Ρεάλ Μαδρίτης

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1990
Δημοσιεύσεις: 4628
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 5:43 pm

Θα παθει μεγαλη ζημια η ρεαλ αν φυγει ο καμπατσο ακομα και αν παρει τα 6εκ της ρητρας..Ετσι και αλλιως δεν ειναι οτι της λειπανε λεφτα.Ποιον μπορει να φερει να τον αντικαταστησει?Ακομα και οι γουιλμπεκιν,γουαναμεικερ,trey burke που ειναι λογικα απο τις καλυτερες επιλογες (αν και οι 3 ειναι παρα πολυ δυσκολες περιπτωσεις) δεν τον φτανουν τον αργεντινο..Οχι οτι δεν θα παει παλι φαιναλ 4 αλλα οσο να ναι δυσκολευει η φαση.

Εντωμεταξυ αν παρουν τον γουιλμπεκιν στελνουν για φουντο την μακαμπι..

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3215
Δημοσιεύσεις: 6036
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 7:11 pm

Η Ρεάλ μια χαρά ομαδάρα θα είναι και χωρίς τον Campazzo. Πίστευε κανείς πως όταν έφευγε ο Doncic, o Αργεντίνος θα τον κάλυπτε επάξια; Δεν νομίζω. Το ίδιο θα συμβεί και τώρα.

Πιστεύω πως θα βρει παίκτη, εγώ λέω όχι τον Wilbekin, και θα εξελίξει τον Alocen ταυτόχρονα. Η ομάδα υπό τον Laso τα τελευταία χρόνια δουλεύει με τρομερό προγραμματισμό. Δεν θα μου κάνει εντύπωση να αποκτήσει κάποιον παίκτη (κοινοτικό ή Cotonu) που δεν πάει το μυαλό μας αυτή τη στιγμή. Εκτός και αν κάνει ανταλλαγή με τον...Barea. :D

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 7:21 pm

ssoulliss έγραψε:
Τρί Ιούλ 28, 2020 7:11 pm
Η Ρεάλ μια χαρά ομαδάρα θα είναι και χωρίς τον Campazzo. Πίστευε κανείς πως όταν έφευγε ο Doncic, o Αργεντίνος θα τον κάλυπτε επάξια; Δεν νομίζω. Το ίδιο θα συμβεί και τώρα.

Πιστεύω πως θα βρει παίκτη, εγώ λέω όχι τον Wilbekin, και θα εξελίξει τον Alocen ταυτόχρονα. Η ομάδα υπό τον Laso τα τελευταία χρόνια δουλεύει με τρομερό προγραμματισμό. Δεν θα μου κάνει εντύπωση να αποκτήσει κάποιον παίκτη (κοινοτικό ή Cotonu) που δεν πάει το μυαλό μας αυτή τη στιγμή. Εκτός και αν κάνει ανταλλαγή με τον...Barea. :D
Όντως έχει προγραμματισμό η Ρεάλ και ανταπεξήλθε στις αποχωρήσεις Τσάτσο ( ο Λάσο, βλέποντας μακριά προώθησε τότε τον Ντόνσιτς) και Ντόνσιτς ( ερχόταν για τη δεύτερη θητεία του ο Καμπάσο, μετά το επιτυχημένο "αγροτικό¨στη Μούρθια.


Τώρα όμως είναι σε δυσκολία. Προσπάθησε να πάρει Σλούκα και βρήκε τοίχο με τον Έλληνα pg να μη βλέπει τίποτε άλλο μπροστά του από Πειραιά.
Τον Γουίλμπεκιν τον θέλει ο Λάσο και προσπάθησε να τον πάρει τον Φλεβάρη.
Λογικά αυτός θα είναι ο εκλεκτός, εκτός κι αν πάει για Ντ. Άνταμς ή Γουόναμεϊκερ που επίσης ακούγονται- ιδίως ο δεύτερος που θα δώσει πράγματα και στο πίσω μέρος, όπως άλλωστε κάνει ο Αργεντίνος μάγος.

