Μετά από 2 βδομάδες διακοπές στην άχαστη Παλιόχωρα Χανίων (όποιος θέλει info dont hesitate) ας προσπαθήσω να μαζέψω ότι έχει γίνει στην ΈΣΚΑ αυτό το διάστημα. Πιθανά να έχω παραλείψεις οπότε αν δείτε να ξεχνάω κάτι ποστάρετέ το για να το συμπληρώσω...
Α ΕΣΚΑ
Πολυνίκης Α1: in Αδάμ Ασπρόπουλος (Πόλις Καλλιθέα), Μιχάλης Μαυροκουκουλάκης (Περιστέρι εφηβικό), Φανούρης Τασιόπουλος (Νίκη Αμαρουσίου) Διονύσης Μάργαρης (ΑΓΕ Ζακύνθου)
Ίριδα Πετρούπολης Α1: in Βαγγέλης Νταγκίνης (ΑΕΚ Περιστερίου)
ΜΕΣΜαραθώνας Α1: in Θοδωρής Μπαλαμπάνης (Γαλάτσι), Βασίλης Γιαννουλάκος (ΦΕΑ), Ανδρέας Τσιπλάκος (ΝΕΦΟ Νικηφόρος)
Φίλιππος Περιστερίου Α1: in Γιώργος Ντόκος (Μελάς), Γεράσιμος Μανταλβάνος (Εύνικος), Χάρης Βουλγαράκης (ΑΟΚ Χαλάνδρι)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης), Λεωνίδας Θαλασσινός (Τάταυλα)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου), Αποστόλης Παπαποστόλου (Πικέρμι)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου), Αναστάσιος Κωνσταντώνης (Φίλιππος Περιστερίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ), Γιώργος Κύριος (Φοίνικας Πειραία), Γιώργος Κυριαζόπουλος (Άρτεμις Αχαρνών)
Γαλάτσι Α2: in Απόστολος Ζέρβας (Νίκη Αμαρουσίου)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου), Διονύσης Αδαμόπουλος (Άρης Πετρούπολης)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών), Πέτρος Μανωλάκος (Ίκαρος Νεάς Σμύρνης), Γιώργος Μαυράκης (Αιγάλεω), Δημήτρης Σάμαρης (Αιγάλεω), Δημήτρης Τόρρες (Κορωπί), Ανδρέας Δάφνος (ΑΓΕ Ζάκυνθος), Γιώργος Καποθανάσης (ΑΕΚ Περιστερίου), Γιάννης Λυπηρίδης (Γ.Σ Καπανδριτίου), Μάρκος Ελευθεριάδης (Πολυκράτη Πυθαγορείου), Δημοσθένης Γιαννόπουλος (Εστία)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου), Κώστας Δέδες (Ερμής Σχηματαρίου)
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες), Βαγγέλης Μανσαράι (Α.Ο Δάφνης)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά), Αποστόλης Δημητριάδης (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Β ΕΣΚΑ
Χολαργός Β1: in Δημήτρης Κομποδιέτας (Άμυντας), Νίκος Λινοξυλάκης (προπονητής), Γιάννης Τεντζεράκης (Βόλος), Σταμάτης Βουρτζούμης (Φοίβος), Παναγιώτης Χιωτίνης (Ελληνικό), Γιάννης Τζουβελεκάκης (ΕΦΟΑ)
Θρακομακεδώνες Β1: in Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Κώστας Σαλτουρίδης (Πεντέλη)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: in Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), [Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Χαραυγιακός Β2: in Κώστας Κώνστας (Ηλεκτρούπολη), Νίκος Κώης (Ηλεκτρούπολη), Βασίλης Πέτσος (Εστία Φιλίας)
Δόξα Βύρωνα Β2: in Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (Χαραυγιακός), Νίκος Μαμαλάκης (Καρέας), Στέλιος Καραλής (Αμπελόκηποι), Νίκος Ζεγκίνογλου (Αθηναϊκός)
