7 έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 6:31 pm
assistant77 έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 6:20 pm

ελα μωρε Σακ κι εσυ τωρα,με τετοιο συμβολαιο πιστευεις οτι τον νοιαζει το κραξιμο που πιθανον να φαει;;;;;;(αν και ειμαι σιγουρος οτι 3 μηνες μετα κανεις δε θ ασχολειται με το Σλουκα).....ή μηπως πιστευεις οτι με το τελος της καριερας του θα κυκλοφορει στα στενακια στο Περαμα ή στου Γκυζη για ν ακουει γκρινιες;;;;;;;;
ε πιστευω οτι αθλητες οπως ο σλουκας νοιαζονται για το λεγκασι που αφηνουν..εχει βγαλει τοσα εκατομμυρια τα 2 εξτρα δεν νομιζω να του λενε κατι.
ποιο λεγκασι ρε συ;;;;;ετοιμαζοταν να επιστρεψει Τουρκια,του δωσαν παραπανω εγινε Θ13,κι αν του εδιναν ακομα ενα παραπανω μυριο θα επαιζε στη Γουαδελουπη......εμεις βαζουμε μαλλον παραπανω συναισθημα απο καποιους(μαλλον τους περισσοτερους)αθλητες...

0
Άβαταρ μέλους
karamelitsa

 a1greece
Reactions: 243
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 8:58 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένος παίκτης: Ζιοβάνι
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Μαρ 18, 2024 8:49 pm

WeRuleThisLand έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 8:41 pm
Δεν φταίει ο Σλούκας που πήρε 10.000.000 για 3 χρόνια. Δεν τα ζήτησε ο ίδιος. Η πρόταση του παο η πρώτη ήταν στα 8.000.000 . Ο Σλούκας αρνήθηκε ευγενικά και είχε δώσει τα χέρια με 6.000.000 για 3 χρόνια με την Φενέρ. Οι Τούρκοι μάλιστα του είχαν στείλει τα συμβόλαια και τα περίμεναν υπογεγραμμένα. Εκεί βλέποντας ο Γιαννακόπουλος ότι ο παίχτης χάνεται από ώρα σε ώρα έκανε πρόταση για 3 χρόνια με 10.000.000 . Με τόσο μαρούλι αθέτησε την συμφωνία με Φενέρ ο Σλούκας και πήγε στο παο. 4.000.000 διαφορά στην 3ετια είναι τρελά λεφτά.
Καλά εννοείται, για να μην τον βρίζουμε και συνεχώς, ο παίκτης δεν ήθελε να πάει στον Παναθηναϊκό, στον Ολυμπιακό ήθελε να μείνει και προσπαθούσε να βρει γέφυρες με τον προπονητή, όταν είδε ότι δεν, έκατσε η πολύ καλή προσφορά της Φενερ και συμφώνησε, έσκασε όπως είπες μετά η εξωπραγματική πρόταση του Παναθηναϊκού και ήταν πολλά, παρά πολλά τα λεφτά για να πει όχι και έτσι πήγε…καλά έκανε. Μιλάμε για εξωπραγματική πρόταση σύμφωνα με την ηλικία του παίκτη αλλά καιτην συνολική του απόδοση. Ο Παναθηναϊκός βέβαια δεν τον πήρε καθαρά για την απόδοση του, αλλά σαν statement ότι είμαι εδώ, έχω επανερθει, χτυπάω τον βασικό μου αντίπαλο και ως κράχτη για να έρθουν και αλλά ονόματα στην ομάδα. Φέτος συμπαθητικά παίζει προφανώς όχι για τα λεφτά που παίρνει, αλλά οκ, του χρόνου δεν ξέρω…αλλά και γκρίνιες να ακούει, όταν αποφασίζεις να πάρεις τόσα λεφτά σε αυτή την ηλικία είσαι αποφασισμένος ότι θα ακούσεις και διαφορα , αλλά το μαρούλι γλυκαίνει την όλη κατάσταση.