Είναι πάντως δύσκολο να φύγει τώρα ο Καμπάσο. Και θα ακυρώσει όποιες πιθαντότητες έχει για σκόντο στη ρήτρα, και η ιστορία με τον covid19 έχει περιπλέξει αρκετά τα πράγματα στις ΗΠΑ , άρα και το ΝΒΑ.

Το λογικό είναι αυτό που έγραψα και πιο πάνω. Η Ρεάν να κινηθεί τώρα για παίκτη, άσχετα με την απόφαση Καμπάσο. Ο Αλοθέν έχει ψωμιά να φάει φέτος.

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3215
Δημοσιεύσεις: 6036
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 7:31 pm

basket72 έγραψε:
Τρί Ιούλ 28, 2020 7:21 pm
Όντως έχει προγραμματισμό η Ρεάλ και ανταπεξήλθε στις αποχωρήσεις Τσάτσο ( ο Λάσο, βλέποντας μακριά προώθησε τότε τον Ντόνσιτς) και Ντόνσιτς ( ερχόταν για τη δεύτερη θητεία του ο Καμπάσο, μετά το επιτυχημένο "αγροτικό¨στη Μούρθια.

Τώρα όμως είναι σε δυσκολία. Προσπάθησε να πάρει Σλούκα και βρήκε τοίχο με τον Έλληνα pg να μη βλέπει τίποτε άλλο μπροστά του από Πειραιά.
Τον Γουίλμπεκιν τον θέλει ο Λάσο και προσπάθησε να τον πάρει τον Φλεβάρη.
Λογικά αυτός θα είναι ο εκλεκτός, εκτός κι αν πάει για Ντ. Άνταμς ή Γουόναμεϊκερ που επίσης ακούγονται- ιδίως ο δεύτερος που θα δώσει πράγματα και στο πίσω μέρος, όπως άλλωστε κάνει ο Αργεντίνος μάγος.

Είναι πάντως δύσκολο να φύγει τώρα ο Καμπάσο. Και θα ακυρώσει όποιες πιθαντότητες έχει για σκόντο στη ρήτρα, και η ιστορία με τον covid19 έχει περιπλέξει αρκετά τα πράγματα στις ΗΠΑ , άρα και το ΝΒΑ.

Το λογικό είναι αυτό που έγραψα και πιο πάνω. Η Ρεάν να κινηθεί τώρα για παίκτη, άσχετα με την απόφαση Καμπάσο. Ο Αλοθέν έχει ψωμιά να φάει φέτος.
Η Ρεάλ δουλεύει με πλάνο όλη τη δεκαετία που διανύουμε. Έχει ανταπεξέλθει σε όλες τις αγωνιστικές κακοτοπιές όπως αναφέρεις και εσύ. Δεν έχει εμφανίσει τα προβληματα π.χ. της Barcelona και ας έχει χάσει κομβικότερους παίκτες αυτά τα χρόνια. Όλα αυτά πιστώνονται στον οργανισμό. Φθσικά και δεν πιστέυω πως ο Alocen θα μας καταπλήξει φέτος, όμως είμαι σίγουρος πως ευκαιρίες θα πάρει. Τώρα σειρά έχει ο Garuba για τον μπαμ.

Αν δεν πραγματοποιηθεί φέτος η G-League μπορεί να φέρει κάποιον από εκεί σαν συμπλήρωμα. Δεν ξέρω αν ο Σφαιρόπουλος θα θέλει να χάσει το πρώτο βιολί του. Το ίδιο και η Maccabi. Ξένο δεν μπορεί να πάρει αν δεν κάνω λάθος. Ο Wanamaker τι διαβατήριο έχει;

0
Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1787
Δημοσιεύσεις: 12015
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 8:10 pm

Ο Wanamaker παιζει 20' μεσο ορο στους Celtics.
Δεν πιστευω οτι θα αφηνε το nba οσα κι αν του δωσουν

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 9:01 pm

ssoulliss έγραψε:
Τρί Ιούλ 28, 2020 7:31 pm


Η Ρεάλ δουλεύει με πλάνο όλη τη δεκαετία που διανύουμε. Έχει ανταπεξέλθει σε όλες τις αγωνιστικές κακοτοπιές όπως αναφέρεις και εσύ. Δεν έχει εμφανίσει τα προβληματα π.χ. της Barcelona και ας έχει χάσει κομβικότερους παίκτες αυτά τα χρόνια. Όλα αυτά πιστώνονται στον οργανισμό. Φθσικά και δεν πιστέυω πως ο Alocen θα μας καταπλήξει φέτος, όμως είμαι σίγουρος πως ευκαιρίες θα πάρει. Τώρα σειρά έχει ο Garuba για τον μπαμ.

