Γ' Εθνική-Μεταγραφές 2022-23

Συντονιστής: Captains

Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Σεπ 01, 2022 7:56 am

Το ξέρεις το έργο έτσι;;;;;; Τέλος πάντων επειδή είναι φίλος κ εξαιρετικό παιδί δεν σχολιάζω. Πάντως ακόμα κ έτσι τα περίμενα χειρότερα τα πράγματα για τον Άρη οπότε κάτι γίνεται τωρα

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Hipster

 nba
Reactions: 1188
Δημοσιεύσεις: 2919
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2016 11:57 pm
Αγαπημένη θέση: Bench
Αγαπημένη ομάδα: Panionios
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 01, 2022 8:13 am

Apatsi έγραψε:
Πέμ Σεπ 01, 2022 7:56 am
Το ξέρεις το έργο έτσι;;;;;; Τέλος πάντων επειδή είναι φίλος κ εξαιρετικό παιδί δεν σχολιάζω. Πάντως ακόμα κ έτσι τα περίμενα χειρότερα τα πράγματα για τον Άρη οπότε κάτι γίνεται τωρα
Δεν τον κρίνω σαν άνθρωπο, αλλά σαν προπονητή εννοείτε.
Και ότι βλέπω λεω.
Και ούτε με τους χορηγούς υπάρχει πρόβλημα. Πολλοί προπονητές βρίσκουν έτσι δουλειές, είναι μέρος του παιχνιδιού. :)
Μακάρι να πάει καλά η ομάδα, αλλά δύσκολο. Την βλέπω σύντομα να επιστρέφει στα τοπικά.
Η περιοχή γενικά έχει πρόβλημα με το μπάσκετ.
η ΕΑ Νικαίας διαλύθηκε οριστικά πέρσυ, ο Ιωνικός τα βλέπουμε, Πανεαπολικός, Προοδευτική, Πήγασος βολτάρουν στα τοπικά (ανέβηκε Α ο Πηγασος φέτος, αλλα δύσκολα θα κρατηθεί) η Αμφιάλη με λόου προφάιλ και νεανικό μοντέλο χωρίς μεταγραφές και υπερήλικες είναι αξιοπρεπέστατη αλλα μεταξύ Β (φέτος ανέβηκε) και Γ.
Μήπως να αφήσουν λίγο τα παραγοντηλίκια και να κοιτάξουν τις συμπράξεις; Λεω εγώ τώρα :)

0
Takaros

 sophomore
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 11, 2022 2:28 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 01, 2022 2:06 pm

Μπραβο στην διοικηση του Κορωπιου εχει κανει παρα πολλες μεταγραφες,οποτε σιγουρα θα πρωταγωνιστει σιγουρα,.Απλα τα ερωτηματα,οπως για ολες της ομαδες ειναι αν υπαρχουν χρηματα...Η υπερβαση φετος του ΓΣ κορωπιου στο μπατζετ του ειναι τρομερη....περσι 4 -5 νομιζω πληρωνοντσν και αυτοι μαλιστα της κοπανησαν μολις για χρεωστουμενα ενος μηνος και εβγαλαν το φιδι απο την τρυπα οι U20 γηγενεις αθλητες στα 7 τελευταια παιχνιδια.Φετος με τοσες πολλες μεταγραφες......ολοι να πληρωνονται....και μεταγραφες και γηγενεις....Το βλεπω Γογλγοθα για την Διοικηση του Κορωπιου.Βεβαια ξερουν καλυτερα αυτοι....απλα με της τοσες μεταγγραφες ειναι πολλα τα ερωτηματικα!!

0
Takaros

 sophomore
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 11, 2022 2:28 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 01, 2022 2:15 pm

Φιλος Προπονητης με πολλα χρονια στης εθνικες κατηγοριες περιμενει πως καποια ομαδα φετος απο θεμα στασης πληρωμων θα σκασει τον Δεκεμβρη,και το χειροτερο που ελεγε ειναι πως....οι γηγενεις αθλητες καταληγουν σε αλλες περιοχες και πολιτειες....Μακαρι ολες οι ομαδες να αντεξουν και να δουμε ωραια παιχνιδια!!

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Σεπ 01, 2022 2:35 pm

Ρε φίλε δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις αλλά δεν θέλω να έχω καμία αντιδικία μαζί σου κουράστηκα. Αν θέλει κ υπάρχει κάποιος εδώ μέσα από το Κορωπί σε βγει να απαντήσει αλλά ημαρτον από το πρώτο σου ποσταρισμα ανακρίβειες κ αναληθή πράγματα. Δεν ξέρω γιατί το κάνεις κ δεν πρόκειται να απαντήσω εγώ σε αυτά που γράφεις γιατί θα εκθέσω κ θα σπιλωσω ανθρώπους που είναι χρόνια στο μπάσκετ. Νισαφι όμως μίλησα με κάποιον μου είπε ένας γενικός αρχηγός ρώτησα έναν μεγαλομανατζερ μου το σφύριξε ο κολλητός μου στην ΕΟΚ ε έλεος πια

0
Takaros

 sophomore
Reactions: 10
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 11, 2022 2:28 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 01, 2022 3:15 pm

Φιλε συγγνωμη που σε πειραξαν τοσο πολυ οι....ανακριβειες μου,δεν προκειται να ξαναασχοληθω με ΓΣ κορωπιου διοτι οπως εσυ ετσι και εγω εχω φιλους σοβαρους και ξερουν την αγορα πολυ καλα!!!Ευχομαι στην ομαδα σου και σε ολες της ομαδες Καλη σεζον χωρις τραυματισμους και καλους αγωνες!! Δεν ειχα σκοπο να προσβαλω φυσικα κανεναν!!