0
Άβαταρ μέλους
eddiedimitris

 a1greece
Reactions: 306
Δημοσιεύσεις: 510
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 17, 2018 10:42 am
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Galis
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 18, 2024 8:57 pm

Παντως τα διαφορα γεγονοτα αλλα και η συμπεριφορα του Σλουκα ιδιαιτερα σε πανηγυρισμούς δειχνουν οτι μαλλον ειχε κλεισει πολυ νωριτερα στον Παναθηναϊκό

3
3 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
karamelitsa

 a1greece
Reactions: 243
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 8:58 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένος παίκτης: Ζιοβάνι
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Μαρ 18, 2024 9:04 pm

eddiedimitris έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 8:57 pm
Παντως τα διαφορα γεγονοτα αλλα και η συμπεριφορα του Σλουκα ιδιαιτερα σε πανηγυρισμούς δειχνουν οτι μαλλον ειχε κλεισει πολυ νωριτερα στον Παναθηναϊκό
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος, απλά πήρε πολλά λεφτά και καπως πρέπει να μπει στο Παναθηναϊκό πνεύμα, συν ότι μας εχει και ένα άχτι γιατί ουσιαστικά του δείξαμε την πόρτα της εξόδου όποτε καπως θέλει να πάρει εκδίκηση να το πω ευγενικά.

Μεταξύ μας είμαι Ολυμπιακός από κούνια και στα νιάτα μου και πορωμένος όσο δεν πάει, αλλά αν έπαιρνα τα λεφτά του Σλουκα να με συμπαθάτε και τατουάζ το τριφύλλι θα χτύπαγα και θα ήμουν και ο πρώτος στους πανηγυρισμούς…τα λεφτά δυστυχώς παιζουν τεράστιο ρόλο για όλους μας και ας μην το παραδεχόμαστε πολλές φορές. Όταν ο Σλούκας με αυτά τα 10εκ. Θα εξασφαλίσει για όλη την ζωή της, την κόρη του, ξεχνάς ομάδες κλπ. Και πας όπου μπορείς να βρεις τα περισσότερα λεφτά.

0
plo koon

 euroleague
Reactions: 290
Δημοσιεύσεις: 1040
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 19, 2011 1:17 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Papaloukas
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Μαρ 18, 2024 9:17 pm

karamelitsa έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 9:04 pm
eddiedimitris έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 8:57 pm
Παντως τα διαφορα γεγονοτα αλλα και η συμπεριφορα του Σλουκα ιδιαιτερα σε πανηγυρισμούς δειχνουν οτι μαλλον ειχε κλεισει πολυ νωριτερα στον Παναθηναϊκό
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος, απλά πήρε πολλά λεφτά και καπως πρέπει να μπει στο Παναθηναϊκό πνεύμα, συν ότι μας εχει και ένα άχτι γιατί ουσιαστικά του δείξαμε την πόρτα της εξόδου όποτε καπως θέλει να πάρει εκδίκηση να το πω ευγενικά.

Μεταξύ μας είμαι Ολυμπιακός από κούνια και στα νιάτα μου και πορωμένος όσο δεν πάει, αλλά αν έπαιρνα τα λεφτά του Σλουκα να με συμπαθάτε και τατουάζ το τριφύλλι θα χτύπαγα και θα ήμουν και ο πρώτος στους πανηγυρισμούς…τα λεφτά δυστυχώς παιζουν τεράστιο ρόλο για όλους μας και ας μην το παραδεχόμαστε πολλές φορές. Όταν ο Σλούκας με αυτά τα 10εκ. Θα εξασφαλίσει για όλη την ζωή της, την κόρη του, ξεχνάς ομάδες κλπ. Και πας όπου μπορείς να βρεις τα περισσότερα λεφτά.
Νομίζω εννοεί συμπεριφορά πριν κλείσει η περσινή χρονιά. Πχ "20λ κανένας ηγέτης" κλπ κλπ.