Κούρος Β2: in Θάνος Καμαριώτης (προπονητής), Μάριος Βαθρακοκοίλης (Ευρυάλη), Τρύφωνας Πρέκας (ΑΕΝΚηφισιάς)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας) Γιώργος Μπατιστάκης (Άρτεμις Αχαρνών), Θοδωρής Ασημακόπουλος (Εθνικός Πειραιώς), Αλέξης Λοίζος (Εθνικός Πειραιώς)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ), Γιάννης Κωτίδης (Θρακομακεδώνες)
ΑΟ Ζευς Ερυθρού Β3: in Στέργιος Παπαρίζος (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Κίτσος (Α.Ο Τρίτων), Αντώνης Βοντετσιάνος (Ποσειδών ΑΟΝΨ/Ολυμπιάδα Παπάγου), Μιχάλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Γιάννης Παπαρίζος (ΑΕΚ Περιστερίου), Βασίλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Φο Τούφας Β3: in Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια), Σπήλιος Βαρελάς (Βριλήσσια), Βαγγέλης Σαλιάτης
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ), Νίκος Τσακίρης (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής), Σπύρος Μαυρίδης (Ν.Ιωνία), Γιώργος Καλασούντας (Εργοτέλης), Μανώλης Γλύκας (Γκύζη Πολυγώνου)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος), Κώστας Χατζηκωστής (Νήαρ Ηστ), Γιώργος Σαράκης (Πόλις Καλλιθέα), Τάσος Γιαννόπουλος (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΑΕΚ Περιστερίου Γ1: in Μιχάλης Βιδάκης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Σιδέρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Θανάσης Κακολύρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Δημήτρης Δημητρόπουλος (Υπεροχή Εξαρχείων), Χριστόδουλος Βοϊνάς-Φωτεινάς (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ), Δημήτρης Βελέντζας (ΕΘνικος Ελληνορώσων), Αλέξανδρος Τερζής (Ρουφ 80), Νίκος Καρύδας (Αθηναϊκός)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου), Κώστας Γκλάβας (ελεύθερος), Μανώλης Χατζηδαυίδ
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: in Μιχάλης Χότζα (προπονητής), Άρης Πουλιανός (Ίκαρος Ν.Σμύρνης)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: in Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)
Α ΕΣΚΑ
Πολυνίκης Α1: in Αδάμ Ασπρόπουλος (Πόλις Καλλιθέα), Μιχάλης Μαυροκουκουλάκης (Περιστέρι εφηβικό), Φανούρης Τασιόπουλος (Νίκη Αμαρουσίου) Διονύσης Μάργαρης (ΑΓΕ Ζακύνθου)
Ίριδα Πετρούπολης Α1: in Βαγγέλης Νταγκίνης (ΑΕΚ Περιστερίου)
ΜΕΣΜαραθώνας Α1: in Θοδωρής Μπαλαμπάνης (Γαλάτσι), Βασίλης Γιαννουλάκος (ΦΕΑ), Ανδρέας Τσιπλάκος (ΝΕΦΟ Νικηφόρος)
Φίλιππος Περιστερίου Α1: in Γιώργος Ντόκος (Μελάς), Γεράσιμος Μανταλβάνος (Εύνικος), Χάρης Βουλγαράκης (ΑΟΚ Χαλάνδρι)
Αγ.Ανάργυροι Α1: in Γιώργος Παπαδόπουλος (Φίλιππος), Πέτρος Δήμητσας (ΕΣΝ Μάκρης), Φώτης Βαρσαμούλης, Στέφανος Κυπριτίδης (Ίριδα Πετρούπολης), Λεωνίδας Θαλασσινός (Τάταυλα)
Απόλλων Σμύρνης Α1: in Φραγκίσκος Κατσοχειράκης (Άρης Πετρούπολης), Χρήστος Καλούδας (ΟΦΗ Ηρακλείου), Αποστόλης Παπαποστόλου (Πικέρμι)