Αν δεν πραγματοποιηθεί φέτος η G-League μπορεί να φέρει κάποιον από εκεί σαν συμπλήρωμα. Δεν ξέρω αν ο Σφαιρόπουλος θα θέλει να χάσει το πρώτο βιολί του. Το ίδιο και η Maccabi. Ξένο δεν μπορεί να πάρει αν δεν κάνω λάθος. Ο Wanamaker τι διαβατήριο έχει;

Έτσι ακριβώς είναι σχετικά με τον τρόπο που δουλεύει όλη η Ρεάλ. Από τον Λάσο. μέχρι τον GM Ερέρος και το καλύτερο δίκτυο σκάουτιγκ στον κόσμο (σε μικρούς).
Συμφωνώ για Γκαρούμπα.
Αλλά ο Καμπάσο είναι ο κομβικότερος παίκτης της την τελευταία 2ετία (ακολουθεί με μικρή απόσταση ο Ταβάρες) και η θέση που παίζει είναι αυτή που καθορίζει το παιχνίδι.

Φέτος είναι μια πρωτόγνωρη χρονιά σε όλα τα επίπεδα, άρα και σε όσα αφορούν το μπάσκετ. Επιπλέον δεν παίζουν ελεύθεροι άσσοι. Ο Λάσο τον Σλούκα θέλει από πέρσι κιόλας και διακαώς αλλά βρήκε τοίχο.

Είναι και το θέμα με το ΝΒΑ που θα αργήσουν να βγουν στην αγορά οι ελεύθεροι και δυσκολεύει πολύ το πράγμα.

Σχετικά με τον Γουίλμπεκιν, είναι δεδομένο το ενδιαφέρον της Ρεάλ, όπως και το ότι ο ίδιος ο παίκτης δεν αισθάνεται και πολύ καλά τελευταία εκεί. Ήταν τεταμένες οι σχέσεις του με την ομάδα εσχάτως και τιμωρήθηκε κιόλας.


Για Γουόναμεϊκερ λέγεται στα φόρα κλπ. Δεν έχει άλλο διαβατήριο πέραν της χώρας του, αλλά δε λέει και πολλά αυτό. Και πέρσι με 3 ξένους έπαιξε η Ρεάλ γιατί να μην το κάνει και φέτος, μπροστά σε μια τέτοια ανάγκη; Άσε που παίζει να φύγει κι ο Ντεκ- οπότε αδειάζει μια θέση στην περίπτωση αυτή.

Ο Γουίλμπεκιν θα πάει ως βασικός κι ως παίκτης πρώτης γραμμής πια. Για μένα ο Γουόναμεϊκερ είναι καλύτερη περίπτωση πάντως. Πλάκα- πλάκα έχουν συνυπάρξει στην Νταρούσαφακα του Μπλατ. :)
* Ενδεχομένως να πάει και για τον Μίσιτς η Ρεάλ αν σκουρύνει το πράγμα. Θυμάμαι να μην έχει και τις πιο αγαστές σχέσεις με τον Ερντογάν...εεε τον Αταμάν, :P ήθελα να πω, η Εφές είναι σε δεινή θέση οικονομικά, στους κοντούς δεσπόζει ο Λάρκιν, έχουν και τον Μπομπουά που είναι δοκιμασμένο δίδυμο, με τα λεφτά του όποιο μπάι άουτ φέρνουν κι έναν άσσο του εκατομμυρίου. Γιατί όχι κι αυτός, ως πιθανός στόχος λοιπόν; :wink:

Edit: Ως άλλος ένας πιθανός στόχος από τους φίλους της Ρεάλ, κουβεντιάζεται κι ο Ερτέλ, με μπάι άουτ κι όλα τα σχετικά. Μιλάμε για μεταγραφή που θα κοστίσει σίγουρα 3.5-4 εκ για έναν χρόνο. :oops:

Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3215
Δημοσιεύσεις: 6036
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 9:35 pm

basket72 έγραψε:
Τρί Ιούλ 28, 2020 9:01 pm

Αλλά ο Καμπάσο είναι ο κομβικότερος παίκτης της την τελευταία 2ετία (ακολουθεί με μικρή απόσταση ο Ταβάρες) και η θέση που παίζει είναι αυτή που καθορίζει το παιχνίδι.

Φέτος είναι μια πρωτόγνωρη χρονιά σε όλα τα επίπεδα, άρα και σε όσα αφορούν το μπάσκετ. Επιπλέον δεν παίζουν ελεύθεροι άσσοι. Ο Λάσο τον Σλούκα θέλει από πέρσι κιόλας και διακαώς αλλά βρήκε τοίχο.

Είναι και το θέμα με το ΝΒΑ που θα αργήσουν να βγουν στην αγορά οι ελεύθεροι και δυσκολεύει πολύ το πράγμα.

Σχετικά με τον Γουίλμπεκιν, είναι δεδομένο το ενδιαφέρον της Ρεάλ, όπως και το ότι ο ίδιος ο παίκτης δεν αισθάνεται και πολύ καλά τελευταία εκεί. Ήταν τεταμένες οι σχέσεις του με την ομάδα εσχάτως και τιμωρήθηκε κιόλας.


Για Γουόναμεϊκερ λέγεται στα φόρα κλπ. Δεν έχει άλλο διαβατήριο πέραν της χώρας του, αλλά δε λέει και πολλά αυτό. Και πέρσι με 3 ξένους έπαιξε η Ρεάλ γιατί να μην το κάνει και φέτος, μπροστά σε μια τέτοια ανάγκη; Άσε που παίζει να φύγει κι ο Ντεκ- οπότε αδειάζει μια θέση στην περίπτωση αυτή.

Ο Γουίλμπεκιν θα πάει ως βασικός κι ως παίκτης πρώτης γραμμής πια. Για μένα ο Γουόναμεϊκερ είναι καλύτερη περίπτωση πάντως. Πλάκα- πλάκα έχουν συνυπάρξει στην Νταρούσαφακα του Μπλατ. :)
* Ενδεχομένως να πάει και για τον Μίσιτς η Ρεάλ αν σκουρύνει το πράγμα. Θυμάμαι να μην έχει και τις πιο αγαστές σχέσεις με τον Ερντογάν...εεε τον Αταμάν, :P ήθελα να πω, η Εφές είναι σε δεινή θέση οικονομικά, στους κοντούς δεσπόζει ο Λάρκιν, έχουν και τον Μπομπουά που είναι δοκιμασμένο δίδυμο, με τα λεφτά του όποιο μπάι άουτ φέρνουν κι έναν άσσο του εκατομμυρίου. Γιατί όχι κι αυτός, ως πιθανός στόχος λοιπόν; :wink:

Edit: Ως άλλος ένας πιθανός στόχος από τους φίλους της Ρεάλ, κουβεντιάζεται κι ο Ερτέλ, με μπάι άουτ κι όλα τα σχετικά. Μιλάμε για μεταγραφή που θα κοστίσει σίγουρα 3.5-4 εκ για έναν χρόνο. :oops:
Επειδή τα της Ισπανίας τα γνωρίζεις καλύτερα από εμένα, πιθανότατα να είναι έτσι όπως τα λες :) . Δεν το θυμόμουν ότι πέρυσι η Real είχε τρεις ξένους, άρα γιατί να μην έχει και φέτος. Πιθανόν κάποιος να είναι μόνο για Euroleague.

Η αλήθεια είναι πως ο Campazzo φαίνεται σαν αναντικατάσταος στην παρούσα ομάδα και πιθανότατα να είναι έτσι. Για Micic-Heurtel δεν μου φαίνεται πιθανό. Για Colom που θα φύγει από τη Valencia το ψιλοαποκλείω λόγω καταγωγής :D . Γενικά ευρωπαίοι καλοί PG δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή.