0
:hammer: je suis jazz thrillos :hammer:
Άβαταρ μέλους
karamelitsa

 a1greece
Reactions: 243
Δημοσιεύσεις: 600
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 18, 2023 8:58 am
Τοποθεσία: Athens
Αγαπημένος παίκτης: Ζιοβάνι
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 1

Δευ Μαρ 18, 2024 9:52 pm

plo koon έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 9:17 pm
karamelitsa έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 9:04 pm


Δεν είμαι και τόσο σίγουρος, απλά πήρε πολλά λεφτά και καπως πρέπει να μπει στο Παναθηναϊκό πνεύμα, συν ότι μας εχει και ένα άχτι γιατί ουσιαστικά του δείξαμε την πόρτα της εξόδου όποτε καπως θέλει να πάρει εκδίκηση να το πω ευγενικά.

Μεταξύ μας είμαι Ολυμπιακός από κούνια και στα νιάτα μου και πορωμένος όσο δεν πάει, αλλά αν έπαιρνα τα λεφτά του Σλουκα να με συμπαθάτε και τατουάζ το τριφύλλι θα χτύπαγα και θα ήμουν και ο πρώτος στους πανηγυρισμούς…τα λεφτά δυστυχώς παιζουν τεράστιο ρόλο για όλους μας και ας μην το παραδεχόμαστε πολλές φορές. Όταν ο Σλούκας με αυτά τα 10εκ. Θα εξασφαλίσει για όλη την ζωή της, την κόρη του, ξεχνάς ομάδες κλπ. Και πας όπου μπορείς να βρεις τα περισσότερα λεφτά.
Νομίζω εννοεί συμπεριφορά πριν κλείσει η περσινή χρονιά. Πχ "20λ κανένας ηγέτης" κλπ κλπ.
Καλά προφςνως και ήταν δυσαρεστημένος με τον χρόνο που έπαιζε, ότι ήταν στην δεύτερη 5αδα κλπ.ειχε γκρινια, δεν τα πήγαινε και πολύ καλά με τον Μοαρτζωκα, είναι και εγωιστής σαν άνθρωπος όποτε ήθελε περισσότερα. Όλα αυτά έπαιξαν ρόλο, απλά, νομίζω ότι ήθελε να μείνει, απλά κάτω από άλλες συνθήκες…τώρα αν τα ειχε συμφωνήσει από πριν με τον Παναθηναϊκό και απλά τα έκανε όλα αυτά για να ρίξει στάχτη στα μάτια και να τον διώξουν ουσιαστικά, κανείς δεν το ξέρει… προσωπικα δεν το πιστεύω και δεν θέλει να το πιστέψω ότι είχαμε έναν παίκτη που συμπεριφέρθηκε με αυτο τον άνανδρο τρόπο στην ομάδα που τον ανέδειξε και τον έκανε πλούσιο.…δεν θα μάθουμε ποτέ βέβαια.

0
WeRuleThisLand

senior
Reactions: 356
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 1:18 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Αγαπημένος παίκτης: Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Αγαπημένη ομάδα: Ολυμπιακός
Προειδοποιήσεις: 4

Δευ Μαρ 18, 2024 10:09 pm

eddiedimitris έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 8:57 pm
Παντως τα διαφορα γεγονοτα αλλα και η συμπεριφορα του Σλουκα ιδιαιτερα σε πανηγυρισμούς δειχνουν οτι μαλλον ειχε κλεισει πολυ νωριτερα στον Παναθηναϊκό
Αν είχε κλείσει νωρίτερα δεν θα βγαίνει ο πρόεδρος της Φενέρ να πει ότι του στείλαμε Παρασκευή τα συμβόλαια και περίμενα να μας τα στείλει πίσω υπογεγραμμένα αλλα ο παίχτης εξαφανίστηκε με το μάνατζερ του και δεν μπορούσαμε να επικοινωνήσουμε μαζί τους.