Αρτεμις Αχαρνών Α1: in Σταύρος Σιώμος (Ν.Ιωνια), Μπάμπης Αθανασάκης (Αγ.Ανάργυροι), Ταξιάρχης Στρατομήτρος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Παπαβασιλείου (ακαδημίες ΑΕΚ), Κωνσταντίνος Μαζιάνης (Φίλιππος), Γιάννης Κατσαρός (ΑΟ Ένωση Ιλίου), Αναστάσιος Κωνσταντώνης (Φίλιππος Περιστερίου)
Σπόρτιγκ Α1: in Παντελής Καλογερόπουλος (Αργοναύτης Ραφήνας), Άρης Καρατζάς (ΕΦΟΑ), Γιώργος Κύριος (Φοίνικας Πειραία), Γιώργος Κυριαζόπουλος (Άρτεμις Αχαρνών)
Γαλάτσι Α2: in Απόστολος Ζέρβας (Νίκη Αμαρουσίου)
Αίολος Ταύρου Α2: in Γιάννης Αλεξίου (Λέων Μοσχάτου), Διονύσης Αδαμόπουλος (Άρης Πετρούπολης)
Εύνικος Α2: in Βασίλης Κυπαρίσσης (Μελίσσια)
Μεν Ιλίου Α2: in Μάριος Τεπενκιόζης (Άρτεμις Αχαρνών), Πέτρος Μανωλάκος (Ίκαρος Νεάς Σμύρνης), Γιώργος Μαυράκης (Αιγάλεω), Δημήτρης Σάμαρης (Αιγάλεω), Δημήτρης Τόρρες (Κορωπί), Ανδρέας Δάφνος (ΑΓΕ Ζάκυνθος), Γιώργος Καποθανάσης (ΑΕΚ Περιστερίου), Γιάννης Λυπηρίδης (Γ.Σ Καπανδριτίου), Μάρκος Ελευθεριάδης (Πολυκράτη Πυθαγορείου), Δημοσθένης Γιαννόπουλος (Εστία)
Ηλιούπολη Α2 : in Κώστας Μαύρος (Πανελευσινιακός) Σπύρος Πούρος (Μεν Ιλίου), Κώστας Δέδες (Ερμής Σχηματαρίου)
Κουκάκι Α2: in Δημήτρης Γκίκας (Τράχωνες), Βαγγέλης Μανσαράι (Α.Ο Δάφνης)
Ποσειδών ΑΟΝΨ Α2: in Κωνσταντίνος Παναγιώτου (Κηφισιά), Αποστόλης Δημητριάδης (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Β ΕΣΚΑ
Χολαργός Β1: in Δημήτρης Κομποδιέτας (Άμυντας), Νίκος Λινοξυλάκης (προπονητής), Γιάννης Τεντζεράκης (Βόλος), Σταμάτης Βουρτζούμης (Φοίβος), Παναγιώτης Χιωτίνης (Ελληνικό), Γιάννης Τζουβελεκάκης (ΕΦΟΑ)
Θρακομακεδώνες Β1: in Αλέξης Καραθανασόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Κώστας Σαλτουρίδης (Πεντέλη)
ΟΦΗ Ηρακλείου Β1: in Μάκης Παπαδόπουλος (ΓΑΟΚ)
Γλυκά Νερά Β1: in Δημήτρης Γαρδέλης (ΚΑΠ), Χρήστος Μαυρωτάς (Αχαρνής ΛΦΜ)
Πανελλήνιος Β1: in Διονύσης Καπινιάρης (Αίας Ευόσμου), [Παναγιώτης Σκόνδρας, Τάσος Τσακαλάκης (Φιλία Ορεστιάδος), Λάμπρος Παπανίκος (ΚΑΠ)
Τυφών Β1: in Χρήστος Λαμπρόπουλος (Αχαρνής ΛΦΜ), Γιώργος Τσουπάκης (Κηφισιά), Δημήτρης Μπίτσικας, Γιώργος Μπέης (Ν.Ιωνία ακαδημίες)
Παλατιανή Β1: in Χρήστος Σκαλωμένος (Αναγέννηση Πετραλώνων), Βασίλης Αντωνόπουλος (Μεν Ιλίου), Χρήστος Καραμούζας (Ίριδα Πετρούπολης)
Χαραυγιακός Β2: in Κώστας Κώνστας (Ηλεκτρούπολη), Νίκος Κώης (Ηλεκτρούπολη), Βασίλης Πέτσος (Εστία Φιλίας)
Δόξα Βύρωνα Β2: in Αλέξανδρος Αποστολόπουλος (Χαραυγιακός), Νίκος Μαμαλάκης (Καρέας), Στέλιος Καραλής (Αμπελόκηποι), Νίκος Ζεγκίνογλου (Αθηναϊκός)
Κούρος Β2: in Θάνος Καμαριώτης (προπονητής), Μάριος Βαθρακοκοίλης (Ευρυάλη), Τρύφωνας Πρέκας (ΑΕΝΚηφισιάς)
Ολυμπιάδα Πετρούπολης Β2 : in Χρήστος Ροδόπουλος (ΑΟ Καλαμπάκας) Γιώργος Μπατιστάκης (Άρτεμις Αχαρνών), Θοδωρής Ασημακόπουλος (Εθνικός Πειραιώς), Αλέξης Λοίζος (Εθνικός Πειραιώς)
Άμιλλα Β2: in Χρήστος Τσιρόπουλος (Ν.Ιωνία), Θεόδωρος Φίλιος (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Διονύσης Γκινούτσης (Αγ.Αναργύρους), Παναγιώτης Δημητρακούλης.
