NBA Fantasy 2021-22

Συντονιστής: Captains

Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Φεβ 12, 2022 9:09 pm

kojito έγραψε:
Σάβ Φεβ 12, 2022 2:50 pm
Η δικιά μας κανονική περίοδος τελειώνει τρεις εβδομάδες πριν το τέλος της κανονικής περιόδου του ΝΒΑ. Δηλαδή στις 20 Μαρτίου.
Στην συνέχεια οι εναπομείνασες τρεις εβδομάδες του ΝΒΑ είναι τα δικά μας play offs, παίζοντας νοκ άουτ οι 8 πρώτοι για να βγει ο νικητής.

Αυτό γίνεται για να μην βγαίνουν χαμένα, μέλη από τη λίγκα μας που μπορεί να έχουν στα ρόστερ τους για παράδειγμα αρκετούς παίκτες σε ομάδες που δεν συνεχίζουν στα playoffs του ΝΒΑ.
Kατανοητή η λογική, αλλά

πρώτον: τις τελευταίες εβδομάδες της κανονικής περιόδου είθισται να ξεκουράζονται οι αστέρες εν όψει πλέι οφ. Δηλαδή τα δικά μας τα πλέι οφ (με μονά νοκ άουτ ματς) θα γίνουν με πραγματικά παιχνίδια στα οποία οι σταρ θα ξεκουράζονται

δεύτερον: για τις ομάδες που ξεχώρισαν και κατέληξαν στις πρώτες θέσεις (η δική μου δεν είναι μια από αυτές, γι να εξηγούμαστε) είναι λίγο άδικο να κριθούν σε ένα νοκ άουτ ματς. Θα έχουν τουλάχιστον κάποιο βαθμολογικό προβάδισμα;

(πιο πολύ για του χρόνου τα λέω)

Πάντως πορώθηκα φέτος, πλάκα είχε το παιχνιδάκι φέτος που το κατάλαβα, του χρόνου θα κυριαρχήσω :twisted: :twisted: :twisted:

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Σάβ Φεβ 12, 2022 11:30 pm

yorgos έγραψε:
Σάβ Φεβ 12, 2022 9:09 pm
kojito έγραψε:
Σάβ Φεβ 12, 2022 2:50 pm
Η δικιά μας κανονική περίοδος τελειώνει τρεις εβδομάδες πριν το τέλος της κανονικής περιόδου του ΝΒΑ. Δηλαδή στις 20 Μαρτίου.
Στην συνέχεια οι εναπομείνασες τρεις εβδομάδες του ΝΒΑ είναι τα δικά μας play offs, παίζοντας νοκ άουτ οι 8 πρώτοι για να βγει ο νικητής.

Αυτό γίνεται για να μην βγαίνουν χαμένα, μέλη από τη λίγκα μας που μπορεί να έχουν στα ρόστερ τους για παράδειγμα αρκετούς παίκτες σε ομάδες που δεν συνεχίζουν στα playoffs του ΝΒΑ.
Kατανοητή η λογική, αλλά

πρώτον: τις τελευταίες εβδομάδες της κανονικής περιόδου είθισται να ξεκουράζονται οι αστέρες εν όψει πλέι οφ. Δηλαδή τα δικά μας τα πλέι οφ (με μονά νοκ άουτ ματς) θα γίνουν με πραγματικά παιχνίδια στα οποία οι σταρ θα ξεκουράζονται

δεύτερον: για τις ομάδες που ξεχώρισαν και κατέληξαν στις πρώτες θέσεις (η δική μου δεν είναι μια από αυτές, γι να εξηγούμαστε) είναι λίγο άδικο να κριθούν σε ένα νοκ άουτ ματς. Θα έχουν τουλάχιστον κάποιο βαθμολογικό προβάδισμα;

(πιο πολύ για του χρόνου τα λέω)

Πάντως πορώθηκα φέτος, πλάκα είχε το παιχνιδάκι φέτος που το κατάλαβα, του χρόνου θα κυριαρχήσω :twisted: :twisted: :twisted:
Πέρσι που ήταν με φανταζι πόντους υπήρχε το +20 .φέτος με τις κατηγορίες είναι λίγο δύσκολο.
θα ψάξω αν γίνεται κάτι πάντως.
αν και θεωρητικά έχεις πλεονέκτημα παίζοντας με έναν πιο αδύναμο σε εννιαδα που είναι χαμηλά.
βέβαια το φανταζι δεν είναι ποτέ δίκαιο. πέρα από διάβασμα έχει και τύχη. :oops:

0
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 13, 2022 11:49 am

Ψιλοέχει δίκιο ο yorgos :) . Αν δεν υπήρχε το Play-in στη λίγκα , πιθανότατα οι ομάδες στο τέλος να ξεκούραζαν ακόμη περισσότερους παίκτες. Θα υπάρξουν δηλαδή ομάδες που θα καίγονται όπως θα υπάρξουν ομάδες που θα είναι αδιάφορες (π.χ. Suns ή Thunder ή Pistons ή Magic).

Αρχικά δεν κάνουμε trade, νομίζω ότι με 15 παίκτες, 5 εξ αυτών ανενεργούς και 4 αλλαγές την εβδομάδα το trade είναι ψιλοαπίθανο να συμβεί.

Προτείνω λοιπόν για του χρόνου η δεκαπεντάδα να παραμείνει με την προϋπόθεση πως ο ένας θα είναι τραυματίας (αλλιώς 14). Επίσης οι αλλάγές ανα εβδομάδα να είναι 2 ή ένα trade, γιατί όντως έχει περισσότερο ενδιαφέρον το φετεινό σύστημα CAT-9, όμως νομίζω πως το αλατοπίπερο του παιχνιδιού θα είναι να "αναγκαστούμε" να κάνουμε κάποιο trade.

*Θα κρατήσουμε παίκτες από το ρόστερ μας για του χρόνου;

* Φέτος πειραματίστηκα ώστε να μην κάνω καμμία αλλαγή και πάτωσα :mrgreen: :P :banana: , κυρίως λόγω τραυματισμών (ειδικά το Day-to-day με κατέστρεψε ). Του χρόνου θα έρθω σοφότερος :lol: :dribble:

1
1 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 13, 2022 12:17 pm

Δεν ξέρω αν γίνεται, αλλά για φέτος θα ήταν ωραίο να πάρουν σοβαρό πλεονέκτημα οι ομάδες που τελείωσαν στην κορυφή κι έχουν πλεονέκτημα "έδρας. Πχ από τις 9 κατηγορίες να πάρουν μαρς τη μία και μάλιστα να διαλέξουν και ποια θα είναι αυτή (πιθανότατα λέω μπούρδες και η δυνατότητα αυτή δεν υποστηρίζεται καν από την πλατφόρμα).¨

Για του χρόνου εμένα προσωπικά δε θα με χάλαγε να συνεχίζαμε και στα κανονικά πλέι οφ του ΝΒΑ, έτσι θα αβαντάρονταν και λίγο οι ομάδες (παικτών) που έχουν παίκτες σε ανταγωνιστικές ομάδες (ΝΒΑ) κι όχι απλά παίκτες που γράφουν νούμερα κι ας τρώει η ομάδα τους τριαντάρες. Θα μου πεις κι όταν θα ξεκινήσουν τα πλέι οφ τι θα κάνουν αυτές που έχουν παίκτες εκτός πλέι οφ; Ε, θα τους αντικαταστήσουν και θα γίνει της Πόπης, καλή φάση μου φαίνεται, γουάι νοτ;

Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα για τα trades. Ωραίο θα ήταν να υποχρεωθούμε σε κανένα.

Και ναι το CAT-9 αποδείχθηκε μεγάλη επιτυχία. :shot: Του χρόνου κορίτσια ψάξτε το δεύτερο, αϊ γουιλ μπι ον φάιαρ μάι μαν.

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Fitz

 euroleague
Reactions: 223
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 27, 2013 10:59 pm
Τοποθεσία: Netherlands
Αγαπημένη ομάδα: Utah-Jazz
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 14, 2022 8:51 am

Έχω την εντύπωση πως το φορματ δε σε αφήνει να συνεχίσεις το fantasy στα κανονικα playoffs, μπορεί να κάνω και λάθος. Η όλη λογική είναι σχεδιασμένη για τη regular season.