Δεν θα μου κάνει εν΄τυπωση επίσης να φέρουν π.χ. τον Βραζιλίανο Yago dos Santos που είναι
μίκρη κόπια του Αργεντίνου και να τον δουλέψουν προσεχώς. Η Real είναι πολύ μπροστά σε αυτά τα πράγματα (scouting).

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 10:00 pm

Φίλε μου Souulis, όλοι αυτοί που λέμε (ιδίως ο Ερτέλ!) είναι πάρα πολύ δύσκολοι. Το χειρότερο όμως στην υπόθεση είναι ότι μπορεί τραβήξει μέχρι Οκτώβρη η όλη ιστορία με τον Καμπάσο.
Η αίσθησή μου είναι ότι θα το αφήσει για του χρόνου (μετά από μια σχετική υπόσχεση και της Ρεάλ ότι θα πάει τη ρήτρα στα 3-4εκ, π.χ) κι οι 2 πλευρές θα μείνουν ευχαριστημένες.
Είναι και ο νέος ιός που δεν ξέρω πόσο διευκολύνει την προσαρμογή σε μια εντελώς νέα πραγματικότητα., όπως αυτή του περάσματος στο ΝΒΑ :oops:
Καθόλου απιθανό να καταλήγει του χρόνου στο Ντάλας με τον ίδιο τρόπο που το έκανε ο Ντόνσιτς. Ως πρωταθλητής Ευρώπης και γιατί όχι ως πολυτιμότερος παίκτης. :dribble:


Αν φύγει φέτος, όλα να τα περιμένουμε πάντως. Ακόμα και περιπτώσεις σαν αυτές των Ερτέλ και Μίσιτς (ίσως ο πιο ταιριαστός, κατ' εμέ).

Άβαταρ μέλους
pan24

Moderator
Reactions: 1787
Δημοσιεύσεις: 12015
Εγγραφή: Τετ Ιουν 25, 2014 8:03 am
Αγαπημένη ομάδα: Milwaukee-Bucks
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 10:09 pm

Μισιτς θα ηταν ο ιδανικος αντικαταστατης του Καμπατσο γιατι εχει και την αμυνα που ο Ερτελ δεν εχει.
Ομως μου φαινονται δυσκολα στα ορια του αδυνατου ολα αυτα.

Πως να σου πουλησει ομαδα οπως η Εφες ή η Μακαμπι 5αδατο παικτη Αυγουστο που οσα και να δωσεις θα ειναι μαλλον αδυνατο να τον αντικαταστησουν.
Ποσο μαλλον απο την Μπαρτσελονα.

Του Ερτελ θα μπορουσε να παιξει αν ο Σαρας δεν τον θελει αλλα ως τωρα δεν εχει βγει κατι τετοιο

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3215
Δημοσιεύσεις: 6036
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 10:16 pm

Άρα επειδή ψιλοσυμφωνούμε και οι τρεις μέσες-άκρες όλο το ζουμί είναι αν οι Mavericks κρατήσουν τον Barea (είναι και 36 χρονών πλέον) με το minimum ή αποφασίσουν να δώσουν το ρόλο του σε κάποιον άλλο, δηλαδή τον Campazzo. :dribble: :-? :ugeek:

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 10:29 pm

Κι εγώ το Μισιτς σκέφτηκα πρωτίστως και -πολύ- δευτερευόντως το Γιοβιτς.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 10:33 pm

