Το καλύτερο fast food το έχω φάει......

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
Conan1982

Moderator
Reactions: 1876
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 12, 2014 10:43 am
Τοποθεσία: Κρήτη
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Παπαλουκάς, Chris Weber
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 06, 2023 7:37 am

SteveNashidis έγραψε:
Παρ Φεβ 03, 2023 7:22 am
Conan1982 έγραψε:
Παρ Φεβ 03, 2023 6:06 am
Ευχαριστώ παιδιά όλους για τις προτάσεις εδώ και στα p.m. θα δείξει το βράδυ που θα αποφασίσουμε, για Γλυφάδα δεν ψήνομαι, μου φαίνονται πλέον πολύ μακρινές τέτοιες αποστάσεις για έξοδο, αν και φαίνονται πολύ ωραία εκεί.Θα περπατήσουμε λίγο προς κέντρο και βλέπουμε που θα καταλήξουμε, είτε κέντρο, είτε στο Παγκράτι που πρότεινε ο φίλος (και έχω περάσει μερικά από τα καλύτερα μου χρόνια) είτε στο fatteri που είναι πράγματι δίπλα εκεί που μένω, είτε κάπου στην Νέα Σμύρνη που φαίνονται εξίσου ωραία.

Μπασκετακι θα δεις Conan ; ; 😀 Αν πας ΣΕΦ συνδυάζεται με μαγαζάκια στο Μικρολίμανο .
Θες να με ...χωρίσεις βλέπω! Τελικά η ....μοίρα δεν ήθελε ρομαντικό δείπνο στην Αθήνα καθώς "μπλέξαμε" με παρέα γνωστών και την βγάλαμε σε σπίτι, ωραία περάσαμε, (έβλεπα και που και που το σκορ!), δεν είχαμε άλλη μέρα στην διάθεση μας δυστυχώς. Την επόμενη φορά που θα ανέβουμε θα είναι μάλλον με παιδιά, οπότε αναζητώ από τώρα αγαπητό ...συμφουρίτη, με εμπειρία στο ....babysitting, όρεξη για παιχνίδια, εμπειρία στο τάισμα ώστε να μπορέσω να εκπληρώσω το δείπνο :dribble: :dribble: :dribble:

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Restaurants Bars”