Day 19 - Maccabi Tel Aviv vs Olympiacos

Συντονιστής: Captains

fotis vlachopoulos

 euroleague
Reactions: 605
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 15, 2017 8:47 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 9:56 pm

Δεν θα γραψω για διαιτησια , δεν θα γραψω για διαιτησια δεν θα γραψω για διατησια ...... κατι ασχετο ειμαι ο μονος που δεν μπορει να καταλαβει τι περισσοτερο προσφερει το σχημα χαραλαμποπουλος πρι ελλις απο το βεζενκοφ πρι ζαν σαρλ , στο 3 -4 -5? επισης ειμαι ο μονος που τον εκραζε ο προπονητης του οτι οταν παιρνουμε την μπαλα κατω απο το καλαθι και εχουμε απεναντι μας κοντιτερο παικτη δεν κατεβαζουμε την μπαλα κατω :(ναι ρε οκταβιε για σενα λεω παληκαρι μου ) .παλι καλα που δεν θα επαιζε ο χαντερ (νταμπλ νταμπλ ο φιλαρακος μας ) αυτα τα ολιγα....α και κατι αλλο ειμαι ο μονος που τον χαλανε οι χριστοπαναγιες του κοουτς μπι?

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 10:01 pm



Λαρεντζάκη κόμπρα συγγνώμη για όσα έλεγα το καλοκαίρι.

Ε ντάξει προφανώς θέλω να τον δω να παίζει παραπάνω, αλλά σήμερα ήταν καταλυτικός. Γενικά δεν παίξαμε καλά, σίγουρα πάντως σημαντικότερος παίκτης ο Σλούκας που δείχνει να έχει προσαρμοστεί. Δε θα σχολιάσω παραπάνω, πραγματικά είμαι πολύ χαρούμενος :D

2
2 Εικόνα
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 10:08 pm

fotis vlachopoulos έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 9:56 pm
τι περισσοτερο προσφερει το σχημα χαραλαμποπουλος πρι ελλις απο το βεζενκοφ πρι ζαν σαρλ , στο 3 -4 -5? .
Η μόνη εξήγηση είναι ότι ο κόουτς Μπαρτζώ φέτος έχει βάλει τάμα σε μια από τις Παναγιες που μνημονεύει να ξεκινάει με το πιο κουφό σχήμα που μπορεί κάθε ματς
α και κατι αλλο ειμαι ο μονος που τον χαλανε οι χριστοπαναγιες του κοουτς μπι?
Προσωπικά μου είναι τόσο αδιάφορες όσο το σημερινό vaffanculo του θείου Μεσίνα.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
RipCity

 champion
Reactions: 347
Δημοσιεύσεις: 5390
Εγγραφή: Πέμ Απρ 23, 2015 11:58 am
Twitter: @ioannisdiam
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 10:14 pm

Ο Jenkins τρομερή άμυνα, αλλά έχει να κάνει σουτ απο τον χρυσό αιώνα του Περικλή. Αποδειξε η κόμπρα πως μπορεί να γίνουν και τα δυο. Άμυνα χωρις να παίζεις με 4 στην επίθεση. Εκραζα την απόκτηση του το καλοκαίρι, αλλά προφανώς και έχω διαψευστεί πανηγυρικά κι έχει κερδίσει τη θέση του. Πρέπει να τον υπολογίσει μπροστά απο τον Jenkins ο coach.

Για Σλουκα, Σασα τα λογια περιττά.

Το σημερινό έδειξε και πάλι το πρόβλημα στση θεση του guard. 25 σερί λεπτά ο Σλούκας, αυτο δε γίνεται πουθενά. Ουτε σε τελικούς ΝΒΑ.

