Euroleague Final 4 Berlin 2024 - Tickets

Συντονιστής: Captains

Απάντηση
Fitz

 euroleague
Reactions: 259
Δημοσιεύσεις: 1397
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Απρ 12, 2024 2:23 pm

Ανοίγω το θέμα νωρίτερα και με ελπίδα για τις ελληνικές ομάδες, ίσως γιατί μπορεί και άλλοι να αναρωτιούνται.

Ξέρει κανείς τίποτα σχετικά με εισιτήρια για το F4; Η επίσημη ιστοσελίδα της Euroleague https://www.f4tickets.com/ δεν έχει τίποτα εδώ και εβδομάδες.

Θυμάμαι από φίλους Ολυμπιακούς εδώ στην Ολλανδία ότι είχαν βρει εισιτήρια για το Κάουνας ακριβώς με το τέλος των playoffs. Ίσως γιατί πολλοί θέλουν να τα πουλήσουν τότε που έχουν γίνει ήδη γνωστές οι ομαδες.

2
2 Εικόνα
tarp7

allstar
Reactions: 1420
Δημοσιεύσεις: 3598
Εγγραφή: Παρ Δεκ 07, 2018 10:23 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Απρ 12, 2024 6:00 pm

Υπάρχει ιστοσελίδα viagogo που πουλάει εισιτήρια δεν ξέρω όμως τι παίζει, αλλά θυμάμαι που το έλεγαν πέρυσι, αν περάσει ελληνική και τουρκική ομάδα θα είναι δύσκολο να βρεις εισιτήριο

0
Lapro13

 junior
Reactions: 128
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2020 6:04 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Παρ Απρ 12, 2024 6:25 pm

Απο οτι ξερω το viagogo δεν ειναι τοσο αξιο εμπιστοσυνης. Πουλανε το ιδιο εισιτηριο σε πολλους και οποιος παει πρωτος μπαινει, οι αλλοι ουτε καν επιστροφη χρηματων :drunk:

Ψαχνω 3 εισιτηρια αν ακουσετε κατι!

Εμεις οι Παναθηναικοι ξεχασαμε πως ειναι να ψαχνουμε εισιτηρια για Φ4!

0
Fitz

 euroleague
Reactions: 259
Δημοσιεύσεις: 1397
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Απρ 13, 2024 1:04 pm

Lapro13 έγραψε:
Παρ Απρ 12, 2024 6:25 pm
Απο οτι ξερω το viagogo δεν ειναι τοσο αξιο εμπιστοσυνης. Πουλανε το ιδιο εισιτηριο σε πολλους και οποιος παει πρωτος μπαινει, οι αλλοι ουτε καν επιστροφη χρηματων :drunk:

Ψαχνω 3 εισιτηρια αν ακουσετε κατι!

Εμεις οι Παναθηναικοι ξεχασαμε πως ειναι να ψαχνουμε εισιτηρια για Φ4!
Όντως, το ίδιο ξέρω κι εγώ για το viagogo. Γενικά δε το εμπιστεύομαι, δε θα κάνω καμία απόπειρα να βρω εκεί.

Έχω περιέργεια να δω πως θα βρεθούν εισιτήρια, ειδικά αν πάει καλά και περάσει κάποια από τις δυο ομάδες.

Εγώ περιμένω το επίσημο, αλλά κι αυτό δύσκολο το βλέπω όσο περνούν οι μέρες.

0
Lapro13

 junior
Reactions: 128
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2020 6:04 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Σάβ Απρ 13, 2024 4:43 pm

Fitz έγραψε:
Σάβ Απρ 13, 2024 1:04 pm
Lapro13 έγραψε:
Παρ Απρ 12, 2024 6:25 pm
Απο οτι ξερω το viagogo δεν ειναι τοσο αξιο εμπιστοσυνης. Πουλανε το ιδιο εισιτηριο σε πολλους και οποιος παει πρωτος μπαινει, οι αλλοι ουτε καν επιστροφη χρηματων :drunk:

Ψαχνω 3 εισιτηρια αν ακουσετε κατι!