Πάντως για το πλεονέκτημα, ο Nash έχει δίκιο (και το λέει ο - για την ώρα - πρώτος στην κατάταξη): το να παίζει ο 1 με τον 8, 2 με 7 κ.ο.κ είναι από μόνο του ένα θεωρητικό πλεονέκτημα, αν και όντως είναι τελέιως συγκυριακό με τα rest αστέρων. Αλλά αυτό είναι και το ωραίο του fantasy μεταξύ μας, να δίνει και πιθανότητες σε αυτούς που τελείωσαν πιο χαμηλά στην κατάταξη, να χτυπήσουν τα φαβορί.

Εκεί φαίνεται η καλή τακτική και το μανατζεριλίκι!

0
Άβαταρ μέλους
kojito

Moderator
Reactions: 1469
Δημοσιεύσεις: 6462
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 20, 2007 8:25 pm
Αγαπημένη θέση: PF
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 14, 2022 11:32 am

Για το αβαντάζ ενόψει playoffs, νομίζω στο cat-9 δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα, σε αντίθεση με το points που παίζαμε πέρσι και υπήρχε ένα αβαντάζ 20 πόντων.

Όσον αφορά τα trades, το deadline για την Λίγκα μας είναι σε 2 εβδομάδες by default. Αν θέλετε μπορούμε να το παρατείνουμε ή να το καταργήσουμε και τελείως αν γίνεται, ώστε να υπάρχει παραπάνω χρόνος για να προετοιμάσει κάποιος την ομάδα του ενόψει των τελευταίων 3 εβδομάδων.

0
Άβαταρ μέλους
SteveNashidis

Captain
Reactions: 2378
Δημοσιεύσεις: 7018
Εγγραφή: Δευ Σεπ 20, 2010 11:36 pm
Τοποθεσία: Arizona
Αγαπημένη θέση: PG
Twitter: https://twitter.com/Nashidis
Αγαπημένος παίκτης: Steve Nash, Devin Booker
Αγαπημένη ομάδα: Phoenix-Suns
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 14, 2022 6:37 pm

ssoulliss έγραψε:
Κυρ Φεβ 13, 2022 11:49 am
Ψιλοέχει δίκιο ο yorgos :) . Αν δεν υπήρχε το Play-in στη λίγκα , πιθανότατα οι ομάδες στο τέλος να ξεκούραζαν ακόμη περισσότερους παίκτες. Θα υπάρξουν δηλαδή ομάδες που θα καίγονται όπως θα υπάρξουν ομάδες που θα είναι αδιάφορες (π.χ. Suns ή Thunder ή Pistons ή Magic).

Αρχικά δεν κάνουμε trade, νομίζω ότι με 15 παίκτες, 5 εξ αυτών ανενεργούς και 4 αλλαγές την εβδομάδα το trade είναι ψιλοαπίθανο να συμβεί.

Προτείνω λοιπόν για του χρόνου η δεκαπεντάδα να παραμείνει με την προϋπόθεση πως ο ένας θα είναι τραυματίας (αλλιώς 14). Επίσης οι αλλάγές ανα εβδομάδα να είναι 2 ή ένα trade, γιατί όντως έχει περισσότερο ενδιαφέρον το φετεινό σύστημα CAT-9, όμως νομίζω πως το αλατοπίπερο του παιχνιδιού θα είναι να "αναγκαστούμε" να κάνουμε κάποιο trade.

*Θα κρατήσουμε παίκτες από το ρόστερ μας για του χρόνου;

* Φέτος πειραματίστηκα ώστε να μην κάνω καμμία αλλαγή και πάτωσα :mrgreen: :P :banana: , κυρίως λόγω τραυματισμών (ειδικά το Day-to-day με κατέστρεψε ). Του χρόνου θα έρθω σοφότερος :lol: :dribble:
Tις αγωνιστικές που παίκτες ξεκουράζονται ο Μάνατζερ πρέπει να βρει τους παίκτες που θα πάρουν λεπτά συμμετοχής αντί βασικών. Τωρα αν κάποιος έχει το cheat Γιάννης/Λεμπρον/Καρι και τον χάσει τελευταία εβδομάδα για 1-2 ματς ( παραπανω ρεστ δεν υπάρχει, το ΝΒΑ και ο θειος Σιλβερ μαλώνει , χανουν φράγκα) θα είναι άτυχος αλλά αυτό ισχύει για όλους τους Μανατζερ και όχι μονο για έναν.