1
1 Εικόνα
tarp7

allstar
Reactions: 1354
Δημοσιεύσεις: 3519
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 10:20 pm

παίρνεις καλό προπονητή και πολύ καλό άσο και έχεις φτιάξει τη μισή ομάδα. ο σλούκας γι αυτό θεωρείται μέσα στα 3 καλύτερα πόιντ γκάρντ στην ευρώπη αυτή τη στιγμή. Τον λαρετζάκη δεν τον πίστευα αλλά μπράβο του .πολύ μεγάλη η νίκη η σημερινή . πιστεύω ότι έχουμε πολλές πιθανότητες να είμαστε στην 8αδα.... η διαιτησία τραγική

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6462
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 10:24 pm

RipCity έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 10:14 pm
Το σημερινό έδειξε και πάλι το πρόβλημα στση θεση του guard. 25 σερί λεπτά ο Σλούκας, αυτο δε γίνεται πουθενά. Ουτε σε τελικούς ΝΒΑ.
Ποιά 25; 30+ ήταν. Μπήκε κάπου στο 12-13' στην θέση του Σπανούλη και μετά δεν ξαναβγήκε. Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω αν και γιατί ο κόουτς εθελοτυφλεί σε αυτό το θέμα. Θα σκάσει κάποια στιγμή ο Σλούκας. Άλλωστε είναι ο μόνος από τους γκαρντ μας που στο crunch time μπορεί σταθερά να είναι καθοριστικός στην επίθεση. Θα πρέπει να παίρνει όμως τις ανάσες του. Θυμάμαι πριν 1-2 χρόνια που κοροϊδεύαμε τον Παναθηναϊκό επειδή χρειάζονταν τον Καλάθη να παίζει 30-35 λεπτά σε κάθε ματς, και τώρα φτάσαμε να κάνουμε εμείς την ίδια διαχείριση με τον Σλούκα.


O Hunter εντωμετάξυ και 40 χρονών να φτάσει, θα κάνει πλάκα τουλάχιστον στα μισά σέντερ της διοργάνωσης. Συνεχίζει να είναι πολύ επιδραστικός και στις δύο άκρες του παρκέ. Τρομερό ότι έχει φτάσει 35 χρονών σχεδόν και παίζει σαν 27ρης.
Αυτός που παίζει πάντως σαν παλαίμαχος πλέον είναι ο Casspi. Τον έχει επηρεάσει πάρα πολύ ο τραυματισμός του πέρσι λογικά και έχει γυρίσει αλλαγμένος (προς το χειρότερο). Δεν ξέρω τι συμβόλαιο έχει στην Maccabi (σίγουρα θα είναι κοντά ή πάνω από το εκατομμύριο), αλλά δεν θυμίζει καθόλου παίκτη που έπαιζε 10 χρόνια στο ΝΒΑ, έχοντας ρόλο κιόλας.

0
redhunter

 sophomore
Reactions: 27
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2020 12:07 pm
Προειδοποιήσεις: 3

Τρί Ιαν 12, 2021 10:26 pm

Μεγάλη νίκη για την μάχη για την 8αδα. Η ομάδα έχει δυνατότητες αλλά χρειάζεται την βοήθεια των προέδρων τώρα. 2 κινήσεις για να μπει με αξιώσεις 8αδα και όχι σαν κομπάρσος.

Ένας γκαρντ με ισορροπία σε άμυνα και επίθεση να παίζει και να οργανώνει πίσω από τον Σλούκα.Ο Λαρετζακης έδειξε ότι μπορεί να είναι ενεργό μέλος του ροτεισον σαν τρίτο γκαρντ οπότε ο Τζενκινς είναι αχρειαστος για μένα.Αν δεν πάρουμε γκαρντ θα καεί ο Σλούκας. Επίσης αν δεν παίξει ο Σλούκας για 2-3 ματς η ομάδα θα έχει μηδαμινή δημιουργία και θα είναι καταδικασμένη να χάσει.

Η δεύτερη κίνηση που χρειάζεται είναι ένας παίχτης στο 5 να αμύνεται καλά στο πικ εν ρολ και να έχει παιχνίδι πάνω από την στεφάνη.

Αν γίνουν αυτές οι 2 κινήσεις και 8αδα μπορούμε να μπούμε και να κάνουμε κηδείες.

Με το υπάρχον ρόστερ δεν δίνω πολλές πιθανότητες για 8αδα.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 10:42 pm

Νομίζω σήμερα ο Σφαιρόπουλος γύρισε την κλεψύδρα και αρχίζει να μετράει αντίστροφα. Δεν βλέπω πως η Maccabi με το υπάρχον ρόστερ μπορεί να επανέλθει. Πληρώνει βλακείες του καλοκαιριού και εμμονές ενός πρώην εμβληματικού της παίκτη που φόρτωσε κροάτικα παλτά στο Τελ-Αβίβ.