ssoulliss έγραψε:
Τρί Ιούλ 28, 2020 10:16 pm
Άρα επειδή ψιλοσυμφωνούμε και οι τρεις μέσες-άκρες όλο το ζουμί είναι αν οι Mavericks κρατήσουν τον Barea (είναι και 36 χρονών πλέον) με το minimum ή αποφασίσουν να δώσουν το ρόλο του σε κάποιον άλλο, δηλαδή τον Campazzo. :dribble: :-? :ugeek:
Αυτό που διάβασα σήμερα από τον πλέον έγκυρο άνθρωπο για τα της Ρεάλ, είναι ότι ο Καμπάσο έχει πια επίσημη πρόταση στα χέρια του. Επειδή οι Μαβς είναι αυτοί που έχουν δείξει μεγαλύτερο ενδιαφέρον και γενικά είναι από τις πλέον "ευρωπαϊκές" ομάδες του ΝΒΑ συν την παρουσία του Ντόνσιτς που όσο να ΄ναι θα βοηθήσει τον Αργεντίνο τον πρώτο καιρό, αρκετά λογικό είναι να είναι αυτοί που έκαναν και την επίσημη πρόταση. Εικασία το τελευταίο, βέβαια.

Pan24, ο Γουίλμπεκιν κι ο Μίσιτς έχουν θέματα με τις ομάδες τους. Όπως είπα και πριν, η στενεμένη Εφές είναι οκ με Λάρκιν, Μπομπουά κι έναν ακόμη άσσο, π.χ Ντάριους Άνταμς που ψήνει επιστροφή στην Ευρώπη. Ή κάποιον άλλον από Αμερική τύπου Τρέι Μπερκ π.χ. Ή τον Γουόκαπ από τη Ζαλγκίρις. :wink:

Η Μακάμπι με τον δυσαρεστημένο Γουίλμπεκιν (στον χθεσινό τελικό σούταρε 1/14 τριπ!!_) μπορεί να βρει κάποια άκρη, γλιτώνοντας το συμβόλαιο του και παίρνοντας κι 1.5 εκ μπάι άουτ ή 500 στο χέρι και πληρωμένο τον Λαπροβίτολα π.χ (όπως έγραφα και τις προάλλες στο νήμα του Παναθηναϊκού). Κι από κει και πέρα ο Σφαιρό να πάει για έναν ακόμη άσσο, σαν τον Γουίλιαμ Γκος ας πούμε. :dribble: ή να αγοράσει τον Γουόκαπ από τη Ζαλγκίρις.

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Τρί Ιούλ 28, 2020 10:53 pm

Ε ρε και να παίρναμε Άνταμς. Δύσκολο βέβαια οικονομικά...

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
shaq7

allstar
Reactions: 1990
Δημοσιεύσεις: 4628
Εγγραφή: Δευ Ιουν 18, 2018 4:07 pm
Αγαπημένη θέση: SG, C
Αγαπημένη ομάδα: Olympiacos
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιούλ 29, 2020 8:30 am

Περσι τον χειμωνα που λεγαμε να φερουν τον ανταμς στον ολυμπιακο ειχε πει ο βαρλας οτι το κασε του ειναι γυρω στα 3εκ...Απιθανο μου φαινεται βεβαια αλλα κατω απο 2εκ δεν τον κοβω.

0
basket72
Reactions:
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Ιούλ 29, 2020 1:59 pm

shaq7 έγραψε:
Τετ Ιούλ 29, 2020 8:30 am
Περσι τον χειμωνα που λεγαμε να φερουν τον ανταμς στον ολυμπιακο ειχε πει ο βαρλας οτι το κασε του ειναι γυρω στα 3εκ...Απιθανο μου φαινεται βεβαια αλλα κατω απο 2εκ δεν τον κοβω.
Εγώ βλέπω τον Γουίλμπεκιν ήδη μιλημένο (ότι τον θέλει ο Λάσο, είναι δεδομένο) και κοντά στη Ρεάλ άσχετα με το αν τελικά φύγει φέτος ο Καμπάσο. Αν τελικά φύγει φέτος, βλέπω κι άλλον κοντό στη Ρεάλ. :wink:
Η εκτίμησή μου είναι ότι πρώτα θα σκάσει η μία μεταγραφή (λογικά ο Γουίλμπεκιν, μιας κι ο Βιλντόσα δεν πωλείται για φέτος) μετά η αναχώρηση Καμπάσο ( αν τελικά ξεπεράσουν Covid19 και ρήτρα, άρα και συμβόλαιο διψήφιο σε εκ. ντόλαρς ετησίως) και μετά μία ακόμα μεταγραφή στο pg ενδεχομένως και combo.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague season 2019-2020”