Τα τρέιντ είναι φιλοσοφία κυρίως. Τώρα για τη λίγκα μας δεν ειναι το θέμα με τους 5 παγκίτες. Είναι οι λίγες ομάδες και η γεμάτη free agency list. Αν μεγαλώσει η λίγκα τα "σαπάκια" θα κυριαρχήσουν στα add/drop και οι Μανατζερς θα ψαχτούν με τρέιντς.

Στα πλειοφς το ΝΒΑ.com βγάζει ενα daily manager τελείως διαφορετικό από αυτο που παίζουμε τώρα το οποίο λήγει στην regular.

Kρατάμε το 9-cat , μπορούμε να μειώσουμε τους παγκίτες και να βάλουμε IR, και προσωπικά στόχος είναι να αυξηθούν τα μέλη μας. πχ δύο δεκάρες λίγκες (δύση - ανατολή) με παρόμοια οφσίζον.

Το τρένο της αριζόνα ανεβαίνει δυναμικά. Βέβαια κοιμηθήκαμε Παρασκευή με 7-2 και ξυπνήσαμε Δευτέρα με 4-5 ήττα . Έπεσαν πρόστιμα και κάτι άσβερκοι τα έψαλαν στους τουρίστες του all star. :boxing:

1
1 Εικόνα
🏀Steve Nash. 2× NBA ΜVP (2005, 2006)🏀SSOL- Seven Second or Less Len
Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 1:27 pm

Θέτω τους παίκτες μου σε διάθεση για ανταλλαγή, αφενός γιατί κατά 99.9% μένω εκτός οκτάδας, αφετέρου για να ανακατέψω λίγο τη λίγκα. Όσοι πιστοί προσέλθετε. :ugeek: :drunk:

Δεκτές θα γίνουν μόνο σοβαρές προτάσεις :D , αν δεν υπάρξει καλή πρόταση δεν θα γίνει trade. :P

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 4:51 pm

ssoulliss έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 1:27 pm
Θέτω τους παίκτες μου σε διάθεση για ανταλλαγή, αφενός γιατί κατά 99.9% μένω εκτός οκτάδας, αφετέρου για να ανακατέψω λίγο τη λίγκα. Όσοι πιστοί προσέλθετε. :ugeek: :drunk:

Δεκτές θα γίνουν μόνο σοβαρές προτάσεις :D , αν δεν υπάρξει καλή πρόταση δεν θα γίνει trade. :P
Μου έχεις ρίξει ισαμε 10 χιλοπιτες, νιώθω σαν το Ρος στα φιλαράκια όταν κυνηγουσε τη Ρειτσελ.

1
1 Εικόνα
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 5:20 pm

Ήδη έχω προτάσεις, θα απαντήσω αύριο πριν το deadline. Θα τους κάνω να φαίνονται και available στο fantasy, μήπως κάποιος φίλος δεν δει το εδώ μήνυμα.
yorgos έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 4:51 pm
ssoulliss έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 1:27 pm
Θέτω τους παίκτες μου σε διάθεση για ανταλλαγή, αφενός γιατί κατά 99.9% μένω εκτός οκτάδας, αφετέρου για να ανακατέψω λίγο τη λίγκα. Όσοι πιστοί προσέλθετε. :ugeek: :drunk:

Δεκτές θα γίνουν μόνο σοβαρές προτάσεις :D , αν δεν υπάρξει καλή πρόταση δεν θα γίνει trade. :P
Μου έχεις ρίξει ισαμε 10 χιλοπιτες, νιώθω σαν το Ρος στα φιλαράκια όταν κυνηγουσε τη Ρειτσελ.

Τελικά του έκατσε η Rachel, για να δούμε θα σου κάτσει το trade; :hoho: :P

0
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 5:34 pm

ssoulliss έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 5:20 pm
Ήδη έχω προτάσεις, θα απαντήσω αύριο πριν το deadline. Θα τους κάνω να φαίνονται και available στο fantasy, μήπως κάποιος φίλος δεν δει το εδώ μήνυμα.
yorgos έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 4:51 pm


Μου έχεις ρίξει ισαμε 10 χιλοπιτες, νιώθω σαν το Ρος στα φιλαράκια όταν κυνηγουσε τη Ρειτσελ.