Ο Ολυμπιακός κέρδισε δίκαια. Ελπίζω ο Μπαρτζώκας να μην ακολουθήσει την επετηρίδα στη θέση τρία και να δώσει περισσότερο χρόνο, μόνιμα, στον Λαρεντζάκη. Δεν είναι μόνο η άμυνα είναι και τα ρήγματα που δημιούργησε με τις διεισδύσεις του. Εξακολουθώ να βλέπω ντεφορμάρισμα του Martin.

At the end, Παπανικολάου λείπεις :P :mrgreen: , εύχομαι, όταν με το καλό γυρίσεις, ο Μπαρτζώκας να αντιστρέψει το χρόνο συμμετοχή του, με τον Λαρεντζάκη.

0
tarp7

allstar
Reactions: 1354
Δημοσιεύσεις: 3519
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 11:01 pm

kojito έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 10:24 pm
RipCity έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 10:14 pm
Το σημερινό έδειξε και πάλι το πρόβλημα στση θεση του guard. 25 σερί λεπτά ο Σλούκας, αυτο δε γίνεται πουθενά. Ουτε σε τελικούς ΝΒΑ.
Ποιά 25; 30+ ήταν. Μπήκε κάπου στο 12-13' στην θέση του Σπανούλη και μετά δεν ξαναβγήκε. Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω αν και γιατί ο κόουτς εθελοτυφλεί σε αυτό το θέμα. Θα σκάσει κάποια στιγμή ο Σλούκας. Άλλωστε είναι ο μόνος από τους γκαρντ μας που στο crunch time μπορεί σταθερά να είναι καθοριστικός στην επίθεση. Θα πρέπει να παίρνει όμως τις ανάσες του. Θυμάμαι πριν 1-2 χρόνια που κοροϊδεύαμε τον Παναθηναϊκό επειδή χρειάζονταν τον Καλάθη να παίζει 30-35 λεπτά σε κάθε ματς, και τώρα φτάσαμε να κάνουμε εμείς την ίδια διαχείριση με τον Σλούκα.


O Hunter εντωμετάξυ και 40 χρονών να φτάσει, θα κάνει πλάκα τουλάχιστον στα μισά σέντερ της διοργάνωσης. Συνεχίζει να είναι πολύ επιδραστικός και στις δύο άκρες του παρκέ. Τρομερό ότι έχει φτάσει 35 χρονών σχεδόν και παίζει σαν 27ρης.
Αυτός που παίζει πάντως σαν παλαίμαχος πλέον είναι ο Casspi. Τον έχει επηρεάσει πάρα πολύ ο τραυματισμός του πέρσι λογικά και έχει γυρίσει αλλαγμένος (προς το χειρότερο). Δεν ξέρω τι συμβόλαιο έχει στην Maccabi (σίγουρα θα είναι κοντά ή πάνω από το εκατομμύριο), αλλά δεν θυμίζει καθόλου παίκτη που έπαιζε 10 χρόνια στο ΝΒΑ, έχοντας ρόλο κιόλας.
Δεν παίζουμε πρωτάθλημα και αυτό μας δίνει τη δυνατότητα ο σλούκας να παίζει 30λέπτα+.
και άλλοι παίκτες παίζουν 30+. ο λάρκιν και ο νταστον σήμερα έπαξαν 31+ και παίζουν και στο τουρκικό πρψτάθλημα. και ο ταβάρες παίζει πολύ είναι κι άλλοι. εγώ πάντως συμφωνώ με το μπαρτζώκα

0
Άβαταρ μέλους
nikolas12

allstar
Reactions: 775
Δημοσιεύσεις: 4026
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 23, 2007 8:36 pm
Αγαπημένη θέση: SG
Αγαπημένος παίκτης: Kobe Bryant, Σπανούλης
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 11:04 pm