Προφανώς και ο Σλούκας δεν θα παίξει για παίχτης 3.000.000. Ούτε στα καλύτερα το χρόνια δεν ήταν παίχτης 3.000.000. Μέγιστο τα 2.000.000 συμβόλαιο είχε φτάσει να παίρνει στην Φενέρ στην καλύτερη μπασκετική ηλικία του.

0
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1864
Δημοσιεύσεις: 2304
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Δευ Μαρ 18, 2024 10:34 pm

WeRuleThisLand έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 8:41 pm
Δεν φταίει ο Σλούκας που πήρε 10.000.000 για 3 χρόνια. Δεν τα ζήτησε ο ίδιος. Η πρόταση του παο η πρώτη ήταν στα 8.000.000 . Ο Σλούκας αρνήθηκε ευγενικά και είχε δώσει τα χέρια με 6.000.000 για 3 χρόνια με την Φενέρ. Οι Τούρκοι μάλιστα του είχαν στείλει τα συμβόλαια και τα περίμεναν υπογεγραμμένα. Εκεί βλέποντας ο Γιαννακόπουλος ότι ο παίχτης χάνεται από ώρα σε ώρα έκανε πρόταση για 3 χρόνια με 10.000.000 . Με τόσο μαρούλι αθέτησε την συμφωνία με Φενέρ ο Σλούκας και πήγε στο παο. 4.000.000 διαφορά στην 3ετια είναι τρελά λεφτά.
Δηλαδή, υπέκυψε στο δέλεαρ των 4 εκατομμυρίων διαφοράς, που ήταν τρελά λεφτά, αλλά είχε κρατήσει χαρακτήρα μπροστά στα 2 εκατομμύρια που ήταν μισότρελα;
Τώρα εσύ μας περνάς για τρελούς ή για μισότρελους;
Του Σλούκα δίφραγκο να του πετάξεις πίσω του, μόλις ακούσει το γκλίνκι-γκλίνκι θα κάνει βουτιά για να το πιάσει. Και θέλεις να μας πείσεις ότι αρνήθηκε τα 8 του ΠΑΟ και πήγαινε για τα 6 της Φενέρ;
Συγγνώμη, αλλά εγώ δεν θα πάρω...

1
1 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Άβαταρ μέλους
lefpan

 nba
Reactions: 1864
Δημοσιεύσεις: 2304
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Πειραιάς
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Ζάρκο, Fast Eddie
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 4

Δευ Μαρ 18, 2024 10:39 pm

karamelitsa έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 9:04 pm
eddiedimitris έγραψε:
Δευ Μαρ 18, 2024 8:57 pm
Παντως τα διαφορα γεγονοτα αλλα και η συμπεριφορα του Σλουκα ιδιαιτερα σε πανηγυρισμούς δειχνουν οτι μαλλον ειχε κλεισει πολυ νωριτερα στον Παναθηναϊκό
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος, απλά πήρε πολλά λεφτά και καπως πρέπει να μπει στο Παναθηναϊκό πνεύμα, συν ότι μας εχει και ένα άχτι γιατί ουσιαστικά του δείξαμε την πόρτα της εξόδου όποτε καπως θέλει να πάρει εκδίκηση να το πω ευγενικά.

Μεταξύ μας είμαι Ολυμπιακός από κούνια και στα νιάτα μου και πορωμένος όσο δεν πάει, αλλά αν έπαιρνα τα λεφτά του Σλουκα να με συμπαθάτε και τατουάζ το τριφύλλι θα χτύπαγα και θα ήμουν και ο πρώτος στους πανηγυρισμούς…τα λεφτά δυστυχώς παιζουν τεράστιο ρόλο για όλους μας και ας μην το παραδεχόμαστε πολλές φορές. Όταν ο Σλούκας με αυτά τα 10εκ. Θα εξασφαλίσει για όλη την ζωή της, την κόρη του, ξεχνάς ομάδες κλπ. Και πας όπου μπορείς να βρεις τα περισσότερα λεφτά.
Τάνα κενωνία!!!

1
1 Εικόνα
I never thought there were corners in time
Till I was told to stand in one
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ολυμπιακός”