Τελικά του έκατσε η Rachel, για να δούμε θα σου κάτσει το trade; :hoho: :P
Του πήρε 10 σεζόν! Άμα το δεχτείς μετά τα πλειοφια τι να το κάνω ρε μαν;

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
yorgos

 champion
Reactions: 3924
Δημοσιεύσεις: 11017
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 10:55 pm
Τοποθεσία: Αβάνα
Αγαπημένη θέση: SF
Αγαπημένος παίκτης: Στηβ Νας
Αγαπημένη ομάδα: Peristeri
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 5:34 pm

ssoulliss έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 5:20 pm
Ήδη έχω προτάσεις, θα απαντήσω αύριο πριν το deadline. Θα τους κάνω να φαίνονται και available στο fantasy, μήπως κάποιος φίλος δεν δει το εδώ μήνυμα.
yorgos έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 4:51 pm


Μου έχεις ρίξει ισαμε 10 χιλοπιτες, νιώθω σαν το Ρος στα φιλαράκια όταν κυνηγουσε τη Ρειτσελ.

Τελικά του έκατσε η Rachel, για να δούμε θα σου κάτσει το trade; :hoho: :P
Του πήρε 10 σεζόν! Άμα το δεχτείς μετά τα πλειοφια τι να το κάνω ρε μαν;

0
Αρκτικός Κύκλος, Σιβηρία, Ταταρστάν, Βόλγας, Καύκασος κι άλλα κομμάτια της μητέρας Ρωσίας

tinyurl.com/2axatenv
Άβαταρ μέλους
TheJoker

 
Reactions: 13
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Δευ Οκτ 04, 2021 3:24 pm
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 8:55 pm

ssoulliss έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 1:27 pm
Θέτω τους παίκτες μου σε διάθεση για ανταλλαγή, αφενός γιατί κατά 99.9% μένω εκτός οκτάδας, αφετέρου για να ανακατέψω λίγο τη λίγκα. Όσοι πιστοί προσέλθετε. :ugeek: :drunk:

Δεκτές θα γίνουν μόνο σοβαρές προτάσεις :D , αν δεν υπάρξει καλή πρόταση δεν θα γίνει trade. :P
Δεν κάνεις εσύ κάποια πρόταση να δω τι θεωρείς σαν σοβαρή πρόταση; Θεώρησε ότι και εμένα είναι όλοι διαθέσιμοι.

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Κυρ Φεβ 27, 2022 10:47 pm

TheJoker έγραψε:
Κυρ Φεβ 27, 2022 8:55 pm
Δεν κάνεις εσύ κάποια πρόταση να δω τι θεωρείς σαν σοβαρή πρόταση; Θεώρησε ότι και εμένα είναι όλοι διαθέσιμοι.
Σοβαρή πρόταση είναι νομίζω, κάποια που δε θα πέσουν ομαδικά βέτο. Από τη στιγμή ειδικά που βγάζω όλη την ομάδα στο σφυρί, προφανώς και θα είμαι πιο ελαστικός σε trades.

Δεν θέλω να ενισχύσω την ομάδα μου, προτελευταίος είμαι, το εξήηγησα πιο πάνω νομίζω. :)

0
Άβαταρ μέλους
ssoulliss

 champion
Reactions: 3225
Δημοσιεύσεις: 6043
Εγγραφή: Τρί Απρ 19, 2011 7:38 pm
Αγαπημένη θέση: PG
Αγαπημένος παίκτης: Φάνης Χριστοδούλου
Αγαπημένη ομάδα: Detroit-Pistons
Προειδοποιήσεις: 0

Δευ Φεβ 28, 2022 10:56 am

Είχα 7 προτάσεις οι περισσότερες για αυτούς τους παίκτες. :roll:

Εικόνα

Updated: 3 trade! :P :banana:

0
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ssoulliss την Δευ Φεβ 28, 2022 10:59 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Απάντηση

Επιστροφή στο “NBA Fantasy”