ssoulliss έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 10:42 pm
Νομίζω σήμερα ο Σφαιρόπουλος γύρισε την κλεψύδρα και αρχίζει να μετράει αντίστροφα. Δεν βλέπω πως η Maccabi με το υπάρχον ρόστερ μπορεί να επανέλθει. Πληρώνει βλακείες του καλοκαιριού και εμμονές ενός πρώην εμβληματικού της παίκτη που φόρτωσε κροάτικα παλτά στο Τελ-Αβίβ.
Κρίμα ο Coach Bullet να πληρώσει το μάρμαρο για τα παλτά από Κροατία που του φέρανε. Πέρυσι η Maccabi ήταν από τις πιο αποτελεσματικές ομάδες, μου άρεσε πολύ ο δυναμικός τρόπος παιχνιδιού με Acy (αυτός πως και δεν έχει ακόμα βρει ομάδα; ) Hunter και γενικά ήταν κοντά στη φιλοσοφία του. Τώρα κρίμα να τον διώξουν επειδή ο Vujcic του φόρτωσε τους συμπατριώτες του και η ρακέτα μετατράπηκε από ναρκοπέδιο σε κεσέ του Βιτάμ.

0
Για μουσική, σειρές, ταινίες, βιβλία και καφροραδιοφωνικές εκπομπές: anthem.gr

Επίσης μία στο τόσο γράφω κι εδώ: Super Hero News

Τσεκ :D
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 11:06 pm

kojito έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 10:24 pm

Αυτός που παίζει πάντως σαν παλαίμαχος πλέον είναι ο Casspi. Τον έχει επηρεάσει πάρα πολύ ο τραυματισμός του πέρσι λογικά και έχει γυρίσει αλλαγμένος (προς το χειρότερο). Δεν ξέρω τι συμβόλαιο έχει στην Maccabi (σίγουρα θα είναι κοντά ή πάνω από το εκατομμύριο), αλλά δεν θυμίζει καθόλου παίκτη που έπαιζε 10 χρόνια στο ΝΒΑ, έχοντας ρόλο κιόλας.
Ο Casspi είχε σκεφτεί να σταματήσει το μπάσκετ εξαιτίας του τραυματισμού του. Πιστεύω θα βρει ρυθμό, αλλά μπορεί να είναι αρκετά αργά για την ομάδα του όταν συμβεί αυτό.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 11:11 pm

nikolas12 έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 11:04 pm
Κρίμα ο Coach Bullet να πληρώσει το μάρμαρο για τα παλτά από Κροατία που του φέρανε. Πέρυσι η Maccabi ήταν από τις πιο αποτελεσματικές ομάδες, μου άρεσε πολύ ο δυναμικός τρόπος παιχνιδιού με Acy (αυτός πως και δεν έχει ακόμα βρει ομάδα; ) Hunter και γενικά ήταν κοντά στη φιλοσοφία του. Τώρα κρίμα να τον διώξουν επειδή ο Vujcic του φόρτωσε τους συμπατριώτες του και η ρακέτα μετατράπηκε από ναρκοπέδιο σε κεσέ του Βιτάμ.
Δεν λέω ότι θα φύγει, απλά νομίζω ότι σήμερα τελείωσαν οι δικαιολογίες για εκείνον. Η Maccabi επειδή έχει καεί στο θέμα προπονητή, μπορεί και να περιμένει (πιστεύω όμως πως τελικά θα φύγει). Έχει ευθύνες για την φετινή εικόνα της Maccabi. Φέτος οι Wilbekin-Dorsey δεν συνεργάζονται με τους υπολοίπους όπως πέρυσι και νομίζω πως είναι πολύ χαμηλά σε επίπεδο δημιουργίας στο σύνολο των ομάδων.

0
reignman

allstar
Reactions: 1110
Δημοσιεύσεις: 3483
Εγγραφή: Παρ Σεπ 29, 2006 4:23 pm
Αγαπημένος παίκτης: delete me
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιαν 12, 2021 11:58 pm

αλλά δεν θυμίζει καθόλου παίκτη που έπαιζε 10 χρόνια στο ΝΒΑ, έχοντας ρόλο κιόλας.
Εντάξει τώρα κ εσυ... "ρολο" σε ομαδες που τανκαραν τα αντεροσυκωτα τους ηταν και μαλιστα ρολιστας. Περαν μιας σεζον στο χιουστον , αοσμος αχρωμος αγευστος, tank commander.

0
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 13, 2021 12:11 am

yorgos έγραψε:
Τρί Ιαν 12, 2021 9:32 pm
Τι έκανε ο Μπαρτζώκας;;; Εμπιστεύθηκε περισσότερο την επίθεση μας απο την άμυνα μας;
Λογικό, ο Ολυμπιακός έχει την τέταρτη πιο αποτελεσματική επίθεση στην Ευρωλίγκα και μια αρκετά κακή άμυνα, χώρια ότι δεν έχει ψηλούς να παίξει άμυνα.