Εμεις οι Παναθηναικοι ξεχασαμε πως ειναι να ψαχνουμε εισιτηρια για Φ4!
Όντως, το ίδιο ξέρω κι εγώ για το viagogo. Γενικά δε το εμπιστεύομαι, δε θα κάνω καμία απόπειρα να βρω εκεί.

Έχω περιέργεια να δω πως θα βρεθούν εισιτήρια, ειδικά αν πάει καλά και περάσει κάποια από τις δυο ομάδες.

Εγώ περιμένω το επίσημο, αλλά κι αυτό δύσκολο το βλέπω όσο περνούν οι μέρες.

Τωρα λογικο να μην υπαρχουν στο επισημο. Οταν πεσει ξεσκαρταρισμα στα πλευ οφ, εκει θα ανοιξουν.

Βεβαια αμα πανε και Ολυμπιακος και Παναθηναικος θα γινει σφαγη. Εκει θα πουλησουνε οι Ισπανοι και οι Ισραηλινοι, ποιος ξερει!

0
Lapro13

 junior
Reactions: 128
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 16, 2020 6:04 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Αγαπημένη ομάδα: Panathinaikos
Προειδοποιήσεις: 1

Κυρ Μάιος 05, 2024 5:07 pm

Που θα βρουμε εισιτηρια ρε μαγκες?

0
t0ny3

 euroleague
Reactions: 0
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Τετ Οκτ 03, 2007 1:09 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 10, 2024 3:10 pm

Παιδια ψαχνω απεγνωσμενα τικετ για το F4, και ξεωρω ποσο δυσκολο ειναι να βρεθει ενα μαγικο χαρτακι.

Υπαρχει καποιος που πουλαει ή γνωριζουμε κανεναν τροπο να παρουμε τικετ χωρις να πουλησουμε καποιο νεφρο;

0
Christofis

senior
Reactions: 211
Δημοσιεύσεις: 405
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 06, 2022 6:26 am
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 10, 2024 7:34 pm

Ηθελα να ανοιξω ενα θεμα αλλα δεν ξερω σε ποιο ποστ θα μπορουσα να το γραψω οποτε το αρχιζω εδω και ας αποφασισουν οι mods.

Ειμαι περιεργος για το ποιους παικτες θα επιλεξουν στις καλυτερες πενταδες φετος. Απλα πλην ελαχιστων εξαιρεσεων οι παικτες του Παο(επαιζαν και χωριζ ανασα οι ταλαιπωροι ολοι τη χρονια, ο τζειμς και ο χαουαρντ ειναι αυτοι που πραγματικα ξεχωρισαν φετος. Κανενας αλλος δεν εκανε την Χρονια τη φοβερη απο τια πρωτες 6 ομαδες.

Εγω θα πηγαινα σε κατι τετοιο:

1η πενταδα: Τζειμς, Ναν/Χαουαρντ, Μουσα, Παρκερ, Λεσορτ

2η πενταδα: Καμπατσο/Μπαλντγουιν, Ναν/Χαουαρντ, Χεζονια/Μονεκε, Σεγκελια/Πιτερς, Ταβαρες/Φαλ


Δεν συμπεριελαβα τα πλειοφς γιατι δεν θυμαμαι αν τα προσμετρανε. Βασιστικα κυριως σε ομαδες της 8αδας και στο ποσο σημαντικοι ηταν στο παιχνιδι της ομαδας τους.

Περιεργος μα δω τις δικες σας αποωεις

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3951
Δημοσιεύσεις: 11036
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Παρ Μάιος 10, 2024 7:54 pm

Εγώ πάντως δυο φορές πήρα εισιτήρια Φ4 από viagogo δεν είχα θέμα.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Απάντηση

Επιστροφή στο “Euroleague”