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Σεπ 01, 2022 3:44 pm

Φίλε μου δεν έχω ομάδα είμαι μέτο μπάσκετ άλλωστε εγώ γράφω για όλες τις ομαδες τα δικά σου ποσταρισματα αναφέρονται κ μάλιστα επικριτικά μόνο σε μια ομαδα

0
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1109
Δημοσιεύσεις: 11188
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Σεπ 03, 2022 10:03 pm

Δανεικός από ΝΕΜ στον ΑΣ Πέρα ο Γιώργος Κανελλόπουλος!!

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Σεπ 04, 2022 10:01 pm

Βρήκα σήμερα την ευκαιρία να πιω καφεδάκι με τον φίλο μου τον Δρακόπουλο κ να δω κ το φιλικό με τον Απόλλωνα για να πάρω γεύση κ από την αγαπημένη μου α ΕΣΚΑ. Επειδή είχα δει 3 φορές πέρυσι τον Απόλλωνα αν κ έλειπε ο γιαουρτογλου το υλικό είναι κατά πολύ καλύτερο ο βοηθός πολύ ενεργητικός βοηθούσε κ τους παίκτες κ τον Χατζή αλλά δεν ξέρω τους στόχους τους είναι νομίζω στον ίδιο όμιλο με πανελλήνιο κ Χολαργό. Θα μου πείτε ότι έτσι όπως είναι φέτος τα πράγματα για να σώσεις την χρονιά πρέπει να κάνεις πρωταθλητισμό οπότε αν κάποιος είναι γνώστης ας απαντήσει. Εμένα πάντως αυτό που είδα μου άρεσε ιδιαίτερα. Το σκορ δεν νομίζω ότι σε αυτό το στάδιο έχει σημασία.

2
1 Εικόνα 1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1109
Δημοσιεύσεις: 11188
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Τετ Σεπ 07, 2022 7:14 pm

https://melissiabc.gr/press.asp?subpage ... gSNvwB6-WI

To ροστερ των Μελισσιων.

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1109
Δημοσιεύσεις: 11188
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 08, 2022 7:07 am

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Σεπ 08, 2022 2:15 pm

Πολύ ωραίο ξεκίνημα με τα ρόστερ έτσι κ αλλιώς όλες οι ομάδες εκτός ίσως από Άρη έχουν τελειώσει στον β όμιλο οπότε επειδή θεωρώ ότι τα έχεις ανέβασε τα να ενημερωθεί ο λαός χαχα.

0
Άβαταρ μέλους
gspara

Moderator
Reactions: 1109
Δημοσιεύσεις: 11188
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 12, 2012 9:48 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Λεωνιδας Ζουπας
Προειδοποιήσεις: 0

Πέμ Σεπ 08, 2022 5:59 pm

Apatsi έγραψε:
Πέμ Σεπ 08, 2022 2:15 pm
Πολύ ωραίο ξεκίνημα με τα ρόστερ έτσι κ αλλιώς όλες οι ομάδες εκτός ίσως από Άρη έχουν τελειώσει στον β όμιλο οπότε επειδή θεωρώ ότι τα έχεις ανέβασε τα να ενημερωθεί ο λαός χαχα.
https://www.12sports.gr/Article.php?N_I ... CjxMbVzQ6o
Aρης πηρε Μαρκο Γιακαι(ΓΣ Διαγορας) και Μιχαλη Δροσο (Δικαιος).

Θελω λιγο την βοηθεια σου αν μπορεσεις με Κορωπι,για να κανουμε μια προσπαθεια για τα συνολικα ροστερ.Εχω μπερδευτει με τις ανανεωσεις.

Παπαδης-Μαρκομιχαλης
Στανκοβιτς-Δαουτακος-Καρελλας
Πεττας-Αγγελιδης
Μερισιωτης-Νουτσος
Υμερι-Μουζουρακης

0
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Σεπ 08, 2022 9:50 pm

Έχεις δίκιο λοιπόν στον άσο είναι Παπαϊωάννου με παπαδη στο 1-2 μαρκομιχαλης με Μαντζουκα κ Στάνκοβιτς στο 2 δαουτακος στο 2-3 Αγγελίδης Πέττας κ Τιλη από Δάφνη αγ. Δημητρίου στο 4 Μιχάλης χρ. Γκίκας μερισιωτης κ Νούτσος κ στο 5 Μουζουράκης Υμερι κ σιδερης

2
2 Εικόνα
Apatsi

 junior
Reactions: 69
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 05, 2021 9:53 pm
Προειδοποιήσεις: 1

Πέμ Σεπ 08, 2022 9:57 pm

Κ για να είμαι ακριβής ο Τιλη έχει παίξει στα φιλικά με Απόλλων κ Αιγάλεω κ για το τυπικό είναι να υπογράψει το σκ κ υπάρχουν και 1-2 παιδιά ακόμα που ήταν κ στο Καρπενήσι αλλά μάλλον είναι μόνο για under κ θυγατρικη

1
1 Εικόνα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Γ Εθνική-National League 2”