Οίον Αγ.Στεφάνου Β2 : in Δημήτρης Σταθόπουλος (ΦΟΒ Χίου), Κώστας Αλαμάνος (Σπόρτιγκ), Γιάννης Κωτίδης (Θρακομακεδώνες)
ΑΟ Ζευς Ερυθρού Β3: in Στέργιος Παπαρίζος (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Κίτσος (Α.Ο Τρίτων), Αντώνης Βοντετσιάνος (Ποσειδών ΑΟΝΨ/Ολυμπιάδα Παπάγου), Μιχάλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α) Γιάννης Παπαρίζος (ΑΕΚ Περιστερίου), Βασίλης Γεωργόπουλος (Ηράκλειο Ο.Α.Α)
Φο Τούφας Β3: in Νίκος Βόσικας (Βριλήσσια), Σπήλιος Βαρελάς (Βριλήσσια), Βαγγέλης Σαλιάτης
Αχαρνής ΛΦΜ Β3: in Τάσος Καρτέρης (ΚΑΠ), Νίκος Καρτάνος (Θρακομακεδώνες), Tάσος Ρεπούσκος (AOK Σπατών), Θοδωρής Φέσκος (ΑΟΚ Σπατών), Πάνος Θέος (ΚΑΟΛ), Νίκος Τσακίρης (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Υπεροχή Εξαρχείων Β3 : in Αντώνης Μιχαηλίδης (Ηλιούπολη), Δημήτρης Ράρης (Γκύζη Πολυγώνου, προπονητής), Σπύρος Μαυρίδης (Ν.Ιωνία), Γιώργος Καλασούντας (Εργοτέλης), Μανώλης Γλύκας (Γκύζη Πολυγώνου)
Προμηθέας Χαλανδρίου Β3: in Ηλίας Ζήκας (Άρης Πετρούπολης), Γιώργος Παπουλίδης (Κούρος), Κώστας Χατζηκωστής (Νήαρ Ηστ), Γιώργος Σαράκης (Πόλις Καλλιθέα), Τάσος Γιαννόπουλος (ΑΟΚ Χαλανδρίου)
Θεμιστοκλης Β3: in Λεωνίδας Χύτας (ΠκΑΟ Άμιλλα), Κώστας Ιγγλέζος (Αχαρνής ΛΦΜ), Βαγγέλης Θάνος (Ν.Ιωνία), Στέφανος Χριστοφάκης (Γαλάτσι)
Λυκόβρυση Β3: in Δημήτρης Πρίφτης (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
Γ ΕΣΚΑ
ΑΕΚ Περιστερίου Γ1: in Μιχάλης Βιδάκης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Γιάννης Σιδέρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Θανάσης Κακολύρης (ΠκΑΟ Άμιλλα), Δημήτρης Δημητρόπουλος (Υπεροχή Εξαρχείων), Χριστόδουλος Βοϊνάς-Φωτεινάς (Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών)
ΠΑΚ Χαλανδρίου Γ1: in Nίκος Μυλωνάς (ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου), Δημήτρης Τσαντήλας (Νήαρ Ηστ), Ανδρέας Αποστολίδης (Καρέας)
Τριφυλλιακός Γ2: in Γιώργος Νιφόρας (Τυφών), Πέτρος Νιφόρας (Τυφών)
Νέοι Βύρωνα Γ2: in Ιάσωνας Μπάντζι (Αρίων Αμαρουσίου), Γιάννης Γρυπιώτης (Αρμενική), Χρήστος Σταχίκας (Ποσειδών ΑΟΝΨ), Δημήτρης Βελέντζας (ΕΘνικος Ελληνορώσων), Αλέξανδρος Τερζής (Ρουφ 80), Νίκος Καρύδας (Αθηναϊκός)
Εθνικός ΓΣ Γ2 : in Παναγιώτης Κουκουλάκης (Άρατος Κιάτου), Σπύρος Νίκας (Άρατος Κιάτου), Κώστας Γκλάβας (ελεύθερος), Μανώλης Χατζηδαυίδ
ΓΣ Αρίων Γ3: in Ξενοφώντας Γκίνης (Α.Ο Αμπελοκήπων) Αλέξανδρος Καλιάκης (Νέοι Βύρωνα)
ΑΕ Γκράβας Γ3: in Δημήτρης Καϋμενάκης (Ολυμπιάδα Πετρούπολης), Αντώνης Καλογήρου (Σπόρτιγκ)
ΓΣ Νηρέας Γ3: in Μιχάλης Χότζα (προπονητής), Άρης Πουλιανός (Ίκαρος Ν.Σμύρνης)
ΑΣ Παιανίας Κτησιφών Γ3: in Δημήτρης Σμυρλής, Παντελής Περιβολάρης (Κρόνος Γέρακα), Ευάγγελος Νικολού (Σπάτα)