Κάτι Λαρεντζάκηδες, Κασελάκηδες κλπ κάνουν μερικούς εδώ μέσα να κρύβονται γι αυτά που έγραφαν το καλοκαίρι, ΤΙΜΙΟΤΑΤΟΙ.

Πολύ ενδιαφέρον ματς τακτικά, αξίζει κανείς να βάλει να το ξαναδεί.

Ντιβόσιον Ευρωλίγκα, ΦΟΒΕΡΗ σαιζόν, πώς κάθεται τώρα κανείς να δει το τσίρκο του ΝΒΑ, με τις μισές ομάδες να μην τις ενδιαφέρει να κερδίσουν ("φτιάχνουν παίκτες"), άλλες να επιδιώκουν κιόλας να χάσουν (tanking), άλλοι παίκτες ξεκουράζονται, άλλοι πάνε στα μπουζούκια, οι άμυνες για παιδική χαρά, οι κόουτς πωλητές πασατέμπο κι επιθέσεις στα 7'' με fadeaway τρίποντο γιατί ΝΒΑ έτσι αφού δηλαδής.

Devotion λέμε, το καλύτερο μπασκετικό προϊόν στον πλανήτα ολάκερο, να πέφτουνε κορμιά σε κάθε αγωνιστική.
Ευτυχως που το βλεπει καποιος αλλος οτι ειμαστε ομαδα πολυ καλυτερη στην επιθεση απ την αμυνα, εχω βαρεθει να διαβαζω το αστηριχτο οτι "δε μπορουμε να παρουμε ματς στους 90 ποντους". Γιατι δε μπορουμε, απαγορευεται ; Αμα παιζουμε σοβαρα και οχι μπαρμπουτσαλα νταπα ντουπα στην επιθεση εχουμε σουτερ να βγαλουν ελευθερα σουτ, εχουμε 2 γκαρντ με διεισδυση, εχουμε 1 σεντερ (εστω με τη μετριοτητα του) με επιθετικο παιχνιδι, εχουμε τα πεταχταρια και τα χουκ του Πριντεζη κλπ.
Αντιθετως στην αμυνα τρεχουμε να μπαλωσουμε τρυπες. Καταλοιπο του "ελληνικο μπασκετ=αμυνα" ειναι αυτη η λογικη.

Ο Λαρεντζακης μας βουλωνει η αληθεια, κι εγω δεν τον πιστευα καθολου.

Στο NBA εγω τους δικαιολογω λιγο φετος γιατι ειναι αστειο αυτο που γινεται που οι προπονητες χανουν παικτες επειδη "ηρθαν σε επαφη με θετικο κρουσμα", τι προγραμματισμο να κανεις ετσι ; Μονο το Miami βλεπω παντως που εχει και σοβαρο προπονητη και δεν ειναι ομαδα αποτελουμενη απο εγωπαθεις κλοουν.

1
1 Εικόνα
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
Άβαταρ μέλους
Reaper

 nba
Reactions: 1351
Δημοσιεύσεις: 2474
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 29, 2019 6:55 pm
Αγαπημένη θέση: SG, Bench
Αγαπημένος παίκτης: Luka Doncic
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιαν 13, 2021 12:13 am

Αυτο το αστειο με τις 3 βολες στο τελος, δεν καταλαβαινω γιατι γενικως δινεται απο τους διαιτητες στην Ευρωπη. Ουτε η 1η ουτε η τελευταια φορα ηταν σημερα. Δεν νιωθουν δηλαδη οι διαιτητες οτι ο παικτης τους κοροϊδευει ; Γιατι επιβραβευεται η ενεργεια "πεταω τη μπαλα επιδιωκοντας ακριβως να κερδισω φαουλ" ;

ΔΕΝ λεω οτι ηταν λαθος η αποφαση (για να μαι και μεσα στο πλαισιο του φορουμ), σχολιαζω οτι δε θα πρεπε να ειναι ετσι ο κανονισμος (τυπικος ή ατυπος, γιατι αυτος ειναι αυτη τη στιγμη, να δινονται αυτα).

0
Noone remembers how. Everyone remembers if you won or you lost.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2020-2021”